Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(10.02) Manchester UNITED - Manchester City 1:2
Karolina030 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
heh
bylo kiepsko z tego co wiem a nie widzialam calego meczu i tak ich luie mimo przegranej
11-02-2008 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Karolina030 napisał(a):i tak ich luie mimo przegranej

Kurde, to Ty jesteś wierna w kwestiach kibicowskich, ja już od wczoraj zdążyłem być za Chelsea i Realem, obecnie siedzę w koszulce Milanu :oops:

capo di tutti capi

MUSC PL
11-02-2008 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ciampel napisał(a):Kurde, to Ty jesteś wierna w kwestiach kibicowskich, ja już od wczoraj zdążyłem być za Chelsea i Realem, obecnie siedzę w koszulce Milanu Embarassed
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Porażka,Masakra R.I.P.Chyba najgorszy mecz MU w tym sezonie.Nic nam nie wychodziło.Widoczny brak Rooneya i Evry.Gracze City bardzo dobrze powstrzymywali ataki naszych,a w szczególności C.Ronaldo :?.Fatalnie Ferdinand,który był w tym meczu bardzo niepewny.Dobrze,ze Carrick strzelił tego gola,bo chociaż jakiś honor zachowaliśmy.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-02-2008 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Pejter napisał(a):Macie dar przewidywania Cool

taaak, za to ty przewidzialeś, że dostaniemy baty od City na własnym stadionie i to jeszcze grając w fatalnym stylu. Ciampel już Ci odpowiedział, chyba nikt (oprócz kibiców City i może Arsenalu), nie wierzył że Citizens mogą "cokolwiek" zdziałać na OT. Niespodzianka gigantycza i tyle. Dobrze, że nie napisałeś nic przed meczem, przynajmniej później mogłeś zabłysnąć...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
12-02-2008 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Nie rozumiem (wiem, ale nie rozumiem) czemu zagrał Scholes i czemu Ferguson przez całą karierę uważa go za tego, który musi grać. Mecz powinien zacząć Carrick, skład powinien być nieco mniej dziki

To są dla mnie najważniejsze mecze w sezonie, trudno mi opisać to co czułem w okolicach 70 minuty


Kolejny raz to samo, my gramy, a City wygrywa


Nic mnie tak nie smuci i nic mnie tak nie wk**wia jak wicemistrzostwo Manchesteru
12-02-2008 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Wczoraj za pomoca Polsatu Sport obejrzalem sobie powtorke i jestem naprawde zawiedziony z powodu stylu w jakim przgralismy, a do tego porazka derbowa u siebie to juz wogole masakra. Pierwsza ramka powiedzmy sobie szczerze pechowa bo VdS dostal pilka, ktora jeszcze niefortunnie sie odbila do Vassela. Najbardziej mnie niepokoi ostatni spadek formy Crisa. Mecz z City zupelnie bezbarwny, ale mam nadzieje ze do potyczek z Lyonem odzyska skutecznosc i poprowadzi nas do zwyciestwa.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-02-2008 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Gracek_11 napisał(a):taaak, za to ty przewidzialeś, że dostaniemy baty od City na własnym stadionie i to jeszcze grając w fatalnym stylu. Ciampel już Ci odpowiedział, chyba nikt (oprócz kibiców City i może Arsenalu), nie wierzył że Citizens mogą "cokolwiek" zdziałać na OT. Niespodzianka gigantycza i tyle. Dobrze, że nie napisałeś nic przed meczem, przynajmniej później mogłeś zabłysnąć...

Przecież nie chodziło mi o to, żeby wyśmiać konkretnie te osoby, które zacytowałem, ale ogólnie praktycznie wszystkich (łącznie ze mną), bo w większości liczyliśmy na łatwiutkie zwycięstwo w dobrym stylu. No to się przeliczyliśmy...
12-02-2008 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Kazdy ocenial racjonalnie
-city gra słabo na wyjazdach
- byłi bez formy
- my forme mielismy bo przed tottenhamem mielismy dobre mecze
-mecz u siebie gdzie wygrywamy zawsze(poza 1 kolejka)
-rocznica

patrzac na argumenty nawet najwiekszy wróg MU nie wywrozyłby to co sie działo.
1 mecz powinnismy lekko wygrac, mascilismy setki za setkami a citi maiło 1 strzał w meczu , rykoszet. Myslalem ze wygramy spokojnie ale pilka pokazała po raz kolejny ze jest nieprzewidywalna.

- to co grala obrona to porazka, Ferdinand wygladal jakby sie czegos nacpal, najlepszy obronca w lidze gra;l jak junior.
1 gol to parodia w kryciu i we wszystkim, 2 gol tez nie wiem jak wpadł i co robil Brown i czemu nikt nie stanal na optymalnej lini strzału.
Nasze akcje nieporadne ale moglismy cos strzelic i powinnismy ale coz...

brava dla Vidica ktory nam wybronił tylek,Teveza ktory walczył ale nie mial z kim grac,Andersona za walecznosc i Scholsa. O innych nie chce nawet pisac a ferdinand zagral jeden z gorszych meczy w zyciu.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-02-2008 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości