Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United Supporters Club PL
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
EricRyan napisał(a):ale najważniejsze że osoby zakładające mocno brzmiące MUSC PL zdały sobie sprawę z tego, że same tego nie pociągną i nic nie będą znaczyły bez ekipy wyjazdowej.
Eric nie wydaje mi się, że dobrze to ująłeś. To nie jest i nie było tak, że chcieliśmy to pociągnąc sami. Poprostu nie mogliśmy się dogadac wcześniej i tyle. A spory kawał roboty już odwaliliśmy i oszczędziliśmy wielu kłopotów w przyszłości. Ekipa wyjazdowa jest ważna, ale nie ważniejsza od ekipy niewyjazdowej. Każdy jest równy w stowarzyszeniu i nie lubię szczerze mówiąc dzielenia na "wyjazdowych i niewyjazdowych" kibiców MU. Pozdrawiam cię Ericu gorąco :wink:

[Obrazek: Ole201.jpg]
16-04-2008 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Stojko masz prawo widziec to tak jak chcesz, ale fakty mówią same za siebie... Ja to widzę całkiem inaczej i to nie jest tylko moje zdanie. Nikt nie chcial się z nami dogadac (podjąć temat), bo nie było takiej propozycji, a tak naprawde nas olano, a dobrze wiesz że nie chodziło o "Nas" a o jedną najważniejszą osobę co mnie tak strasznie zirytowało!
Nigdy nie dzieliłem ludzi na jeżdżących i niejeżdżących, bo gdyby tak rozdzielał fanów UNITED w Polsce to nie doszłoby do tego pierwszego spotkania fanów UNITED w Katowicach od którego wszystko się rozpoczęło.
Nie ma co się oszukiwać, Stowarzyszeniu które założył Shadow z resztą ekipy (odwaliliscie bardzo dużo pracy i tego nikt nigdy nie bedzie mógł kwestionować) potrzebne jest poparcie i pokazanie "sukcesów" jako grupe ludzi, zeby pociągnąć za sobą nowe twarze i jeszcze bardziej zintegrować fanów UNITED w Polsce. Tego bez poparcia ludzi jeżdżących na mecze nigdy byście w tak szybki tempie nie osiągnęli, jak teraz możemy wspólnie osiągnąć.
Dobrze się stało jak się stało. Prezes był dla mnie jeden i mógł być tylko jeden. Duże słowa uznania dla Shadowa, ze ambicje pozostawił na drugim planie i postawił na dobro wszystkich fanów UNITED w Polsce.
Dla mnie celem numer jeden tego Stowarzyszenia jest maksymalne ułatwienie każdej osobie pojechania na mecz UNITED. Owszem bardzo ważna jest integracja kibiców UNITED w Polsce podczas wspólnych oglądań meczy, na zlotach itp, ale każdy fan UNITED w pierwszej kolejności marzy o pojechaniu kiedyś na mecz i trzeba mu w tym dopomóc.
Myślę, ze pod koniec sezonu spotkamy się jeszcze podczas jakiegoś meczu, choć osobiście wolałbym w innym miejscu niż Katowice i na trochę dłużej niż pare godzin. Jak tylko ustalimy jakieś szczegóły to podamy to do informacji osób zainteresowanych MUSC PL. Tak jak rozmawiałem już z Sekim i Prezesem najlepszym terminem jest ostatnia kolejka Premiership, bo rozgrywana w niedzielę więc można się już spotkać w piątek wieczorem a wracac po niedzielnym meczu Smile
Pozdro.
16-04-2008 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
EricRyan napisał(a):Nikt nie chcial się z nami dogadac (podjąć temat), bo nie było takiej propozycji, a tak naprawde nas olano, a dobrze wiesz że nie chodziło o "Nas" a o jedną najważniejszą osobę co mnie tak strasznie zirytowało!
Tu w tej kwestii decyzje mógł podjąc tylko i wyłącznie Shadow, bo nikt z nas wtedy będących w zarządzie nie miał że tak powiem ani prawa ani też możliwości rozmawiania z kimkolwiek z "was" jako przedstawiciel tamtej grupy, bo to należało do ówczesnego prezesa. Postanowił że trzeba się dogadać i wszystko gra. Więc to nie jest do końca tak, że nikt nie chciał się dogadać.
EricRyan napisał(a):Nie ma co się oszukiwać, Stowarzyszeniu które założył Shadow z resztą ekipy (odwaliliscie bardzo dużo pracy i tego nikt nigdy nie bedzie mógł kwestionować) potrzebne jest poparcie i pokazanie "sukcesów" jako grupe ludzi, zeby pociągnąć za sobą nowe twarze i jeszcze bardziej zintegrować fanów UNITED w Polsce. Tego bez poparcia ludzi jeżdżących na mecze nigdy byście w tak szybki tempie nie osiągnęli, jak teraz możemy wspólnie osiągnąć.
To bardzo mi się podoba stwierdzenie, że teraz właśnie możemy osiągnac dużo dużo więcej, ale działając razem. To od poczatku jest jedyna słuszna droga tego stowarzyszenia.
EricRyan napisał(a):Dla mnie celem numer jeden tego Stowarzyszenia jest maksymalne ułatwienie każdej osobie pojechania na mecz UNITED. Owszem bardzo ważna jest integracja kibiców UNITED w Polsce podczas wspólnych oglądań meczy, na zlotach itp, ale każdy fan UNITED w pierwszej kolejności marzy o pojechaniu kiedyś na mecz i trzeba mu w tym dopomóc.
Podobnie uważam że jest to chyba najjaśniejszy aspekt bycia w stowarzyszeniu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-04-2008 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
leslav Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
EricRyan napisał(a):Myślę, ze pod koniec sezonu spotkamy się jeszcze podczas jakiegoś meczu, choć osobiście wolałbym w innym miejscu niż Katowice i na trochę dłużej niż pare godzin. Jak tylko ustalimy jakieś szczegóły to podamy to do informacji osób zainteresowanych MUSC PL. Tak jak rozmawiałem już z Sekim i Prezesem najlepszym terminem jest ostatnia kolejka Premiership, bo rozgrywana w niedzielę więc można się już spotkać w piątek wieczorem a wracac po niedzielnym meczu Smile
Pozdro.


jak najbardziej za 8)
17-04-2008 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
leslav napisał(a):Tak jak rozmawiałem już z Sekim i Prezesem najlepszym terminem jest ostatnia kolejka Premiership, bo rozgrywana w niedzielę więc można się już spotkać w piątek wieczorem a wracac po niedzielnym meczu

Zobaczymy co da sie zrobic i ilu byłoby chetncyh na takie spotkanie no i tez zalezy gdzie Wink

Ważne ze w sprawach Stowarzyszenia sytuacja wygląda juz troche lepiej, bo obie strony doszły do porozumienia i wspolnymi siłami możemy zrobic kawał dobrej roboty nikomu nie potrzebnej Tongue

Na tą chile do zarządu doszedł Prezes, Eric, Marcin, Victor i Ja Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-04-2008 07:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Kto to jest Marcin ? Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
18-04-2008 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Wojtek3 napisał(a):Kto to jest Marcin ? Wink

Dobry przyjeciel Prezesa, osobiscie poznałem go w Kijowie, był teraz równiez z nami na spotkaniu przy okazji meczu z Arsenalem Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-04-2008 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
Z tego co wiem to i ja jestem w zarzadzie, ale moze sie cos zmienilo, ale mnie nikt nie poinformowal, ale chyba jestem po kilku rozmowach z Prezesem Wink

UNITED WE STAND :!:

Under The Boardwalk - United Warriors
18-04-2008 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Wojtek3 napisał(a):Z tego co wiem to i ja jestem w zarzadzie, ale moze sie cos zmienilo, ale mnie nikt nie poinformowal, ale chyba jestem po kilku rozmowach z Prezesem
Musisz tylko kratę wódki postawić i będziesz w zarządzie Tongue
Z tego co się orientuję to taka opcja była.

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-04-2008 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Bylem w zarzadzie przez 2 tyg, ale zostalem zdymisjonowany, powod ? Smile Nie ma mnie w kraju a obecnosc na spotkaniach obowiazkowa Wink Otrzymalem inne zadanie i jestem w ciaglym kontakcie z Prezesem.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-04-2008 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Wojtek3 napisał(a):Otrzymalem inne zadanie i jestem w ciaglym kontakcie z Prezesem.
W sumie ktoś musi te zagraniczne ciuchy z zagranicy przywozić, żeby na allegro można było wystawiać Tongue
Nie martw się Wojtuś, nic cię nie ominie!

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-04-2008 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Przydałoby sie tez zacząc dobrze działac ze stronką tak jak mówilismy wrzucic kilka fotek z róznych wyjazdów na MAN UNITED Tongue No i takze jakies newsy edycja zarządu, plany MUSC PL tez by sie przydało wrzucic

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-04-2008 08:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Seki napisał(a):Przydałoby sie tez zacząc dobrze działac ze stronką tak jak mówilismy wrzucic kilka fotek z róznych wyjazdów na MAN UNITED No i takze jakies newsy edycja zarządu, plany MUSC PL tez by sie przydało wrzucic
Szczególnie te z Francji Tongue Najlepiej byłoby takie jakieś reprezentatywne fotki jak już, bez zgonów w tle :wink: Myślę, że wszystko się znajdzie już w najbliższym czasie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2008 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
A, że tak spytam kto jest adminstratorem tej strony i kto ją operuje ?

Under The Boardwalk - United Warriors
21-04-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wojtek3 napisał(a):A, że tak spytam kto jest adminstratorem tej strony i kto ją operuje ?
No Wojtek nie wiesz? Ojciec Dyrektor przecież Tongue

Shadow i Bobok chyba póki co się tym zajmują.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-04-2008 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości