Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Champions League 2008/09
pan_opticum napisał(a):Z Lyonem nie wygrali u siebie 5:2?

Tak wygrali ale za to męczyli się na wyjeździe kiedy padł remis 1:1

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
08-05-2009 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #242
Re: Champions League 2008/09
Wygrali z nimi 5:2 ale Ol.Lyon jest najsłabszy od 4-5 lat.
Bayernowi w tym sezonie nie 4 , a nawet po 5 goli wbijali.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-05-2009 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #243
Re: Champions League 2008/09
Bo Bayern w tym sezonie gra słabo.Jak Chelsea postawiła im twarde warunki to zaczęli się gubić.Nie potrafią grać z angielskimi drużynami dlatego macie przewagę we finale.W którym będę wam kibicował.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
08-05-2009 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #244
Re: Champions League 2008/09
Teorie spiskowe jakie się stworzyły po półfinale mnie bawią osobiście. Mogę się założyć, że gdyby to CFC jednak awansowało, fani Barcy węszyliby spisek przeciwko nim.

Sędzia po prostu był beznadziejny ale mylił się w obie strony. Na tym poziomie rozgrywek takie byki nie powinny się zdarzać, a w każdym razie nie w takiej ilości.

Szczególnie Drogba powinien mieć pretensje głównie do siebie, mógł wygrać ten mecz - pewnie stąd ta gorycz.

Oświećcie mnie, co się stało z karaniem zawodników kartką za nurkowanie? W tym meczu było kilka sytuacji, gdzie sędzia nie gwizdał faulu gdy zawodnik z piłką padał jak postrzelony ze strzelby (Drogba, Anelka) i ani nie gwizdano faulu ani nie otrzymywał zawodnik upomnienia za nura.

Nie mam tu na myśli sytuacji, gdzie piłkarz przewraca się w wyniku walki fair ale upadków przy których został ledwo muśnięty, pada i rząda od sędziego karnego/wolnego.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
08-05-2009 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #245
Re: Champions League 2008/09
To był słaby mecz. Słabe sędziowanie, słabe udawanie i słaba wielka Barcelona. Rzeczywiście, Drogba i Anelka powinni zapisać się do klubu dla nurków. Kartki za takie szopki powinny się sypać, ale sędzia chyba zapomniał, że je ma.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
09-05-2009 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #246
Re: Champions League 2008/09
Z innej beczki.

Co prawda te info jest z onetu no ale cóż

Liga mistrzów wraca do POLSATu!

Cytat:Liga Mistrzów zostaje w kanale nSport. Dwa mecze w tygodniu i skróty pokaże otwarty Polsat. Obie stacje zapłaciły w sumie UEFA blisko 30 mln euro. Największym przegranym jest TVP, która nie zdobyła ani jednego pakietu - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

O prawo pokazywania najważniejszych futbolowych rozgrywek w Europie walczyły TVP, Polsat, nSport i konsorcjum Orange Sport z Canal+. W ostatnim etapie o pakiet na pokazywanie wszystkich meczów rywalizowały już tylko dwie ostatnie.

- Gdy cena przekroczyła 20 mln euro, Orange się wycofał, a sam Canal+ nie dał rady. nSport dał prawie 20 mln euro - twierdzi osoba bliska przetargowi, powołując się na źródła w UEFA. Trzy lata temu nSport za prawo do pokazywania wszystkich meczów zapłacił 13,5 mln euro.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
20-05-2009 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #247
Re: Champions League 2008/09
Mata napisał(a):Dwa mecze w tygodniu i skróty pokaże otwarty Polsat.
W końcu coś więcej niż jeden mecz w środę. Szczególnie żenująco to wyglądało jak we wtorek było naprawdę ciekawe spotkanie, a tvp pokazywało środowy mecz- dwa razy mniej atrakcyjny 8-)


Fan United od 1992 roku
20-05-2009 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #248
Re: Champions League 2008/09
Nie tylko z onetu:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,66262 ... trzow.html

Ja tam wolałem mecze na tvp bo na zwykłej antenie lepiej odbiera Wink Ale w sumie w tym roku chyba jeden meczy w LM tylko oglądałem w telewizji a nie na kompie/w pubie. Więc mi to ryba...

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-05-2009 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości