Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(29.04) Manchester United - FC Barcelona 1:0
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Skull napisał(a):Co do Champions League to Katalonczycy strzelili łącznie 18 bramek ,z czego 8 na wyjazdach,a stracili tylko 3

Jeśli się nie mylę, to Barcelona ma dokładnie taki sam bilans w Lidze Mistrzów jak my (nawet pod względem strzelonych i straconych bramek 18:5). no i podobnie jak United nie przegrała jeszcze w tej edycji meczu.

Liczy sie tylko wygrana, nie ma kalkulowania, zresztą mogę wytypować, że remisu w tym meczu nie będzie. Barcelona pewnie bramkowy remis bralaby w ciemno, ale jeśli już w najgorszym razie odpadniemy (tfu, tfu) to po porażce. Wierzę jednak w tryumf, ale konieczna będzie dobra gra w ofensywie, bo tylko broniąc się dużo nie osiągniemy. Owszem defensywa również, ale jeśli siądziemy na nich, tak jak oni na nas na Camp Nou, to wygramy, bo atak mamy zdecydowanie lepszy.

UNITEEED!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
27-04-2008 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Im bliżej jesteśmy celu, zarówno w obronie tytułu jak i gry w finale LM tym bardziej mam wrażenie że Ferguson chce cały ten wysiłek posłać w diabły :roll: Nie może faceta który ponad 20 lat pracuje w Premiership w takim momencie zeżreć presja, a niestety się to dzieje, im bliżej celu tym mniejsze robimy kroczki aby tylko się nie potknąć i nie stracić za dużo energii, a to oznacza tylko jedno - katastrofę. Mam nadzieję jednak że Ferguson wyciągnie w końcu wnioski bo i z Boro i z Blackburn i z Chelsea i poniekąd z Barceloną popełnilismy ten sam zasadniczy błąd o którym piszę, jeżeli nie teraz wyciągąć wnioski i ostatnią prostą przebiec na pełnym gazie to kiedy ? jak nam jutro Barcelona pierwsza bramke strzeli ? jak nas Chelsea wyprzedzi ? Wtedy zostaniemy frajerami roku. Pesymistycznie, ale niestety tak to narazie wygląda, głęboko wierzę że jutro Ferguson uraczy nas tym za co jesteśmy podziwiani w tym sezonie na całym świecie - niszczycielską, niezwykle skuteczność ofensywną grą, nawet kosztem straty tego jednego gola bo jestem pewien że wtedy strzelimy co najmniej trzy, bo Barca jak była bez pary tak dalej jest, co pokazał mecz ligowy. Bez pieprzenia o zagęszczaniu środku pola, bez pieprzenia że nie możemy jutro stracić bramki za wszelką cenę, po prostu zagrajmy jutro swoje, o nic innego nie proszę - just do it.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
28-04-2008 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Morgan napisał(a):Pesymistycznie, ale niestety tak to narazie wygląda, głęboko wierzę że jutro Ferguson uraczy nas tym za co jesteśmy podziwiani w tym sezonie na całym świecie - niszczycielską, niezwykle skuteczność ofensywną grą, nawet kosztem straty tego jednego gola bo jestem pewien że wtedy strzelimy co najmniej trzy, bo Barca jak była bez pary tak dalej jest, co pokazał mecz ligowy. Bez pieprzenia o zagęszczaniu środku pola, bez pieprzenia że nie możemy jutro stracić bramki za wszelką cenę, po prostu zagrajmy jutro swoje, o nic innego nie proszę - just do it.
4-4-2 tak jak to graliśmy w większości meczy i dobrze nam to wychodzilo.
Morgan napisał(a):Mam nadzieję jednak że Ferguson wyciągnie w końcu wnioski bo i z Boro i z Blackburn i z Chelsea i poniekąd z Barceloną popełnilismy ten sam zasadniczy błąd o którym piszę, jeżeli nie teraz wyciągąć wnioski i ostatnią prostą przebiec na pełnym gazie to kiedy ?
nom masz rację, ale w meczu z Chelsea było lepiej a ale to nie to samo co graliśmy klasycznym ustawieniem 4-4-2 i atak był fenomenalny tevez, rooney, ronaldo. Ale 4-5-1 tylko na wyjazdach szwankuje bo na OT jest zupełnie inaczej.

we're FC United - we're going up
28-04-2008 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
 
Morgan napisał(a):Im bliżej jesteśmy celu, zarówno w obronie tytułu jak i gry w finale LM tym bardziej mam wrażenie że Ferguson chce cały ten wysiłek posłać w diabły :roll: Nie może faceta który ponad 20 lat pracuje w Premiership w takim momencie zeżreć presja, a niestety się to dzieje, im bliżej celu tym mniejsze robimy kroczki aby tylko się nie potknąć i nie stracić za dużo energii, a to oznacza tylko jedno - katastrofę. Mam nadzieję jednak że Ferguson wyciągnie w końcu wnioski bo i z Boro i z Blackburn i z Chelsea i poniekąd z Barceloną popełnilismy ten sam zasadniczy błąd o którym piszę, jeżeli nie teraz wyciągąć wnioski i ostatnią prostą przebiec na pełnym gazie to kiedy ? jak nam jutro Barcelona pierwsza bramke strzeli ? jak nas Chelsea wyprzedzi ? Wtedy zostaniemy frajerami roku. Pesymistycznie, ale niestety tak to narazie wygląda, głęboko wierzę że jutro Ferguson uraczy nas tym za co jesteśmy podziwiani w tym sezonie na całym świecie - niszczycielską, niezwykle skuteczność ofensywną grą, nawet kosztem straty tego jednego gola bo jestem pewien że wtedy strzelimy co najmniej trzy, bo Barca jak była bez pary tak dalej jest, co pokazał mecz ligowy. Bez pieprzenia o zagęszczaniu środku pola, bez pieprzenia że nie możemy jutro stracić bramki za wszelką cenę, po prostu zagrajmy jutro swoje, o nic innego nie proszę - just do it.

Ja od meczu wyjazdowego z Lyonem zgadzam sie z postami Morgana w 101 % i mamy bardzo, ale to bardzo podobne zdanie. Im blizej celu i konca ligi wlasnie powinnismy to my pokazac, ze zaslugujemy na mistrza, ale jesli my sie bronimy od meczu z M'Boro w koncowkach to przepraszam. Przegieciem juz bylo miec na boisku Tevez'a i Roo i nie skorzystac ich z przodu. Boje sie o jutro, strasznie, cos czuje, ze Fergie wyskoczy z 4-5-1...

Under The Boardwalk - United Warriors
28-04-2008 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Wojtek3 napisał(a):Boje sie o jutro, strasznie, cos czuje, ze Fergie wyskoczy z 4-5-1...
Masz rację powinnismy zagrać 4-4-2 i koniec. To jest ustawienie z defensywą i ofensywą. Takim ustawieniem zagraliśmy najwięcej meczy ... a może Fergi chce zmienić na stałe ustawienie naszego zespołu, bo jak powiedzial kiedys chce aby Man United było trudniejsze do pokonania w europie,co by sie nie spodobało wiekszości kibiców. Ale to takie moje małe spostrzezenia, i nie biezcie ich sobie do serca.

we're FC United - we're going up
28-04-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Czy zagra Vidic i Rooney?
29-04-2008 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
kapszti napisał(a):Czy zagra Vidic i Rooney?
Nie wiadomo,Sir Alex ciągle się waha.100% pewność będziemy mieć jak ujrzymy składy meczowe.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-04-2008 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Vidic musi zagrać. Niby nie trenował, ale takie uderzenie w twarz to nie jest uraz długoterminowy. Stracił zęba, zamroczyło go, ok - nie był w stanie wyjść na Stamford Bridge, ale po kilku dniach ochłonięcia na pewno będzie gotów do walki, bo problemy z kolanem i żołądkiem ma już dawno za sobą. Jestem dobrej myśli :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
29-04-2008 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Dla mnie w gre wchodzi jedynie zwycięstwo w dobrym stylu , słaby mecz odpada , pokażmy że to my jestesmy WIELCY w tym sezonie

UNITED!!
29-04-2008 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Powiem tak... Jeżeli Ferguson nie zagra czymś w stylu 4-5-1 tylko zagra 4-4-2 to jestem pewien zwycięstwa. Mam też nadzieję, że kibice Manchester United zrobią lepszą atmosferę niż kibice Barcelony, którzy przez 90 minut praktycznie gwizdali i nic więcej.
29-04-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
$FA$ napisał(a):Mam też nadzieję, że kibice Manchester United zrobią lepszą atmosferę niż kibice Barcelony, którzy przez 90 minut praktycznie gwizdali i nic więcej.
i tak na Camp Nou byla dobra atmosfera w porownaniu do meczy ligowych na ktorych jest juz przegiecie.

we're FC United - we're going up
29-04-2008 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
thomson315 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
presja
no chooopy czas pojkazac bna co was stac!!potrzebujemy wygranej dzisiaj nie tylko dlatego by dostac sie do magicznego finalu w moskwie ale takze do tego by podniesc na duchu caly zespol i zwiekszyc wiare w siebie i wygrac ostatnie dwa mecze w lidze i zdobyc misttrzostwo anglii...no i oczywiscie puchar ligi MISTRZOW...stac nas na to i gleboko w to wierze...go go Manchester United!!!!
29-04-2008 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Macie to 4-4-2, tylko z Ronaldo na ataku, bo Rooney injury.

* 1 Van der Sar
* 3 Evra
* 4 Hargreaves
* 5 Ferdinand
* 6 Brown
* 7 Cristiano Ronaldo
* 13 Park
* 16 Carrick
* 17 Nani
* 18 Scholes
* 32 Tévez

Szkoda, że zabraknie Vidicia...

Teraz szczyt nerwówki, C'MON UNITED!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
29-04-2008 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Do meczu już tylko godzina.Z minuty na minutę ciśnienie rośnie.
Ustawienie jest takie jakie być powinno.To jest nasz mecz ! nasz sezon !

C`MON UNITED ! ! !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-04-2008 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ronaldo na dobrą sprawę chyba w ataku dłużej nie grał mając koło siebie drugiego zawodnika ? myślę w przypadku absencji Roo jest to posunięcie optymalne. Chciałem Naniego i go mam, tylko co tu robi do cholery Park ? Przecież koleś jest makabrycznie pod formą, w poprzednich dwóch meczach on się nawet nie zbłaźnił. On się skompromitował :roll: Znowu Ferguson zrzuca wszystko na nazwiska a nie obecną formę, tylko na nazwisko :roll: Czemu nie ma świetnie dysponowanego Andersona ? Dam sobie głowę uciąć że najpóźniej w przerwie Koreańczyk zostanie zmieniony. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży.... ale osobiście dość czarno to widzę, ale może po prostu to ja jestem przewrażliwiony. I nie jestem jakoś przekonany czy rzeczywiscie będzie to "nasze" 4-4-2 czy tylko to wygląda tak na papierze, a w rzeczywistości znowu wyjdziemy tą pomyłką, bo ustawieniem tego nazwać nie można...

Jak dzisiaj skaszanimy to się naprawdę wścieknę, i w pierwszej kolejności na Alexa.

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
29-04-2008 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości