Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Boltonem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Rio Ferdinand 13.33% 2 13.33%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 6.67% 1 6.67%
Cristiano Ronaldo 33.33% 5 33.33%
Darren Fletcher 6.67% 1 6.67%
Anderson 6.67% 1 6.67%
Park Ji Sung 6.67% 1 6.67%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Paul Scholes 6.67% 1 6.67%
Wayne Rooney 20.00% 3 20.00%
Nani 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Bolton (27.09.2008)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Cytat:Kiedy zaczniemy grać klasycznym 4-4-2?!
A kiedy w ogóle czymś takim graliśmy? To nie chodzi o formację, a o nastawienie poszczególnych zawodników. Dla przykładu z LFC oraz z CFC zagraliśmy właśnie coś na wzór 442. Z Chelsea wyglądało to znacznie lepiej, ale z LFC po skrzydle biegał Rooney, którego bardzo często widywaliśmy w akcjach defensywnych, czy Anderson.

Trudno zamknąć w jakiekolwiek ramy formację, jaką my stosujemy, bo jest to coś pomiędzy 4231, a 442. I w zależności od przeciwnika gramy mniej, bądź bardziej ofensywnie. I tutaj można mieć pretensję do Fergiego, że niekiedy ma zbyt duży szacunek do rywala Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2008 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Kadra na mecz z Boltonem:

Cytat: Van der Sar, Brown, Neville, Rafael Da Silva, Ferdinand, Vidić, Evans, O'Shea, Evra, Fabio Da Silva, Ronaldo, Nani, Scholes, Hargreaves, Anderson, Fletcher, Park, Giggs, Tevez, Rooney, Berbatow, Manucho, Welbeck, Amos.

Tak więc w pierwszym składzie zagra VdS, a na ławce młodziutki Amos. Kuszczak ma chyba jakieś problemy z pachwiną.
27-09-2008 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Carlitoss napisał(a):Kuszczak ma chyba jakieś problemy z pachwiną.
Tak jest. Planowany powrót - 4.10.08.

Ciekawe, czy zagrają Rooney i Park. W końcu mamy ścisk w ataku (przynajmniej na razie) i na skrzydłach (też przynajmniej na razie). W środku widziałbym Hargreavesa i Andersona, obrona tradycyjnie.

Po 3 punkty!

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
27-09-2008 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
W tym meczu będziemy grać atakiem pozycyjnym i trzeba wystawić kreatywnych zawodników w środku. Osobiście nie wyobrażam sobie nie zdobycia 3 punktów.

Ciężko ustawić ofensywne formacje, bo trzeba któregoś z wielkiej czwórki posadzić na ławce. W środku musi zagrać na pewno Scholes.

Stawiam na 3-0.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-09-2008 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Mecz z serii wyjść na boisko i wygrać. 3 punkty obowiązkowe.

Pele good, Maradona better, George Best
27-09-2008 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Cytat:Man Utd: Van der Sar - Neville, Ferdinand, Vidić, Evra; Park, Fletcher, Anderson, Ronaldo; Tevez, Berbatow.
Ławka rezerwowych: Amos, O'Shea, Evans, Giggs, Nani, Scholes, Rooney.

Bolton:
Jaaskelainen - Steinsson, Cahill, Andrew O'Brien, Samuel, Davies, Nolan, McCann, Muamba, Gardner, Elmander.
Ławka rezerwowych: Al Habsi, Taylor, Joey O'Brien, Smolarek, Riga, Vaz Te, Shittu.


Nareszcie Ferguson zdecydował się posadzić Rooney'a na ławie. Nie prezentuje się zbyt dobrze więc może inni coś strzelą. Na pewno pojawi się na boisku w drugiej części spotkania.
Szkoda natomiast, że w pierwszym składzie nie ma Smolarka. Najwidoczniej jego pierwszy wytęp w barwach klubu nie przekonał szkoleniowca Boltonu Wink .
27-09-2008 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Z każdym meczem coraz większa nienawiść czuję do Ronaldo. Sprzedać go w chuj. Kupić 2-3 równie lepszych piłkarzy i gra gitara.
27-09-2008 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Lucas napisał(a):Kupić 2-3 równie lepszych piłkarzy

Znajdź takich co walną ponad 40 bramek w sezonie za przystępną cenę to się nawet dorzucę do transferu Wink

Wreszcie można z czystym sumieniem powiedzieć, że United zagrało świetny mecz. Poza pojedynczymi zrywami Bolton nie miał zupełnie nic do powiedzenia. Całkowita kontrola na boisku.

VDS - 6 - parę dośrodkowań wyłapanych, może z 2 strzały, raczej bezrobotny.
Gary - 7 - w obronie bez błędów, kilka dobrych dośrodkowań.
Rio - 8 - bardzo pewny występ, w sumie przebywał chyba więcej na połowie przeciwnika niż na swojej ^^ Szkoda, że nie strzelił bramki.
Nema - 7 - tak jak Rio.
Evra - 7 jak zawsze, świetnie w ofensywie w obronie solidnie.
Park - 7 - biegał za dwóch, bez przebłysków, kolejny solidny występ Koreańczyka.
Fletcher - 8 - do czasu wejścia Scholesa Szkot świetnie rozgrywał piłkę w drużynie United. Później dał pole do popisu Anglikowi. Świetny występ.
Anderson - 6 - niczym się nie wyróżnił. Oczywiście biegał bardzo dużo, waleczny jednak mało efektywności w jego grze.
Ronaldo - 7 - mimo średniej gry bramka i asysta. Blisko strzelenia gola po rzucie wolnym. Kilka bardzo dobrych zagrań, ale jeszcze brakuje mu do formy z poprzedniego sezonu. O karnym napiszę pod koniec.
Berbatov - 7 - dobry mecz w wykonaniu Bułgara, każde podanie przemyślane, parę odbiorów, dobra gra tyłem do bramki. Tylko gola brakuje, ale jeszcze trochę czasu potrzeba. Pozytywnie.
Tevez - 7 - waleczny, bla bla bla, jak zawsze. Nic specjalnego.

Rezerwowi:
Rooney - 8 - wreszcie się przełamał. Świetna zmiana reprezentanta Anglii, ożywił grę, strzelił bramkę, walczył, takiego Agnlika chce się oglądać. Good to have you back, Wayne Wink
Scholes - 8 - bardzo dobrze rozgrywał piłkę. Miał swoje 2 szanse na bramkę, zabrakło trochę szczęścia. Oby tak dalej.
Nani - 6 - duża efektowność, mała efektywność.

Co do karnego. Jakoś nie zauważyłem, żeby Ronaldo domagał się karnego. Oczywiście przewrócił się, no ale jakiś tam kontakt był tak więc nic dziwnego. Nie winiłbym Ronaldo tylko sędziego jak już.

Takie United to ja mogę oglądać ;] No to czekamy na serię zwycięstw teraz.
27-09-2008 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Yes, yes, yes Big Grin Właśnie widzimy Manchester United takie jak grało w poprzednim sezonie. No ok może napisałem to nieco na wyrost ale widać że forma wraca co na pewno cieszy Big Grin

Jest przełamanie Rooney'a i to na pewno napada optymizmem bo jak wiemy "Jak nie strzela to nie strzela jak strzela to strzela" komentarz słynnego komentatora TVP Dariusza S. o pseudonimie "Szpako" Big Grin

Dobry mecz i myślę że nie ostatni, jak już mówiłem dobry powrót Roo, być może 70 minut na ławie dobrze mu zrobiło, fakt faktem karny nieco przysymulowany ale 2-0 i 3 pkt to jest to Big Grin

Może indywidualne oceny?

van der Sar - post wyżej, wg. mnie bezrobotny - 6
Gary Neville- szczerze, nie bardzo go widziałem w dzisiejszym meczu, kilka dośrodkowań ale za często odpuszczał krycie - 6
Rio - Często bywał pod bramką Boltonu a i nieźle zagrywał w obronie - 8
Vidic - j.w - 8
Evra - sporo ucieczek pod pole karne "Kłusaków" równie dobrze w obronie - 8
Park - kolejny dobry mecz, typ "walczaka" myślę że na "+" - 7
Anderson - Wg. mnie bardzo dobry występ był wszędzie i na prawdę jego gra podobała mi się - 7
Fletcher - jak dla mnie nie widoczny było kilka podań ale to nie to mimo wszystko - 7
Berbatov - myślę że można dobrze ocenić Bułgara bo napracował się dziś - 7
Tevez -
Minh napisał(a):waleczny, bla bla bla, jak zawsze. Nic specjalnego.
dokładnie - 6
Ronaldo - myślę że dobrze się pokazał ale bardziej w 2. połowie niż w pierwszej, średni występ ale asysta i gol - 7

Rezerwowi:

Scholes: Po wejściu rządził i dzielił środkiem pola, dobra zmiana - 8
Rooney: Nareszcie mieliśmy bramkę w wykonaniu Roo, dobry występ, ożywił grę - 8
Nani -
Minh napisał(a):duża efektowność, mała efektywność.
- 6

Manchester United 4ever!
27-09-2008 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
A mnie mecz tak do końca nie zachwycił- szczególnie pierwsza połowa była średnia: Diabły niby miały tą przewagę w posiadaniu piłki, ale za to nie miały za bardzo pomysłu na przerwanie defensywy Boltonu i w konsekwencji strzelenie bramki. Brakowało lidera w środku pola, bo Anderson nie sprawdził się jako playmaker. Druga połowa, to już zdecydowana poprawa naszych działań- niemal nie schodziliśmy z połowy Kłusaków.

Przez całe spotkanie aktywny był Park i Evra. Ogólnie obronie nie można raczej nic zarzucić. Zaskoczony jestem trochę postawą Rio, który widząc nieporadność kolegów coraz częściej zapędza się pod pole karne przeciwnika. :? Średni występ Ronaldo- niepotrzebne straty (brak powrotu po stracie, ale to już standard), symulowanie, parę ciekawych strzałów, asysta przy golu Roo, ogólnie próbował, ale nie jest jeszcze w tej formie jakiej on i my chcielibyśmy go widzieć. Atak- tak sobie: Tevez aktywny ale jakoś za mało produktywny. Berbatov średnia pierwsza połowa, ale za to w drugiej już zdecydowanie pewniej, odważnej, pokazał nam próbkę swojej bajecznej techniki. Wg mnie zasłużył na bramkę i gdyby nie samolubny Nani lub niedokładne podania partnerów na pewno by ją zdobył.
Co do zmienników to zdecydowanie na duży plus zarówno Scholes- dzielił i rządził w środku pola (niezła próba z woleja Big Grin ) jak i Rooney- zdecydowanie ożywił naszą grę no i strzelił piękną bramkę. Jakoś chyba lepiej wyglądała jego współpraca z Bułgarem. Nani też nie najgorzej, ale on musi zrozumieć że czasami jest lepiej podać koledze, który jest w dogodniejszym miejscu, niż strzelać samemu.
Nasza gra wyglądała już naprawdę nieźle, poprawa jest widoczna gołym okiem. Po falstarcie na początku sezonu machina Fergusona wreszcie zaczyna funkcjonować i to cieszy Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-09-2008 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
BartiMU napisał(a):Właśnie widzimy Manchester United takie jak grało w poprzednim sezonie

Nie pisz do cholery Man.U !

<!-- l -->we-are-united/diabelskie-fotografie-t1038-15.html#p58814<!-- l -->

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-09-2008 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #27
Re: PL: Manchester United 2 - 0 Bolton (27.09.2008; 16:00)
BartiMU napisał(a):Yes, yes, yes Big Grin Właśnie widzimy Manchester United takie jak grało w poprzednim sezonie. No ok może napisałem to nieco na wyrost ale widać że forma wraca co na pewno cieszy Big Grin
Nie ma co się panowie zachwycać, bo ładnie to wyglądała końcówka jak już graliśmy na luzie. A wcześniej to było walenie głową w mur i brak pomysłu na skończenie akcji. I gdybyśmy po jakiejś kontrze stracili bramkę, a Bolton jeszcze bardziej się cofnął to mogło by być różnie. Arsenal trzy razy lepiej zagrał z nimi niż my.
Dobrze, że chociaż sędziowie czasem pomagają


Zapraszam również do głosowania w ankiecie na najlepszego piłkarza spotkania.


Fan United od 1992 roku
27-09-2008 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Manchester United 2-0 Bolton (27.09.2008)
Minh napisał(a):Znajdź takich co walną ponad 40 bramek w sezonie za przystępną cenę to się nawet dorzucę do transferu
Wkurwia mnie takie gadanie, że skoro strzelił ileś tam bramek w sezonie, to trzeba mu wszystko wybaczyć. Przepraszam, kibicujesz, bo kochasz, czy kibicujesz dla trofeów?

Minh napisał(a):Wreszcie można z czystym sumieniem powiedzieć, że United zagrało świetny mecz.
Gdyby tak było wynik byłby co najmniej dwukrotnie wyższy.
Minh napisał(a):Rio - 8 - bardzo pewny występ, w sumie przebywał chyba więcej na połowie przeciwnika niż na swojej ^^ Szkoda, że nie strzelił bramki.
Nema - 7 - tak jak Rio.
Skoro "tak jak Rio" to dlaczego niższa nota?
Minh napisał(a):Oczywiście przewrócił się
Ostatnio tylko jak Ronaldo jest przy piłce, to po chwili mam obrazek "przewróconego" Ronaldo.
Minh napisał(a):no ale jakiś tam kontakt był tak więc nic dziwnego.
Jakbym miał piłkę na nodze i ktoś by mi ją zablokował to też byłby kontakt.
Lukas napisał(a):Zaskoczony jestem trochę postawą Rio, który widząc nieporadność kolegów coraz częściej zapędza się pod pole karne przeciwnika.
To chyba dobrze, że chce pomóc nieskutecznym kolegom?

A tak wracając do meczu. Zachwycił mnie Scholes. Po raz pierwszy od ładnych kilkunastu spotkań widziałem piłkarza, który kiedyś dzielił i rządził na europejskich boiskach. Niezwykle cieszy mnie fakt, że potrafił wejść i w kilka minut zostawić na boisku serce oraz kilka świetnych zagrań.
27-09-2008 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #29
Re: PL: Manchester United 2-0 Bolton (27.09.2008)
Lucas napisał(a):Wkurwia mnie takie gadanie, że skoro strzelił ileś tam bramek w sezonie, to trzeba mu wszystko wybaczyć. Przepraszam, kibicujesz, bo kochasz, czy kibicujesz dla trofeów?

Ale, że co ja mu niby wybaczyłem? To, że się przewrócił w polu karnym a sędzia zakwalifikował to jako faul obrońcy? Stary, jakbyś dostał kosę, nawet gdyby w piłkę najpierw trafiła to się przewrócisz. A przecież tam nie było jakiegoś wymachiwania rękoma Portugalczyka. A szacunek dla zawodnika się jednak należy, bo jak widzę takie teksty jak Twoje to wydaje mi się, że mówimy o gościu co miał wkład w mistrzostwo takie jak kurwa jakiś junior. I nie masz żadnego prawa oceniać jakim jestem kibicem.

Lucas napisał(a):Gdyby tak było wynik byłby co najmniej dwukrotnie wyższy.

Świetnie grali, nie wykorzystywali sytuacji. Lepiej? Spoko, spoko też się będę czepiał słówek. Besides, styl gry a wykorzystywanie sytuacji jest zupełnie inną sprawą.

Lucas napisał(a):Skoro "tak jak Rio" to dlaczego niższa nota?

Zapomniałem dodać, że jednak nie próbował inicjować akcji ofensywnych tak jak Rio. Pisałem w pośpiechu.

Lucas napisał(a):Jakbym miał piłkę na nodze i ktoś by mi ją zablokował to też byłby kontakt.

Wślizg, obrońca trafia w piłkę, która dotykała z drugiej strony zawodnika atakującego. Napastnik się przewraca. Symulant!

Lucas napisał(a):Ostatnio tylko jak Ronaldo jest przy piłce, to po chwili mam obrazek "przewróconego" Ronaldo.

A na Rooneya już tak nie narzekasz? Nie raz widzieliśmy Anglika symulującego. Ronaldo również symuluje, to prawda, ale czy przez to powinniśmy umniejszać jego zasługi dla klubu w 2 ostatnich latach?
27-09-2008 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: PL: Manchester United 2-0 Bolton (27.09.2008)
Nie porównuj Ronaldo do Rooneya. Dwie inne bajki. Sytuacja z karnego to był tylko pikuś jego dzisiejszych akrobacji. Ja się dziwię, że jeszcze żaden obrońca nie złamał mu nogi/nóg. Jeszcze tego by brakowało, żeby wymachiwał swoimi rączkami po upadku. Poza tym dyskutowałbym nawet, czy się przewrócił z powodu siły fizycznej czy od tak sobie zahaczył nogę obrońcy.
28-09-2008 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości