Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań do...
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #151
Re: Kilka pytań do... Radzia!
1. Skąd pomysł na założenie forum, bloga o tematyce United?
2. Jak to robisz, że idą ci studia na akademiku? (:O)
3. Kupiłeś kiedyś koszulkę Poolu, żeby ja spalić?
4. Zdażyło ci się psioczyć na SAFa, gdy zobaczyłeś "na kartce" wyjściową jedenastkę United przed meczem?
5. Najpiękniejszy moment jeżeli chodzi o kibicowanie United?
6. I pytanie analogiczne: Najgorszy moment...?
7. Długo opłakiwałeś ćwierćfinał z Porto?
8. Oglądałeś DragonBalla? 8-)
9. Korciło cię kiedyś, żeby dać mi bana? Big Grin
10. Większy talent: Macheda/Welbeck?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
11-08-2009 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #152
Re: Kilka pytań do... Radzia!
Cytat:Czyżbyśmy odpytywali teraz samego radzia? I wszyscy zapomnieli? Nie wierzę

Sad(((( jaaaa Sad(((

Cytat:1. Jak to jest być szefem najlepszej strony o United w Polsce i najlepszego forum?

Nie czuję się szefem, a jedynie staram się dbać, aby wszystko działało jak należy. Powiedziałbym, że przyświeca mi zasada "ja tu tylko sprzątam".

Cytat:2. Jak dużo czasu zjada Ci opieka nad tymi dwiema stronami?

Hmm, dobre pytanie. Powiem szczerze, że... nie wiem. Chyba najwięcej czasu poświęcam w dni meczów Manchesteru United wyszukując streamy ;-), a tak to w sumie nie jest to pracochłonne, ale dzięki temu, że wiele zarówna na Redlogu i Redcafe się wzajemnie wspieramy i pomagamy w robocie ;-).

Cytat:3. Jak zmieniło się Twoje życie po założeniu redloga? ^^

Poznałem zajebistych ludzi, a tego nie da się ocenić Big Grin

Cytat:4. Co byś zmienił gdybyś mógł cofnąć się do czasów przedredlogowych?

O cholera Big Grin tutaj mnie zastrzeliłeś Big Grin. Muszę dobrze zastanowić, wrócę do tego pytania trochę później Big Grin.

Cytat:5. Z innej beczki: Dlaczego Canon? Tongue

Ale tutaj odpowiedź jest prosta Big Grin. Miałem do wybory - Canon 400d + kit + szkło 70-300 i inne pierdoły, albo Nikona D80 z kitem. Więc przekonała mnie cena samego body. Z perpsektywy czasu nie żałuję bo mój Canonek nieźle się spisuje, ale wizjer w tym Nikonie.... ehhh Big Grin

Cytat:6. Ponieważ studiujemy ten sam kierunek: czym zamierzasz się zajmować po ukończeniu Informatyki poza doprowadzeniem redloga i soccerloga do bycia dwiema najpopularniejszymi stronami na świecie? Tongue

A najchętniej to bym zaraz po studiach zrobił sobie rok przerwy od wszystkiego i pozwiedzał świat (tzn coś hardcorowego - Chiny/Ameryka Południowa/Afryka/Indie) tak, żeby mieć o czym wspominać wnukom ;-).

Cytat:7. Jakieś inne zainteresowania poza fotografią i piłką nożną?

Hmm lubię dobre filmy i seriale (polecam True Blood! Jejku, ale dzisiaj był wzruszający odcinek ), no i uwielbiam gotować: http://radziu.jogger.pl/2008/12/06/prze ... -tortille/

Cytat:8. Pytanie z gatunku standardowych: Uprawiasz jakiś sport? Wiem, że biegasz - coś jeszcze?

Hmm no teraz trochę ciężko się zgadać, żeby pograć w piłkę z chłopakami (na roku dużo ludzi lubi sobie pograć w piłkę no i to b. dobrze, ale ciężko się zgadać na 1 termin). Ale jak mam okazję to meczykiem w piłkę nie pogardzę. Oprócz tego kiedyś uczęśczałem na SKS z kosza Big Grin no i tato wpoił mi miłość do tenisa i żeglarstwa.

Cytat:9. No niech będzie jeszcze jedno standardowe: Piłkarski idol i dlaczego akurat Cantona? :>

No bo Cantona jest zajebisty. I <3 kołnierzyk Cantony Big Grin, ta jego zajebista charyzma. No i to, że się nie pierdolił Big Grin. Ale jeszcze Becksa bardzo lubiłem, ale jak się zeszmacił to poszedł w odstawkę Big Grin.

Cytat:10. Dasz autograf?

Eee... no bez przesady Big Grin, ja tu tylko sprzątam.

Cytat:1. Gdzie i jak najczęściej oglądasz United?

Jak szukam streamy na Redloga to i przy okazji siłą rzeczy na tych streamach mecz obejrzę. Niestety jest to taka moja kotwica i za bardzo nie mam jak sobie do pubu w Krk na mecz United pójść Sad.

Cytat:2. Co byś powiedział aby zebrać Cracow Reds do jednej knajpy na jakiś fajny mecz? Wink

Mów kiedy i gdzie Big Grin

Cytat:3. Czy zakładając Redloga myślałeś że tak się rozwinie?

Wierzę, że "Redlogowcy" nie pokazali jeszcze swojeg pełnego potencjału i jeszcze bardziej się to rozwinie ;-).

Cytat:4. Jakie cele wyznaczasz sobie na przyszłość w administracji Redloga oraz jak myślisz co da się w nim jeszcze udoskonalić/zmienić aby był lepszy dla czytelnika?

W tej chwili robimy porządki i zwieramy szeregi, aby wkrótce zaskoczyć Was nowościami Wink. Ale, żeby nie psuć niespodzianki nie będę nic więcej zdradzać Big Grin

Cytat:5. Jakie masz plany zawodowe na przyszłość. Robota w firmie 8h dziennie 5 dni w tygodniu z dorabianiem na pomysłach autorskich popołudniami, czy całkowite poświęcenie się na robieniu pieniążków na potędze internetu? Wink

Hmm nie wiem jak to będzie za te parę lat. W sumie na początek chciałbym dostać pracę, ale taką, żebym mógł sobie zafudować wycieczkę na OT (jakiś bilecik VIP xD no i w ogóle już tak full serwis), a tak na poważnie - zobaczymy co dla mnie los przyszykował.

Cytat:6. Jaki był twój pomysł na życie kiedy byłeś na przykład w gimnazjum? No chyba że nie miałeś jeszcze pomysłu Wink

Już w gimnazjum chciałem iść w stronę informartyki bo po prostu mnie to zawsze ciekawiło.

Cytat:7. Jakie jest twoje podejście do rozwoju młodzieży w United? Podejście Michała ("pro-akademickie") czy też może podejście "pro-transferowe"?

Hmm... myślę, że coś po środku. Wiadomo, że nie zawsze wśród młodzieży znajdują się takie diamenty jak Giggs, Scholes, Beckham, Neville'owie itd. Trzeba szkolić własną młodzież, ale nigdy nie zaszkodzi zastrzyk krwi z zewnątrz. Ważne, aby zachować rozsądek i zbytnio nie zboczyć w żadną stronę (no chyba, że młodzież okaże się tak genialna, że transfery nie byłyby konieczne)


Cytat:1. Kiedy i jak zaczęła się Twoja przygoda z United?

Jak byłem mały ;D to kibicowałem Interowi Big Grin bo tam grał Ronaldo (ten gruby, ale wtedy był chudy jeszcze) ok roku 98 - 99 jakoś przeszło mi i przerzuciłem się na United i tak już zostało. W sumie to dzięki Mundialowi w '98 poznałem Schmeichela i Beckhama tak bliżej i to pomogło mi w poznaniu United Wink.

Cytat:2. Kto w tym sezonie będzie naszym najmocniejszym punktem?

Rooney! Rooney! Rooney! Jak nie ON to ku** nie wiem Big Grin.

Cytat:3. Jeśli miałbyś wybrać, to kto w przyszłości nr 1 w bramce w United Kuszczak/Foster, czy ktoś inny?

Grrrr Big Grin drażliwy temat. Imo Foster to szmaciarz, Kuszczak imo lepszy, ale nie wiele (mówię to na podstawie tych meczów, które widziałem). Ale nam potrzeba bramkarza pokroju Edwina/Petera. Chyba pamiętacie Barteza albo Carrolla? Dlatego coś mi się zdaje, że w przyszłym sezonie czeka nas transfer jakiegoś bramkarza.

Cytat:4. Twoje zdanie o tegorocznych transferach.

Brakuje mi Fergusonowej kropki nad i. Czegoś mi w tej układance brakuje, ale kogo - tylko Fergie to wie Big Grin

Cytat:5. Obecna kadra jest kompletna, czy chciałbyś, aby SAF kogoś kupił? Jak tak to kogo?

No skrzydełka by się przydały mimo wszystko. Może Younga?

Cytat:6. Kto w przyszłości zrobi większa karierę w United, Macheda czy Welbeck?

Hmmm

Cytat:7. Liverpool/Manchester City, a może jakaś inna drużyna - który z tych dwóch klubów darzysz większą antypatią?

Manchester City? A kto to? There is only Manchester! Więc... oczywiście, że lofffciam mój przenajkochańszy Liverpool <3

[Obrazek: ee3dd91aca.png]

Cytat:1. Skąd pomysł na założenie forum, bloga o tematyce United?

Co do forum - chcieli tego czytelnicy Redloga ;-). Co do bloga... Na początku Redlog był częścią DevilPage.pl. Został on założony w celu podniesienia poziomu strony jak i komentarzy na niej. No a teraz jak widać jesteśmy samodzielni i jakoś sobie radzimy ;-).

Cytat:2. Jak to robisz, że idą ci studia na akademiku? (:O)

Ja nie mieszkam w akademiku Big Grin, gdybym mieszkał to pewnie w miniaczacie moglibyście wysłuchiwać wiecznie narąbanego radzia xD

Cytat:3. Kupiłeś kiedyś koszulkę Poolu, żeby ja spalić?

Eee nie będe wspierać w ten sposób tej drużyny. Nawet Carlsberga nie pijam xD

Cytat:4. Zdażyło ci się psioczyć na SAFa, gdy zobaczyłeś "na kartce" wyjściową jedenastkę United przed meczem?

Oj i to wiele razy (moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina). Pamiętam jak podczas meczu z Arsenalem kiedy Ferguson wystawił bardzo dziwny skład. Powiedziałem wtedy "Ferguson to albo debil, albo jebany geniusz". Jak nie trudno się domyślić wyszło na to, że Ferguson to jebany geniusz, a Manchester United wpakował 4 bramki i całkowicie zdominował Arsenal co pomogło naszym zbudować przewagę psychiczną i w ostateczności wygrać ligę ;-).

Cytat:5. Najpiękniejszy moment jeżeli chodzi o kibicowanie United?

Zwywięstwo LM 2008
no i te comebacki jak nasi wygrywają mecz praktycznie przegrany.

Cytat:6. I pytanie analogiczne: Najgorszy moment...?

Kur** Finał LM 2009 :/

Cytat:7. Długo opłakiwałeś ćwierćfinał z Porto?

O dziwko krótko. O wiele bardziej mnie wkur... finał z Barcą ;/

Cytat:8. Oglądałeś DragonBalla? 8-)

No ba Big Grin wszystkie serie Big Grin

Cytat:9. Korciło cię kiedyś, żeby dać mi bana? Big Grin

I to nie raz xD.

Cytat:10. Większy talent: Macheda/Welbeck?

No następny.... myślę, że ciężko ich porównywać. Obaj mają imo całkiem inne style gry i Fergie ma dla nich przygotowane całkiem inne ścieżki rozwoju. Macheda to taki "Ronaldo + Rooney" (jak to Michalina mówi) a Welbeck już taki nie jest. Więc - poczekamy, zobaczymy.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
17-08-2009 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #153
Re: Kilka pytań do... sebosa_krk!
Czas na sebosa! 8-)

truered->RedLucas->maju->fidain->pimpek->Beckie-> Burżuj

Zgłoszenia na skrzynkę odbiorczą, która jest dostępna na forum.
21-08-2009 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #154
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
1. Co lubisz jeść najbardziej? Big Grin
2. Gdybyś mógł spełnić swoje 3 zyczenia. Brak ograniczen. Mowisz i masz. O co prosisz?
3. Wymarzona marka samochodu?
4. Real Madryt czyli zbyt wielu kogutów w jednym kurniku. Jakie jest twoje zdanie ?
5. Nowy, lepszy Manchester City? Powalczą o lokatę premiowaną grą w LM?
6. Najlepszy piłkarz którego oglądałeś na boisku to i dlaczego właśnie on?;<
7. Chciałbyś aby CR7 wciąż reprezentował MU?
8. Swoje początki z United datujesz bardzo wcześnie. Giggs , Scholes , Becks, bracia Neville , przypuszczałeś, że osiągną, aż tak wiele w United?
9. Jak wspominasz pamiętny mecz z Bayernem w 99r.?
10. Udzielałeś się wcześniej na jakimś forum o tematyce MU? Jakbyś mógł szerzej odp na te pytanie.
11. Piłkarz no.1 w historii United i dlaczego właśnie on?
12. Kiedy lecimy na OT ?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
27-08-2009 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #155
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
Mało kto mnie o coś chce pytać, to znaczy, że wszyscy o mnie wszystko wiedzą :? Ja nie mam konta na naszej klasie przecież.

Mata napisał(a):1. Co lubisz jeść najbardziej? Big Grin
schabowy,spaghetti, barszcz czerwony z uszkami, krokiety, pizzę i "kotlet po florentyńsku", czyli specjalność takiej knajpy w zakopanym- (na pw mogę podać namiar, bo warto).
Mata napisał(a):2. Gdybyś mógł spełnić swoje 3 zyczenia. Brak ograniczen. Mowisz i masz. O co prosisz?
o zdrowie, szczęście w życiu- bo to bardzo ważne i Fergusona o 23 lata młodszego.
Mata napisał(a):3. Wymarzona marka samochodu?
Nie mam takiej. Może już mam wymarzony samochód. Mój tata mówi, że różnica między marzeniami o swoim własnym, dużym domu, a o tymi dotyczącymi samochodu jest taka, że jak się wybuduje dom, to później wiele lat się go wykańcza, udoskonala- to cieszy. A z samochodem jest tak, że jak już się spełni swoje marzenie to wsiadasz i po tygodniu sobie zdajesz sprawę, że już Cię to znudziło. Wciąż jest to samochód mający cztery koła, kierownicę, gaz, hamulec. Prawda jest taka, że po naszych drogach przyjemność z jazdy jest znikoma i naprawdę niewiele się różni w aucie za 30 czy za 150 tysięcy.
Mata napisał(a):. Real Madryt czyli zbyt wielu kogutów w jednym kurniku. Jakie jest twoje zdanie ?
Pierwszy kryzys jaki dopadnie ten zespół zweryfikuje czy pomysł tworzenia drugich galacticos się sprawdzi. Wtedy wychodzi czy zespół faktycznie jest zespołem i potrafi współpracować, czy jednak jest tam za dużo gwiazdorów.
Mata napisał(a):5. Nowy, lepszy Manchester City? Powalczą o lokatę premiowaną grą w LM?
Myślę, że tak.
Mata napisał(a):6. Najlepszy piłkarz którego oglądałeś na boisku to i dlaczego właśnie on?;<
Zidane, Cantona, Romario, Giggs- nie wybieram
Mata napisał(a):7. Chciałbyś aby CR7 wciąż reprezentował MU?
tak
Mata napisał(a):8. Swoje początki z United datujesz bardzo wcześnie. Giggs , Scholes , Becks, bracia Neville , przypuszczałeś, że osiągną, aż tak wiele w United?
Widać było, że Ferguson budował drużynę w oparciu o młode, zdolne pokolenie. Ja myślę, że sam się nie spodziewał takich efektów. Mieliśmy cholernego farta wychować takich geniuszy.
Mata napisał(a):9. Jak wspominasz pamiętny mecz z Bayernem w 99r.?
Ten jeden raz płakałem ze szczęścia. To zwycięstwo smakowało najlepiej, ponieważ w 90 minucie byłem już pogodzony z wynikiem. Ale po cichu wierzyłem, że się uda. To było niesamowite.
Mata napisał(a):10. Udzielałeś się wcześniej na jakimś forum o tematyce MU? Jakbyś mógł szerzej odp na te pytanie.
Na DP miałem pierwsze konto, później trochę pisałem na manusite. Teraz tylko tu i na muscu. Ale dość późno wszedłem do tej bajki.
Mata napisał(a):11. Piłkarz no.1 w historii United i dlaczego właśnie on?
Ryan Giggs. Pracował ciężko na swoją legendę przez dwie dekady. Zawsze był wśród najlepszych na świecie. Prawdziwy profesjonalista.
Mata napisał(a):12. Kiedy lecimy na OT ?
A kiedy chcesz? :?


Fan United od 1992 roku
27-08-2009 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #156
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
1. Dlaczego United? Tzn jak się zaczęło?
2. Wyobrażasz sobie kogoś innego na "stołku" niż SAFa? Kogo?
3. Oglądasz któryś z kolei mecz United, w którym nie imponujemy, co wtedy myślisz?
4. Miałeś kiedyś długie włosy? Big Grin
5. Oglądałeś DB? Big Grin
6. Legia/Wisła? 8-)
7. Który kraj byś najchętniej odwiedził?
8. Valancia - kawał grajka/nieudana kopia Bolta?
9. Był kiedyśtaki transfer, na który bardzo liczyłeś, a SAF go spieprzył?
10. Bols/Żołądkowa Gorzka?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
27-08-2009 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #157
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
maju napisał(a):1. Dlaczego United? Tzn jak się zaczęło?
Dam cytat z forum MUSC tam napisałem dość długiego posta, przedstawiając się, tutaj, tylko wycinek z całości.
Jak zaczynałem swoją przygodę z United. Ponieważ jestem z rodziny piłkarskiej to już od małego byłem przesiąknięty tym sportem i otoczeniem. Gdzieś tak na Euro 92 (sam się zastanawiam, że w tak młodym wieku mogłem już wszystko pojąć) zainteresował mnie pewien duński bramkarz. Taki mój idol, bo zawsze ciągnęło mnie na bramkę. I wtedy się zaczęło dowiadywanie co i jak, oczywiście w miarę możliwości, bo czasy były inne. Gdzie gra, coś więcej o tym Man United.
I tak się zaczęło. Od tego momentu śledziłem wyniki każdego spotkania diabełków. Teraz oczywiście jest łatwiej, każdy mecz można spokojnie zobaczyć w tv, internecie, a i na Old Trafford czasem sobie wyskoczę, choć ze względu na pracę nie mogę tego robić zbyt często. Nie ma takiej możliwości, abym nie obejrzał spotkania na żywo. Cały tydzień planuję sobie pod mecz, czasami dwa United. I nic w tym momencie nie jest ważniejsze. Jak jest spotkanie to telefon jest wyłączony, nikt nie ma prawa wejść do domu, zresztą wszyscy moi znajomi o tym wiedzą. Ponieważ wychowałem się w kręgach piłkarskich to nawet dość znane osoby związane z piłką z Krakowa zawsze kojarzą mnie właśnie jako kibica United i zawsze z kimkolwiek bym się nie spotkał, obowiązkowo rozmowa musi zejść na temat czerwonych diabłów.

maju napisał(a):2. Wyobrażasz sobie kogoś innego na "stołku" niż SAFa? Kogo?
Niestety sobie nie wyobrażam.
maju napisał(a):3. Oglądasz któryś z kolei mecz United, w którym nie imponujemy, co wtedy myślisz?
Ferguson wie co robi, słabsze okresy zdarzyć się mogą każdemu. Nie można ciągle wygrywać przecież.
maju napisał(a):4. Miałeś kiedyś długie włosy? Big Grin
broń Panie Boże
Cytat:5. Oglądałeś DB? Big Grin
Chyba nie.
maju napisał(a):6. Legia/Wisła? 8-)
Ja jestem z Krakowa i nie jestem za Cracovią.
maju napisał(a):7. Który kraj byś najchętniej odwiedził?
Byłem we Francji parę lat i chętnie znów bym tam wrócił. Francuska, spokojna wieś- taki mały raj na ziemi, a wszystko na odpowiednim poziomie.
maju napisał(a):8. Valancia - kawał grajka/nieudana kopia Bolta?
Dobry zawodnik, ale znałem lepszych.
maju napisał(a):9. Był kiedyś taki transfer, na który bardzo liczyłeś, a SAF go spieprzył?
Zawsze są jakieś spekulacje i po cichu się liczy na jakieś transfery. Trudno mi teraz sobie przypomnieć, a tak naprawdę przecież nie wiadomo czy klub się faktycznie takim piłkarzem interesował.
maju napisał(a):10. Bols/Żołądkowa Gorzka?
Od Bolsa wolę inne wódki, a żołądkową lubię ze spritem.


Fan United od 1992 roku
27-08-2009 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #158
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
1. Gdyby nie United, to jakiemu klubowi byś kibicował?
2. Największy transferowy błąd SAFa to ?
3. Najlepszy mecz w wykonaniu Manchesteru to?
4. Co sądzisz o polityce Wengera?
5. Jaki skład w tym sezonie będziemy najczęściej widzieli na boisku?
6. Odejście jakiego zawodnika z Manchesteru nie możesz przeboleć?
7. Czy Ole będzie następcą Fergusona?
8. Za co kochasz United?
9. Jakie jest Twoje największe marzenie z dzieciństwa?
10. Czy uważasz się za pracoholika?
11. Jaka jest Twoja ulubiona książka?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-08-2009 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #159
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
Lukas napisał(a):1. Gdyby nie United, to jakiemu klubowi byś kibicował?
As Saint Etienne
Lukas napisał(a):2. Największy transferowy błąd SAFa to ?
Chyba najbardziej przepłacony był Veron. Nie dla niego liga po prostu.
Lukas napisał(a):3. Najlepszy mecz w wykonaniu Manchesteru to?
6-1 z Arsenalem na OT w 2001. I druga połowa słynnego spotkania na white hart lane z 0-3 do 5-3.
Lukas napisał(a):4. Co sądzisz o polityce Wengera?
Ma swoją wizję futbolu. Cenię go jako trenera, bo żaden zespół nie napsuł nam w mojej kibicowskiej karierze tyle krwi co Arsenal. Jego cieszy jeśli drużyna gra piękny dla oka futbol, cieszy go wychowywanie młodzieży. W ostatnim czasie nie przynosi to sukcesów, ale i tak kanonierzy co roku są wśród najlepszych.
Lukas napisał(a):5. Jaki skład w tym sezonie będziemy najczęściej widzieli na boisku?
van der Sar, O'shea, Vidic, Ferdinand, Nani, Giggs, Carrick, Valencia, Roo, Berba
Lukas napisał(a):6. Odejście jakiego zawodnika z Manchesteru nie możesz przeboleć?
Najbardziej było mi żal w ostatnich latach Roya Keane'a. Skończyła się pewna epoka.
Lukas napisał(a):7. Czy Ole będzie następcą Fergusona?
Jest na to szansa
Lukas napisał(a):8. Za co kochasz United?
Za charakter, historię. Prawdziwy diabeł zawsze walczy do końca.
Lukas napisał(a):9. Jakie jest Twoje największe marzenie z dzieciństwa?
marzyłem, żeby jeździć traktorem
Lukas napisał(a):10. Czy uważasz się za pracoholika?
nie
Lukas napisał(a):1. Jaka jest Twoja ulubiona książka?
mało czytam, jeśli już to książki o tematyce II wojny światowej, ale kiedyś przeczytałem "Lot nad kukułczym gniazdem" zanim obejrzałem film i mi się bardzo spodobała.


Fan United od 1992 roku
28-08-2009 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #160
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
Cytat:van der Sar, O'shea, Vidic, Ferdinand, Nani, Giggs, Carrick, Valencia, Roo, Berba
W 10 to może nam być ciężko

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-08-2009 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #161
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
sprawdzałem czy przeczytasz odpowiedzi dodam jeszcze Evrę


Fan United od 1992 roku
29-08-2009 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #162
Re: Kilka pytań do... Sebosa_krk!
truered, dawno się nie odzywał, dlatego nie ma chyba co czekać i można by ominąć jego kolejkę.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-09-2009 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #163
Kilka pytań do... RedLucasa!
Okej!

czas na ...RedLucasa!

maju->fidain->pimpek->Beckie-> Burżuj

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-09-2009 06:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #164
Re: Kilka pytań do... RedLucasa!
To może ja zacznę:

1. Od kiedy i jak zaczęła się Twoja przygoda z United?
2. Ulubiony piłkarz?
3. Ulubiona potrawa?
4. Lubisz czytać książki? Jeśli tak to, które podobają Ci się najbardziej?
5. Real/Barca?
6. Kto następcą Fergiego?
7. Fabio/Rafael?
8. Masz jakieś koszulki United :twisted: ?
9. Kibicujesz jakiemuś innemu zespołowi niż United?
10. Najlepszy tegoroczny transfer?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-09-2009 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #165
Re: Kilka pytań do... RedLucasa!
Może jeszcze ktoś ma jakieś pytanka? Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-10-2009 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości