Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań do...
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Co sądzisz o Miko?
Nie chciałem brać udziału w tej zabawie ale są osoby o których warto napisać.
Miko to dobry 'przyjaciel'. Ogromne chęci i starania - za to go szanuję. Ogólnie bardzo na plus.
09-10-2008 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: Co sądzisz o Miko?
Bardzo zaangażowany w to co robi. Miły, pomocny. Ma naprawdę dużą wiedzę, nie tylko o piłce. Wnosi wiele dobrego na forum. Ja o Miko mam jak najlepsze zdanie Wink


Fan United od 1992 roku
09-10-2008 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Co sądzisz o Miko?
Miko

Co ja mogę o nim powiedzieć? Ciężko od czegoś zacząć.

Miły, pomocny czasami, zwłaszcza w sprawach Lecha trochę wybuchowy i pochopny, ale lubię go.
Razem tworzyliśmy super parę adminów. Dużo razem przetrwaliśmy, szczęścia i upadki. Bywało różnie, ale zawsze z happyendem dla nas. To było wspaniałe forum, oryginalny klimat i oryginalni ludzie. Nie skreślił mnie od razu po spojrzeniu na moją datę urodzenia, chwała mu za to. Znamy się z DP, lecz to były początki, praktycznie nic o sobie nie wiedzieliśmy. Potem chyba doszły blogi, GG i wspólne forum, obecnie RedCafe. Zna się doskonale na piłce angielskiej oraz polskiej. Fan Lecha Poznań, do którego nic nie mam, jestem neutralnym kibicem reprezentantów Polski na arenie międzynarodowej, no jak już to raczej za Wisłą lub Śląskiem, ale ma być o Miko. Co tu więcej powiedzieć? Znacie go doskonale, otwarty facet, spoko gościu. Ostatnio dowiedziałem się trochę o jego życiu prywatnym, przypadkiem oczywiście, ale mniejsza z tym.

11/10

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-10-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: Co sądzisz o Miko?
Mam wrażenie, że bardziej interesują go sprawy reprezentacji, polskiej ligi itp. a nie United. I też wiedzę ma na pewno większą pod tymi względami niż o United. Na plus za ożywianie forum. Jednak gdybym miał się z nim przyjaźnić czy to w sieci czy to w realu to to byłoby trudne, bo różnimy się pod względem charakteru.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
09-10-2008 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Co sądzisz o Miko?
Miko - Cóż mogę o nim powiedzieć. Spoko gość, czasami gadamy na gg, nie mam do niego zastrzeżeń, miły człowiek. Na forum aktywny, nie nabija, a to najważniejsze no i jest modem, a to o czymś świadczy Wink Ogólnie na duży plus Wink
11-10-2008 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Co sądzisz o Miko?
Sorry, że post pod postem, ale czy teraz nie powinniśmy oceniać 'Wroga Arsenalu' ??
14-10-2008 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #22
Re: Co sądzisz o Miko?
Nie miałem wczoraj wieczór czasu, żeby zmieniać. Ale już nadrabiam zaległości.

Ten tydzień należy do Wroga Arsenalu Wink Oceniamy tego usera do niedzieli.

Wróg Arsenalu-->Carlito-->Foster26-->muszeq

A ja po raz kolejny zapraszam do zabawy, do oceniania kolegów i koleżanek i do zgłaszania się.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
14-10-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: Co sądzisz o Wrogu Arsenalu?
Wróg Arsenalu

Ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć. Nie jest jakoś super aktywny na forum, jedyny kontakt jaki z nim miałem to podczas ustalania regulaminu do "Piłkarzyków"



Mój Blog: Pod presją czasu
14-10-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Co sądzisz o Wrogu Arsenalu?
Wróg Arsenalu

Trudno mi coś o nim powiedzieć, bo tak, jak Foster wspomniał jest małoaktywny. Najczęściej pisał chyba, kiedy ustalaliśmy zasady piłkarzyków. Oj, wtedy to się wygadał Big Grin Jest ze mną w grupie i póki co idzie mi lepiej, ale w bezpośrednim pojedynku padł remis Tongue

To by było na tyle. Wypowiedź może niezbyt treściwa, ale napisałem ją, bo skoro facet się zgłosił, to chce poznać opinię na swój temat od każdego.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
14-10-2008 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Co sądzisz o Wrogu Arsenalu?
A ja z Kubą utrzymuje stały kontakt. Bardziej poznaliśmy się dzięki naszym blogom, ma dużą wiedzę o United oraz o Premier League. Gramy razem w hattrick.org | jako że jest już doświadczonym graczem, często udziela mi rad oraz poleca zawodników ze swojego klubu (korupcja :shock: ) Pomógł mi w sprawie z osiołkiem, za co plus. IMO miły, pomocny, wartościowy user.

Pozdrawiam!
14-10-2008 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #26
Re: Co sądzisz o Carlito?
Niedziela czyli zmiana osoby , czas na :Carlitoooo .
Tomasz z okolic Lublina czeka na wasze zdanie , do dzieła ludziska!
Dla mnie kolo ma nie równo podsufitką ,a co wy myślicie o nim ?:>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-10-2008 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Co sądzisz o Carlito?
A ja Tomka bardzo lubię i znam od dawna. Co prawda on mnie chyba nie, ale mówi sie trudno.
Fan United, ale jakoś nigdy nie rzuciło mi się w oczy jego niespodziewane zdanie, poglądy, nigdy nie brał udziału w żywej dyskusji, bynajmniej ja tego nie widziałam.
Ma chłopak duże ambicje, których niestety nie udało mu się zrealizować. Carlitoss, bo za takiego nicku go pamiętam, potrafił także bym chamski niczym panowie z DP. W sensie, zabierał innym ich zdobycze, że tak powiem, robił w ciula brata wyżej wypowiadającego się Maty, ale konsekwencje swoich czynów poniósł.

Jako admin, bo z tych czasów także go pamiętam (o losie) głęboko gdzieś miał zdanie swoich współpracowników, ale na szczęście nie trwało to długoSmile

Na dzień dzisiejszy, jest dla mnie postacią neutralną, o której zdania nie mam.

ps. Bardzo zależało mu na sprzedaży forum, utworzonego na fora.pl

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
19-10-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Co sądzisz o Carlito?
Carlito znam z przepychanek forumowych. Z czego zasłynął na pewno. Obecnie często zakłada tematy meczowe. Moi przedmówcy mają więcej do powiedzenia, bo mogli z nim "pracować" na forach. Czasami pogadamy na gg o United i grach typu FM... ano pracowało się kiedyś w redakcji z nim.

Pozdro
19-10-2008 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Co sądzisz o Carlito?
Taaak, jego magiczne hasło "loleczek" było nie do złamania

Ogólnie, nie poznałem bardziej negatywnego typa w środowisku kibiców United, a kibicem to on raczej nie jest. Cóż za ironia.
19-10-2008 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #30
Re: Co sądzisz o Carlito?
mlody_unw napisał(a):Taaak, jego magiczne hasło "loleczek" było nie do złamania

[Obrazek: =)).gif]


mlody_unw napisał(a):Ogólnie, nie poznałem bardziej negatywnego typa w środowisku kibiców United, a kibicem to on raczej nie jest. Cóż za ironia.



Z przeogromną przyjemnością podpisuję się pod tymi słowami , i to nie jest ironia tylko sama prawda loleczku :*

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-10-2008 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości