Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(23.03) Manchester UNITED - Liverpool 3-0
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Bałem się tego 4-5-1 gdy zobaczyłem, że taki ustawieniem wychodzi UNITED na boisko, nigdy nie byłem i nie jestem zwolennikiem tego ustawienia, jednak po raz kolejny dobrze sobie w nim radzimy. Zgodzić się trzeba z Morganem, bo w środku polu graliśmy bardzo dobrze, ładnie Scholes, Carrick oraz Anderson, choć Brazylijczyk miał kilka niecelnych podań. W ataku już nieco gorzej, Rooney zmarnował dobrą okazję z drugiej połowy po dobrym podaniu Edwina, tej sytuacji z pierwszej mańki raczej nie liczę, bo był podcinany, jednak Wazza nie przewrócił się i próbował coś jeszcze z tej akcji zrobić. Nani wprowadził sporo świeżości na boisko, asysta przy bramce Ronaldo no i ładne wykończenie akcji po podaniu Rooneya, który zresztą w tym meczu zaliczył dwie asysty, pierwsza przy bramce Browna Wink Tevez również wszedł na boisko, no ale nie miał okazji, aby się pokazać zbytnio. Reina dobrze bronił w pierwszej części meczu, oczywiście błąd przy bramce Wesa, później kolejny, praktycznie taki sam "babol" przy bramce Ronaldo, no a przy golu Naniego nie miał większych szans.

Cieszy tak wysokie zwycięstwo na scousersami, piękne święta piłkarze UNITED nam stworzyli, teraz czekamy na korzystny dla nas wynik na Stamford Bridge Wink

UNITEEEEEEEEEEEEEEEEED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-03-2008 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Do nieskuteczności trzeba się jednak przyczepic, bo Rooney i Ronaldo zmarnowali dzisiaj parę setek. Wynik okazały, 3:0 z Liverpoolem brałbym przed meczem w ciemno. Bardzo dobry mecz w obronie, Gerrard próbował nas zaskoczyc strzałami zza 16, innych sytuacji sobie goście nie stworzyli. Fanstatyczny mecz drugiej linii, a miano PIŁKARZY meczu powinni dostac Scholes z Carrickiem. Brawo! Scousers zniszczeni :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
23-03-2008 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Reina co prawda popełnił dwa koszmarne błędy przy bramkarz + ten wyrzut ( :lol: ), ale trzeba przyznać, że obronił też przynajmniej 5 sytuacji sam na sam. To, że nasi zawodnicy źle się w tych sytuacjach zachowywali to inna sprawa, ale gdyby przy stanie 1-0 Liverpool nam wcisnął bramkę i skończyłoby się remisem to Reina mimo wszystko byłby jednym z bohaterów Liverpoolu.

Rooneya nie będę komentował, bo wiadomo co w jego grze było dobre, a co złe.

Ronaldo w tej sytuacji sam na sam z Reiną przed strzeleniem gola myślał chyba, że jest na spalonym, bo sobie tak strzelił od niechcenia. Zrehabilitował się dosłownie za chwilę.

Bramka Naniego to cudo. Nie wiem, co lepsze - czy strzał, czy akcja go poprzedzająca.

Brown strzelił bardzo ważnego gola, ale z Babelem sobie kompletnie nie radził... Nie wiem, czemu go Benitez ściągnął w ogóle.

Maciek napisał(a):Teraz Chelsea nie może wygrać i będzie dobrze

Ja jednak wolę mieć 5 punktów przewagi nad Chelsea, niż 3 nad Arsenalem. Oczywiście, remis byłby najlepszy :wink:
23-03-2008 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Jedni uwazaja, ze Rooney zasluguje na pochwaly po dzisiejszym meczu, ja nie. 3 setki ? Na pewno nie zlekceważył Reiny, ale zagrał ponizej oczekiwan, zawiodl zdecydowanie w polu karnym, Ronaldo to samo, Tevez tez sie nie popisal przy pierwszym kontakcie z pilka...

Zdecydowanie najlepiej dzis Scholes, Carrick, Anderson. Pieknie operowali w srodku, ale systemem 4-5-1 w polu karnym juz nie istniejemy, a wpuszczenie Browna na skrzydlo i zejscie Ronaldo za Rooney'a jest totalnym zbłaźnieniem sie, nie wyszla nam dzis ani jedna akcja z tego ustawienia. Po wejsciu Tevez'a zaczelismy grac 4-4-2, nasze typowe ustawienie i odrazu smierdzialo golem w polu karnym, Giggs w nastepnym meczu z powrotem ławka, bo dzis Nani pokazal wiecej w 20 min niz Giggs'y w 70..

Mascherano nam pomogl zdecydowanie, Liverpool z nim gral slabo to racja, ale na pewno gra w 10 przytloczyla Liverpool a miedzy 55 a 65 ładnie nas przycisneli wole nie myslec jakby nas drapneli w 11 Wink

Mistrzostwo musi byc nasze, dzis remis w Londynie w derbach Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
23-03-2008 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Cytat:Ciekawe w czym nam Mascherano pomógł, skoro LFC z nim na boisku nic nie grało, a coś tam pokopali w drugiej połowie jak go nie było, więc żabolski żabolu patrz na swój Górnik, który jest najsłabiej grającą piłką drużyną w OE, a od takich uwag w stosunku do MU się powstrzymaj, bo rozegraliśmy znakomity mecz i mogliśmy wygrać jeszcze wyżej... więc jak masz ochotę na smuty to na Roosevelta na stadion Hitlera

Utwierdzasz mnie w przekonaniu że w Chorzowie jednak jest kompleks Górnika Smile Niby zawsze to traktowałem z przymrużeniem oka ale jednak coś jest na rzeczy Smile

A swoje żabolskie żale wylewam gdzie indziej niż tu Wink I Twoje niebieskie kompleksy też okazuj gdzie indziej Wink

A pomógł nam w tym że nic nie grał cały mecz a dzięki temu graliśmy z przewagą jednego zawodnika przez całą pierwszą połowę 8) a wylatując z boiska nie pozwolił Benitezowi na zmianę tego stanu rzeczy 8)

Cytat:ehh malkontent jeden...

Ten malkontent po prostu widzi że to ustawienie jest masakrycznie asekuranckie i nic nim jeszcze nie ugraliśmy poważniejszego (oprócz pojedynczego zwycięstwa nad nie do końca podstawowym składem Arsenalu w FA Cup) i tak będzie dopóki w naszym zespole będą grali Scholes Giggs czy Rooney którzy po prostu w tym zestawieniu się marnują, ich żywiołem jest 4-4-2 którym grali z tą drużynę przez całe swoje życie Smile

Cytat:A poza tym dwie brameczki strzeliliśmy w polu karnym, a poza tym jedna z nich była po rzucie rożnym wykonywanym przez najlepszego egzekutora rzutów rożnych na świecie i superrezerwowego Naniego

Nie jestem pewien, ale nie bardzo rozumiem w jaki sposób czysto meczowe ustawienie ma się do powodzenia stałego fragmentu gry, bo z tego co ja wiem pod rzut rozny rozpisuje się zupełnie nową taktykę Smile

Cytat:A tak w ogóle skończcie już z tym brakiem skuteczności... to jest piłka nożna, tu się nie strzela w każdej sytuacji, a my w swojej nieskuteczności i tak jesteśmy najskuteczniejszą drużyną...

kończymy z tym i ledwo wyciągamy remis na Lyonie albo dostajemy od marnego Milanu 3:0 na boisku nie istniejąc, lub też przegrywamy z wyjazd z Romą 2:1 by grając 4-4-2 opierdolić ich na 7:1 Smile.I sobie powtarzamy że w przyszłym sezonie będzie lepiej 8)

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-03-2008 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wojtek3 napisał(a):Mascherano nam pomogl zdecydowanie, Liverpool z nim gral slabo to racja, ale na pewno gra w 10 przytloczyla Liverpool a miedzy 55 a 65 ładnie nas przycisneli wole nie myslec jakby nas drapneli w 11
blablabla... tak by nas drapneli jak zawsze za kadencji Beniteza... a już na pewno pomógłby im w tym Mascherano... Jakby tej kartki miało nie być, to ja proponuje rozpatrywać sytuacje co by było gdyby tej kartki nie było, ale Rooney i Ronaldo strzelili by jeszcze w pierwszej połowie swoje bramki... Takie gdybanie ma większy sens o ile w ogóle...

Serio, skończcie już...


Morgan - nie mam żadnych kompleksów, a już tym bardziej na punkcie Górnika Smile Mówie to co widze i to co myślę, a zapewniam cię, że naprawdę tak uważam jak napisałem i możemy o tym rozmawiać, a w tanie odbijanie piłeczki o kompleksach względem Górnika nie uciekaj Tongue
23-03-2008 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Wojtek3 napisał(a):Pieknie operowali w srodku, ale systemem 4-5-1 w polu karnym juz nie istniejemy, a wpuszczenie Browna na skrzydlo i zejscie Ronaldo za Rooney'a jest totalnym zbłaźnieniem sie, nie wyszla nam dzis ani jedna akcja z tego ustawienia.

Rzeczywiście bramka nie padła w systemie 4-5-1 i Brown nie wbiegł do przodu w tej akcji. Brown nie grał na skrzydle, tylko po prostu wykonywał swoją robotę jako prawy obrońca. Ronaldo z kolei zawsze schodzi do ataku, niezależnie czy gramy 4-4-2, 4-3-3, czy 4-5-1.

Morgan napisał(a):i nic nim jeszcze nie ugraliśmy poważniejszego (oprócz pojedynczego zwycięstwa nad nie do końca podstawowym składem Arsenalu w FA Cup)

Dwa cholernie trudne mecze wygraliśmy 4-0 i 3-0. Argument ze składem Arsenalu jest żałosny, bo my graliśmy bez Ronaldo :lol:

Morgan napisał(a):Nie jestem pewien, ale nie bardzo rozumiem w jaki sposób czysto meczowe ustawienie ma się do powodzenia stałego fragmentu gry, bo z tego co ja wiem pod rzut rozny rozpisuje się zupełnie nową taktykę

Właśnie to ci chciał przekazać Maciek, bo napisałeś, że przy 4-4-2 zdobyliśmy dwa gole.
23-03-2008 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Cytat:Morgan - nie mam żadnych kompleksów, a już tym bardziej na punkcie Górnika Smile Mówie to co widze i to co myślę, a zapewniam cię, że naprawdę tak uważam jak napisałem i możemy o tym rozmawiać, a w tanie odbijanie piłeczki o kompleksach względem Górnika nie uciekaj Razz

bo opowiadasz rzeczy który nie mają miejsca w rzeczywistosci vide motyw z najsłabszą drużyną w rundzie Wink Nie jestem przyzwyczajony do dyskutowania o czyjejś słabości z powodu tego że Hitler zbudował mu stadion, albo dlatego że Ty życzyłbyś sobie spadku z ligi ale dobrze wiesz że nic z tego nie wyjdzie i szukasz dziury w całym więc ja odpowiadam równie ambitnie Smile

Cytat:blablabla... tak by nas drapneli jak zawsze za kadencji Beniteza... a już na pewno pomógłby im w tym Mascherano... Jakby tej kartki miało nie być, to ja proponuje rozpatrywać sytuacje co by było gdyby tej kartki nie było, ale Rooney i Ronaldo strzelili by jeszcze w pierwszej połowie swoje bramki... Takie gdybanie ma większy sens o ile w ogóle...

Serio, skończcie już...

pisałem Ci już że możemy skończyć i udawać że wszystko jest cacy mimo że nie jest Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-03-2008 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Maciek napisał(a):blablabla... tak by nas drapneli jak zawsze za kadencji Beniteza... a już na pewno pomógłby im w tym Mascherano... Jakby tej kartki miało nie być, to ja proponuje rozpatrywać sytuacje co by było gdyby tej kartki nie było, ale Rooney i Ronaldo strzelili by jeszcze w pierwszej połowie swoje bramki... Takie gdybanie ma większy sens o ile w ogóle...

Ok jasnowidzu, widze, ze wiesz co by sie dzialo gdyby Liverpool gral caly mecz w " 11 " Wink

Wole pisac, ze Mascherano nam pomogl a tak bylo, niz to, ze i tak bysmy ich pojechali, ale w 10, co jest mniej prawdopodobne, przynamniej jesli chodzi o wynik..

Under The Boardwalk - United Warriors
23-03-2008 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
Cytat:Dwa cholernie trudne mecze wygraliśmy 4-0 i 3-0. Argument ze składem Arsenalu jest żałosny, bo my graliśmy bez Ronaldo Laughing

i ta gra bez Ronaldo wyszła nam tylko i wyłącznie na dobre Wink Ponadto jak wspomniałem o tym że że dwie bramki strzelilismy w 4-4-2 to przemilczałeś Smile można nie liczyć bramki Ronaldo bo oczywiscie, jak wspomniałem wyżej stałe fragmenty to zupełnie inna bajka niż ustawienie meczowe, ale ZDECYDOWANIE więcej szumu pod bramką Reiny robilismy własnie bo zmianie ustawienia Smile I nie pisz mi czegoś takiego że argument jest żałosny bo takie rzeczy dzieci neo wypisują
Cytat:Właśnie to ci chciał przekazać Maciek, bo napisałeś, że przy 4-4-2 zdobyliśmy dwa gole.

Na to odpowiedziałem wyżej ale powtórzę zeby nie było niedomówień Smile korner został podyktowany po tym jak w koncu po zmianie ustawienia zaczęlismy robić szum pod bramką Reiny składnymi akcjami a nie tylko strzałami z dystansu Smile Oczywiscie ten gol mógł paść po każdym innym rzucie rożnym Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-03-2008 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
z mascherano liv gral wielka pyta, dziury miedzy liniami, 11 kopaczy ktora niestworzyła zespolu, u nas była agresja i wola walki, bylismy druzyna dlatego wygralismy. z mascherano czy bez liv by przegrał, to ni e była ekipa ktora mogła nam zagrozic.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
23-03-2008 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Morgan napisał(a):Ponadto jak wspomniałem o tym że że dwie bramki strzelilismy w 4-4-2 to przemilczałeś

Bo wcześniej Maciek pokazał ci, że jedna z nich była po stałym fragmencie i sam uznałeś, że ustawienie nic do tego nie ma. Po co więc miałem jeszcze raz o tym wspominać (zresztą wspomniałem, ale nie bezpośrednio, na co już odpowiedziałeś).

Morgan napisał(a):I nie pisz mi czegoś takiego że argument jest żałosny bo takie rzeczy dzieci neo wypisują

Dzieci neo wypisują bez argumentacji i taka jest między nami różnica Tongue
23-03-2008 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Pejter napisał(a):Rzeczywiście bramka nie padła w systemie 4-5-1 i Brown nie wbiegł do przodu w tej akcji. Brown nie grał na skrzydle, tylko po prostu wykonywał swoją robotę jako prawy obrońca. Ronaldo z kolei zawsze schodzi do ataku, niezależnie czy gramy 4-4-2, 4-3-3, czy 4-5-1.

Ojej Ty sobie nazywasz to wbiegniecie prawego obroncy a dla mnie to, skrzydlowy w tym momencie bo przed i za Brownem wtedy nie ma nikogo, a Ronaldo probuje zdzialac cos za Rooney'em, majac przed soba Carricka, po prawej Scholes'a, gdzies tam z zboku Giggs'a, błazenstwo i brak jakiegokolwiek porzadku.

Under The Boardwalk - United Warriors
23-03-2008 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
Cytat:Bo wcześniej Maciek pokazał ci, że jedna z nich była po stałym fragmencie i sam uznałeś, że ustawienie nic do tego nie ma. Po co więc miałem jeszcze raz o tym wspominać (zresztą wspomniałem, ale nie bezpośrednio, na co już odpowiedziałeś).

Wyjaśniłem to już wyżej Smile

Cytat:Dzieci neo wypisują bez argumentacji i taka jest między nami różnica Razz

Staram się jak najlepiej argumentować swoje zdanie, jeżeli one Cię nie przekonują to mi przykro ale więcej zrobić nie mogę Smile

Uczulony jestem na takie coś kiedy wyrażam swoje zdanie na jakiś temat, napiszę co i jak mi w danym zagadnieniu nie pasuje a ktoś mi odpisuje "ten argument jest żałosny" i się cieszy Smile Oczekuję Pejter konkretnego ukazania co w moim uzasadnieniu jest złego, nieprawdziwego i żałosnego Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-03-2008 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wojtek3 napisał(a):błazenstwo i brak jakiegokolwiek porzadku

I o to właśnie w tym ustawieniu chodzi. Rywale nie potrafią się dobrze ustawić, bo w normalnej akcji nie spodziewają się Browna w polu karnym, tylko Rooneya, który akurat jest na skrzydle i dośrodkowuje piłkę na głowę Wesa, pakującego ją do siatki.

Morgan napisał(a):Wyjaśniłem to już wyżej

No tak, tak, tylko przy okazji czepiałeś się, że ci nie odpowiedziałem Tongue

Morgan napisał(a):Staram się jak najlepiej argumentować swoje zdanie, jeżeli one Cię nie przekonują to mi przykro ale więcej zrobić nie mogę

Mówiłem o różnicy między mną a dziećmi, a nie między mną a tobą Big Grin

Morgan napisał(a):Oczekuję Pejter konkretnego ukazania co w moim uzasadnieniu jest złego, nieprawdziwego i żałosnego

A nie ukazałem? :roll: U nas nie było Ronaldo, który jest naszym motorem napędowym, więc też byliśmy osłabieni.
23-03-2008 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości