Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(03.05) Manchester UNITED vs West Ham United 4:1
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
I nastepny który sie zachował jak gówniarz - Ronaldo, dobrze, ze sie skonczylo na zoltej kartce, bo w sumie za takie kopniecie z premedytacja mozna dostac nawet czerwona


uhuhu - Ronaldo schodz obrazony bo mu Ferguson hattricka nie dał strzelic Sad

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-05-2008 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Spokojne zwyciestwo , gra jak nalezy , piekna bramka Teveza i tyle ...

AA no i banalne zachowanie Naniego ale chyba wynik mu to wybaczy Tongue Czekamy na Chelsea Tongue
03-05-2008 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
bela napisał(a):piekna bramka Teveza i tyle ...

Jakie tyle? Również dobre zachowanie kibiców West Hamu ,którzy zgodnie bili mu bravo ,ogólnie kilka razy dostał owacje od fanów przeciwnika,ładny gest ,no ale wszyscy wiemy że coś mu zawdzieczają :wink:

Ehh szkoda że Flet trafił w słupka,miałby niezłe wejscie.
Gol Carlika i nic już tutaj nie może sie stac.
Zostaje Wigan :!:
03-05-2008 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ogolnie mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry, w drugiej połowie tempo już własciwie spacerowe, ale to dobrze - nie mozemy stracic impetu przed meczem z Wigan, podobala mi sie gra Ronaldo, zdenerwowal mnie tylko tym bezmyslnym kopnieciem w gracza WHU

Tevez - swietny gol, chyba lepszy niz ten Scholesa

Strasznie wkur*** sie na Naniego, ktory nie gra olsniewajaco (traci duzo pilek, ma niedokladne podania, chce byc za bardzo taki jak Ronaldo na chwile obecna), a zachowuje sie jak gowniarz i daje sie sprowokowac, no ale coz, pewnie Sir Alexa w tym glowa, zeby mlody Portugalczyk odpokutował

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-05-2008 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Mi też mecz się podobał, jak każdemu chyba, świetna gra Teveza który walczył do upadłego na dodatek świetny gol, ładnie zagrał też na prawej obronie Hargo oraz Park. Koreańczyk rozegrał się nam pod koniec sezonu.

we're FC United - we're going up
03-05-2008 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Red napisał(a):Ronaldo, zdenerwowal mnie tylko tym bezmyslnym kopnieciem w gracza WHU

Red, Ronaldo w tej sytuacji próbował wbić piłkę, a że nie zdążył to inna sprawa.

Red napisał(a):Strasznie wkur*** sie na Naniego, ktory nie gra olsniewajaco (traci duzo pilek, ma niedokladne podania, chce byc za bardzo taki jak Ronaldo na chwile obecna)

Fakt faktem, że Nani zachował się fatalnie, ale to co napisałeś później jest dla mnie dziwne. Dziś do incydentu z kapitanem gości grał dobrze. I czy aby na pewno wzoruje się na koledze z Portugalii? Jest też skrzydłowym z południa, to popisywać się musi, jak każdy południowiec :wink:


Co do meczu... widać było determinację do tego drugiego, może trzeciego gola. Później siły były szacowane. Brawa należą się też za ambitną grę w 10, co wbrew moim przypuszczeniom nie wpłynęło źle na obraz spotkania.

ONE GAME FROM THE TITLE! COME ON UNITED!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-05-2008 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Gra od sporego czasu wreszcie mogła się podobać, szybko wypracowaliśmy sobie 3:0 i już wtedy było wiadome, że to spotkanie wygramy, pomimo tego, że West Ham bardzo śmiało poczynał sobie w akcjach ofensywnych. Bardzo ładny gol Teveza, świetne zachowanie z jego strony, że nie cieszył się po bramce aż tak mocno, przed pierwszym spotkaniem na Upton Park zresztą mówił, że nie będzie się cieszył po zdobytych bramkach przeciwko WHU (mi to tam szczerze nie robi, co będzie robił Tevez po bramce, jednak fajne zachowanie z jego strony). Gol Ashtona również bardzo ładny, co prawda po błędzie, ale jednak ładnie się złożył do tego strzału no i przede wszystkim trafił do bramki.

Zdenerwowało zachowanie Naniego, Ronaldo zachowanie też mogło trochę sfrustrować, nie tylko to kopnięcie, ale te marudzenie, gdy schodził z boiska, nie lubię takiego czegoś, ale później chyba był w dobrym nastroju, jakieś tam żarciki na ławce odchodziły już Wink

Ważne, że mamy 3 punkty, możemy troszkę w poniedziałek liczyć na Newcastle, jednak musimy wygrać z Wigan.

UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2008 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ten mecz dobrze się dla nas rozpoczął, Ronaldo i Tevez szybko przesądzili o naszej wygranej. Bardzo ładne bramki padały dziś na Old Trafford, a z tego możemy się tylko cieszyc. Głupotę Naniego przenieśmy może do tematu o nim.

Trzymajmy dziś kciuki za Wigan, Tottenham i Pompey, a w poniedziałek za Newcastle.

UNITED!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-05-2008 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Red napisał(a):zdenerwowal mnie tylko tym bezmyslnym kopnieciem w gracza WHU
To nie było specjalne po prostu w ferworze walki go trafił.Najważniejsze,że skończyło się to tylko żółtą kartką.

Cóż układ Ferguson - Curbishley - Sędziowie zwyciężył.Biedne i ciemiężone Chelsea odsuwa się od mistrzostwa.Widzę jednak,że Grant po Mourinho coś odziedziczył,czyli pyskatą gębę.

Wszystko poza kartką Naniego poszło po naszej myśli.W przyszłym sezonie mam nadzieję,że zobaczymy już dojrzałego Portugalczyka.

Nikt jeszcze nie wspomniał nic o Brownie.Kolejny kapitalny,wręcz bezbłędny mecz Anglika.Znakomicie spisuje się na środku obrony.

Championes! Championes! Ole! Ole! Ole!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-05-2008 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
mashutd napisał(a):może ktos wie czy bedzie relacja live?

Jeśli chodzi ci o relację live na naszej stronie to takowa jest zawsze.

Pierwsza połowa to świetne widowisko, w którym zobaczyliśmy na boisku prawie wszystkie elementy meczu piłkarskiego Tongue

Minutę przed rozpoczęciem zabrakło mi prądu i oglądałem dopiero od 6 minuty. Akurat w tym okresie musiała paść bramka - dobrze, że chociaż dla nas 8)

Nie ma co się wielce rozpisywać. Tylko jeszcze wzorem Skulla - Nikt jeszcze nie wspomniał nic o Hargreavesie.Kolejny kapitalny,wręcz bezbłędny mecz Anglika.Znakomicie spisuje się na prawej stronie obrony.
03-05-2008 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
swietna gra do 3-0 ale ogolnie caly mecz na 4 plus,widac ze forma jest. teraz jedziemy do wigan a ci za 30 min na 95% zostaja w premiership. jeden maly kroczek do mistrzostwa z taka gra jak dzisaj jestem pewny ze tytul jest nasz

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
03-05-2008 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
A jak tam Marku Arsenal ?
Po przegranej z nami 0:4 W LUTYM ich silne niezlamane morale pozwolilo im sie podniesc i wygrac od tego czasu trzeci mecz w tym wspaniale 6:2 z Derby. Nie licza sie juz ?
:lol: peace pozdrawiam

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
03-05-2008 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
A my piekne remisy z middles i blackubern i meczarnia z derby,dajcie spokoj,jesli bylo tak zle to jak pokonali milan na san siro? mistrza jeszcze nie mamy

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
03-05-2008 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Cytat:To nie było specjalne po prostu w ferworze walki go trafił.Najważniejsze,że skończyło się to tylko żółtą kartką.

a mi sie wydaje, ze zabardzo go bronicie - moim zdaniem Ronaldo ewidentnie na niego polował za to, że nie został podyktowany rzut wolny - czasem musi wyładowac frustracje inaczej niż płacząc, co nie zmienia faktu, ze jest fantastycznym zawodnikiem Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-05-2008 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Żałuje, że nie oglądałem meczu, ale i tak się cieszę Big Grin tylko jeden mecz i następny tytuł z kolei :mrgreen: następny mecz zagramy z Wigan na stadionie JJB (dziwna nazwa) poprzednie spotkanie wygraliśmy 4 do 0 więc myślę, że będzie podobny wynik w niedzielne popołudnie :lol: na razie oczekuję porażki lub remisu ze strony Chelsea, choć będzie to dosyć trudne dla piłkarzy Newcastle United, żeby wygrać z The Blues :? ale cuda się zdarzają :twisted:

MANCHESTER FOREVER!!!
03-05-2008 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości