Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(19.03) Manchester UNITED - Bolton Wanderers 2:0
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
EricRyan napisał(a):Najbardziej jestem ciekawy co zaprezentuje Saha

Saha nic ciekawego nie zaprezentował, a swój występ prawdopodobnie zakończył jakimś... urazem :? Pewien jeszcze nie jestem, ale lekko utykał gdy schodził z boiska, tylko po tym wywnioskowałem.

Ostatecznie na prawej obronie zagrał jednak Hargreaves, który na tej pozycji może grać, no ale wiadomo gdzie tak naprawdę powinien grać.

Po pierwszej połowie praktycznie wszystko wyjaśnione, po raz kolejny Ronaldo zabłyszczał, zdobył dwie bramki, z czego jedna efektownie po raz kolejny z rzutu wolnego. Myślałem, że jeszcze zdoła ustrzelić hat-tricka, były do tego okazje, jednak w drugiej mańce UNITED popisali się trochę brakiem skuteczności... Ważne jednak, że 3 punkty zdobyte, w sumie małym nakładem sił, kilku zawodnik z podstawowej jedenastki odpoczęło, wiadomo z kim gramy w niedzielę Wink

Zatem jesteśmy samodzielnymi liderami z 3 punktami przewagi nad Arsenalem Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-03-2008 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Kalka meczu z Blackburn albo jeszcze bardziej z Portsmouth (rzecz jasna mecz ligowy).Dwie szybkie bramki i powiewało nudą.
Na pewno poprawiliśmy styl z dwóch poprzednich spotkań,ale mam jedna takie troszkę mieszane uczucia.Szkoda,że po dwóch golach Diabły spoczęły na laurach.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-03-2008 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Cieszy forma Ronaldo, cieszy kolejny gol z rzutu wolnego w jego wykonaniu, niby wszystko w ogole jest fajnie Smile ale gdzie sa nasi napastnicy ?
Zaczyna mnie to powoli martwic, ze Ronaldo ciagle wyrecza nasze gwiazdy z ataku. I nie ma co tu gadac, ze jest tak ustawiony na boisku by te bramki zdobywac Smile Napastnicy sa ustawieni jeszcze lepiej do tego zadania, a tych bramek zdobyc nie chca albo zwyczajnie nie potrafia Tongue
Ronaldo po prostu robi swoje, napastnicy tez by mogli zaczac to robic.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
20-03-2008 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Szkoda, że jak jest okazja do nawtykania paru bramek rywalowi, to po 20 min zaczynamy kombinować i ładować w trybuny. Louis kolejny raz pokazał, że w obecnej dyspozycji nie ma szans na 1 skład.
Widać, że jak na razie rywalizacja o miejsce w bramce przynosi efekty i oby tak dalej Smile
20-03-2008 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #20
 
Niby 3 pkt., niby dobry mecz Ronaldo, ale kurde martwi mnie niemoc strzelecka napastników :roll: CR7 nie zawsze będzie za nich trafiał do siatki. A wtedy moze nie byc 3 pkt.

amor patriae nostra lex
20-03-2008 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Jestem swiezo po bardzo długim skrocie z meczu, bardzo dobry mecz Ronaldo, zreszta jak zwykle, interwnecje na 5 Kuszczaka, eksperymentalna obrona takze bez wiekszych bledow, takie mecze w srodku tygodnia wlasnie powinny byc okupowane przez rezerwe i tak Fergie robi odkad pamietam, no chyba, ze trafilby sie jakis scousersik, ale tak sie nie zdarza, podstawa bedzie wypoczeta na jutro i jestem dobrej mysli Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
22-03-2008 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości