Ankieta: Najlepiej zaprezentował się:
Ankieta jest zamknięta.
Van Der Sar 0% 0 0%
Brown 0% 0 0%
Evra 0% 0 0%
Vidic 9.09% 1 9.09%
Ferdinand 36.36% 4 36.36%
Anderson 0% 0 0%
Scholes 0% 0 0%
Carrick 36.36% 4 36.36%
Tevez 0% 0 0%
Rooney 0% 0 0%
Berbatov 18.18% 2 18.18%
Giggs 0% 0 0%
Hargreaves 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Liverpool 2-1 Manchester United (13.09.2008)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #16
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Znaczy się, że zostaje Torres i Mascherano i 9 koszulek . Każdy wynik niższy niż 3-0 uznam za porażkę Wink
Kula napisał(a):Jutro będzie miał operację pachwiny.
Kiedy złapał tą kontuzje? Z Liege?

Barry zostaje na Villa Park, więc ze wzmocnienia środka pola nici. Ale będą jajca jak im strzeli w sobotę. Pewnie teraz zarzucą sieci na Downinga, za którego ponoć są skłonni zabulić 14 mln Ł. Mrs Rotator w swoim żywiole :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-08-2008 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Wygląda na to, że odnowiła mu się starsza kontuzja, bo już chyba w okresie przygotowawczym mu coś dolegało.

http://www.teamtalk.com/football/story/ ... 03,00.html

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
28-08-2008 00:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #18
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Zamiast udać się na operacje i leczyć spokojnie na mecz z United czy mecze eliminacyjne, Gerrard musiał grać w arcytrudnym meczu o awans do CL z fenomenalnym zespołem Liege :lol:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-08-2008 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #19
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Ty się śmiejesz z Liege, a prawda jest taka, że L'pool awansował tylko dzięki szczęściu Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
28-08-2008 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #20
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Słabiutko mi się widzi Liverpool. Mam nadzieję, że my z kolei pokażemy jutro futbol godny najlepszej europejskiej drużyny. Liverpool nie może nas niczym postraszyć. Tam grają tylko Torres i Gerrard. Jeśli Gerrard nie zagra to naprawdę marnie widzę los The Reds. Torres wczoraj wyglądał jak dziecko we mgle przy rosłych obrońcach Standardu. Nie wierzę w to, że Babel czy Kuyt są w stanie pociągnąć grę, bo są zwyczajnie słabi. Podejrzewam, że nie stracimy bramki w tym meczu, tylko sęk w tym, żebyśmy sami strzelili, bo ostatnio nienajlepiej to wygląda.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2008 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #21
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Tomassen napisał(a):Ty się śmiejesz z Liege, a prawda jest taka, że L'pool awansował tylko dzięki szczęściu Tongue
Wiem, oglądałem mecz od 80 minuty i to nie była wielkość Liege tylko słabość Liverpoolu. Arsenal by wygrał pewnie z nimi koło 3-0 i to spacerkiem. A my czy Chelsea, grając w prawie optymalnym składzie to byśmy ich roznieśli. Ten zespół powinien przegrać z drugim składem Liverpoolu, więc dla mnie ryzykowanie poważniejszym urazem Gerrarda, wystawiając go w takim meczy jest głupotą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-08-2008 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Fart się skończył, Torres najprawdopodobniej naderwany mięsień, gra Liverpoolu żałosna wręcz, Kenae zszedł znowu przed czasem. Jeśli United zagra lepiej niż ostatnio a w LIV nie będzie Steva"nie nurkuję" G i Torresa, to może był pogrom

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
31-08-2008 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #23
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Jesteście ludźmi wielkiej wiary, jeśli łudzicie się, że na Anfield może być pogrom. Niezależnie w jakich zestawieniach zagrają drużyny jestem pewien jednego - będzie dużo walki, mało 100% sytuacji i co za tym idzie mało bramek. Wygra ta drużyna, która będzie potrafiła wykorzystać błąd rywali. Mam nadzieję i wierzę w to mocno, że tą drużyną będziemy my. Bardzo chciałbym, żeby na to spotkanie zdrowy był Carrick, ale wydaje się to wątpliwe. Niech chociaż Hargo będzie w pełni zdrów...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-08-2008 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Carrick podobno ma wrócić w okolicach 13.09 więc troszkę późno. Na Hargo raczej bym nie liczył. Przy naszej obecnej formie, myślę że remis będzie dobrym wynikiem, bo nawet mimo tego, że Pool gra piach to na Anfield będzie ciężko. Może jak Berba przyjdzie to coś się 'ruszy' z przodu, przynajmniej jakiś element zaskoczenia będziemy mieli, nawet jak tylko z ławki go wpuścimy (chociaż przy obecnym Roo to kto wie, czy Bułgar od początku nie zagra). Giggsy będzie na skrzydle więc nie powinno być tak źle.
31-08-2008 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Zaszło parę zmian, od czasu ostatnich postów, a więc wypadałoby coś na ten temat napisać.

Zmiana numer jeden, ta najważniejsza, to taka, że do United, dołączył niszczyciel Berbatov. W końcu możemy, pozwolić sobie na jakąś roszadę z przodu, nie tracąc przy tym na jakości. Typowanie składu, jeszcze teraz nie ma sensu, ale już to wygląda arcy ciekawie.

Zmiana numer dwa, z kadry Liverpoolu na 2-3 tygodnie wypadł Torres. Prawdopodobieństwo, ze z nami zagra wynosi jakieś 5%. Do tego dodajmy absencje Gerrarda i mamy Liverpool bez siły uderzeniowej. Pozostaje im liczyć, na to że Carragherowi urosną jeszcze do tego czasu 4 nogi i jedna głowa, bo inaczej nie dadzą rady naszej ofensywie. Muszą też liczyć, na to, że Keane w te parenaście dni urośnie z jakieś 30 cm, bo inaczej przy Rio i Vidiciu, może se nie pograć.

Zmiana numer trzy, do The Reds dołączył skrzydłowy Espanyolu Alberto Riera. Nie znam się na lidze hiszpańskiej, więc nie wiem co im da ten transfer. Za to w drugą stronę, powędrował Steve Finnan.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-09-2008 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Ja byłem jestem i pozostanę człowiekiem wielkiej wiary Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
02-09-2008 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
Na ten mecz czekam cały rok. Najważniejszy mecz w sezonie! Marzy mi się pogrom, ale to nie możliwe. Typowy, trochę nudnawy mecz. Fergie na Anfield ustawia nas asekuracyjnie, więc będziemy grali na to 1-0 cały czas.

Nie ważne co się będzie działo, tam przegrać NIE MOŻEMY!. Tylko to się liczy. Choćbyśmy mieli stracić 15 ludzi przez kontuzje.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
02-09-2008 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
O przegranej chyba nikt nie myśli. Teraz gdy Berbatov jest w United mniej się denerwuje przed tym spotkaniem bo mamy więcej kombinacji w ataku. Kto bedzie tym razem bohaterem United ? gdyby to był berba to od razu kibice by go pokochali, ale nie sądze że wyjdzie w 1 skladzie, licze na dobrą gre Rio tak jak przed rokiem gdy Torres sobie nie pograł nic. Liverpool będzie bez Torresa a więc Rio zajmie sie Keano, a że on nie jest w formie to Ferdinand nie bedzie mial tyle do roboty co by mial pokryc fernando Torresa.chciałbym żeby gola zdobył Anderson bo rok temu na Anfield nalezało mu sie to. Gerrard nie pograł nic a nic. Licze na Andersona. Big Grin

we're FC United - we're going up
02-09-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
roo1410 napisał(a):chciałbym żeby gola zdobył Anderson bo rok temu na Anfield nalezało mu sie to.
Dobrze będzie jak Brazylijczyk w ogóle zdąży wyzdrowieć na ten mecz, bo właśnie opuścił zgrupowanie reprezentacji Brazylii i dołączyć do małego tłumu kontuzjowanych pomocników na Old Trafford.


Fan United od 1992 roku
02-09-2008 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #30
Re: PL: Liverpool - Manchester United (13.09.2008; 13.45)
sebos_krk napisał(a):dołączyć do małego tłumu kontuzjowanych pomocników na Old Trafford.
Ten mały tłum niebezpiecznie się powiększa ale trzeba być dobrej myśli.

Teraz czekają nas mecze eliminacyjne a angole grają bodajże z Andorą więc jest spora szansa żeby Wayne sobie przypomniał jak strzela się bramki. Ostatnio trochę przystopował ale taki przeciwnik jest łaskawy dla obrońców i wręcz waza musi coś ustrzelić a wracając do meczu z Live to ostatnimi czasu grało się nam z nimi nie najgorzej , niby na boisku nie było widać deklasacji oczywiście poza ostatnim mecze wygranym wiadomo ile i w jakich okolicznościach (pzdr Mascherano ;*) .

Jeszcze poruszę temat kontuzji , mimo wszystko zostało półtora tygodnia i jednak szanse dość spore są na występ Hargrevsea , chłopak jest na bank głodny gry i przydałby się w destrukcji . Tak czy inaczej jedziemy po zwycięstwo ale przecież przywożąc jeden punkt nikt nie powinien rozpaczać . Z każdym dniem będzie co raz więcej newsów odnośnie naszego "szpitala" i myślę że będą to pozytywne newsy.

Nasz element zaskoczenia :BERBATOV!!! Ale to chyba każdy wie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-09-2008 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości