Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #241
Re: Primera Division
rav10 napisał(a):http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Jak-on...caid=1c30e

Nie jesteśmy sami! :-D


Dobrze dopierdolił komentatorom. ;p Bo naprawdę chce się rzygać jak słyszę to spuszczanie się nad Barcą.
Najbardziej z finału Copa del Rey zapamiętałem komentarz, że Messi kiwa zawodników Realu na wielkim luzie ( :plask: ) w przeciwieństwie do Cristiano, który jest spięty i nie potrafi grać w wielkich meczach... :?

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
25-04-2011 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #242
Re: Primera Division
Wczoraj o 21 na C+ leciał super mecz ligi hiszpańskiej pomiędzy Sevillą a Villarreal. Świetny mecz, dużo akcji, pięć bramek, awantura na boisku, szybkie tempo. Aż żałowałem, kiedy sędzia gwizdkiem zakończył mecz.

P.S. I pomyśleć, że mieliśmy u siebie taki talent, jak Giuseppe Rossi, za którego teraz Barca daje 30 mln euro...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
25-04-2011 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #243
Re: Primera Division
I pomyśleć, że by się zmarnował gdyby u nas został...
25-04-2011 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #244
Re: Primera Division
I pomyśleć, że Chicharito kopałby teraz piłkę gdzie indziej.


Fan United od 1992 roku
25-04-2011 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #245
Re: Primera Division
rav10 napisał(a):
El Polako napisał(a):W piłce nie zawsze lepszą drużyną jest ta co wygra, nie raz już ekipa która dominowała cały mecz, ostrzeliwała bramkę, pełno akcji itp przegrywała mecz po jednej akcji przeciwnika. Piłka nożna to nie jest sprawiedliwy sport.

Co Ty pierdolisz? Gdzieś Ty tam widział ostrzeliwanie bramki Realu? W strzałach 13-11 dla Barcy, albo jak podają inne źródła po 12. W celnych wygrywa Real 6-4. Jeśli drużyna dominująca dla Ciebie to ta, która wymieni 80% podań na własnej połowie (stoperzy+bramkarz) to gratuluję.


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pokaż mi gdzie powiedziałem że to tyczy się meczu Real vs Barca? Nigdzie! Mi chodziło o całokształt piłki nożnej.
NIE ZAWSZE LEPSI WYGRYWAJĄ-przykład: dajmy na to są dwie ekipy X vs Y. X ma 50 strzałów z tego 40 w bramkę gdzie wybijano piłkę z bramki, to wspaniała interwencja bramkarza a 10 trafiało to w słupek i w poprzeczkę. Posiadanie piłki było na poziomie 80% dla X, rożne w stosunku 20:0 dla X itp a Y miał jeden celny strzał np z 40metrów i gol. Więc pytam kto był lepszy?X. Kto wygrał? Y. Kto miał farta? Y.
To jest skrajny przypadek ale jakoś musiałem to zobrazować bo niektórzy nie dowidzą tego i owego.
26-04-2011 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #246
Re: Primera Division
CyberMU napisał(a):
rav10 napisał(a):http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Jak-on...caid=1c30e

Nie jesteśmy sami! :-D


Dobrze dopierdolił komentatorom. ;p Bo naprawdę chce się rzygać jak słyszę to spuszczanie się nad Barcą.
Najbardziej z finału Copa del Rey zapamiętałem komentarz, że Messi kiwa zawodników Realu na wielkim luzie ( :plask: ) w przeciwieństwie do Cristiano, który jest spięty i nie potrafi grać w wielkich meczach... :?


a może jest inaczej? jak CR7 grał u nas to co chwila tylko komenty że świetny gracz ale w ważnych meczach gra słabo i tak samo jest w Realu, różnica jest taka że u nas strzelał z wolnych a ostatnimi miesiącami w realu nie strzelił z wolnego. A co do messiego jego atrybutem jest balans ciałem bo sztuczek czy trików piłkarskich u niego nie widziałem ale przyznać trzeba że w ważnych meczach strzela bramki w porównaniu z CR7(bo jeden gol w pucharze króla nie zmienia od razu jego gry we wszystkich ważnych meczach do tej pory)
26-04-2011 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #247
Re: Primera Division
Cytat:Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pokaż mi gdzie powiedziałem że to tyczy się meczu Real vs Barca? Nigdzie! Mi chodziło o całokształt piłki nożnej.

No nie wcale nie pisałeś odnośnie meczu Real-Barca skoro od 3 stron tylko ten temat można tam zobaczyć :mrgreen: W ogóle nie wiem czy jest sens kontynuowania tej rozmowy skoro sądzisz, że w dogrywce Real nie istniał, a Barca nie strzeliła, bo prawdopodobnie się jej nie chciało.
26-04-2011 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #248
Re: Primera Division
Cytat:a może jest inaczej? jak CR7 grał u nas to co chwila tylko komenty że świetny gracz ale w ważnych meczach gra słabo i tak samo jest w Realu, różnica jest taka że u nas strzelał z wolnych a ostatnimi miesiącami w realu nie strzelił z wolnego. A co do messiego jego atrybutem jest balans ciałem bo sztuczek czy trików piłkarskich u niego nie widziałem ale przyznać trzeba że w ważnych meczach strzela bramki w porównaniu z CR7(bo jeden gol w pucharze króla nie zmienia od razu jego gry we wszystkich ważnych meczach do tej pory)

Nie strzelał w ważnych meczach meczach? Hmmm... W takim razie Chelsea w LM i lidze, Arsenal, Liverpool, Tottenham, City i ostatnio Barcelona to ogórki o.O? Na prawdę nie rozumiem tego argumentu, że Ron nie strzela w ważnych meczach. To samo mówił Szpaku przed finałem LM, a sami wiemy co było potem... (oczywiście mam na myśli 07/08)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
26-04-2011 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #249
Re: Primera Division
Akurat do Rona można mieć pretensje nie tylko o mniejszą ilość strzelanych bramek w tychże spotkaniach, niż byśmy tego, słusznie zresztą, oczekiwali ale także o całkowitą dyspozycję meczową.

Panie EsDe, coś panu powiem. Ronaldo nigdy nie strzelił Chelsea w lidze. Owszem, gola city walnął, ale nie temu bogatemu, tak samo jak Tottkom na wyjeździe nie potrafił załadować bramy ( poza rzutem karnym ).

Już dawno mi to utkwiło we łbie, ale teraz wyleje z siebie te brednie. Jeżeli Portugalczyk zdobywał super ważne bramki we wielkich meczach, to z głowy, wapna, na pustaka. Roma, liverpool, Chelsea, Milan, Arsenal. No i jeszcze dorzucam Barcelone i mamy obraz tego o czym piszę. Fajnie, że pakował z bani, ale na lądzie nie raz, nie dwa był bezradny.

I coś o Copa del Rey. Coś o redaktorze Iwańskim, a mianowicie jego bełkot w czasie spotkania brzmiał mniej więcej tak: "Gdyby to nie był Messi powiedzielibyśmy, że to był brutalny faul, ale wiadomo, że Messi zajmuje się gra w piłkę".

Iwański to debil. Bez obrazy.
26-04-2011 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #250
Re: Primera Division
Cytat:"Gdyby to nie był Messi powiedzielibyśmy, że to był brutalny faul, ale wiadomo, że Messi zajmuje się gra w piłkę".
Parsknąłem śmiechem, gdy to usłyszałem.
Ci komentatorzy są naprawdę tacy durni? Im płacą za to gloryfikowanie Messiego na każdym kroku? Na której polskiej stacji nie obejrzysz meczu zawsze załapiesz się na jakiś wybitny tekst o Argentyńczyku. Już myślałem, że Ryczela nic nie przebije, ale widzę, że innym bardzo zależy by być lepszym od niego.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-04-2011 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #251
Re: Primera Division
Mnie jeszcze dobijają teksty , że Messi to "zawodnik PlayStation" :-D

http://zapodaj.net/images/a224bbd37b3d.png

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
26-04-2011 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #252
Re: Primera Division
Foster napisał(a):
Cytat:"Gdyby to nie był Messi powiedzielibyśmy, że to był brutalny faul, ale wiadomo, że Messi zajmuje się gra w piłkę".
Parsknąłem śmiechem, gdy to usłyszałem.
Ci komentatorzy są naprawdę tacy durni? Im płacą za to gloryfikowanie Messiego na każdym kroku? Na której polskiej stacji nie obejrzysz meczu zawsze załapiesz się na jakiś wybitny tekst o Argentyńczyku. Już myślałem, że Ryczela nic nie przebije, ale widzę, że innym bardzo zależy by być lepszym od niego.

Nie wiem skąd masz ten cytat, ale jak sobie tak na niego patrzę, to bym raczej strzelał, że to była ironia.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-04-2011 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #253
Re: Primera Division
On tak powiedział w czasie meczu i to na pewno nie było ironia. Poza tym takie pojęcie Iwańskiemu jest pewno obce.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-04-2011 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #254
Re: Primera Division
Nie musisz tego zdjęcia wrzucać w paru tematach.

Barcelonizajca, Messiomania pochłonęła każdy rodzaj płatności satelitarnej. N-ka, Polsat Sport, Tvp + Leszek Orłowski i jego cotygodniowe znęcanie się nad Realem.

Przyznam szczerze, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem, nie słyszałem, nie przeżyłem.

Ironia to z całą pewnością nie była. Zresztą ten cytat i jemu podobne widnieją na paru stronach i każdy jedzie po Iwańskim. A to mimo wszystko o czymś świadczy.
26-04-2011 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #255
Re: Primera Division
Patrzyłem właśnie skróty jak banda piłkarzy rzeźników od buca Mourinho grając antyfutbol jakoś rzutem na taśmę dała radę Sevilli.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-05-2011 10:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości