Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerard Pique
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
k.....k.....k.....k......

Dalej o meczu Teveza z Pompey, ludzie ten człowiek nie był zupełnie przygotowany do gry, bez okresu przygotowawczego gdzie robi sie szybkosci wytrzymałosc, jak on miał byc szybki?

Tevez sprinterem nigy nie był i nie bedzie ale prosze zobaczyc jego akcje z wigan czy blackubern a porownac z pompey, bo niektorzy mysla chyba kategoriami z gry komputerowej.

Pique jest wolny i mało zwrotny. Jakas nowosc? sweitnie panuje nad piłka i ładnie ja wprowadza w trefe pomocy(Ccos jak rio)
Ale w pojedynkach z szybszym napsastnikiem wysiada, z racji zwrostu i dosc słabej koordynacji. I mowie to na podstawie tego co widziałem w meczach w ktorych grał. Moze sie wyrobi ale watpie.
Pamietam ze w hiszpani grywał jako defensywny pomocnik(np w meczu z realem) no ale to juz inna bajka

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-12-2007 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
The Sun ogłosiło listę najbardziej perspektywicznych zawodników,którzy nie ukończyli jeszcze 20 roku życia.Wśród dwudziestu piłkarzy znalazł się Gerrard Pique.

Wiem,że The Sun prestiżową gazetą nie jest,ale zawsze jest to jakieś wyróżnienie dla Pique.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-12-2007 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Tak rewelacyjne podsumowanie - brak Andersona i tego rewelacyjnego chłopaczka w lidze francuskiej o ktorym maciek tyle razy pisał.


Pique zostanie wypozyczonydo hiszpani i tak sie skonczy jesgo przygoda z MU, nie widze by mogł zostac w przyszłosci podstwowym graczem MU.Wroze mu kariere w saragosie czy podobnym zespole.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
28-12-2007 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Maro11 napisał(a):i tego rewelacyjnego chłopaczka w lidze francuskiej

Pewnie chodzi Ci o Samir'a Nasri'Ego.On ma 20 lat. :wink:


Maro11 napisał(a):Tak rewelacyjne podsumowanie - brak Andersona

No to była pomyłka miesiaca! :shock: :?.Jak można było nie dać Andersona,któremu wróży się większą karierę od Pique.

Niech "The Sun" Sobie w dupe wsadzi takie "podsumowania".

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
29-12-2007 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Chodza pogłoski, ze jesli Gerard nie otrzyma juz szansy w tym sezonie to prawdopodobnie wyceluje w Hiszpanie, uwazam, ze informacja jest troche nakolorowana, ale bylby to mistrzowski ruch ze strony Pique, ktory nie watpliwie ma talent ktory blokuje mu lawka na Old Trafford. Az sie dziwie, ze SAF wsposcil znowu O'Shea w Rzymie a nie Pique..

Under The Boardwalk - United Warriors
04-04-2008 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ja jestem za tym, aby właśnie Gerard zastąpił Vide na czas jego kontuzji, pomijając już pozytywny występ John'a w Rzymie. Możliwe, że Fergie nie chcę ryzykować i zaburzać funkcjonowania naszej oborny na ważną końcówkę sezonu :roll: Ciężką ma sprawę, ale niestety dwójka Rio-Vidic jest obecnie nietykalna. W takiej sytuacji możemy stracić na przyszły sezon dwóch dobrze prosperujących środkowych obrońców Pique i Evans'a :roll:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
04-04-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Również chętnie bym zobaczył Pique w środku obrony u boku Rio, jednak wątpię, aby Ferguson zdecydował się na takie posunięcie, zapewne wrzuci na środek defensywy Browna, a na prawej flance zagra O'Shea. O Neville'u raczej nie ma mowy już w tym sezonie, nie mówię oczywiście, że nie zagra, bo po ostatnich informacjach zwłaszcza można przypuszczać, że jeszcze coś zdąży w tym sezonie ugrać, jednak na takie mecze nie jest jeszcze gotowy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-04-2008 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Jego sytuacja jest dośc ciekawa ponieważ nie jeden z nas chciałby Go ujrzeć u boku Rio, jednak jest to wątpliwe gdyż Ferguson chyba niechętnie wystawi młodego w obronie. Prędzej tak jak ktoś juz wspomniał będzie grała para Rio-Brown.
06-04-2008 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Oczywiscie zdziwilem sie gdy nie zobaczylem w wyjsciowej jedenastce Pique, na szczescie SAF dal mu szanse, w II polowie, bo poprostu ona sie mu nalezala i nalezec mu sie bedzie w meczu z Roma, bo w tym sezonie oprocz błedu z Boltonem gra bardzo dobrze, na pewno nie perfekcyjnie, ale na tyle poprawnie by dostawac kolejne szanse, poprostu juz nie moze byc innych okazji jak kontuzja srodkowego obroncy i nie wpuszczesnie Gerarda do gry. Inaczej skonczy jak Evans, czyli ruszy glowa i pojdzie tam gdzie bedzie mial pierwsza 11 Wink

Dzis bez zastrzezen, w sumie nie zauwazylem braku Rio podczas jego gry, ale od 68 min praktycznie tylko my istnielismy na boisku Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
06-04-2008 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Na miejscu Pique zastanowilbym sie w nowym sezonie jeszcze 2x czy jest sens zostawac na Old Trafford po tym co zrobil wczoraj Ferguson...

Under The Boardwalk - United Warriors
24-04-2008 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Wojtek3 napisał(a):Na miejscu Pique zastanowilbym sie w nowym sezonie jeszcze 2x czy jest sens zostawac na Old Trafford po tym co zrobil wczoraj Ferguson...

Na miejscu Pique zrobiłoby mi się przykro,jak wiadomo to wychowanek Barcelony i występ na Camp Nou,zapewne byłby dla niego wielką sprawą a kiedy jeszcze okazało się że Vidic nie zagra obecność w podstawowym składzie Hiszpana który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze wydawała się być logiczna a jednak Ferguson postanowił inaczej i trzeba mu oddać że nie wyszedł na tym źle,bo Brown który zastąpił Vidica poza jednym błędem,grał bardzo pewnie a również Hargreaves,który na prawej obronie zastąpił przesuniętego do środka defensywy Wesa,był ważnym ogniwem naszego zespołu we wczorajszym meczu.

CONCILIO ET LABORE
24-04-2008 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
To fakt. Pique nie dostaje zbytnio szans nawet gdy podstawowy środkowy obrońca zostaje na trybunach :? ... Dziwna decyzja Fergusona, ale obrona, bądź co bądź, grała wczoraj bardzo dobrze.

Osobiście mam nadzieje, że Gerard zostanie w Manchesterze i dobrą postawą na treningach przekona do siebie SAFa, który - mam wrażenie - nie jest zbyt pozytywnie nastawiony do Hiszpana. Pique zagrał już w LM i pokazał się z dobrej strony, w lidze też kilka razy solidnie zastąpił Vidicia lub Rio. Jednak chłopak ma dopiero 21 lat, więc jeszcze ma czas na występy w pierwszym składzie. Mam nadzieje, że wytrwa i te występy w pierwszym składzie to będą występy z Diabłem na piersi :wink:

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
24-04-2008 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Brown zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie więc nie wiem skąd te żale teraz :roll: Pisałem wczesniej już że dla mnie Pique to jest piłkarz ciągle do ogrywania, nie jest przygotowany do gry w TAKICH meczach. Inna sprawa że Barcelona była wczoraj naprawdę przeciętna.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
24-04-2008 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Mi juz nie chodzi o to, ze byl wychowankiem Barcelony i mial szanse zagrac przeciwko swoim bylym kolegom z druzyny seniorskiej, i tez tak uwazam jak Morgan, ze jest on do ogrania jeszcze, i tez uwazam, ze Brown wczoraj zagral dobre spotkanie ALE..

... jesli Ferguson mowi po meczu z Arsenalem, ze wiedzial, ze Pique poradzi sobie z presja tego wielkiego meczu, ba, zagral bardzo dobre spotkanie razem z Rio, kurna to do czegos zobowiazuje, zreszta kazdy pamieta zapowiedzi SAF'a na jego temat. Nadchodzi mecz z Barcelona, ranga wcale nie wiele wyzej niz mecz z Arsenalem, Vida doznaje kontuzji czy jest chory, a SAF nie daje mu szansy :| O Pique bija sie czolowe ekipy Primera Divison i niech lepiej o tym pomysli, jestem strasznie sfrustrowany wczorajsza decyzja SAF'a i zapewne Gerard takze.

Ta sama sytuacja miala sie z Rossim i wtedy kiedy mial dostac szanse gry to poszedl do NU i Parmy.

Under The Boardwalk - United Warriors
24-04-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
Mam wrażenie że to chodzi o samą osobę Piquego, Ferguson, sądząc po tym że jednak większym zaufaniem darzy Browna niż Gerarda, ma podobny pogląd na tą sprawę jak i my, ale tego rodzaju wypowiedzami dodaje wiary w siebie młodemu piłkarzowi, chce mu pokazać że w niego wierzy i w niedalekiej przyszłości wiąże z nim spore nadzieje, przykłądem tego zaufania miał być mecz z Arsenalem, makabrycznie ryzykowna próba, ale na szczęscie wyszło dobrze, po takim "geście" Pique na pewno zdaje sobie sprawę że wystawiając go w TAKIM meczu, Fergol daje mu znak że o nim nie zapomniał Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
24-04-2008 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości