Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(23.04) FC Barcelona 0-0 Manchester UNITED
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Przewidujesz, że do końca świata będziemy z Barceloną 3-3 remisować?
15-04-2008 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
taki wynik na wyjezdzie zly nie jest.
w koncu drugi mozliwy scenariusz czyli 0:4 jest przykry.

tak na serio to 3:3 to niemal pewny awans.
u siebie nie przegramy a koszmarny i znienawidzony remis dajacy awans gosciom raczej w gre by nie wszedl.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
15-04-2008 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
No ale pan Austriak (nie znam go więc cały post odebrałem jako formę żartu w twoim stylu podsyconym dawką historii) to chyba nie będzie sędziował tego meczu, głównie ze względu na wiek Smile

Wynik może i zły nie jest, ale ja osobiście nie znoszę remisów w pierwszym meczu... już wole żebyśmy dostali bo wtedy motywacja przed rewanżem w sferze psychicznej jest większa... z drugiej strony jak na Camp Nou będzie teraz 3-3 to i u nas będzie 3-3, w karnych 3-3, sędzia będzie zmuszony rzucać monetą, kibice Barcelony z przyzwyczajenia rzucać zaczną telefonami komórkowymi i świńskimi ryjami...

Żeby tego uniknąć proponuje wygrać na Camp Nou 2-4 i pokazać niektórym, że życie i piłka to nie reklama Pepsi, tu nie ma tak jakbyśmy sobie życzyli by było
15-04-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
2 mega wzjazdy. chyba najciekawszy tydzien w histori mojego kibicowania....

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
21-04-2008 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Apokalipser1997 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Powinniśmy wygrać ten mecz, ostatnio Barcelona nie wykazuje się zbytnio dobrze. Przeważnie remisuje. Uważam, że Barca nie poradzi sobie z MU. Ten półfinał jest praktycznie wygrany przez MU. Zresztą dlaczego mielibyśmy przegrać :?: Manchester United wykazuje się większą formą, niż Barcelona.
21-04-2008 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Inqubator Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Zgadzam się. Barcelona nie wykazuje się zbyt dużą formą w tym sezonie. Powinniśmy Wygrać.
21-04-2008 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Inqubator napisał(a):Zgadzam się. Barcelona nie wykazuje się zbyt dużą formą w tym sezonie. Powinniśmy Wygrać.

Co nie zmienia faktu, ze nie mozna jej lekcewazyc, bo Barca ma wyrobiona marke na europejskich boiskach. Poza tym kiedys ta ich zla passa musi sie przelamac. Jestem jednak pewny, ze z nami im sie to nie uda.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
21-04-2008 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Zapowiada sie niezły festiwal na stadionie ,oni tam w dzien meczu obchodzą dzień Św. Jerzego ,piłkarze (Etoo,Messi i inni) prowadzą kampanie (radio,gazety) pod nazwą "Razem jestesmy silni" i nawołują kibiców by ich mocno wspomogli.

Cytat:kibicom zostanie rozdane 20 tys. flag Katalonii oraz 36 tys. flag Barcelony. Ze względu na ważny charakter spotkania, na trybunach utworzona zastanie gigantyczna mozaika z napisem "Tots units fem força".

To spotkanie wyjazdowe,takze licze że RED ARMY znowu pokaze sie z dobrej strony ,klimat bedzie kosmiczny cos czuje,oby jeszcze spotkanie stało na wielkim poziomie i będzie o czy mówic później :twisted:

Zapowiedz:
LINK
21-04-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
No wlasnie, macie jakies info ile w ogole RED ARMY dostalo wejsciowek, przegluszyc te pieprzona Camp Nou'owska armate bedzie naprawde ciezko, bo ludzie tam nie tyle co dopinguja a wiwatuja na tych stadionach, jednak doping na pewno bedzie dobry, RED ARMY pokaze klase, wierze w to mocno.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-04-2008 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja jestem przekonany,że RED ARMY będzie słychać przez cały mecz ! Problemem nie będzie przekrzyczenie dopingu kibiców Barcelony (bo takiego na tym stadionie nie ma) tylko przekrzyczenie ich rozmów.Jedyne co słychać podczas meczu na Nou Camp to szumy,szmery rozmów ludzi na trybunach.Z rzadka kiedy słychać niemrawe "Barca,Barca".

Wojtek3 napisał(a):No wlasnie, macie jakies info ile w ogole RED ARMY dostalo wejsciowek,

Cytat:We have been allocated 4,800 tickets

Best wishes

Colin Hendrie
Vice Chair, IMUSA

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-04-2008 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Wojtek3 napisał(a):No wlasnie, macie jakies info ile w ogole RED ARMY dostalo wejsciowek
4800 ale kibiców właściwej strony będzie więcej Wink
Na miejsca na sektory Barcelony nie wejdzie nikt, kto kupił bilet u koników/w biurach biletowych i ma paszport UK

Jak się nam nie uda wbić na sektory United to trzeba się będzie mocno zastanowić nad ostentacyjnym dopingowaniem, co by mecz przeżyć
22-04-2008 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
thomson315 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
wielki dzien
jesli chodzi o messiego to czytalem ze ma grac i ypowiadal sie ze jest gotowy do walki z Manchester United.ze kontuzje ma juz wyleczona...chodza gloski ze to bedzie pojedynek cristiano z messim,ale nie ma co myslec,gdybac.DZIS SIE WSZYSTKO WYJASNI Smile ALE OCZYWISCIE Manchester United sprosta zadaniu i wyjedziem z hiszpanii z 3 pkt Smile pozdro Big Grin
23-04-2008 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Vidic kolejny problem zdrowotny. Jakies problemy zolądkowe. Nie wiadomo czy zagra, wiec pewnie zobaczymy Pique na boisku. Ja tam sie nie martwie zbytnio tym. W kilku ostatnich meczach Hiszpan grał bardzo dobrze, jakby nie na swój wiek i doświadczenie. Everything will be ok :wink:

amor patriae nostra lex
23-04-2008 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
Pamietam rok temu caly sezon wyluzowany bylem jesli chodzi o mecze, w ogole sie nie denerwowalem nie to co kilka lat wczesniej, ale nadszedl polfinal z Milanem i juz mnie zaczelo lapać bole brzucha, drgawki i te sprawy.

W tym sezonie to samo, nadszedl dzisiejszy mecz i pierwszy raz od 7 lipca 2006 r musialem sie zwolnic z pracy bo nie wytrzymalem, musze sie napic by uspokoic, nerwy Panowie, nerwy!

Under The Boardwalk - United Warriors
23-04-2008 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
thomson315 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #30
:P
no ja az tak nie przezywam panowie ale tez sie strasz nie denerwuje bo strasznie zalezy mi na wygranie PL i Premier...Zasluguja na to calkowicie!!!zreszta wedlug mnie angielska pilka nozna jest najlepsza na swiecie dlatego wierze ze hiszpanie nie dadza rady Tongue:] oby...
23-04-2008 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości