Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #106
Re: Primera Division
Co do gry Kaki to się nie dziwię. Mnie jakoś nigdy nie zachwycił i nie rozumiałem tych achó i ochów nad nim.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-10-2009 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #107
Re: Primera Division
Ja tam nie rozumiem o co można mieś pretensje do Ramosa, jeśli chodzi o pracę w Realu. Naprawdę zrobił wiele przez te pół roku. Może Królewscy nie grali oszałamiającej piłki, ale sprawił, że ten zespół wygrywał, prezentując dużą dojrzałość taktyczną i pokazując, że jak się chce, to można nauczyć ten klub bronić. Jego bym nie obarczał za brak mistrzostwa. Inna sprawa, że pewne było jego odejście. Wiadomo - przychodzi Perez, co wiązało się z nowym trenerem. Pellegrini nie wydawał się dobrym kandydatem i nie chodzi mi o to, że teraz ma spore problemy z zespołem. Popatrzcie, że on ma bardzo małe doświadczenie, jeśli idzie o pracę w Europie. Przez 16 lat kariery trenerskiej, tylko ostatnie 5 to praca na Starym Kontynencie. To naprawdę bardzo mało. I człowiek, z tak małym obyciem ma trenować Real ? Na dodatek wiemy, że Chilijczyk raczej nie jest człowiekiem, który potrafi krzyknąć, jest raczej typem spokojnego szkoleniowca, a w Realu potrzebna jest twarda ręka.

Konflikt z Riquelme, mówi wam to coś ? Mówiąc bardziej dosadniej, Pellegrini po prostu nie ma jaj, aby prowadzić taki zespół jak Real. Jeszcze nie teraz. I zdania nie zmienię, nawet jeśli nagle wygra te 4, czy 5 spotkań z rzędu.

A jeśli to prawda, z tym, że Perez rozważa zmianę trenera po kolejnych wpadkach, to uważam, że może to wyjść na dobre zespołowi z Madrytu. Ale jaki szkoleniowiec z charakterem jest do wzięcia ? Dobra, nie będę się tak zapędzał, w końcu Pellegrini nadal jest trenerem tego zespołu.

Zdziwię, i to bardzo, jak Real coś osiągnie w tym sezonie, jeśli za sterami będzie siedział chilijczyk.
31-10-2009 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #108
Re: Primera Division
Richard napisał(a):Ale jaki szkoleniowiec z charakterem jest do wzięcia ?
A raczej, który szkoleniowiec z charakterem przyjmie posadę w Realu, wiedząc, że rządzi tam Perez? Nie wyobrażam sobie Mourinho czy Hiddinka w Realu, bo oni raczej sobie nie pozwolą na to, żeby ktoś im się mieszał do pracy, a Perez nie wygląda na człowieka, który będzie się na wszystko patrzył z boku, tylko pewnie też chce mieć coś do powiedzenia. Choćby w kwestii transferów.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-10-2009 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #109
Re: Primera Division
No i mecz Barca-Real za nami, wygrali gospodarze po trafieniu Zlatana. Mecz oglądałem od drugiej połowy i w tejże części spotkania Real stał. Po bramce Szweda Barca nie ograniczyła się do gry w defensywie, mimo głupiej czerwonej kartki dla Busquetsa nie widać było przewagi Realu. Na dobrą sprawę najlepszą sytuację zmarnował w drugiej połowie Benzema, który strzelił z 5 metrów ponad bramką, w pierwszej połowie najdogodniejszą sytuację dla gości zmarnował Ronaldo, który został zmieniony w drugiej połowie właśnie przez Francuza.

Barca zasłużyła na 3 punkty, a Real nie miał jakoś pomysłu na atak. Najdobitniej było to widać pod koniec spotkanie, kiedy piłka przebywała głównie na połowie zespołu z Madrytu.
30-11-2009 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #110
Re: Primera Division
Czy ja wiem, czy Barca zasłużyła na 3 punkty :? . Oczywiście gospodarze pokazali trochę (bo na pewno nie pełnię) swoich możliwości, skutecznie przetrzymywali piłkę i szybko przedostawali się pod pole karne Realu, ale mimo to w moim przekonaniu remis byłby bardziej sprawiedliwy.
Real dzielnie stawiał im czoła i wybijał z rytmu. Próbował atakować z kontry i akurat to wychodziło całkiem nieźle.
Ogólnie mecz nie zachwycił- dużo fauli, przerywanej gry, a niewiele za to pięknej gry. Liczyłem na lepsze widowisko

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-11-2009 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #111
Re: Primera Division
Podobno kibice Barcy celowali laserami w oczy Ronaldo podczas wolnego. Co za wieśniaki.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-11-2009 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #112
Re: Primera Division
http://www.youtube.com/watch?v=S0IKZnX7ZAk

Zlatan Ibrahimovic.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-01-2010 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Primera Division
W kolejnej rundzie Copa del Rey nie zobaczymy Barcelony! Smile

Odpadła ona w dwumeczu z Sevilla przegrywając na Camp Nou 1-2 i pokonując przeciwnika na Ramon Sanchez Pizjuan 1-0. Co ciekawe Barca zagrała najsilniejszym składem z Xavim i Messim na czele. Sevilla miała wiele problemów z wystawieniem silnej jedenastki, gdyż nie miała do dyspozycji dwóch najlepszych napastników (Kanoute na PNA, a Fabiano kontuzjowany).

Bardzo mnie cieszy ta wiadomość, bo Sevilla utarła w tym roku nosa dwójce faworytów, a w następnej kolejce gra Primera Division kolejny raz z Barceloną.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-01-2010 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #114
Re: Primera Division
Pooglądałem se hit kolejki, czyli Barca - Sevilla. No, tylko drugą połowę i troszkę pierwszej. I tak chciałbym się spytać tych co często oglądają spotkania Katalończyków w lidze, czy zawsze wygląda to tak, jak to miało miejsce w sobotni wieczór. Bo tak: Sevilla zaraz po przerwie traci gola, a potem tak zamiast zaryzykować, zaatakować większą ilością zawodników po prostu się tej Barcelony zwyczajnie boi. Patrze, goście atakują, patrze dalej, jest trzech na pięciu z przewagą graczy Guardioli. I tak było. Czołowa ekipa hiszpańska, a nie chce pokazać swoich walorów ofensywnych. Bo takie na pewno miała. Tylko, że taki Kone, czy Adriano, czy ktoś tam inny, nie miał za wielkiego wsparcia i za wiele indywidualnie zrobić nie mógł.

Nie mówię tu o totalnym otwarciu się, lecz o większej odwadze i większej agresywności w grze.

Mimo tego i tak dostali od straty pierwszej bramki jeszcze trzy. Nie wiem jak było w pierwszych 45 minutach, ale sądząc po tym co pokazywali w skrócie w przerwie, podejrzewam, że wyglądało to bardzo podobnie.
17-01-2010 03:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Primera Division
Kwas napisał(a):Tylko, że taki Kone, czy Adriano, czy ktoś tam inny, nie miał za wielkiego wsparcia i za wiele indywidualnie zrobić nie mógł.

Sevilla na pewno odczuwa brak Fabiano, Renato, Negredo i Kanoute, którzy w tym sezonie zdobyli łącznie 25 bramek. To wiele, bo dla porównania wszyscy wczorajsi zawodnicy razem wzięci strzelili bodajże 6 goli, z czego cztery Navas. A więc na takie mecze z FCB, powinni wychodzić z naciskiem na defensywę. Jak to wczoraj wyszło, pozostawię bez komentarza.

W innym meczu tej kolejki Athletic Bibao na własnym terenie pokonał 1:0 Real Madryt. Los Leones radzą sobie w obecnym sezonie o wiele lepiej niż w ubiegłym. Zajmują 7. miejsce w tabeli z pięciopunktową stratą do trzeciej Valencii. Wczoraj mieli szansę jeszcze bardziej pogrążyć Królewskich, ale podwójną dobitkę obronił Iker Casillas. Dzięki mądrej grze w defensywie Bilbao, na skrócie tego spotkania nie pokazano żadnej akcji Realu.

Widzieliście, jak teraz wygląda Casillas?

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-01-2010 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #116
Re: Primera Division
paolo napisał(a):Dzięki mądrej grze w defensywie Bilbao, na skrócie tego spotkania nie pokazano żadnej akcji Realu.
To jaki Ty skrót oglądałeś? Real miał sporo okazji do wyrównania wyniku a nawet zwycięstwa, kilka razy było naprawdę groźnie - w pierwszej połowie szansa Ronaldo, chwilę potem Benzema w słupek, w drugiej części gry kilkukrotnie czy to Kaka, czy to Ronaldo stawali przed szansą na bramkę. Na tym skrócie wszystkie te sytuacje widać. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-01-2010 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #117
Re: Primera Division
To w takim razie sorry, nie wiedziałem o tych sytuacjach. Skrót oglądałem tutaj.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-01-2010 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #118
Re: Primera Division
[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/xGeH1wlNhLE&feature=player_embedded[/flash]
Jak ktoś wrażliwy, to niech nie ogląda. Trzeba mieć pecha, żeby tak nogę złamać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-01-2010 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
typerexpert Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Primera Division
FC Barcelona - Racing De Santander 20.02 20:00
Typ:FC Barcelona(-2)
Kurs:2,37 @ Tobet
Stawka:6/10

Barcelona podrażniona pierwszą porażką w lidze, będzie chciała przed własną publicznością udowodnić, że była to tylko wpadka przy pracy. Do składu wracają Gerard Piqué i Rafa Márquez, na ławce zasiądą już Czyhrynski oraz Touré. W składzie Racingu zabraknie Mohameda Tchite, Gonzalo Colsy, Pedro Munitisa i Tono. Goście ostatni raz na CampNou wygrali 27 lat temu!
Morale graczy Racingu jest nadszarpnięte co spowodowała wysoka porażka w ubiegłej kolejce z Malagą 0:3, dodatkowo ma pewno mają w pamięci pierwszy mecz, w którym zostali rozgromieni 1:4!!!
Uważam, że przyjezdni wyjda na murawę przestraszeni i będą chcieli murować bramkę, gdy tylko Barce strzeli pierwszego gola reszta pójdzie jak z płatka

http://insidery.pl/Temat-FC-Barcelona-R ... 0-02-20-00
20-02-2010 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #120
Re: Primera Division
Zmiana lidera w Hiszpanii. Real pokonał Sevillę 3:2, zaś Barca zremisowała z Almerią. Robi się naprawdę ciekawie. Na tę chwilę oba zespoły mają tyle samo punktów, ale drużyna ze stolicy ma lepszy bilans bramkowy.
07-03-2010 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości