Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(04.03) Manchester UNITED vs Olympique Lyon 1:0
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
(04.03) Manchester UNITED vs Olympique Lyon 1:0
Kontynuacja tematu Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
25-02-2008 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
W tym meczu nasza gra powinna wyglądać lepiej,aniżeli w meczu z Lyonem we Francji.Mam nadzieję,że zagramy 1-4-4-2,bo jest to ustawienie,w którym gra się nam najlepiej.Liczę na występ Andersona.Gramy u Siebie,więc powinno być łatwiej niż w Lyonie.


UNITED!
26-02-2008 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ciampel - to nie każdy mecz jest na Nsport w HD? :shock:
Co do Jóźwiaka to osobiście nie uważam go za totalnie pozbawionego wiedzy pseudoeksperta Wink Czasem można go spotkać w studiu Sport+ przy okazji omawiania ligi francuskiej, w której czuje się on (chyba) zdecydowanie najlepiej.

Tylko, że to jest moje zdanie, a ja np. lubie słuchać tego co ma do powiedzenia Jacek Gmoch, a to jest niemodne, bo powinienem go nazwać jakoś "dobitnie" i jechać po nim przy każdej okazji.


A tak co do meczu, to ja po prostu nie potrafię się wyzbyć tej myśli/wspomnienia/koszmaru związanego ze strzałem niespełna 21 letniego wówczas Davida Trezeguet (rocznik 1977 graliśmy w 1998, teraz Benzema rocznik 1987, gramy w roku 2008 - dwaj świetnie zapowiadający się młodzi napastnicy, rewanż na OT po remisie w pierwszym meczu na stadionie rywala, gramy lepiej i odpadamy) w potyczce z AS Monaco. Staram się tej myśli wyzbyć, ale niestety nie potrafię, co nie przeszkadza mi być prawie pewnym, że damy radę
26-02-2008 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Maciek napisał(a):A tak co do meczu, to ja po prostu nie potrafię się wyzbyć tej myśli/wspomnienia/koszmaru związanego ze strzałem niespełna 21 letniego wówczas Davida Trezeguet (rocznik 1977 graliśmy w 1998, teraz Benzema rocznik 1987, gramy w roku 2008 - dwaj świetnie zapowiadający się młodzi napastnicy, rewanż na OT po remisie w pierwszym meczu na stadionie rywala, gramy lepiej i odpadamy) w potyczce z AS Monaco.

Ale wtedy to chyba w pierwszym meczu byl remis 0-0. A dopiero na naszym stadionie padl wynik 1-1. A to jest juz calkowicie odwrotna sytuacja Big Grin Teraz mamy zdecydowanie lepsza sytuacje. Bramka na wyjezdzie stawia nas w roli faworyta i tej szansy raczej nie zmarnujemy. Nie wierze w to, ze mozemy przegrac na wlasnym stadionie z OL.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
26-02-2008 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Fiend napisał(a):Nie wierze w to, ze mozemy przegrac na wlasnym stadionie z OL.

Z City przegraliśmy :wink: Wszystko zależy od tego jakim ustawieniem zagramy i kto wybiegnie na boisko. Według mnie najlepsze wyjscieecni w najlepszej dyspozycj to 4-4-2 z Andersonem i Carickiem ,a na skrzydłach Ronaldo i Nani. Przynajmniej Ci zawodnicy są obecnie w lepszej dyspozyji niż ich koledzy. Z przodu Rooney i Tevez oczywiscie.

Musimy wygrac,nie ma innej opcji 8)
26-02-2008 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Maciek napisał(a):Ciampel - to nie każdy mecz jest na Nsport w HD? Shocked

Tylko dwa na kolejkę (po jednym we wtorek i środę) - choć i z tym bywa ciężko, bo nie we wszystkich krajach transmisje w HD są na porządku dziennym.

Maciek napisał(a):Co do Jóźwiaka to osobiście nie uważam go za totalnie pozbawionego wiedzy pseudoeksperta Wink Czasem można go spotkać w studiu Sport+ przy okazji omawiania ligi francuskiej, w której czuje się on (chyba) zdecydowanie najlepiej.

Może po prostu mam pecha i trafiam głównie na takie mecze, w których pan Jóźwiak się zbyt dobrze nie czuje, a stacje stawiają go przed faktem dokonanym. W każdym razie nie najlepsza dykcja + Szol i Les Ferdinand podczas naszej wizyty na Stade Gerlande po prostu nie miały prawa się podobać Wink

Maciek napisał(a):Tylko, że to jest moje zdanie, a ja np. lubie słuchać tego co ma do powiedzenia Jacek Gmoch, a to jest niemodne, bo powinienem go nazwać jakoś "dobitnie" i jechać po nim przy każdej okazji.

W następnym sezonie zapewne przyjdzie pora na kogoś innego w roli "kozła ofiarnego" wszelkich publicznych transmisji Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
26-02-2008 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Skull napisał(a):z Andersonem i Carickiem

Ja tam bym wolał Andersona i Hargreavesem
26-02-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
kapszti napisał(a):Ja tam bym wolał Andersona i Hargreavesem


Hmmm moim zdaniem Carrick udowadnia ostatnio, że skład środka pomocy powinien być rozpoczynany od wypisania jego nazwiska, naprawde swietna gra w ostatnich spotkaniach

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-02-2008 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Red napisał(a):
kapszti napisał(a):Ja tam bym wolał Andersona i Hargreavesem


Hmmm moim zdaniem Carrick udowadnia ostatnio, że skład środka pomocy powinien być rozpoczynany od wypisania jego nazwiska, naprawde swietna gra w ostatnich spotkaniach
Dokładnie, w ostatnich paru spotkaniach pokazał, że jest obecnie naszym najpewniejszym środkowym i jeszcze ta prostopadła do Crisa z Newcastle Smile W destrukcji oczywiście ustępuje Hargreavesowi, ale w konstruowaniu znacznie go przewyższa.
26-02-2008 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Na pewno w środku powinien zagrać Carrick bo on ostatnio spisuje się znakomicie,i moim zdaniem mimo wszystko Scholes.

CONCILIO ET LABORE
26-02-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ManUtd rlz !!! Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Skull napisał(a):z Andersonem i Carickiem

kapszti napisał(a):Ja tam bym wolał Andersona i Hargreavesem

A nie lepiej Carick i Fletcher ? :o Big Grin
26-02-2008 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zgrebol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
No ja myślę że Manchester United pokaże kim są i co to znaczy grać na OT. Lyon to nie jest aż tak silny zespół ale nie można ich lekceważyć, myślę że Fergi pójdzie na całość.
26-02-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
ManUtd rlz !!! napisał(a):A nie lepiej Carick i Fletcher ?

Nie wiem, czy napisałeś to na serio, czy nie, ale widzę ostatnio, że większość "znafffffców" już uważa Fletchera za jakieś bóstwo, które co mecz będzie grało tak świetnie i strzelało 2 bramki. Oczywiście, z Arsenalem zagrał świetnie, najlepszy jego mecz w sezonie, ale Darren to nie jest takiego typu zawodnik, że będzie ciągle grać wspaniale i decydować o losach meczu. Szanuje go, wiem, że potrafi grać, ale na środek są lepsi od niego...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-02-2008 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Thevil napisał(a):W destrukcji oczywiście ustępuje Hargreavesowi, ale w konstruowaniu znacznie go przewyższa.

Dlatego lepiej grac Andersonem i Carrickiem ,a jak juz wynik bedzie ustalony to wpuscic np Paula i Owena którzy zajmą sie tym by ten wynik utrzymac do konca :wink:

Zgrebol napisał(a):myślę że Fergi pójdzie na całość

i wystawi 4-5-1 :lol:
27-02-2008 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Skull napisał(a):Dlatego lepiej grac Andersonem i Carrickiem ,a jak juz wynik bedzie ustalony to wpuscic np Paula i Owena którzy zajmą sie tym by ten wynik utrzymac do konca :wink:
Tez uważam tę ekipę za najmocniejszy skład w środku.Tylko trzeba pamiętać,że nie mogą grać w każdym meczu,bo się delikatnie mówiąc zajeżdżą.

W tym meczu to Lyon będzie musiał atakować,to oni mają niekorzystny rezultat.Być może Sir Alex postawi na wariant bardziej defensywny,z Hargo w środku.Na pewno bym się nie spodziewał bardzo ofensywnego ustawienia.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-02-2008 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości