Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy na kontrowersyjne tematy
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #61
Re: Poglądy na kontrowersyjne tematy
Może temat nie całkiem pasuje tu, ale jest to jednak oburzające.

Defibrylatory umieszczone w kilkunastu ważnych miejscach Krakowa, miały służyć ratowaniu życia. Dziennikarze sprawdzili, czy w razie potrzeby rzeczywiście można z nich skorzystać. Efekt? Teoretycznie można, ale na nagraniu z ukrytej kamery widać, że urzędnicy nie mają pojęcia, jak szybko wydać urządzenie i nie znają procedur. Chory na pomoc musiałby czekać nawet kilka minut...

czytaj więcej i zobacz wideo z ukrytej kamery


Fan United od 1992 roku
12-02-2009 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Poglądy na kontrowersyjne tematy
http://jogger.vmario.org/sid/dca24a5508 ... ezplciowo/

ehhh, ludziom się pierdoli w głowach od dobrobytu :/

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
28-06-2009 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #63
Re: Ciekawostki
Dawno wojny nie było. Czy nam się to podoba czy nie wojna jest naturalnym czynnikiem regulującym życie na świecie i wspomagającym ewolucję. Sztucznie utrzymywany pokój prowadzi właśnie do takiej degeneracji społeczeństwa jakiej przykład mamy powyżej. A im dalej w las tym będzie gorzej.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
28-06-2009 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #64
Re: Ciekawostki
Weź nie pierdol. :?
Chcesz wojny oczyszczającej zdrową moralność to pojedź do Afganistanu. Obcinano tam kobietom piersi maczetami. Zajebiste miejsce, musisz spróbować.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-06-2009 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #65
Re: Ciekawostki
Dobra ale jaki ma związek obcinanie kobietom piersi z moim postem? Bo chyba nie pojąłem tej głębokiej myśli.

No chyba, że gdzieś między wierszami, drobnym maczkiem wyczytałeś, że napisałem, iż wojna nie jest okrutna. To dementuje. Jest. Co nie zmienia faktu, że mam rację.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-06-2009 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Ciekawostki
Dziwie się że Polak może mówić takie słowa...
29-06-2009 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Ciekawostki
fidain napisał(a):Dawno wojny nie było.

:roll: Ty naprawdę masz coś nie tak z garem. Bierz wałek i śmigaj na Moskwę.
29-06-2009 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #68
Re: Ciekawostki
Cytat:Dobra ale jaki ma związek obcinanie kobietom piersi z moim postem?
No chcę wiedzieć jak np. pierdolenie trupa przez żołnierzy ("jeszcze ciepła!") ma wpłynąć na poprawienie się ogólnej moralności w społeczeństwie. I dlaczego ci Szwedzi są gorsi od trepów.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-06-2009 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #69
Re: Ciekawostki
No jak dla Ciebie wojny to głównie pierdolenie trupa przez żołnierzy to obawiam się, że musisz zajrzeć do podręczników z historii przed dalszą konwersacją.

"Dlaczego Ci Szwedzi są gorsi od trepów"? Mam nadzieje, że żartujesz a nie muszę Ci tego tłumaczyć na poważnie. Może dlatego, że z własnego dziecka wbrew jego woli robią osobę upośledzona społecznie i pewnie również psychicznie?

A wojna w pierwszej kolejności eliminuje jednostki nieprzystosowane do życia w społeczeństwie czyli np. takie jak ta para. A jeśli jakieś przez przypadek się uchowają to nie mają czasu na zajmowanie się takimi zboczeniami.

Oczywiście, ze jak spoglądasz na to z poziomu widzenia jednostki i tego, że zabiją mnie, moją rodzinę, spalą mi dom itd. to wojna jest zła. Ale z punktu widzenia narodu i kraju wojna zawsze wzmacnia społeczeństwo. Pozwala lepiej przystosować się do twardych warunków, eliminuje jednostki słabe i przyspiesza ewolucję. Na ten temat powstało wiele prac naukowych i zostało przeprowadzonych wiele eksperymentów. Trzeba tylko nauczyć się odróżniać te dwa punkty widzenia.

PS. Ironia jest fajna jako dodatek a nie jako jedyny argument w dyskusji.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-06-2009 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #70
Re: Ciekawostki
Skoro masz problem z przejściem od szczegółu do ogółu to łopatologicznie powiem że wojna to głównie bezsensowne okrucieństwo i cierpienie. Aż dziwnie się czuję że muszę takie rzeczy tłumaczyć.

Zatem twierdzisz że ludobójstwo jest mniej złe od tego co robią ci Szwedzi? To chore. I nie wiem czemu to co robią jest złe. Bo pozwalają dziecku bawić się czym chce i ubierać się jak chce?

Wojna eliminuje po prostu ludzi. Wszystko zależy od szczęścia lub pecha, niezaleźnie od tego czy wieszy się w jakieś umysłowe wypierdy typu "ewolucjonizm społeczny". Na pewno promuje skurwieli. To pewnie jakaś droga do uzdrowienia społeczeństwa.

Nie wiem jaki jest punkt widzenia narodu, nigdy nie wyraził go expressis verbis. Może tobie się zwierza, do mnie nawet sms-a nie napisze. Zazwyczaj jednak przychodzą jacyś goście i mówią: "o tego chce naród". Ja jako część tego narodu zazwyczaj mam zdanie przeciwne i komu mam wierzyć? Mam tylko swój parchaty tyłek i nie chcę żeby został on poświęcony dlatego że fidainowi się zdaje że wojna jest nieunikniona i że jak ludzie się trochę pomordują to staną się dzięki temu lepsi.

Nie rozumiem o co ci chodzi z tą ironią.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-06-2009 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #71
Re: Ciekawostki
Dobra ja tylko chciałem napisać, że kończę bo przecież od początku było wiadomo, że się nie dogadamy. W sumie nie wiem po co pisałem poprzedniego posta ale chyba dlatego, że wkurzają mnie takie jednolinijkowe komentarze podszyte ironią.

W każdym razie to dyskusja z gatunku takich "bez końca" więc nie ma się co rozwijać Big Grin Zresztą to ani forum ani temat na to.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-06-2009 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Ciekawostki
Takie pierdolenie, skończyły Ci się tylko argumenty. Wojna nigdy do niczego nigdy nie doprowadziła chyba że w filmach gdzie dobro wygrało nad złem..
30-06-2009 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #73
Re: Ciekawostki
Jezus Maria oczywiście, ze mi się skończyły. Jak chcesz to poprzegadujemy się jeszcze tylko nie teraz bo jutro mam egzamin i idę spać. Jest na ten temat tysiące prac naukowych, prowadzone badania itd. ale skończyły mi się argumenty. Polecam trochę poczytać na temat.

"Wojna nigdy do niczego nie doprowadziła" - bardzo odważne stwierdzenie i równie nieprawdziwe. Wojna zawsze do "czegoś" prowadzi. Bo po wojnie zwykle nic nie jest takie samo jak przed. Pytanie jedynie do czego. Rozwinę się na temat jutro tylko niech jakiś mod to wydzieli do innego tematu.

PS. Skoro wojna nigdy do niczego nie doprowadziła to do czego doprowadził pokój? Pokój nie jest stanem naturalnym dla gatunku ludzkiego - jest nim wojna, która towarzyszy nam odkąd zeszliśmy z drzew. "Trwały" (w cudzysłowie bo ciężko określenia trwały używać dla okresu 60 lat na tle całej historii) pokój jest sztucznym tworem wytworzonym dopiero w połowie 20 wieku i podtrzymywanym dzięki arsenałowi atomowemu. Bo (co może Was zdziwić) to nie bezsilne i sparaliżowane biurokracją instytucje typu ONZ są gwarantem pokoju a groźba wojny atomowej i zagłady ludzkości, która powstrzymuje mocarstwa przed wywołaniem trzeciej wojny światowej.

Ech... chcąc, nie chcąc się rozpisałem. Dobranoc

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-06-2009 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #74
Re: Ciekawostki
Jakiego pokoju. Nie było ani jednego roku żeby ktoś gdzieś komuś nie robił kuku. Bzdury.
Chuj mnie bolą jakieś "naturalne" stany. Naturalne nie jest to że jak mnie boli głowa to biorę pigułę i przestaje. A jednak wolę wziąć pigułę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-06-2009 00:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Ciekawostki
Wiele idiotyzmów czytałem w internecie, ale nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek przeczytam, że "dawno wojny nie było" :lol: Szkoda słów na Ciebie. Ciekaw jestem, jak śpiewałbyś, gdyby w Twój dom pierdolnęła rakieta, Twoją mamę, dziewczynę, ojca i rodzeństwo spaliłoby żywcem, a Ty na przykład byś musiał na to patrzeć. Ta, wojna jest potrzebna, ja pierdole. <świr> A żeby Ci tak dupę rozjebała ta bomba. Możecie mi wlepić 10 banów, ale ten mnie po prostu z równowagi wyprowadził.
30-06-2009 02:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości