Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(23.03) Manchester UNITED - Liverpool 3-0
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
Cytat:A nie ukazałem? Rolling Eyes U nas nie było Ronaldo, który jest naszym motorem napędowym, więc też byliśmy osłabieni.

Tamten mecz pokazał jakim jest naszym motorem napędowym Smile Moim zdaniem, mimo trych wszystkich bramek, chłop jest totalnie bez formy i ławka zrobiłaby mu całkiem nieźle, podobnie zresztą jak Rooneyowi, tyle że tego drugiego nie ma za bardzo kim zastąpić bo Tevez też zaczyna przejawiać zmęczenie sezonem Smile Głowę dałbym sobie uciąć że jakby Ronaldo powiedzmy dwa mecze przesiedział na ławce wróciłby całkowicie odmieniony Smile

Cytat:Mówiłem o różnicy między mną a dziećmi, a nie między mną a tobą Very Happy

zła interpretacja, wybacz Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-03-2008 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Pejter napisał(a):I o to właśnie w tym ustawieniu chodzi.

Teraz juz rozumiem. Mam nadzieje, ze juz nigdy nie zagramy w takim ustawieniu, bo jak juz napisalem wyzej, jest beznadziejne, jesli chodzi o akcje podbramkowe.

Pozowlicie mi jeszcze skomentowac zachowanie Mascherano w dzisiejszym meczu - totalnym idiotyzm i brak profesjonalizamu..

Under The Boardwalk - United Warriors
23-03-2008 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Zwycięzców się nie sądzi, to raz.

Mecze derbowe, a w szczególności spotkania UNITED ze scousersami to coś więcej niż cotygodniowa walka o punkty i styl gry naprawdę nie ma nic do rzeczy. Trzeba się cieszyć, że golimy ich enty raz z rzędu, w dodatku w dość pokaźnych rozmiarach. Na pewno nie mam zamiaru rozkładać tego pojedynku na czynniki pierwsze, bo nie widzę w tym ani krzty sensu, a poza tym zepsuł bym sobie uciechę z pięknego 3:0. I tego się trzymajmy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
23-03-2008 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ciampel napisał(a):Zwycięzców się nie sądzi, to raz.

A kto ich sądzi ? Wink Raczej dyskutujemy o formie z kazdego z zawodnikow, kazdy jest ucieszony wynikiem Wink

W ostatnich 8 ligowych meczach UNITED z L'poolem UNITED wygralo 7 i jeden zremisowalo. W 2005 roku w FA Cup przegralismy z nimi na Anfield 0-1 po golu Crouch'a...

Under The Boardwalk - United Warriors
23-03-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Wojtek3 napisał(a):Ok jasnowidzu, widze, ze wiesz co by sie dzialo gdyby Liverpool gral caly mecz w " 11 "
Bądź poważny... To ty się tu bawisz w jasnowidza, a nie ja... Co było z Mascherano to było, widziałem i opisałem, a to ty mówisz, co by było gdyby Mascherano później na boisku był
Morgan napisał(a):vide motyw z najsłabszą drużyną w rundzie
To prawda i moje zdanie

Morgan napisał(a):albo dlatego że Ty życzyłbyś sobie spadku z ligi
W ogóle nie zależy mi na tym by Górnik spadł z ligi
Morgan napisał(a):pisałem Ci już że możemy skończyć i udawać że wszystko jest cacy mimo że nie jest
Wiadomo, że nie wszystko jest cacy, tylko akurat jedziecie po tym, bez którego ciężko byłoby dziś o zwycięstwo, a nie jedziecie po tych, którzy grali słabiej

Może spór Górnik vs Ruch odłóżcie na PW albo do odpowiednich do tego tematów :wink: // P.
23-03-2008 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Cytat:Wiadomo, że nie wszystko jest cacy, tylko akurat jedziecie po tym, bez którego ciężko byłoby dziś o zwycięstwo, a nie jedziecie po tych, którzy grali słabiej

Ja po nikim nie jadę, bo każdy swoje dziś w zwycięstwo włożył, mimo mniejszych czy większych indywidualnych zastrzeżeń, ja tylko mówie 4-5-1 to nie jest taktyka dla United i nie chcę aby była na siłę wdrażana bo jest modna w Europie.

Cytat:Może spór Górnik vs Ruch odłóżcie na PW albo do odpowiednich do tego tematów Wink // P.

Zauważ że to wszystko zaczyna Maciek i do tego w momentach które z którąkolwiek z tych drużyn nie mają powiązania Smile Ja tam się nie mam zamiaru w to wdawać bo pojeby są po jednej i drugiej stronie a wytykanie komuś rzeczy na które nie miał\ nie ma wpływu nie jest w moim stylu i tyle Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
23-03-2008 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #52
 
Ok Morgan, ale prawdopodobnie (wiadomo, że już tak nie będzie) gdybyśmy musieli grać w LM z Milanem na San Siro, to sam powiem szczerze, że wypuściłbym United do boju w ustawieniu 4-5-1, by uniknąć sytuacji sprzed roku, kiedy to w ogóle nasze rozegranie nie istniało, Cristiano Ronaldo był wyłączony z gry, do przodu nie były posyłane żadne piłki... Zagęszczenie środka pola w meczu, w którym broni się przewagi z pierwszego spotkania jest konieczne, tego zabrakło rok temu i dlatego dostaliśmy srogie lanie...
Możemy nawet grać kaszane tym 4-5-1, ale niemal na pewno takiego meczu nie przegramy, a dla mnie to drugie będzie zawsze ważniejsze i mam gdzieś, czy potem będę musiał czytać, że MU na wyjazdach w LM nie gra super widowiskowo


A temat śląskich klubów wynikł z tego, że Morgan powinien narzekać na Górnik w innym temacie, bo tam nawet 4-5-1 wydaje się, że nie pomoże póki co Tongue Taka prawda, wg mnie żaden offtop Wink Rozmowa o ustawieniach taktycznych 8)
23-03-2008 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cris007 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
No i 3 pkt zostają na Old Traford!
Mecz do najlepszych nie należał ale ważne że jest zwycięstwo..
Cały zespół zagrał przeciętnie! Moim zdaniem bardzo ważnym piłkarzem, który przyczynił sie do zwyciestwa był Rooney. Dobrą zmiane dał Nani, jak i Tevez. Ronaldo grał tak sobie, każdy wymaga odniego więcej ale strzelił bramke i dobrze jestWink). No coż przyszedł czas na tego który dziś mi sie nie podobał =] jest to Anderson.. no nie moge napisać o nim nic pozytywnego.. ;P


Jeśli chodzi o Liverpool to kto wie jak by wyglądał mecz gdby nie było tej nie potrzebnej czerwonej kartki, świadczy to o głuopcie piłkarza The Reds.

Mecz był by napewno bardziej zacięty, byłoby więcej walki i pojedynków 1 na 1.
23-03-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
Taktyka 4-5-1 tym razem jak najbardziej się sprawdziła,w środku pola niemal całkowicie zneutralizowaliśmy poczynania Gerrarda i Alonso,(o występie Mascherano chyba nie warto nawet wspominać),co jest zasługą głównie Carricka,Andersona i przede wszystkim Scholesa,który zagrał fenomenalnie.Warto wyróżnić też Rooneya,Anglik co prawda znów zmarnował kilka dogodnych sytuacji ale za samą grę należą mu się pochwały.Charakterystyczne dla naszych spotkań z Liverpoolem w ostatnich latach jest to że często gole strzelają obrońcy,nie inaczej było też i tym razem,kiedy wynik spotkania otworzył Wes Brown,strzelenie gola w dzisiejszym meczu to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych momentów w życiu naszego wychowanka.Co tu dużo mówić po raz kolejny upokorzyliśmy scousersów,a Benitez może nabawić się kompleksów względem Fergusona,przypomnijmy że Hiszpan w lidze jeszcze nie wygrał ze Szkotem,a jedyna bramka dla jego zespołu była autorstwa Johna O'Shea...tak więc podsumowując Święta możemy uznać za jak najbardziej udane.

CONCILIO ET LABORE
23-03-2008 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Oczywiscie cieszę się z tej wygranej tak samo jak wy Big Grin
Dzisiaj na OT kibice byli bardzo głosno ,ciągle śpiewali ,zrszta mozna bylo sie tego spodziewac bo z Liverpoolem u siebie gra sie tylko raz w sezonie :wink:

Odnosnie gry - Rooney znowu nieskuteczny... brakowalo mi również tej determinacji którą zawsze prezentuje,dobrze że przynajmniej asystuje :roll: Anderson ,dobra gra szczegolnie w defensywie,ale nad strzalem z dystansu musi jeszcze popracowac. No i Ronaldo ,fakt zdobyl kolejnego gola ,ale mogl ich dzisiaj zdobyc przynajmniej trzy...

Świetna zmiana Naniego, wejscie smoka :twisted:

p.s - zapomnialem napisac że to tylko moje negatywne spostrzezenia ,bo ogolnie jestem zadowolony z przebiegu gry i z koncowego wyniku :wink:

[Obrazek: 11ff0.th.jpg] [Obrazek: 27ah6.th.jpg] [Obrazek: 33zj4.th.jpg]

[Obrazek: 32901105qg7.th.jpg] [Obrazek: 34vk0.th.jpg] [Obrazek: 40tj9.th.jpg]
24-03-2008 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Cris007 napisał(a):Ronaldo grał tak sobie, każdy wymaga odniego więcej ale strzelił bramke i dobrze jest

Ronaldo z trudnymi rywalami rzadko błyszczy na boisku, więc mnie to nie zdziwiło. Zrobił, co miał zrobić i to wystarczy.

Cris007 napisał(a):No coż przyszedł czas na tego który dziś mi sie nie podobał =] jest to Anderson.. no nie moge napisać o nim nic pozytywnego.. ;P

A do Rooneya podawał chyba O'Shea...
24-03-2008 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
manutd.pl napisał(a):W meczach pomiędzy "wielką czwórką" czerwona kartka za pytanie jest pewnego rodzaju niespodzianką. Starałem się go uspokoić, wszyscy wiemy, że to profesjonalista pełną gębą, dlatego byłem rozczarowany, a Javier zaskoczony.

Profesjonalista pełną gębą :lol: Pokazał to przed dostaniem czerwonego kartonika jak i po nim :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
24-03-2008 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Zanim podszedł/podbiegł do arbitra to kilku zawodników próbowało go zatrzymywać, ale się wyrywał. Benitez też wrzeszczał na niego, ale nic nie pomogło :lol:
I do końca pierwszej połowy Rafaelowi jadaczka się nie zamykała 8)
24-03-2008 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Wojtek3 napisał(a):Profesjonalista pełną gębą Laughing Pokazał to przed dostaniem czerwonego kartonika jak i po nim Laughing

Skrajny imbecylizm pana "Marszczy-Rano" :lol:, choć zajrzyjcie na jakikolwiek serwis o LFC, a dowiecie się, że Steve Bennett to człowiek chory, upośledzony, nienadający się do sędziowania, natomiast Argentyńczyk powinien dostać nagrodę za gra fair oraz bezsprzeczne zgadzanie się z decyzjami arbitra :mrgreen:

capo di tutti capi

MUSC PL
24-03-2008 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ciampel napisał(a):choć zajrzyjcie na jakikolwiek serwis o LFC, a dowiecie się, że Steve Bennett to człowiek chory, upośledzony, nienadający się do sędziowania, natomiast Argentyńczyk powinien dostać nagrodę za gra fair oraz bezsprzeczne zgadzanie się z decyzjami arbitra :mrgreen:

Zwłaszcza druga część tego zdania przypadła mi do gustu :lol:
No, ale jeśliby coś takiego przytrafiło się zawodnikowi United, to i pewnie nawet u nas pojawiłyby się głosy, że jakis tam sędzia jest, ze tak się wyrażę "niekompetentny".

Natomiast co do samego zawodnika L'poolu- nie wiem jak przy pierwszej żółtej kartce, bo nie widziałem tej sytuacji, ale co do drugiego kartonika to już żadnych dyskusji być nie może - przecież ten gość o mało się z pięściami na arbitra nie rzucił i jeszcze ktoś śmie mówić, że bezsprzecznie się zgadza z decyzjami sędziego :shock: - no to ja chciałbym zobaczyć, w jaki sposób on się z takowymi nie zgadza... :roll:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
24-03-2008 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości