Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualne Euro 2008 - Złota XI turnieju!
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Wirtualne Euro 2008 - Złota XI turnieju!
Nie chciałem robić bałaganu w tamtym temacie. Pierwsze kadry, już obmyślane i skompletowane mogę przedstawić.
Umawiamy się na około 25osobowe kadry Wink

Francja:
Bramkarze:
Gregory Coupet, Hugo Lloris, Steve Mandanda
Obrońcy:
Willy Sagnol, Eric Abidal, Philippe Mexes, Sebastien Squillaci, Patrice Evra, Francois Clerc, William Gallas, Gael Clichy, Gael Givet
Pomocnicy:
Patrick Vieira, Franck Ribery, Florent Malouda, Jeremy Toulalan, Samir Nasri, Hatem Ben Arfa, Claude Makelele, Sidney Govou
Napastnicy:
Thierry Henry, Louis Saha, Karim Benzema, Jeremy Menez, Nicolas Anelka



Holandia:
Bramkarze:
Edwin van der Sar, Marten Stekelenburg, Henk Timmer
Obrońcy:
Johnny Heitinga, Tim de Cler, Mario Melchiot, Joris Mathijsen, Urby Emanuelson, Khalid Boulahrouz, Kew Jaliens, Wilfried Bouma, Nigel de Jong
Pomocnicy:
Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart, Clarence Seedorf, Ibrahim Afellay, Hedwiges Maduro, Arjen Robben, Demy de Zeeuw.
Napastnicy:
Klaas Jan Huntelaar, Robin van Persie, Ruud van Nistelrooy, Ryan Babel, Dirk Kuyt.


ochy:
Bramkarze:
Gianluigi Buffon, Marco Amelia.
Obrońcy:
Massimo Oddo, Fabio Cannavaro, Andrea Barzagli, Gianluca Zambrotta, Alessandro Gamberini, Georgio Chiellini, Daniele Bonera, Marco Materazzi, Cristian Zaccardo
Pomocnicy:
Daniele De Rossi, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Alberto Aquilani, Antonio Nocerino, Ricardo Montolivo, Mauro Camoranesi, Simone Perrotta
Napastnicy:
Luca Toni, Alessandro Del Piero, Giuseppe Rossi, Alberto Gilardino, Fabio Quagliarella, Antonio Di Natale.


Rumunia
Bramkarze:
Bogdan Lobont, Danut Coman.
Obrońcy:
Gabriel Tamas, Christian Chivu, Stefan Radu, Cosmin Contra, Razvan Rat, George Ogararu, Dorin Goian, Mirel Radoi
Pomocnicy:
Paul Codrea, Nicolae Dica, Banel Nicolita,Florentin Petre, Laurentiu Rosu, Razvan Cocis, Orvidiu Petre, Ianis Zicu, Andrei Margaritescu
Napastnicy:
Adrian Mutu, Ciprian Marica, Daniel Niculae, Lonut Mazilu
27-02-2008 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #2
 
Hiszpania
Bramkarze:
Iker Casillas, Jose Reina, Sergio Asenjo.
Obrońcy:
Carles Puyol, Sergio Ramos, Pablo Ibańez, Raul Albiol, Antonio Lopez, Joan Capdevilla, Angel Lopez, Juanito.
Pomocnicy:
Xavi, Francesc Fabregas, Andres Iniesta, Xabi Alonso, David Silva, Joaquin, Raul Garcia, Mikel Arteta, Guti
Napastnicy:
Raul Gonzalez, David Villa, Fernando Torres, Jose Antonio Reyes, Bojan Krkić, Daniel Guiza


Rosja:
Bramkarze:
Igor Akinfeev, Vlacheslav Malafeev
Obrońcy:
Sergey Ignashevich, Aleksei Berezutskiy, Aleksandr Anyukov, Denis Kolodin, Roman Shishkin, Vasili Berezutskiy, Renat Yanbayev.
Pomocnicy:
Marat Izmaylov, Yuri Zhirkov, Ivan Saenko, Igor Semshov, Viktor Budyanski, Yevgeny Aldonin, Diniyar Bilyaletdinov, Dmitri Torbinsky.
Napastnicy:
Aleksandr Kerzakov, Dmitry Sychev, Roman Pavlyuchenko, Andrei Arshavin, Pavel Pogrebnyak.


Szwecja:
Bramkarze:
Andreas Issakson, Rami Shaaban, Johan Wiland.
Obrońcy:
Oskar Ronningberg, Petter Hansson, Daniel Majstorović, Matias Concha, Olof Mellberg, Mikael Nilsson, Peter Larsson
Pomocnicy:
Kennedy Bakircoglu, Kim Kallstrom, Anders Svensson, Christian Wilhelmsson, Niclas Alexandersson, Andreas Dahl, Daniel Andersson, Frederik Ljungberg, Andreas Johansson, Tobias Linderoth.
Napastnicy:
Johan Elmander, Zlatan Ibrahimović, Markus Rosenberg, Rade Prica.


Grecja:
Bramkarze:
Nikopolidis, Chalkias, Kotsolis
Obrońcy:
Seitaridis, Patsazoglu, Dellas, Kapsis, Goumas, Kyrgiakos, Vyntra, Torosidis, Spiropoulos
Pomocnicy:
Basinas, Karagounis, Giannakopoulos, Makos, Kafes, Katsouranis, Tziolis, Lagos.
Napastnicy:
Charisteas, Gekas, Lyberopoulos, Amanatidis, Papadopoulos.
27-02-2008 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Portugalia
Bramkarze:
Ricardo, Quim, Rui Patricio
Obrońcy:
Jose Bosingwa, Jorge Andrade, Pepe, Ricardo Carvalho, Bruno Alves, Fernando Meira, Jorge Ribeiro, Miguel, Paulo Ferreira, Antunes, Manuel Da Costa
Pomocnicy:
Raul Meireles, Miguel Veloso, Maniche, Deco, Joao Moutinho, Hugo Viana, Tiago
Napastnicy:
Ricardo Quaresma, Nuno Gomes, Cristiano Ronaldo, Simao Sabrosa, Nani, Hugo Almeida


Turcja
Bramkarze:
Rustu Recber, Volkan Demirel
Obrońcy:
Ibrahim Toraman, Servet Cetin, Deniz Bans, Volkan Yaman, Can Arat, Fatih Sonkaya, Emre Asik
Pomocnicy:
Arda Turan, Mehmet Aurelio, Yildiray Basturk, Gokdeniz Karadeniz, Hamit Altinton, Nuri Sahin, Tuncay Sanli, Emre Belozoglu, Huseyn Cimsir
Napastnicy:
Halil Altintop, Hakan Sukur, Nihat Kahveci, Necati Ates, Serhat Akin, Umit Karan, Fatih Tekke


Szwajcaria:
Bramkarze:
Diego Benaglio, Pascal Zuberbuhler
Obrońcy:
Stephane Grichting, Phillipe Senderos, Chritoph Spycher, Johan Djorou, Mario Eggiman, Philip Degen, Ludovic Magnin, Steve von Bergen
Pomocnicy:
Gelson Fernandes, Valon Behrami, Gokhan Inler, Xavier Margairaz, Daniel Gygax, Tranquilo Barnetta, Hakan Yakin, Reto Ziegler, Raphael Wicky, Fabio Celestini
Napastnicy:
Marco Streller, Alexander Frei, Johan Vonlanthen, Blaise Nkufo


Czechy
Bramkarze:
Petr Cech, Jaromir Blazek
Obrońcy:
Tomas Ujfalusi, Zdenek Grygera, Marek Jankulovski, David Rozehnal, Zdenek Pospech, Radoslav Kovac, Martin Jiranek, Michal Kadlec
Pomocnicy:
Jan Polak, Tomas Galasek, David Jarolim, Tomas Rosicky, Jaroslav Plasil, Daniel Pudil, Marek Matejovsky, Libor Sionko, Tomas Sivok
Napastnicy:
Martin Fenin, Milan Baroś, Jan Koller, Marek Kulic
28-02-2008 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Niemcy
Bramkarze:
Timo Hildebrand, Manuel Neuer.
Obrońcy:
Philip Lahm, Per Mertesacker, Christoph Metzelder, Heiko Westermann, Christian Lell, Christian Pander, Arne Friedrich, Marcell Jansen, Gonzalo Castro, Clemens Fritz.
Pomocnicy:
Thomas Hitzlsperger, Michael Ballack, Bastian Schweinsteiger, Simon Rolfes, Jermaine Jones, Tim Borowski, Sebastian Kehl, Thorsten Frings, Bernd Schneider
Napastnicy:
Miroslav Klose, Kevin Kuranyi, Mario Gomez, Lukas Podolski, Stefan Kiessling

Temat wyczyszczony, tutaj pisze TYLKO Maciek Wink / Ciampel



Chorwacja
Bramkarze:
Pletikosa, Runje

Obrońcy:
Robert Kovac, Dario Simić, Josip Simunic, Vedran Corluka, Dario Knezevic, Pranjić

Pomocnicy:
Ivan Rakitić, Dario Srna, Luka Modrić, Niko Kranjcar, Niko Kovac, Jurica Vranjes, Jerko Leko, Vukojević

Napastnicy:
Ivica Olic, Mladen Petric, Bosko Balaban, Igor Budan


Austria:
Bramkarze:
Jurgen Macho, Alex Manninger

Obrońcy:
Andreas Ibertsberger, Emmanuel Pogatetz, Martin Stranzl, Gyorgi Garics, Sebastian Prodl, Christian Fuchs

Pomocnicy:
Aufhauser, Ivanschitz, Leitgeb, Prager, Standfest, Kavlak, Kiesenebner

Napastnicy:
Roland Linz, Martin Harnik, Sanel Kuljić


Polska:
Bramkarze:
Artur Boruc, Tomasz Kuszczak

Obrońcy:
Dariusz Dudka, Jacek Bąk, Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki, Mariusz Jop, Michał Pazdan

Pomocnicy:
Jacek Krzynówek, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Łukasz Garguła, Marek Zieńczuk, Jakub Błaszczykowski, Przemysław Kaźmierczak, Wojciech Łobodziński, Ireneusz Jeleń

Napastnicy:
Euzebiusz Smolarek, Maciej Żurawski, Radosław Matusiak, Grzegorz Rasiak
28-02-2008 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Jak widać wyżej, powołania na wirtualne Euro2008 zostały rozesłane Wink Roger oczywiście brany pod uwagę nie był i ze względów formalnych i ze względów o których pisałem w innym temacie.

Co widać po tytule tematu, zmienionym, od teraz mogą tu pisać także inne osoby, nie tylko ja Smile


Typowanie wyników czy zwycięzców turnieju, królów strzelców i asyst mile widziane, a przez słowo komentarze raczej mam na myśli komentarze dotyczące wszystkiego, tylko nie kadr, które zdecydowałem się wybrać tym 16 zespołom Wink Mówie to z tego względu, że raczej nie przewiduje tu zmian w tej kwestii, a dyskusje dwudziestostronne pod tytułem "Dlaczego ten a nie tamten" nie są tu pożądane.
04-03-2008 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Terminarz pierwszej kolejki wszystkich grup i moje typy:
Grupa A
Szwajcaria - Czechy 1:2
Portugalia - Turcja 2:0
Grupa B
Austria - Chorwacja 0:3
Niemcy - Polska 0:1
Grupa C
Rumunia - Francja 1:1
Holandia - Włochy 1:2
Grupa D
Hiszpania - Rosja 2:2
Grecja - Szwecja 1:2

Zwycięzcą według mnie będzie: POLSKA
Królem strzelców: ex-equo: Benzema, Huntelar, Toni, Ronaldo, Smolarek
Królem asyst: ex-equo: Ronaldo, Błaszczykowski

//a w typerze jakieś bonusy się liczą czy jak??

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Chyba się nie zrozumieliśmy Smile
W innym temacie rozpisałem składy i krótkie ich omówienie, na podstawie czego (jak ktoś ma ochote) każdy może wytypować czy to wynik czy wynik i przebieg meczu, szanse drużyn, komentarz do taktyki, słabe/mocne strony danej ekipy czy formacji itd.

Żadnego typera na punkty nie będzie, bo wybaczcie, nie będę się bawił w jakieś zliczanie kto dobrze a kto źle wytypował, bo to żadna umiejętność wpisać dwie cyferki przedzielona dwukropkiem.

Także jak już, to odnosimy się do najbliższych spotkań, do składów drużyn i mojej przedmowy taktycznej, a nie takie coś jak wyżej, bo to raczej nie o to chodzi, żebyście mi teraz pisali, jaki wynik meczu rozegranego za tydzień typujecie Smile
Taka prośba, żeby to miało ręce, nogi, jaja i mózg bo inaczej to nie ma najmniejszego sensu Smile
04-03-2008 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Co do tabel to nie wiem za bardzo co mam powiedzieć co i jak Smile Na podstawie wyników, które padają, mógłbyś robić tabele grup Smile Tu na forum po prostu ilość punktów i bilans bramkowy wystarczy Smile
06-03-2008 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Dobra to wiesz co. Podsumuje wszystko po fazie grupowej. Chyba, ze lepiej jak zrobie to wczesniej.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
06-03-2008 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #10
 
Cytat:Polska 1-0 Niemcy
Gol: Smolare

Maciuś, te Twóje symulacje przewidują przyszłosc czy coś? :wink: 8)

amor patriae nostra lex
07-03-2008 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Maciek naszym nowym wieszczem narodowym

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-03-2008 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Przyznam, że w przewidywanie przeszłości się nigdy nie bawiłem, a pragnę także przypomnieć, że to nie ja strzeliłem tego gola dla Polski, jedyne co mogłem zrobić, to zaproponować taki a nie inny skład i go odpowiednio ustawić - udało się wygrać, super

Co do tabel - przydałyby się już, byłoby fajnie


Co do meczów to sam nie wiem czy tylko podawać suchy wynik, czy dalej to relacjonować tak jak do tej pory, bo szczerze mówiąc, jak i tak tego nikt nie czyta to mnie będzie łatwiej co oczywiste
07-03-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja tam sobie lubie poczytac, no ale to Twoja decyzja Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-03-2008 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #14
 
Ja troche czytam, ale na koniec całego podaj wynik, bo nieraz zapomne kto ile strzelił :lol:

Maciek napisał(a):pragnę także przypomnieć, że to nie ja strzeliłem tego gola dla Polski, jedyne co mogłem zrobić, to zaproponować taki a nie inny skład i go odpowiednio ustawić - udało się wygrać, super

Czyli trener. Wiemy juz kto zastąpi Beenhakker`a jak ten odejdzie za kilka(nacie) [oby] lat.

amor patriae nostra lex
07-03-2008 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:Polska:
Bramkarze:
Artur Boruc, Tomasz Kuszczak


Ale, że Dudka nie powołali ?! :roll: :lol:

Że też Ci się chcę tak wymyślać to wszystko Smile Czytam sobie i zabawia jest przednia Smile Ciekawe czy coś z tego sprawdzi się w czerwcu Idea

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
07-03-2008 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości