Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Portsmouth 0-1 Manchester United (25.08.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #61
Re: PL: Portsmouth 0-1 Manchester United (25.08.2008)
Wczorajszy mecz ogólnie rzecz biorąc był ciekawy- szybkie tempo meczu mogło się podobać. Gorzej już było z wykańczaniem akcji. Obrona The Pompey była bardzo dobrze zorganizowana- ciężko było się przebić, ale wydawało mi się że niektóre sposoby na strzelenie bramki Jamesowi były zanadto koronkowe. Brakowało nam takiego wysokiego napastnika który byłby w stanie powalczyć w powietrzu z defensorami Portsmouth. Moje opinie na temat grających Diabłów:
Van der Sar- bardzo pewny występ naszego bramkarza- świetne interwencje przy strzałach z dystansu a także na przedpolu.
Ferdinand- bardzo dobry występ naszego kapitana, nie mam zastrzeżeń.
Vidic- podobnie jak Rio, doskonale zatrzymywał Defoe i jak zawsze nie oszczędzał się.
Brown- takiego Wesa chce widzieć zawsze: w defensywie tak jak trzeba no i w ofensywie znakomicie- rajdy, celne dośrodkowania :!: i świetna współpraca z Fletcherem. Big Grin
O'Shea- żeby powiedzieć delikatnie: średni występ. Na papierze był ustawiony jako obrońca, ale na boisku tego nie wiedziałem za bardzo- Evra (który był w pomocy) zapierdzielał za niego. Ładne podanie do Roo, po której padła bramka dla MU (która BTW powinna być zaliczona). Poza tym kilka niepotrzebnych fauli.
Fletcher- doskonały mecz Szkota. Takimi występami pokazuje, że zasługuje na częstsze występy w pierwszej 11. Mnóstwo pracy włożył w te spotkanie no i duży udział w bramce Big Grin
Scholes- dość dobry mecz Anglika, aczkolwiek bez fajerwerków. Forma powoli rośnie.
Anderson- na początku niewidoczny, później już lepiej. Stać go na lepszą grę, ale można mu wybaczyć- przecież dopiero co wrócił z Pekinu.
Evra- początek słabiutki- niedokładne podania i głupie straty, ale z czasem się rozkręcił :twisted: świetne rajdy, duży udział w bramce
Rooney- próbował, ale nie wychodziło za bardzo. Tym razem już nie wracał się pod nasze pole karne- skupiony na ofensywie... i dobrze Big Grin Strzelił bramkę, ale co z tego skoro sędzia jej nie uznał, a powinien. :x
Tevez- dobry mecz Argentyńczyka, choć troszkę za długo trzymał piłkę przy sobie. Nie widziałem u niego tego pociągu na bramkę przeciwnika.
Possebon- ładnie wprowadził się do meczu- rozsądnie rozgrywał piłkę. Nie widać było żadnej tremy. Będzie z niego pożytek.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-08-2008 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #62
Re: PL: Portsmouth 0-1 Manchester United (25.08.2008)
mufc.pl napisał(a):Dziennikarze brytyjskich serwisów "Sky Sports" i "Manchester Evening News" ocenili grę piłkarzy Manchesteru United we wczorajszym, wygranym 1:0, wyjazdowym meczu ligowym z Portsmouth. Najwięcej pochwał zebrała para środkowych pomocników mistrzów Anglii, Paul Scholes i Anderson.

"Czerwone Diabły" rozegrały dobry mecz i zanotowały pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Ogromne znaczenie dla zmiany obrazu gry drużyny sir Alexa Fergusona miał powrót do klubu Andersona. Brazylijczyk wskoczył do składu z marszu, jeszcze kilka dni wcześniej stanowiąc o sile swojej reprezentacji na Igrzyskach Olimpijskich. To właśnie 20-latek do spółki ze starszym od siebie o 13 lat Scholesem zdominowali grę w środku pola.

Wysoko oceniono także występ Nemanji Vidicia, który był najpewniejszym z czwórki defensorów, aktywnego w ofensywie Patrice'a Evry, a także Wayne'a Rooneya, który tradycyjnie, przez pełne 90 minut, walczył na całej długości boiska. Jak pokazały pomeczowe powtórki, Anglikowi nie uznano także prawidłowo zdobytej bramki z początku drugiej połowy spotkania. Najsłabiej spisał się występujący wyjątkowo na lewej stronie obrony, John O'Shea.

Oceny - "Sky": Edwin van der Sar 7 - Wes Brown 6, Rio Ferdinand 7, Nemanja Vidić 8, John O'Shea 5 - Darren Fletcher 7, Anderson 9 (76' Rodrigo Possebon 5), Paul Scholes 8, Patrice Evra 7 - Wayne Rooney 8, Carlos Tevez 7.

Oceny - "MEN": Edwin van der Sar 6 - Wes Brown 6, Rio Ferdinand 7, Nemanja Vidić 7, John O'Shea 6 - Darren Fletcher 7, Anderson 7 (76' Rodrigo Possebon 6), Paul Scholes 8, Patrice Evra 8 - Wayne Rooney 6, Carlos Tevez 6.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-08-2008 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #63
Re: PL: Portsmouth 0-1 Manchester United (25.08.2008)
Lukas napisał(a):O'Shea- żeby powiedzieć delikatnie: średni występ. Na papierze był ustawiony jako obrońca, ale na boisku tego nie wiedziałem za bardzo- Evra (który był w pomocy) zapierdzielał za niego.
Na papierze John był na lewym skrzydle. Inna sprawa, że w czasie spotkania to inaczej wyglądało. Evra grał jednocześnie za obrońce i pomocnika, a irlandczyk starał się po pierwsze francuza asekurować, po wtóre rozbijać ataki pompey w środku pola. Wiele osób narzeka, ale ja nie widzę powodów. O'shea lepszy nie będzie, do rozegrania sie nie nadaje, ale w środku pola umie się ustawić i przeszkodzić rywalowi. Z przymusu gra na tej pozycji i robotę wykonuje poprawnie. Nic więcej od niego nie oczekuje. Wrócą gracze podstawowi to środek pola zyska nową jakość.


Fan United od 1992 roku
26-08-2008 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości