Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
Vego4 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Primera Division
Nazwiska nie grają :roll: w tym jednak wypadku grają :?
17-02-2009 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #62
Re: Primera Division
Nazwiska się wyrabia dobrą grą.
Kasa nie decyduje, nazwiska nie grają. Niedługo zacznę wierzyć że tylko ślepy przypadek decyduje o grze a wyniki biorą się z sufitu.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-02-2009 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Primera Division
upsss chyba troszke sie pomylilem co do Realu Smile Chlopaki najwyrazniej sie rozgrywaja. Dzisiaj wdeptali w ziemie Betis 6:1, a Barcelona w 10 nie dala rady Espanyolowi, ulegając 1:2. Pogon trwa i zostalo juz tylko 7 punktow przewagi Katalonczykow nad Krolewskimi.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
21-02-2009 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #64
Re: Primera Division
To byłoby ciekawe gdyby jednak Real wygrał ligę. Mało realne, ale o wiele bardziej zabawne.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-02-2009 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #65
Re: Primera Division
sir_matt napisał(a):a Barcelona w 10 nie dala rady Espanyolowi, ulegając 1:2.
A pogrążył Barcę ich były piłkarz, wychowanek, a obecnie jeden z symboli Espanyolu- Ivan de la Pena. Strzelił dwie decydujące bramki. I to na Camp Nou.


Fan United od 1992 roku
21-02-2009 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #66
Re: Primera Division
A właśnie. Zapominamy że to derby, które jak wiadomo zawsze_rządzi_się_swoimi_prawami. Więc wpadka, wpadki się zdarząją, ale jarać nie ma się czym. A mimo to się jaramyWink.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-02-2009 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Primera Division
sebos_krk napisał(a):A pogrążył Barcę ich były piłkarz, wychowanek, a obecnie jeden z symboli Espanyolu- Ivan de la Pena. Strzelił dwie decydujące bramki. I to na Camp Nou.
pograzyl Barcelone ich wychowanek Victor Valdes Smile pieknie podal pilke pod nogi de la Penie Smile Zreszta to jakas glupota. Jezeli Real ma w bramce wychowanka to Barca tez musi miec, jakiegos lepszego lapacza by se kupili Smile

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
22-02-2009 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Primera Division
Co się będziesz jakąś Barceloną przejmował Wink Jak spotkamy FCB w Champions League to wolałbyś chyba Valdesa w ich bramce. Big Grin

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
22-02-2009 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #69
Re: Primera Division
A derby jednak nie rządziło się swoimi prawami. Jeden czy dwa mecze bez wygranej- to się zdarza. Ale Barca wtopiła już czwarty mecz z rzędu. Przewaga nad Realem spadła do 4 punktów. To coraz bardziej wygląda na kryzys. Taką mam małą z tego schadenfreude, bo Katalończycy już dawno zostali okrzyknięci nad-drużyną z największą ilością talentu przypadajacą na centymetr kwadratowy powierzchni ciała. Ale by były jaja gdyby nic nie wygrali. Mieli być drużną dekady, a zostaliby frajerami dekady.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-03-2009 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #70
Re: Primera Division
Espanyol zakotwiczył na dobre w strefie spadkowej. Nawet zeszłotygodniowa wygrana wiele im nie dała bo wciąż do 17-stego miejsca mają straty aż 6 punktów. Aż bo do końca sezonu zostało raptem 11 spotkań Tongue
Wracając do czubka tabeli to już niedługo przewaga może wynosić tylko 1 punkt! Gran derby i bezpośrednie starcie z Realem na Bernabeu . Jeśli do tamtego momentu Madryt będzie wciąż odprawiał rywali z kwitkiem jak robi to na dzień obecny to walka o mistrzostwo rozstrzygnie się w ostatniej kolejce . Szkoda , że w Anglii takie nudy są :roll:

Górna część tabeli :
1.Barcelona 60 pkt 74:24 bramki
2.Real 56 57:28
3.Sevilla 47 34:22
4.Villareal 42 40:34
5.Atletico 39 52:38
6.Valencia 39 45:37

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-03-2009 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Primera Division
hehe no to sie porobilo w PD. Barcelona przezywa ewidentny kryzys formy. Jednak musialo kiedys to nastapic, bo na tak wysokim poziomie jak do tej pory nie da sie przejechac calego sezonu. Lepiej przynajmniej dla widowiska, kiedy tytul rozstrzyga sie w ostatnich kolejkach (oprocz PL Wink )

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
02-03-2009 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Primera Division
Finally!! Jak ja nie cierpię Barcy Big Grin Nie wiem czemu, ale zawsze gdy dochodziło do Gran Derbi to trzymałem kciuki za Real. Może dlatego, że gdy byłem małym łebkiem i zaczynałem kopać piłkę to Real był na ustach wsyzstkich i jakoś tak zostało :roll: Jak by nie było, fajnie, ze w końcówce są tam jakieś emocje, bo a innych ligach na to nie można liczyć. No może w Bundeslidze, bo tam lider zmienia się co kolejkę :lol: O Francji nie wspominam, bo nei jest tajemnicą, że ta liga co nieco odstaje od tych najlepszych w Europie Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-03-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Primera Division
Długo twa radość nie potrwała Wink Barcelona wygrała dzisiaj 2:0 z Athleticiem Bilbao, ale tylko dzięki nieudolności swoich napastników (Henry i Eto'o). Sam Kameruńczyk miał ok. pięciu 100% sytuacji, a Francuz kolejne dwie albo trzy Smile Generalnie styl gry był imponujący, ale wykończenie słabe. Jak taką skuteczność zaprezentują w LM to do następnej fazy awansuje Lyon. Dzięki temu, że Real zremisował z Atletico Madryt(1:1), przewaga Blaugrany wzrosła do 6 pkt. Kolejną bramkę dla Królewskich strzelił, niezgłoszony do LM, Huntelaar Wink Dobrze, że United nie mają takich problemów Smile

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
07-03-2009 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Primera Division
Dosyć niedawno wspominałem, że nie ma się co jarać świetna formą Barcelony, bo w końcu dopadnie ją jakiś kryzys i już nikt nie będzie o niej mówić, że są poza zasięgiem wszystkich. Barca gra obecnie bardzo nieskutecznie, co w meczu z taką drużyna jak Lyon może okazać się fatalne w skutkach. Lyon nie ma nic do stracenia i pójdzie na całość. Oczywiście będę za francuzami. Co do samej Primera Division, to obecnie żaden z klubów "wielkiej dwójki" nie gra czegoś porywającego. Jest jeszcze dużo kolejek do końca i bardzo wiele może się jeszcze wydarzyć. Szkoda mi tylko Atletico, które w spotkaniach z bardzo silnymi rywalami wywozi punkty, a z przeciętnym drużynami je traci. Gdyby osiągnęli równiejszą dyspozycję, to mogliby liczyć się w walce o mistrzostwo.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-03-2009 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #75
Re: Primera Division
Barca zmiotła Athletic 2:0 jednak jak wyżej kolega sir_matt napisał mogło być więcej. Real stracił punkty w derbach Madrytu remisując 1:1 z Atletico i przewaga powiększyła się z 4 oczek do 6. Czy Real Madryt jest w stanie sięgnąć trzeci raz z rzędu po mistrzostwo ? Ankieta dodana!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
09-03-2009 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości