Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland 0-4 Manchester United (26.12.2007)
morhołt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
No to rozgromilismy Sunderland 8) Wiedzialem,ze wygramy ale nie az tyle :wink: Wg mnie Kuszczak radzil sobie o wiele lepiej niz ostatnio.Obrona jak zawsze, prawie zawsze dobrze,pomoc tak samo a atak to chyba nie musze pisac.No i wraca do nas stary,dobry Roo.
Powrot Parka do druzyny udany,mogl nawet zaliczyc asyste ale Nani nie potrafil wykorzystac sytuacji sam na sam.

A teraz trzymamy kciuki za Portsmouth
26-12-2007 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Spokojna wygrana nad Sunderlandem, trochę się obawiałem, jednak Diabły zagrały dobre spotkanie i spokojnie wygrały z ekipą Czarnych Kotów. Cieszy oczywiście odblokowanie Sahy i Rooneya, w takim meczu była właśnie na to okazja i oboje ją wykorzystali. Świetny wolny Ronaldo, kolejna bramka do kolekcji Smile Należy pochwalić cały zespół, bo zagrał praktycznie bezbłędnie, wyróżnić należy oczywiście strzelców bramek, reszta spokojnie i pozytywnie Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-12-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Kuba_^^ napisał(a):wyróżnić należy oczywiście strzelców bramek, reszta spokojnie i pozytywnie

Dokładnie,akurat Ci co strzelali grali najlepiej,ja to spotkanie oglądałem w strasznym chaosie domowym :lol: Więc sporo akcji nie widziałem (np jak polewalem) no ale pozytywnie i tak jak mówiłem ,nie było zadnych obaw,zagralismy w nieco eksperymentalnym skladzie i udalo sie wywiezc swietny wynik. Trzeba pochwalic rowniez Parka ktory po 9 miesiecznej przerwie dosyc dobre wszedl w rytm meczowy.

Oceny Sky Sports:
Kuszczak - 7
Wes - 8
Rio - 7
Vida - 7
Oshea - 6
Ronaldo - 9
Carrick - 6
Fletcher - 7
Nani - 6
Rooney - 9
Saha - 7
Pique - 6
Park - 7

p.s - Brown,Ronaldo i Rooney znalezli sie w 11 kolejki według Sky Sports.
26-12-2007 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:tak więc nic mnie nie przekonuje,nawet to że gramy na obcym terenie

Zwracam honor :*

Cytat:Gdybyś chociaż przejrzał newsy na naszej stronie (a będąc jej newsmanem powinieneś to robić)

Komentował tego nie będę, bo nawet nie wiem jak :?

Fakt, mój błąd - nie doczytałem ale Ci którzy, powinni wiedzą, że czytam :wink:



Co do meczu:

Pewne, spokojne zwycięstwo. Sunderland zagrał kaszanę, chyba już wyszli z porażką w głowie. Brawo Rooney, wspaniały mecz w jego wykonaniu, no i te podania.... 8) Dobrze, że Saha trafił, może teraz sie przełamie ale jego występ oceniam słabo. Fajnie, że wrócił Park, już jakoś mi sie wydawało żywiej jak Koreańczyk się pojawił :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-12-2007 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Stojkovic napisał(a):Najbardziej elektryzujący pojedynek managerów w sezonie. Uczeń kontra mistrz.

Chyba tylko dla ciebie, bo w mediach nie znalazłem takiego określenia. Nie ma jakiejś elektryzującej atmosfery przed pojedynkami Alexa z Royem (a były już dwa), więc nie przesadzaj.

Mecz oglądałem w fatalnych warunkach. Cieszę się, że Roo i Saha dobrze się zaprezentowali. Dobrze, że odpoczął Anderson, który ostatnio grał niemalże bez przerwy. Ronaldo też zagrał tylko ponad 50 minut, więc wygraliśmy wysoko małym nakładem sił. Następny do kolekcji: West Ham.
27-12-2007 01:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Pejter napisał(a):Mecz oglądałem w fatalnych warunkach. Cies

Ciesz sie, ze w ogóle bo ja wcale nie ogladalem. Widzialem tylko skrot z bramkami. Zwyciestwo pewne, wrocil Saha (Tevez mial tylko odpoczynek?nic mu nie jest?) Troche mnie zaskoczyl, az taki pogrom. Myslalem, ze druzyna Keana stawi wiekszy opor.

// C.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-12-2007 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Czyli przedmeczowe obawy okazały się zbędne, do konkretnych sytuacji Sunderland dochodził bardzo sporadycznie. Właściwie w pamięci zachował mi się jedynie strzał, który Kuszczak przeniósł nad poprzeczką. Bodaj Wallace uderzał. Dominowaliśmy i nie było mowy o podziale punktów czy ich stracie.

I dzięki Pompey liderujemy z przewagą jednego "oczka" nad Arsenalem. Jeszcze niedawno traciliśmy ich aż sześć. Dlatego nie mówcie mi, że nie ma rzeczy niemożliwych 8) Teraz "The Gunners" podejmą Everton na Goodison Park i po cichu liczę na motywację gospodarzy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-12-2007 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
KanT napisał(a):Dobrze, że Saha trafił, może teraz sie przełamie ale jego występ oceniam słabo
Kant co ty gadasz! Słaby występ? strzelił 2 bramki i raz po raz nękał obronę przeciwnika wespół z Roo. Nie zgodzę się w żadnym wypadku, że słaby występ Francuza.
Pejter napisał(a):Chyba tylko dla ciebie, bo w mediach nie znalazłem takiego określenia. Nie ma jakiejś elektryzującej atmosfery przed pojedynkami Alexa z Royem (a były już dwa), więc nie przesadzaj.
No właśnie dla mnie i nie przesadzam, a nie musze bra tego czy coś pisze prasa czy nie jako wyrocznię, bo ty chyba tak robisz. Każdy wie, że Keano miał konflikt z SAf-em, tymbardziej każdy patrzy po zakończeniu spotkania czy podzdzą sobnie ręce.


Pejter napisał(a):Ronaldo też zagrał tylko ponad 50 minut
Ronaldo mógł dozna jakiejś drobnej kontuzji, bo podczas spotkania kilka minut przed jego zejściem obrońca wjechał mu w prawą nogę i Cris lekko utykał.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-12-2007 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Stojkovic napisał(a):No właśnie dla mnie i nie przesadzam, a nie musze bra tego czy coś pisze prasa czy nie jako wyrocznię, bo ty chyba tak robisz. Każdy wie, że Keano miał konflikt z SAf-em, tymbardziej każdy patrzy po zakończeniu spotkania czy podzdzą sobnie ręce.

No skoro dla ciebie to ok, przecież o tym pisałem. Ten wątek o mediach przytoczyłem dlatego, żeby pokazac, że dla ogółu nie. Co do konfliktu - to chyba nie do końca tak było... Czy podadzą sobie ręce? To chyba oczywiste, zapomniałeś o meczu pożegnalnym Keane'a?
27-12-2007 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Cytat:No skoro dla ciebie to ok, przecież o tym pisałem. Ten wątek o mediach przytoczyłem dlatego, żeby pokazac, że dla ogółu nie. Co do konfliktu - to chyba nie do końca tak było... Czy podadzą sobie ręce? To chyba oczywiste, zapomniałeś o meczu pożegnalnym Keane'a?
No tak, ale co powiesz na fakt, że Keano w śłynnym wywiadzie skrytykował kilku piłkarzy MU, w tym Richardsona, który teraz gra właśnie pod wodzą Roya? Średnio fajnie to wygląda.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-12-2007 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
zaga92 napisał(a):Ciesz sie, ze w ogóle bo ja wcale nie ogladalem.

A od czego jest SopCast itp. programy do oglądania meczów i nie tylko... Tongue i stornka z linkami do meczów : http://www.soccer-live.pl/ :twisted:
27-12-2007 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Stojkovic napisał(a):Keano w śłynnym wywiadzie skrytykował kilku piłkarzy MU, w tym Richardsona, który teraz gra właśnie pod wodzą Roya? Średnio fajnie to wygląda.

To, że skrytykował piłkarzy, którym się należało oznacza, że miał konflikt z Fergusonem? Krytykował za brak zaangażowania, a nie brak umiejętności, a skoro Richardson się teraz angażuje to dlaczego nie ma grać w Sunderlandzie?
27-12-2007 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Cytat:To, że skrytykował piłkarzy, którym się należało oznacza, że miał konflikt z Fergusonem?
Ale o to przecież poszło nieprawdaz?

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-12-2007 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Fakt, mecz może i poniekąd był elektryzujący, ale tylko w zawężonym gronie kibiców UNITED czy Sunderlandu... Fan Chelsea czy Arsenalu traktował ten pojedynek jako zwykłe ligowe starcie, bez żadnych podtekstów typu "uczeń kontra mistrz". Ale my mogliśmy to tak odbierać, jak najbardziej.

Konflikt konfliktem, Keano rozegrał u nas nawet mecz pożegnalny, więc reasumując, nie skończyło się tak źle. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby trenerką zajął się Heinze i jakimś dziwnym trafem musiał zagrać na Old Trafford :twisted:

capo di tutti capi

MUSC PL
27-12-2007 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adingh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
zaga92 napisał(a):Tevez mial tylko odpoczynek?nic mu nie jest?)
Tak, Tevez odpoczywał Smile

Cały mecz tak jak ktoś już napisał wygrany małym nakładem sił. Zagraliśmy skutecznie wykorzystując swoje sytuacje. Świetna gra Rooneya, który często się cofał i rozgrywał akcje, co już w meczu z Evertonem robił dosyć często. Dobrze, że udało się tak łatwo wygrać oszczędzając Ronaldo i kilku innych zawodników. Ja osobiście cieszę się, ze zagrał Nani, bo go lubię. Dobrze, że wrócił Park bo to zawsze jeden zawodnik więcej Smile
27-12-2007 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości