Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(01.03) Fulham Londyn vs Manchester UNITED 0:3
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Pejter napisał(a):Fletcher grał na środku pomocy i prezentował się bardzo dobrze.

No dobra przyznaję się popełniłem błąd :oops: rzeczywiście Fletcher w meczu z Arsenalem nie grał na boku pomocy,jakieś zawiasy miałem.
Co do wczorajszego meczu dosyć łatwe zwycięstwo,chociaż mogło nie być tak różowo,gdyby nie świetna interwencja Van Der Sara po bardzo dobrym uderzeniu z dystansu Murphy'ego,jakby gospodarze objęli prowadzenie moglibyśmy mieć problemy.Ten mecz pokazał jak silny mamy zespół,mimo braku w podstawowym składzie takich piłkarzy jak Rooney,Ronaldo,Giggs,Vidic czy Carrick bez większych problemów poradziliśmy sobie na wyjeździe z Fulham,które co prawda walczy o utrzymanie ale jednak nie jest jakąś zgrają chłopców do bicia.

CONCILIO ET LABORE
02-03-2008 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Dobrze, że poszło gładko. Czasami lepiej się pomylic przed meczem, który typowało się na ciężki, niż byc pewnym od poczatku i sie rozczarowac. Jak zobaczyłem skłąd bez Rooneya i Ronaldo, to trochę się wystraszyłem, ale szybki gol Hargo z 15' rozwiał moje wątpliwości. kilku zawodników dostało wolne, rotacja w składzie znowu przyniosła korzyści, oby tak dalej.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-03-2008 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Każde zwycięstwo cieszy prawdziwego kibica nawet z zespołem, który jest pozornie słaby. Fulham, mimo końcowego wyniku, pokazało, że potrafi walczyć i łatwo się nie poddaje. Najważniejsze są trzy punkty i to, że powoli doganiamy Kanonierów. Nie wątpię, że w tym sezonie to United zwyciężą w Premiership. Marzy mi się The Treble - szkoda, że nie udało się w zeszłym sezonie.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości