Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerard Pique
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
adingh napisał(a):jak zdecyduje się zostać na dłużej w UNITED to będzie się raczej musiał pogodzić z rolą taką jak teraz w drużynie ma np. Brown

No chyba że Vida złapałby zadyszke,a forma Pique nagle by explodowała,ale to tylko przypuszczenie,bo mało kiedy sie cos takiego zdarza :wink: Mimo wszystko trzeba dawac mu szanse,bo nawet jesli zdecyduje sie kiedys na transfer to musimy na nim zarobic :!:
26-11-2007 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Wojtek3 napisał(a):Jest mlody i pewnie nawet SAF nie mial do niego o to pretensji.

Zapytany przez dziennikarzy o straconego gola, ani słowem nie wspomniał o Pique - potwierdzają się twoje słowa. Nie chce wywierać na nim niepotrzebnej presji spowodowanej tym błędem. Ja chciałbym jutro zobaczyć duet Pique - Evans, ale Ferguson zapowiedział, że aż tak dużo młodych zawodników nie będzie, bo chce zapewnić sobie 1 miejsce w grupie, żeby na luzie zagrać z Romą. Poza tym Pique nie znalazł się we wstępnym składzie podawanym przez BBC, ale to akurat nie jest przesądzone.

O bramkę go obwiniam, o porażkę nie. Choć nie wiadomo, co by było, gdybyśmy tej bramki nie stracili.
26-11-2007 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Pejter napisał(a):Ja chciałbym jutro zobaczyć duet Pique - Evans, ale Ferguson zapowiedział, że aż tak dużo młodych zawodników nie będzie, bo chce zapewnić sobie 1 miejsce w grupie, żeby na luzie zagrać z Romą.

Na to jeszcze nie jesteśmy przygotowani, o czym doskonale świadczył mecz z Coventry w CC. Mimo wszystko jednemu z młodych przyda się podpora w postaci Nemanji lub Rio. Wolałbym zobaczyć na murawie Gerarda - może znów pokusi się o strzelenie bramki, a tym samym podtrzymanie passy. Zresztą ma świetne warunki i przy stałych fragmentach zawsze jest na to szansa Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-11-2007 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Pique jest za wolny i mnie nie przekonuje taka jest prawda , swietnie gra głowa ma sweitna technike ale popełnia dziecinne błedy i czasami fatalnie asekuruje(coventry) czuje ze niezrobi wielkiej kariery w MU, jestem brutalny w swych teoriach ale taka jest prawda.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-11-2007 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Maro11 napisał(a):czuje ze niezrobi wielkiej kariery w MU, jestem brutalny w swych teoriach ale taka jest prawda.

Ja bym tak radykalny w swoich teoriach nie byl. Fakt, ze Hiszpan szybkoscia nie grzeszy, ale ta umiejetnosc mozna w jakims stopniu poprawic, a bledy i fatalne asekurowanie powinno znikac z coraz wiekszym doswiadczeniem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-11-2007 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Maro11 napisał(a):swietnie gra głowa

No ostatnio sie nie popisał,chcial wybic z głowy i sie przeliczył :wink: Mimo wszystko przydatny w polu karnym przy stalych fragmentach. Dajmy mu jeszcze troche czasu, jak dalej bedzie popelnial głupie błedy jest okazja na nim zarobic 8)
29-11-2007 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Cytat:jak dalej bedzie popelnial głupie błedy jest okazja na nim zarobic Cool

Skull wątpie,żeby jakiś klub chciałby kupić do Siebie zawodnika,który popełnia głupie błędy...


Skull napisał(a):Mimo wszystko przydatny w polu karnym przy stalych fragmentach.

Tutaj sie zgadzam.Z resztą pokazał to w meczu z Dynamem.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
29-11-2007 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
to dlaczego ktos chciał carola howarda nevilla? popełniali głupie błedy ale znalezli dobry klub, mowie o najwyzszym poziomie bo taki jest w MU a w takim Boltonie to Pique byłby ostoja defensywy, bo to dobry piłkarz ale porownuje go do najlepszych bo tacy graja lub beda grac w MU teraz i w przyszłosci.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-11-2007 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Maro11 napisał(a):Pique jest za wolny i mnie nie przekonuje taka jest prawda , swietnie gra głowa ma sweitna technike ale popełnia dziecinne błedy i czasami fatalnie asekuruje(coventry) czuje ze niezrobi wielkiej kariery w MU, jestem brutalny w swych teoriach ale taka jest prawda.

Mimo wszystko chyba za wczesnie na takie rokowanie, zagral chyba dopiero 4 powazny mecz w UNITED, w poprzednich spisywal sie bardzo dobrze, raczej bez zastrzezen, na pewno to nie ta klasa co Rio i Vida, no, ale moze jego talent w jakims stopniu bedzie eksplodowal. Tez trzeba czasu.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-11-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Dzisiaj raczej wielu okazji do pokazania swoich umiejętności nie miał. Słaby raczej ani wolny nie jest (miał epizod z Barceloną). Nic więcej o nim powiedziec nie można narazie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-12-2007 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Stojkovic napisał(a):Słaby raczej ani wolny nie jest (miał epizod z Barceloną).

Nie rozumiem, jaki związek ma to, że "miał epizod z Barceloną" (uściślając, jest jej wychowankiem, a tego nie nazwałbym "epizodem") do jego słabości czy powolności?

Stojkovic napisał(a):Nic więcej o nim powiedziec nie można narazie.

Oj, można, można. Trzeba oglądać mecze, w których gra więcej, niż tylko nic nie znaczącą końcówkę.
27-12-2007 01:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Pejter napisał(a):Oj, można, można. Trzeba oglądać mecze,

Więc słucham Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-12-2007 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Dlaczego wyrywasz słowa z kontekstu? Pisałem o meczach z udziałem Pique, a nie ogólnie o meczach.

Można powiedzieć choćby to, że dobrze gra głową przy stałych fragmentach gry pod bramką przeciwnika. Jest wysoki, dobrze zbudowany - co ważne na tej pozycji. Musi nabrać pewności, a powinniśmy mieć z niego pożytek. Potrafi zachować się dobrze, a potrafi też popełnić głupi błąd.

Jak widać, można powiedzieć więcej, niż tylko, że nie jest ani słaby ani wolny, bo miał "epizod z Barceloną".
27-12-2007 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Stojkovic napisał(a):Dzisiaj raczej wielu okazji do pokazania swoich umiejętności nie miał. Słaby raczej ani wolny nie jest (miał epizod z Barceloną). Nic więcej o nim powiedziec nie można narazie.

No tak w koncu Tevez byl wolniejszy od kogos tam w meczu z Pompey wiec cieniutko a teraz Pique niczego nie pokazal z Sunderlandem. Stojko nigdy sie nie nauczysz Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
27-12-2007 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Wojtek3 napisał(a):No tak w koncu Tevez byl wolniejszy od kogos tam w meczu z Pompey wiec cieniutko a teraz Pique niczego nie pokazal z Sunderlandem. Stojko nigdy sie nie nauczysz
Ku***a ma gdzie ja napisałem, że Pique jest wolny czy na niego narzekałem? Paranoja normalnie...

Tylko, że Wojtek nie zasugerował, że ty napisałeś, że Pique jest wolny. Przeczytaj dokładnie. // P.

[Obrazek: Ole201.jpg]
28-12-2007 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości