Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United Supporters Club PL
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Chociaż nie znam kulisów, to żałuję, że już na starcie ważne osoby, takie jak Wojtek czy Seki deklarują swoją niechęć.

Ja w rozmowie z poszczególnymi osobami, mówiłem, że chętnie dołączę, ale to takie czysto teoretyczne opinie i jak wszyscy czekam na program i główny cel stowarzyszenia.

Tak sobie też myślę, że jeśli nam wszystkim zależy na powiększeniu ekipy fanatyków United z Polski, to powinniśmy zacisnąć zęby, przestać odwalać niepotrzebne akcje i ciężko pracować.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-03-2008 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
KanTona, jezeli chcesz pojechac na mecz to i tak najlatwiej zagadac z kims z ekipy wyjazdowej, ktorzy na pewno gdzies na orum poinformuja ze jada. JEzeli bedzie mozliwosc zalatwienia biletu to chyba problemu nie bedzie. Jezeli ktos twierdzi, ze oni nie maja zamiaru nikogo nowego wciagac w to, kto nie jest ich kumplem, albo sie nad kims wywyzszaja, to ja jestem najlepszym przykladem tego ze to gowno prawda. Nie znalem nikogo z nich, nie pisalem z nimi na zadnym forum a mimo to zabrali mnie na polfinal LM na san siro.

Pierwszy raz na oczy ich zobaczylem gdy sie spotrkalismy. z Ericiem nawet nie rozmawialem przez ekunde wczesniej. z devem i sekim rozmawialem po raz peirwszy na gg przed wyjazdem gdzie informowali mnie o szczeglach. Prezesa poznalem na miejscu dopiero w mediolanie.

Obecnie mam za soba Milan i KIjow i gdybym tylko mial pieniadze, to pewnie i blackburn i moze lyon bo eric mnie pytal czy jade.

Dlatego chetnie zobacze na czym to stowarzyszenie ma sie opierac, skoro osoby ktore realnie potrafia zalatwic bilet (wy sobie nie zdajecie sprawy ile zawdzieczam i inni tez prezesowi) zostaly w taki sposob pominiete.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
11-03-2008 01:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Maciek napisał(a):powód dla którego powstał
A dla czego niby twoim zdaniem powstał?

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-03-2008 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Na mieście chodzą słuchy, że ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy. Zatem gratuluję, lepiej późno niż później
11-04-2008 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Maciek napisał(a):Na mieście chodzą słuchy, że ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy. Zatem gratuluję, lepiej późno niż później

Zaczynamy akcje panowie i panie Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
11-04-2008 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Wojtek3 napisał(a):Zaczynamy akcje panowie i panie

Konkrety, konkrety! ;>

capo di tutti capi

MUSC PL
11-04-2008 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Jedynym konkretem jest to, ze dowodzeni objal prezes i zmienil sie caly zarzad MUSC PL, to tyle. Potrzeba czasu zeby rozpedzic ten sprzet, na pewno Wojtek napisze sam wiecej od siebie tu w odpowiednim czasie i juz w nowym sezonie bedzie sie dzialo Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
11-04-2008 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
To zajebiście Smile

Teraz tylko czekać na pierwsze zapisy, o których ktoś tam kiedyś wspominał.

---

Chodziło mi o nabór do wojska, Maćku vel Macieju Tongue Choć nie wiem za bardzo, jak on ma się do tematu :lol:

capo di tutti capi

MUSC PL
11-04-2008 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Widze, że Wojtek3 już się nawet spocił z tego entuzjazmu heh Smile Na spokojnie, na spokojnie, to jest dopiero początek, od tego trzeba było zacząć. Krok w dobrym kierunku, a tak inaczej mówiąc, to dobrze, że został zrobiony ten krok w tył teraz, bo można zacząć iść do przodu i zgodnie z etykietą 8)


UNITED :!:

PS: Ja tam nie wiem o co chodzi z tym naborem i jakoś mi z tym dobrze, więc nie przejmuj się Ciampelu vel Ciamplu


U mnie to wiadomo jak odmienić, u ciebie to czarna magia Tongue
Maćku, na Macieja przyjdzie czas jak będę miał 96 lat, a ja mówiłem o tym naborze, który jest tam na stronie MUSC PL napisany, że o to odbędzie się jakoś w maju Smile I co do tego naboru nie wiem o co chodzi ani jak to ma wyglądać, czy to będzie jakiś casting a'la idol, czy coś równie abstrakcyjnego jak matura z religii...

Niestety statut, który czytałem, nie konkretyzuje tej kwestii, stąd moja niewiedza Smile
11-04-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Myślę, że decyzja o fuzji zarządu (a nie o całkowitej zmianie) była dobra i wreszcie zakończy spory i nieporozumienia niektórych osób. Lepiej tworzyć coś razem niż tworzyć podziały.
Ciampel napisał(a):Teraz tylko czekać na pierwsze zapisy, o których ktoś tam kiedyś wspominał.

Maciek napisał(a):PS: Ja tam nie wiem o co chodzi z tym naborem i jakoś mi z tym dobrze, więc nie przejmuj się Ciampelu vel Ciamplu
Z naborem chodzi o to, że każdy kto chce należeć oficjalnie do MUSC PL będzie musiał płacić składki (czy się to komuś podoba czy nie, kazdy bedzie musiał). Podział co do kwoty dzieli się na 2 grupy: osoby do 18 roku zycia i te powyżej. Tyle mogę wstępnie powiedzieć, więcej informacji jeszcze będzie oficjalnie ogłoszone.

Cytat:I co do tego naboru nie wiem o co chodzi ani jak to ma wyglądać, czy to będzie jakiś casting a'la idol, czy coś równie abstrakcyjnego jak matura z religii...

Trzeba będzie zaśpiewać solo i a'capella 3 - 4 piosenki o MU, przyjść obowiązkowo w koszulce MU (orginalnej nie z bazaru) i wypić ćwiartkę wódki na raz żeby pokazać, że na wyjazdy się nadaje...

Nabur polega na tym, że orientacyjnie zbieramy pierwsze składki i robimy zapisy do MUSC PL. Ile osób będzie chciało wstąpić tyle wstąpi i tyle. Bez stresu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-04-2008 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Stojkovic napisał(a):Lepiej tworzyć coś razem niż tworzyć podziały.
Za to właśnie posypały się dziś w tym miejscu pochwały, że wreszcie MUSC PL (troche samozwańcze do tej pory) doszło do tego, że lepiej podziałów nie tworzyć
11-04-2008 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Dobra robota panowie, teraz możemy ruszać we właściwym kierunku. Stojko, Wojtek - piszcie na bieżąco.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
11-04-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Mam pytanie ile będą wynosiły składki ? Szukałem na stronie i w statucie ale niczego konkretnego nie znalazłem Smile
12-04-2008 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
bela napisał(a):Mam pytanie ile będą wynosiły składki ? Szukałem na stronie i w statucie ale niczego konkretnego nie znalazłem Smile

Składka bedzie wynosi 200 zl na sezon, ale prawdopodobnie zrobimy tak, ze w tych 200 zl bedzie zawieralo sie 30 funtow ktore musisz wylozyc na ONE UNITED, czyli automatycznie bedziesz mial szanse wyjazdu na mecz jak i oplacona skladke sezonowa, wiecej info wkrotce.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-04-2008 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Na razie nie ma co popadać w hura-optymizm, ale najważniejsze że osoby zakładające mocno brzmiące MUSC PL zdały sobie sprawę z tego, że same tego nie pociągną i nic nie będą znaczyły bez ekipy wyjazdowej.
Prezesem moze być tylko jedna osoba czy się komus to podoba czy nie! Zobaczymy czy wszystko potoczy się tak jak ma się potoczyć.
Wszyscy musimy byc optymistami a konkretne rozmowy juz blisko.
12-04-2008 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości