Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodrigo Possebon
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
Rodrigo Possebon
[Obrazek: Manchester-United-2008-Photocall-Rodrigo...229954.jpg]

34. RODRIGO POSSEBON

Data urodzenia: 13 Luty 1989
Miejsce urodzenia: Sapucaia do Sul, Brazylia
Narodowość: Brazylijczyk
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 184 cm

Poprzedni klub: Internacional
Debiut w MU: 17 Sierpień 2008 v Newcastle (H)

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2008 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2
Re: Rodrigo Possebon
Cytat:Sztab medyczny Manchesteru United zapewnił, że Rodrigo Possebon podczas wczorajszego spotkania z Middlesborough nie doznał złamania nogi. Młody pomocnik opuścił boisko na noszach po tym, jak został brutalnie sfaulowany przez kapitana "Boro", Emanuela Pogatetza.

"Możemy potwierdzić, że Rodrigo nie doznał złamania prawej nogi" - podaje oficjalna klubowa strona. - "Został zatrzymany na noc w szpitalu w celu przeprowadzenia obserwacji i sprawdzenia, czy nie doszło do uszkodzenia więzadła stawu kolanowego".

[Obrazek: possebon.jpg]


Wysoka rozdzielczość:
http://media.redlog.pl/files/images/possebon_02.jpg
http://media.redlog.pl/files/images/possebon_03.jpg

Jak widać ładnie oberwał, ale nie ma otwartego złamania (uf), dwa - widać, że noga faulującego zeszła trochę na bok (przekrzywiony ochraniacz na piszczel), trzy - cytat newsa ;-)

Może nie będzie tak źle! Big Grin

[flash=400,300]http://www.d1g.com/swf/flvplayer.swf?id=2378&fullscreenmode=false&file=http://www.d1g.com/video/play_video/2317610&image=http://www.d1g.comhttp://videos.d1g.com/videos/ue/tr/true_original.flv&autostart=false&showdigits=true&showfsbutton=false&overstretch=fit&shuffle=false&repeat=list[/flash]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
24-09-2008 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Rodrigo Possebon
Emanuel Pogatetz przeprosił Rodrigo Possebona za brutalny faul, jakiego dopuścił się na Brazylijczyku we wtorkowym spotkaniu Manchesteru United i Middlesbrough na Old Trafford. Austriak został ukarany czerwoną kartką, a Possebon prosto z boiska pojechał do szpitala z podejrzeniem złamania nogi.

mufc.pl napisał(a):"Wykonałem wślizg, bo chciałem odebrać mu piłkę" - mówił. - "Przyznaję jednak, że źle oceniłem sytuację i spóźniłem się z interwencją. Chwilę po faulu myślałem, że nie należy mi się czerwona kartka, bo zaatakowałem piłkę. Jednak oglądając powtórki w telewizji, musiałem przyznać, że arbiter miał rację, wyrzucając mnie z boiska".

"Zadzwoniłem do Rodrigo i przeprosiłem go za ten faul. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i że jego przerwa w grze nie potrwa długo".

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-09-2008 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dybus_16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Rodrigo Possebon
Uważam że byl to zamierzony faul. Dokładnie widać to na zjęciu zreszta oglądałem powtórkę meczu. Widać że zaodnik faulujący spóznił się ze swoją interwencją. :twisted: swoja droga to ciekawe ze Emanuel Pogatetz zadzwonił do Rodrigo Possebona i przeprosił za swój faul. To bylo bardzo fair z jego strony Wink
26-09-2008 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Rodrigo Possebon
dybus_16 napisał(a):swoja droga to ciekawe ze Emanuel Pogatetz zadzwonił do Rodrigo Possebona i przeprosił za swój faul. To bylo bardzo fair z jego strony Wink

Co by nie zrobił, to i tak to co się stało, już się nie odstanie, no ale fakt, fair zachowanie Pogatetza, trzeba przyznać.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
26-09-2008 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #6
Re: Rodrigo Possebon
Cytat:Pomocnik Manchesteru United, Rodrigo Possebon niewątpliwie może odczuwać ulgę, ponieważ jakimś cudem ominęła go poważna kontuzja.

Wydawało się, że Brazylijczyk jest w poważnych tarapatach, kiedy to po szokującym faulu Emanuela Pogatetza opuścił boisko na noszach, a noc z wtorku na środę spędził w szpitalu.

Boss United, Sir Alex Ferguson był zszokowany całą tą sytuacją, ale dziś rano przyznał, że jest zaskoczony obrotem sprawy i myśli optymistycznie.

- To niesamowite, że Rodrigo nie ma żadnego poważnego obrażenia. Jesteśmy dobrej myśli – krótko skomentował szkocki menadżer.

Ma szczęście chłopak.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
26-09-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Rodrigo Possebon
Również się cieszę, bo już widać, że potencjał i talent to Brazylijczyk ma Wink Niedawno przeglądałem jego grę w niektórych meczach rezerw. Ma fantastyczny przegląd pola, gra na pograniczu błędu...
26-09-2008 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Rodrigo Possebon
Miko napisał(a):Również się cieszę, bo już widać, że potencjał i talent to Brazylijczyk ma Wink Niedawno przeglądałem jego grę w niektórych meczach rezerw. Ma fantastyczny przegląd pola, gra na pograniczu błędu...

W szkołce mieliśmy też jużm.in. Bardsley'a, Richardsona, Jones'a i co? Też wszyscy się świetnie zapowiadali, a jakoś w United nie zaistnieli. Tak, jak liczyłem że Bardsley zastąpi Neville'a, a Richardson Giggs'a, liczę też, że Possebon zastąpi Scholes'a, ale czy Ferguson da mu odpowiedznią ilość szans?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-09-2008 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
Re: Rodrigo Possebon
Rodrigo został powołany do kadry...Włoch U-20. Więcej - > http://manunitedyouth.wordpress.com/200 ... ini-ranks/

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-04-2009 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #10
Re: Rodrigo Possebon
manutd.com napisał(a):Brazilian midfielder Rodrigo Possebon will spend the entire 2009/10 season on loan at Portuguese side Sporting Braga.

Czyli jednak wypożyczenie, pozostaje liczyć, że w Portugalii dostanie więcej szans na występy.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
03-07-2009 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #11
Re: Rodrigo Possebon
Bardzo dobry ruch dla jego kariery. Piłkarzem na tę chwilę jest mocno średnim, więc i tak w przyszłym sezonie powtórzyła by się sytuacja z poprzednich rozgrywek - zagrałby parę spotkań w pierwszej drużynie, plus mecze w rezerwach. A tak pozna smak wielkiej piłki, w końcu liga portugalska to coś lepszego niż występy w drugim zespole Smile Na dodatek wystąpi w lidze europejskiej, tak więc kolejny plus tego transferu. Oczywiście to są pozytywne argumenty dla niego, bo sądzę, że klub za wiele pożytku z jego osoby mieć nie będzie. Nigdy mnie nie przekonywał swoją grą. Wprawdzie jest jeszcze młody, może się rozwinąć, ale nie dość, że konkurencja u nas w środku pola jest bardzo mocna, to na dodatek będzie taka jeszcze przez kilka najbliższych lat.

Sądzę, że będzie to wyglądało następująco - tułanie się od wypożyczeń do rezerw i w końcu transfer definitywny.
03-07-2009 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Rodrigo Possebon
Piłkarzem jest mocno średnim, ale bardzo perspektywicznym. Mam nadzieję, że Rodrigo sobie poradzi w Portugalii i wróci do nas jako już o wiele lepszy zawodnik. Chłopak musi dostać swoją szansę w United i dopiero później będzie można rozmawiać o jakichkolwiek transferach definitywnych.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-07-2009 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #13
Re: Rodrigo Possebon
A jak dla mnie to może już zostać w Portugalii. Nie widziałem go za często w akcji, ale to nie jest główny powód, dla którego ja już bym mu podziękował. Ten powód nazywa się Darron Gibson. Irlandczyk jak dla mnie ma szanse, żeby w przyszłości być podstawowym graczem United. Rodrigo pamiętam tylko z początku sezonu i za dużo to tam nie robił, najczęściej podawał piłkę najbliższemu koledze, a Gibson? On jakby tej presji nie odczuwał i dlatego uważam, że nie ma sensu trzymania Brazylijczyka, kiedy mamy w drużynie taki talent
03-07-2009 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Rodrigo Possebon
Gdy czytam w niektórych newsach że jest uznawany za jednego z największych talentów na wyspach to aż mnie skręca, bo poza dobrymi meczami w rezerwach niewiele pokazał. Niech idzie do słabej ligi i zabłyśnie, a wyciągniemy za niego jakąś kaskę Smile

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
03-07-2009 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #15
Re: Rodrigo Possebon
Possebon odszedł do Santosu. I tak był cienki i musiałby się stać cud, żeby zrobił u nas karierę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-08-2010 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości