Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(16.02.08) Manchester United - Arsenal Londyn 4:0!
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1
(16.02.08) Manchester United - Arsenal Londyn 4:0!
Ciężki rywal nam się trafił w 1/8 finału mogliśmy popaść tak jak Chelsea, ale jak się myśli o wygrywaniu takich rozgrywek jak FA Cup to trzeba wygrywać z najlepszymi
09-02-2008 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Tak przeciwnik bardzo ciezki, do tego mecz przypada w niewygodnym terminie. Bo 4 dni po nim gramy w Champions League. Mamy atut wlasnego boiska, ktory powinnismy wykorzystac, wyeliminowac najgrozniejszego rywala i kroczyc po FA cup Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
09-02-2008 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja bede mial takie szczescie ( albo i nieszczescie ) ze podczas tego meczu bede pod Old Trafford 8) Niestety nie w srodku.. Zaliczre prawdopodobnie first half in Bishop Blaize with RED ARMY.

Co do Arsenalu to lubimy ich w FA Cup, sezon 98/99 polfinal i przepiekny gol Giggs'a, 2003/2004 i polfinal na Villa Park 0-1 po bramce Rudego, porazka w maju 2005 w finale FA Cup no i teraz. W miedzy czasie wpadalismy na siebie tez w innym pucharze, a konkretnie w CC.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-02-2008 00:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Wojtek3 napisał(a):Ja bede mial takie szczescie ( albo i nieszczescie ) ze podczas tego meczu bede pod Old Trafford Cool Niestety nie w srodku.. Zaliczre prawdopodobnie first half in Bishop Blaize with RED ARMY.

Wielu Ci zapewne zazdrości 8)

A w Polsce będzie trzeba się przeprosić z sopcastem, bo C+ ma prawa do FA tylko od 1/4 finału. Trochę dziwna polityka - albo się kupuje całość, albo nic, nie widzę sensu w jakimś rozdrabnianiu oferty. Mamy przedwczesny finał i jak mówiłem, pozostaje oglądanie spotkania przez internet lub ewentualnie przestawienie satelity na Astrę, gdzie nasi zachodni sąsiedzi z DSF pokażą angielski klasyk...

capo di tutti capi

MUSC PL
10-02-2008 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wojtek3 o ile masz na wydanie 70-100 funtow to powinienes wejsc na mecz, koniki same zaczepiaja juz od stacji metra az do stadionu na poczatku krzyczeli 100 funtow potem zeszlo nawet do 70 a chodzilo o mecz w lidze z Chelsea wiec mysle ze na Arsenal nie bedzie wiecej. Gdybym wiedzial ze tak bedzie wczesniej to z Polski wzialbym te 400 zl wiecej w funtach bo za takie mecze jak Chelsea czy Arsenal to grosze a nie pieniadze.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
10-02-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
woyteq napisał(a):Wojtek3 o ile masz na wydanie 70-100 funtow to powinienes wejsc na mecz, koniki same zaczepiaja juz od stacji metra az do stadionu na poczatku krzyczeli 100 funtow potem zeszlo nawet do 70 a chodzilo o mecz w lidze z Chelsea wiec mysle ze na Arsenal nie bedzie wiecej. Gdybym wiedzial ze tak bedzie wczesniej to z Polski wzialbym te 400 zl wiecej w funtach bo za takie mecze jak Chelsea czy Arsenal to grosze a nie pieniadze.

Ehh woyteq, niestety mam powrotny bilet z Manchester do Dublina o 20:55 z LOTNISKA, czyli jakis kawalek od Sir Matt Busby Way, takze dlatego wejscie na stadion nie wchodzi w gre, o 15 zaczynam na Gigg Lane przygode i melanz z RED ARNY, koncze o jakies 20 Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
11-02-2008 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
ja powiem krotko i bycmoze niekulturalnie - musimy im rozje*** dupy Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
11-02-2008 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
błagam tylko żebyśmy tym meczem nic nie upamiętniali bo znowu wyjdzie żenada.... Mam wrażeniem że piłkarzom gra ze świadomością pamięci kogoś lub czegoś wyraźnie przeszkadza

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
11-02-2008 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Morgan napisał(a):błagam tylko żebyśmy tym meczem nic nie upamiętniali bo znowu wyjdzie żenada.... Mam wrażeniem że piłkarzom gra ze świadomością pamięci kogoś lub czegoś wyraźnie przeszkadza

Mówiłem to Wojtkowi na naszym spotkaniu :twisted:
Że zawsze jak cos obiecują ,że wygraja itd to jest odwrotnie ,ile razy Ferguson mówi że wygrają to jest lipa, robią szum i grają pod presją,cos w tym jest.

Dobrze że Rooney i Evra beda wypoczecie ,Wayne zawsze dobrze wypada w pojedynkach z Arsenalem... jak widac oni maja swietny sezon i nie bedzie latwo,bo jada z kazdym
12-02-2008 01:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Jeśli tego meczu nie wygramy, to możemy zapomnieć o mistrzostwie Anglii.
Jedynie wygrana w tym meczu może jakoś negatywnie wpłynąć na piłkarzy Wengera. Sukces Arsenalu w tym meczu da im przekonanie, że są mistrzami, a praktycznie też da im mistrzostwo, bo kto ich potem zatrzyma? Kiedy my byśmy się mieli podnieść po takiej serii?

UNITED :!:
12-02-2008 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Maciek napisał(a):Jeśli tego meczu nie wygramy, to możemy zapomnieć o mistrzostwie Anglii.
Jedynie wygrana w tym meczu może jakoś negatywnie wpłynąć na piłkarzy Wengera. Sukces Arsenalu w tym meczu da im przekonanie, że są mistrzami, a praktycznie też da im mistrzostwo, bo kto ich potem zatrzyma? Kiedy my byśmy się mieli podnieść po takiej serii?

UNITED :!:
Dokładnie.To spotkanie będzie miało ogromny wpływa na losy walki o mistrzostwo.

"Po meczu Ferguson podchodzi do Wengera i patrząc mu się prosto w oczy mówi : I`m coming for you,Arsene"

[Obrazek: sorryvk6.gif]
12-02-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Pare dni po tym meczu mu gramy z lyonem oni z milanem i szczerze mowiac puchar angli mi zwisa na całego tak jak carling. Druzyna musi wygrac LM oraz Mistrzostwo a nie walczyc o puchar 2 rzedu. Wolalbym dac pograc mlodym zeby Ronaldo czy Tevez mieli siły na Lyon.

Alex moze co najwyzej powiedziec, do widzenia w kwietniu,wazniejszy jest mecz z Newclastle niz Arsenalem, na miejscu Alexa odpuscilbym ten puchar, bo pewnie zagra Ronaldo Tevez a z Lyonem beda wygladac na przemeczonych.

Takie moje zdanie , czekam na uzasadniona krytyke, bo na teksty typu ze to arsenal nie bede odpowiadał.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
12-02-2008 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
W sumie to się zgadzam z Maćkiem, ten mecz może być jednym z przełomowych w tym sezonie, Arsenal ostatnio na fali, zaś my jak wiadomo nie za ciekawie wyglądamy z wynikami. Zwycięstwo z Kanonierami na pewno doda siły naszemu zespołowi i wiary we własne umiejętności. Nie trzeba pisać, że spotkanie będzie trudne, ale jestem ciekaw w jakich składach wyjdą obie ekipy, bo jak wiadomo grają w środku tygodnia ważne spotkania w Lidze Mistrzów. Czy trenerzy dadzą odpocząć kluczowym zawodnikom, czy też nie? Trudno to przewidzieć szczerze powiedziawszy...

COME ON UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-02-2008 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Maro11 napisał(a):Druzyna musi wygrac LM oraz Mistrzostwo a nie walczyc o puchar 2 rzedu.

FA Cup to turniej z historią, najstarsze rozgrywki na świecie, nie można sobie tego olać i potraktować niczym sparing z Chińczykami w ramach przedsezonowego tournee. Na Wyspach dominuje hierarchia Premiership, FA, LM, walka w Europie, mimo wielkiego rozgłosu medialnego, tak naprawdę spychana jest na dalszy plan. Zresztą jeśli Champions League ma być wyznacznikiem klasy drużyny, to pozostaje się powiesić, bo Milan to zwykły ligowy przeciętniak, a wszystkie swe siły skupia właśnie na LM, dla mnie to totalna kompromitacja.

capo di tutti capi

MUSC PL
12-02-2008 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ciampel napisał(a):Zresztą jeśli Champions League ma być wyznacznikiem klasy drużyny, to pozostaje się powiesić, bo Milan to zwykły ligowy przeciętniak, a wszystkie swe siły skupia właśnie na LM, dla mnie to totalna kompromitacja
Jeśli ostatni raz na tabelę włoskiej Serie A spoglądałeś dwa miesiące temu to postaram się ciebie zrozumieć Smile
(Milan jeśli wygra swój zaległy mecz z Livorno, awansuje na czwartą pozycję w tabeli, trudno nazwać to przeciętnością chociaż fakt faktem, w lidze krajowej są swoim cieniem i grają o klase gorzej niż Juve, Roma i przede wszystkim Inter)
Maro11 napisał(a):szczerze mowiac puchar angli mi zwisa na całego tak jak carling.
To mnie zdziwiłeś. Osobiście wysoko cenię triumf w FA Cup, szczególnie, że dośc dawno tego pucharu nie wygraliśmy, a w między czasie bodajże dwukrotnie przegraliśmy finał, więc wg mnie to ważny front walki

Zresztą trudno mi sobie wyobrazić potrójną koronę bez FA Cup
12-02-2008 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości