Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(15.03) Derby County - Manchester United 0:1
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Znowu nie było tak jak przewidywaliśmy, grało nam się dość ciężko z Derby, po raz kolejny nie mogliśmy wykończyć stworzonych sytuacji. Na szczęście jedna piłka od Rooneya, którą wykorzystał nie kto inny jak Ronaldo Wink Chyba mu ulżyło po tej bramce, w końcu pokazywał ile to razy miał szansę trafić do bramki Smile Spodziewaliśmy się wysokiej wygranej, ale w tym przypadku nie pozostaje nam nic innego jak radość z tych 3 punktów i nadzieja, że obecny wynik na Emirates Stadium utrzyma się do końca spotkania :mrgreen:

UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
15-03-2008 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zagraliśmy słabo. Gdyby nie Foster i jego dwie interwencje, moglibyśmy zapomnieć o zwycięstwie.

Trudno jest kogoś wyróżnić. Ważne 3 punkty i ich strata przez Arsenal. Zobaczymy, jak będziemy grali z Boltonem, bo ostatnio formą nie zachwycamy.
16-03-2008 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
C.RONALDO (7) Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
No, No Ben Foster nareszcie ma zaslurzony debiut!!!
16-03-2008 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
tak szczerze to nie spodziewałem się takiej trudnej przeprawy z Derby,z resztą kto by się spodziewał.Nie wiem czemu tak było.Może nasi gracze zlekceważyli Country,a My umiemy to robić,może podeszlismy na luzie,nie wiem.Brawa dla Fostera.Mam nadzieję,że z Boltonem zagramy o niebo lepiej.
16-03-2008 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RafikGKSz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
ja także nie spodziewałem się męczarni z Derby, coś było nie tak z Manchester United :/ ...Aby liczyc na mistrza to z takimi klubami jak Derby powinno wygrywać się 6-0...Miejmy nadzieję, że pierwsze miejsce będzie dla MU i króla strzelców zdobędzie C.Ronaldo ;]
16-03-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
RafikGKSz napisał(a):ja także nie spodziewałem się męczarni z Derby

Tego nikt sie nie spodziewal,ale patrzac na skróty widze ze mielismy sporo okazji bramkoych(szczegolnie Cris) tylko po raz kolejny słaba skutecznosc lub wielki pech.

Pejter napisał(a):Gdyby nie Foster i jego dwie interwencje, moglibyśmy zapomnieć o zwycięstwie.

Foster zdecydowanie na plus,ale nawet gdyby puscil to wydaje mi sie ze nasi rzuciliby sie do ataku i napewno zmienili rezultat :wink:
17-03-2008 02:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
W sumie gra była całkiem niezła,stworzyliśmy sobie sporo sytuacji,i szczególnie Ronaldo seryjnie je marnował,na szczęście odkupił swoje winy w 76 minucie kiedy ładnie zamortyzował dośrodkowanie Rooneya i z kilku metrów pokonał bezradnego Carrola.Na pewno na plus należy zaliczyć debiut Bena Fostera,który parę razy uchronił nas od straty gola,z drugiej strony to świadczy o tym że obrona grała trochę niepewnie i dopuszczała do tych groźnych sytuacji,choć nie można też zapominać że w tym meczu nie wystąpił Rio Ferdinand.

No cóż co prawda nie było spodziewanego pogromu,ale przynajmniej mieliśmy emocje...i co najważniejsze wszystko skończyło się happy endem.Po za tym ponownie wskoczyliśmy na pozycję lidera,tak więc tą kolejka można uznać za jak najbardziej udaną.

CONCILIO ET LABORE
17-03-2008 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Danny93 napisał(a):stworzyliśmy sobie sporo sytuacji,i szczególnie Ronaldo seryjnie je marnował
No i właśnie tak nie może być ! Chyba mecz z Portsmouth powinien być wystarczającą nauczką.
Suszarka Sir Alexa będzie mocno pracować do meczu z Boltonem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-03-2008 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości