Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(09.04) Manchester United - AS Roma 1:0
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Brown na środku jest 3 klasy lepszy od Johna - to tak gwoli ścisłości bo Maciek zaczyna niepotrzebny ferment siać Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
07-04-2008 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Danny93 napisał(a):po prawej O'Shea lub Hargreaves,chyba że Ferguson zaryzykuje i wystawi w podstawowej jedenastce Nevilla

Wątpie by ryzykował wystawieniem Garego,już lepiej postawic na Simpsona,ale znajac zycie to wybiegnie Oshea albo Owen :roll:

Simpson - Pique , Brown - Evra :roll:

p.s - Totti nie zagra
08-04-2008 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
jak Totti nie zagra, to fajnie Big Grin

jednak, jak wiemy, ostatnio dopadły nas problemy w obronie i mimo że do gry są zdolni Neville i Silvestre, powinni skupić się oni na odbudowie formy i kondycji, czyli przygotowaniach do przyszłego sezonu; dla mnie pewniakami w obronie mecz z Romą są Brown i Evra, a teraz tak: niech towarzyszem Browna na środku od początku do końca będzie Pique, a na prawej stronie niech zagra jednak O'Shea, którego w drugiej połowie może zmienić Simpson, ewentualnie Hargreaves, ale lepiej Simpson

w tym meczu SAF na pewno będzie miał dobrą okazję na przetestowanie ustawienia obrony, oby podjął dobre decyzje

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
08-04-2008 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Skull napisał(a):Wątpie by ryzykował wystawieniem Garego

Też napisałem że w to wątpię.


Skull napisał(a):już lepiej postawic na Simpsona,ale znajac zycie to wybiegnie Oshea albo Owen Rolling Eyes

Ja również chętnie widziałbym Simpsona w podstawowym składzie na jutrzejsze spotkanie,ale o ile dobrze pamiętam młody Anglik jest gdzieś wypożyczony.

CONCILIO ET LABORE
08-04-2008 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=1798

Rio napędził nam stracha, ale wszystko jest w porządku! Tongue

Simpson gra w Ipswich Town. Fergie mówi nawet o wystawieniu kogoś z dwójki Neville/Silvestre. Osobiście, jeśli Rio rzeczywiście będzie w stanie zagrać na najwyższych obrotach, obcowałbym za czymś w stylu: Brown - Rio - Pique - Evra.

capo di tutti capi

MUSC PL
08-04-2008 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Kamień spadł mi z serca po przeczytaniu tej wiadomości,jutro raczej i bez Rio byśmy sobie spokojnie poradzili ale ja się przede wszystkim bałem tego że Ferdinand nie będzie gotowy na niedzielne starcie z Arsenalem.

CONCILIO ET LABORE
08-04-2008 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Dokładnie tak jak mówi Danny, Rio niech sobie odpocznie, wróci do maksymalnej sprawności i niech gnębi Arsenal w niedzielę, jutro myślę jakośtam sobie bez niego poradzimy Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
08-04-2008 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Jak już każdy wspominał w tym meczu na pewno nie powinien wystąpić Rio wolę by spokojnie przygotował się na mecz z Arsenalem. o sam mecz jestem raczej spokojny mamy 2 bramkową zaliczkę z Rzymu i raczej nie powinniśmy mieć problemów z awansem do 1/2. W drużynie z Romy nie zagra Totti i to duża strata dla Rzymian.
08-04-2008 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Takich znowu roszad w defensywie to ja bym nie chcial dzisiaj widzieć. Poprzestawiana obrona może się trochę kopać. Ja bym cię cieszył, gdyby Evra mógł dostać wolne. Fergie wspominał, że może dać szanse występu Garemu albo Silvestrowi od pierwszych minut. Jeśli tak, to chętnie zobaczyłbym nasze zestawienie w defensywie w następujący sposób: O'Shea, Pique, Brown, Gary.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
09-04-2008 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RONALDO14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
[b]Ja myśle że mimo wszystko lepszy jest Brown, chociaż O'shea nie możemy skreslic... obaj mają takie same szanse na występ dziś wieczorem... ja bym nie skreślał równiez Pique. Młody Hiszpan naprawde zapowiada się na dobvrego zawodnika, pokazuje to w meczach rezerw a takze pokazał się z dobrej strony na meczu własnie z romą w fazie grupowej gdzie w rzymie po jego golu zremisowalismy 1-1 dla mnie wszyscy trzej panowia maja równe szanase dzisiaj zagrac... a jesli chodzi o wynik to... 2-0 dla czerwonych Smile
09-04-2008 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
gramy bez Ronaldo i Rooney'a... mam nadzieje ze Ferguson wie co robi Wink
Troche sie zaczalem bac, oby niepotrzebnie Tongue

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
09-04-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ferguson rozegrał to praktycznie najlepiej, jak mógł - Ronaldo wypoczęty, to samo Rooney, Scholes, zagraliśmy nie najmocniejszym składem, a i tak chwilami ręce same składały się do oklasków. Barca? Awans w mizernym stylu, pozostaje czekać na półfinały Smile

FOLLOW FOLLOW FOLLOW :!:

capo di tutti capi

MUSC PL
09-04-2008 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Jak mnie na początku to ścierwo z Rzymu zdenerwowało przerywając minutę ciszy...

Graliśmy spokojnie,opanowanie i co było dobrze widać z duża swobodą.Roma podobnie jak Lyon nie pokazała niczego na Old Trafford.Bardzo dobre spotkanie rozegrali dzisiaj Hargo i Carlitos.

Dla mnie najpiękniejszym momentem tego meczu było wejście Garrego na boisko.Tyle wyczekiwaliśmy naszego kapitana i w końcu wrócił.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-04-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
WoLaK napisał(a):Roma podobnie jak Lyon nie pokazała niczego na Old Trafford

Tu bym się troszkę kłócił, bo na pewno Roma wypadła dzisiaj znacznie lepiej niż Lyon. Mieli sporo okazji, nie wykorzystali rzutu karnego, a Edwin kilka razy musiał się wykazać. Pomimo tego to my wygrywamy dzisiaj i tylko potwierdziliśmy, że awans należał się nam, a nie Romie. W półfinale zagramy z Barceloną, która dwa razy pokonała Schalke 1:0. Zobaczymy jak forma będzie Katalończyków, gdy przyjdzie z nimi grać.

Ważne, że wypoczęli czołowi zawodnicy, w końcu w niedzielę bardzo ważne spotkanie 8) Fajnym akcentem oczywiście było także wejście Neville'a na boisko Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-04-2008 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Zrobiliśmy co mieliśmy zrobić i teraz na tapetę wychodzi Barcelona, która rzeczywiscie nie zachwyca i w teorii powinniśmy sobie jakośtam poradzić. Wszystko zweryfikuje boisko, bo żeby w ogóle sobie przypomnieć nasze boje z Barcą musiałbym sięgnąć naprawdę głęboko w pamięć. Podróż do Moskwy trwa

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
09-04-2008 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości