Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(09.04) Manchester United - AS Roma 1:0
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ciampel napisał(a):Ferguson rozegrał to praktycznie najlepiej, jak mógł - Ronaldo wypoczęty, to samo Rooney, Scholes,

No i Evra który potrzebowal odpoczynku :wink:

Do tego zagrali Silvestre i Gary 8) No i Rio jest zdrowy :twisted:

Co do meczu to mielismy troche szczescia,bo gdyby De Rossi wykorzystal jedenastke to mogloby zrobic sie nie ciekawie ,rzucili by sie do ataku ,ale to nam udalo sie strzelil gola i juz tylko jakis cud dalby awans Romie.

Edwin i Rio solidnie, Pique malo widoczny, dzisiaj słaba gra głową,Dobrze Owen (ale zmarnowal 100%) to samo Park ,swietna okazje zjebal,ale aktywny byl :roll: Tevez dobre spotkanie uwienczone golem! 8)
09-04-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
No, na pewno cieszy gra i ilość akcji, które stworzyliśmy, ale już mniej cieszy:
a) że zawodziła nasza skuteczność,
b) świadomość, że mecz mógłby przebiegać całkiem inaczej gdyby De Rossi strzelił karnego;

We wczorajszym meczu zagrało kilku zmienników i mnie cieszy zwłaszcza postawa Parka no i w sumie Silvestre'a, który podłączał się do akcji ofensywnych a i nieraz przerwał atak Romy.

Podczas meczu zacząłem się trochę niepokoić o Rio, który, jak mi sie zdawało, lekko utykał niemal przez całe spotkanie, ale skoro nie został zmieniony, to widocznie wszystko było OK.

Oglądałem mecz z bratem, który mówił, że nie gra ani Ronaldo, ani Rooney, to kto bedzie bramki strzelał? No to ja mu "ale jest Tevez, on dziś brameczkę wpakuje 8)". Jasnowidz ze mnie czy co? Tongue Zwłaszcza, że powiedziałem też, że strzeli w podobnym stylu jak w spotkaniu z Aston Villą Tongue

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
10-04-2008 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
marcelo napisał(a):zwłaszcza postawa Parka

Park nie tylko wczoaj pokazal sie z dobrej strony, dostaje szanse bo widocznie jest w formie ,dobry mecz ,gdyby strzelil w koncowce mialby u mnie MOTM

marcelo napisał(a):no i w sumie Silvestre'a, który podłączał się do akcji ofensywnych

No Silvestre nie najgorzej ,bardzo długo nie gral ,lecz tego nie bylo widac ,podobają mi sie jego mocno bite centry ze skrzydła,wczoraj co prawda troche nie dokladne,ale dajmy mu czas :roll: Raz kakitalnie rzucil sie wrecz na piłke po strzale zawodnika Romy ,moglo byc gorąco.

marcelo napisał(a):Rio, który, jak mi sie zdawało, lekko utykał

Bo tak było,równiez to widzialem. Mimo tego dobry mecz w jego wykonaniu. Prawdziwy twardziel.

Jeszcze wypada poczestowac ciepłym słowem Giggsa ktory jest ostatnio ardzo krytykowany,wczoraj kilka kapitalnych dosrodkowan.
10-04-2008 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Cytat:No Silvestre nie najgorzej ,bardzo długo nie gral ,lecz tego nie bylo widac ,podobają mi sie jego mocno bite centry ze skrzydła,wczoraj co prawda troche nie dokladne,ale dajmy mu czas Rolling Eyes Raz kakitalnie rzucil sie wrecz na piłke po strzale zawodnika Romy ,moglo byc gorąco.

Przy czym najpierw przegrał główkę Wink a własciwie nawet do niej nie wyskoczył Wink tak więc w tej sytuacji bilans wyszedł na zero Smile No ale Sylvka pochwalić trzeba, świetny powrót po kontuzji, widać że brakuje jeszcze meczowego ogrania i rytmu, ale to przyjdzie, wreszcie będzie kim Evrę zastąpić aby ten mógł odpocząć

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
10-04-2008 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
marcelo napisał(a):świadomość, że mecz mógłby przebiegać całkiem inaczej gdyby De Rossi strzelił karnego

No mógłby, móglby, ale każdy to powtarza. a gdyby OH wykorzystał tą 100% okazję z 10 minuty, to czy mecz nie wyglądałby inaczej? Nie ma teraz co gdybać, wygraliśmy.

Czyli, pobiliśmy rekord Barcelony pod względem ilości wygranych meczów pod rząd na własnym boisku. Od meczu z Celticiem z tamtej edycji, jest to 11 kolejny tryumf na Old Trafford, całkiem dobry bilans :wink:


Mecz mógł się podobać, graliśmy dobrze piłką, kilka sytuacji bardzo ładnie wypracowanych, tylko że świetnie bronił Doni. Odpoczął Ronaldo, Scholes i Evra, Rooney przez te 20 minut też się pewnie nie przemęczył. Cieszy także powrot na boisko Neville'a, ale i Silvestra. Francuz nie grał źle i wobec kontuzji Vidy, to zawsze jakaś dodatkowa opcja dla Fergusona.

No i trzeba pochwalić Teveza za bardzo ładną bramkę i dobrą grę.

UNITED!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
10-04-2008 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
Dziwię się dlaczego nikt z was nie wspomina o Andersonie,Brazylijczyk tydzień temu troszkę zawiódł,ale wczoraj znów mógł zaimponować,kilka bardzo dobrych odbiorów,po za tym fantastycznie utrzymywał się przy piłce.

Tak więc możemy być w stu procentach zadowoleni,po niezłym występie drugi rok z rzędu awansowaliśmy do półfinału LM,(dośrodkowanie Hargreavesa i gol Teveza palce lizać),a w dodatku Rooney,Ronaldo i Scholes sobie odpoczęli przed arcyważnym meczem z Arsenalem w lidze i oczywiście nie można też zapominać o niezwykle długo wyczekiwanym powrocie na boisko Gary'ego Nevilla.

Czekamy na Barcę :!:

CONCILIO ET LABORE
10-04-2008 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mashutd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
Swietny mecz całej drużyny nawet browna który nie faulował ale mógł nie robić tego wślizgu
wkońcu powrut GAREGO Big Grin
i RIO zdrowy Big Grin
cudnie teraz rozjebać arsenal Big Grin
10-04-2008 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Odnosimy to skromne zwyciestwo. Fergie zaskoczyl brakiem duetu R&R w skladzie, ale i bez nich bardzo dobrze sobie radzilismy. Juz w pierwszej polowie, gdybysmy zagrali skuteczniej prowadzilibysmy. Obraz gry zmienilby sie, gdyby De Rossi nie kopnal na drugie pietro trybun :lol: Bardzo podobala mi sie gra Owena, aktywnie rowniez Tevez i Park. I w koncu wrocil Gary.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-04-2008 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Bardzo dobre spotkanie naszych Diabłów. Mnie osobiście cieszy fajt iż w tym meczu Fergi dał pograć zmiennikom, zabrakło Rooney'a i Ronaldo ale to było wiadome że Ferguson będzie ich oszczędzał na mecz z Arsenalem. Dobre spotkanie według Mnie rozegrał Park, Tevez, i Owen to byli wyróżniający sie gracze według Mnie.

Teraz Barcelona :!:
10-04-2008 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości