Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #331
Re: Primera Division
hahaha Jaroldz, nie wiem co mnie bardziej śmieszy, to co wklejają chłopaki o Barcelonie, czy twoje spiny za każdym razem hahaha Big Grin

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
19-11-2011 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #332
Re: Primera Division
No przecież napisałem, że zajebiste. Muszę powiedzieć, że nawet mnie to rozśmieszyło troszkę.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-11-2011 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #333
Re: Primera Division
Mnie tam zajebiście śmieszy, że od dobrych paru miesięcy Zasad bierze się za pisanie posta, tylko wtedy jeśli trzeba odpowiedzieć Jaroldzowi :mrgreen:

Koniec OT.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-11-2011 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #334
Re: Primera Division
Guardiola mnie zmiażdżył :lol:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
19-11-2011 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #335
Re: Primera Division
Xaviego zamienić z Iniestą bo Xavi mniejszy jest. A tak to Valdes jest prawie, że odwzorowaniem i drużyna kompletna. Na polską ligę by się nadała.
19-11-2011 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #336
Re: Primera Division
Real 1-3 Barcelona
Pierwsza połowa zajebista, tempo poprostu niemożliwe. W drugiej gra trochę siadła a Barcelona znów zaczęła grać swoje. Tak sobie pomyślałem, że Real jak będzie tak biegał cały czas to Mourinho ma naprawdę taką moc wyciągania ponad 100% z piłkarzy. Jednak to tylko ludzie. Jedyne co mi nie pasowało to sędziowanie. Ogólnie było bardzo dobre, ale parę mankamentów typu np odpuszczenie faulu piłkarza Barcy to powodowało faul gracza Realu. Parę takich sytuacji było i było to trochę rażące.

A Sanchez to jest jeszcze gorszym płaczkiem i frajerem niż Busquets.
I miło było oglądać jak Messi tracił piłki albo jak po wślizgu w gracza Barcelony nie był odgwizywany faul.
11-12-2011 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #337
Re: Primera Division
Bardzo fajny meczyk, chociaż pierwsza połowa troszkę lepsza i bardziej wyrównana. Mecz źle się zaczął dla Barcy. Złe wybicie Valdesa( nie pamiętam, aby Victor rozegrał tak słaby mecz), piłka trafia do piłkarza Realu, ten chcąc podać do swojego kolegi z zespołu nabija obrońcę Barcy, a i tak piłka trafia do gospodarzy i w końcu Benzema strzela gola już w 22 sekundzie. Wydaje mi się, że Barcelonę zaskoczył tak wysoki i agresywny pressing. Później jeszcze przez kilka minut goście nie mogli wrócić do swojej gry, ale po tym czasie w końcu się otrząsnęli i mecz się wyrównał. Świetne podanie Messiego do Sancheza i Chilijczyk zdobywa bramkę wyrównującą.

Po przerwie już przewaga Barcy i z każdą minutą piłkarze Realu mieli coraz mniej do powiedzenia, a już po 3 bramce w ogóle byli przygaszeni i wtedy ten mecz się praktycznie zakończył. Na stadionie zapanowała cisza, Real już nie narzucał takiego pressingu, nie był tak agresywny, tempo ich akcji było wolniejsze. Zmiany Mou także słabe, które nie wniosły nic do gry gospodarzy.

Znów Pep przechytrzył Mourinho. Jego decyzja o przesunięciu Alvesa do pomocy, cofnięcie Sergio do obrony, a Puyola na prawą obronę było majstersztykiem. Barca zaczęła o wiele lepiej grać. To przemeblowanie zaskoczyło przeciwników.

W Realu znów zawiódł Ronaldo, który nic wczoraj nie pokazał. Zmarnował dwie dogodne sytuacje. W dodatku miał trzy rzuty wolne, z których kiedyś zdobyłby co najmniej jednego gola. Benzema i Lass go przyćmili wczoraj.

Wreszcie wczoraj było mniej prowokacji, chamskich fauli, chociaż piłkarze obu drużyn nie mogli sobie darować dwóch małych scysji.

Także z dobrej strony pokazał się w tym meczu sędzia, który w Hiszpanii ponoć ma niedługo stać się tym najlepszym. Naprawdę sobie poradził, chociaż istniały obawy, że nie podoła.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-12-2011 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #338
Re: Primera Division
Cytat:Także z dobrej strony pokazał się w tym meczu sędzia, który w Hiszpanii ponoć ma niedługo stać się tym najlepszym.
Nie wiem, może nie zaczaiłem ale to tam ktoś wybiera sędziego, który ma być najlepszy?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-12-2011 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #339
Re: Primera Division
Lukas napisał(a):
Cytat:Także z dobrej strony pokazał się w tym meczu sędzia, który w Hiszpanii ponoć ma niedługo stać się tym najlepszym.
Nie wiem, może nie zaczaiłem ale to tam ktoś wybiera sędziego, który ma być najlepszy?

Może źle to ująłem. Podczas transmisji mówili, że ten sędzia ma papiery na to, aby stać się głównych sędzią hiszpańskim Wink

P.S. Natomiast takie wpisy, jak ten poniżej, sprawiają, że ludzie Barcy jeszcze bardziej nie lubią i na nich bluzgają:

http://www.weszlo.com/blog/2/647

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-12-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #340
Re: Primera Division
Co do tego tekstu to sędzia na pewno nie był za realem. Znaleźli sposób na odbiory piłki Messiemu w żadnym meczu nie miał chyba aż tak dużo strat chyba, że w meczu kadry. Szkoda tylko, że jak gracz Barcelony zagrał faul i sędzia puszczał to wtedy była od razu odgrywka.
11-12-2011 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #341
Re: Primera Division
Ja uważam, że sędzia dobrze prowadził ten mecz. Nawet Wolski z C+, który jest za Realem mówił, że sędzia świetnie zasędziował to spotkanie. Przecież drobne pomyłki sędziowskie zawsze się zdarzają, a jeśli te wczoraj były, to arbiter mylił się w dwie strony.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-12-2011 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #342
Re: Primera Division
Hmm jak dla mnie to Wolski sympatyzuje bardziej Barcelonie. Ale nie o tym. Sędzia dobry był. Podejmował dobre decyzję ale jeszcze trochę mu brakowało, żeby notę dobrą zebrać.

Tak pomijając już mecz to Real ma jeden mecz mniej i w rundzie rewanżowej ma dużo meczów u siebie. Valencie, chyba najgrozniejszego rywala obok Barcelony ma u siebie. Będzie ciekawie. Kto wie czy te dwa mecze ligowe pomiędzy Realem i Barcą nie będą decydować o tytule.
11-12-2011 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #343
Re: Primera Division
Gdzie wczoraj był fajny mecz? Chyba na Old Trafford, bo na pewno nie na SB.

Po raz kolejny przereklamowane El Clasico. Pompowano ten balon z obozu Realu i znów pękło. Sędzia akurat gwizdał wg mnie bardzo dobrze no i dobrze że nie doszło do przepychanek i czerwonych kartek bo żenująco to w ostatnich meczach wyglądało(szczególnie kilkudziesięciu metrowe sprinty Valdesa). I połowa nawet ok, ale II połowa to nudy i dominacja Barcy. CR słabiutki strasznie, a rzuty wolne przypomniały się te z United, czyli ciągle w mur. X razy lepsze mecze są w każdej kolejce EPL, ale media i tak będą pompować balon na następny mecz.

Poza tym też nie rozumiem zmian Mou - zmienił wg. mnie najlepszego w Realu Lassa na Khedirę i dobrego Di Marię, zostawiając na boisku Ronaldo.

A wpis Kowalczyka -> I jak tu lubić fanów Barcy?
11-12-2011 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #344
Re: Primera Division
Jaceks_21 napisał(a):zmienił wg. mnie najlepszego w Realu Lassa na Khedirę
Chwilę wcześniej Lass zarobił żółtko i Mou zapewne nie chciał kolejnego El Clasico kończyć w 10.

Patrząc na skład Barcy, nie wiem jak ktoś może twierdzić, że nasza pomoc nie potrzebuje porządnych inwestycji.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-12-2011 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #345
Re: Primera Division
matys napisał(a):Patrząc na skład Barcy, nie wiem jak ktoś może twierdzić, że nasza pomoc nie potrzebuje porządnych inwestycji.

Przecież Carrick wykonał 40% podań do przodu więcej niż Xavi;> To obronę trza wzmocnić bo Messi nam głową gola strzelił a Evans>Pique
11-12-2011 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości