Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań do...
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #31
Re: Co sądzisz o Carlito?
ileż można się ciekawego w tym temacie dowiedzieć :o


Fan United od 1992 roku
19-10-2008 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: Co sądzisz o Carlito?
Carlito

Tak na prawdę to dzięki niemu zacząłem udzielać się na forach Smile ale...
...obecnie nie jesteśmy w najlepszym stosunkach, a to dlatego że kiedyś stanąłem w obronie kisi i że tak sobie powiem troszkę go zbluzgałem (zasłużył sobie Wink) od tego czasu nie utrzymuję z nim kontaktu.
Na redcafe jest cichym użytkownikiem, który nigdy nie bierze udziału w "ostrych dyskusjach". Co kolejkę zakłada temat o następny meczu więc niech ma to na plus Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
20-10-2008 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #33
Re: Co sądzisz o Carlito?
Z tego co widzę to jest, bo jest, ale niczym się nie wyróżnia. Żadnych dyskusji nie widziałem, ciekawych wniosków również. Neutral.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-10-2008 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Co sądzisz o Carlito?
Carlito

Muszeq dobrze zauważył, że jest, bo jest Big Grin Raczej się nie wyróżnia i nie wiadomo, czy to na plus, czy minus, ale daam mu za to plus, bo przynajmniej nie pali głupot. Czasem napisze trochę dłuższego posta. Ale generalnie mam wrażenie, że pisze, aby zaznaczyć swoją obezność an forum.

Standard Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
21-10-2008 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #35
Re: Co sądzisz o Carlito?
Czas na Fostera26.

Oceniać i się zgłaszać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Foster26-->muszeq-->Redlucas-->matys

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
27-10-2008 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #36
Re: Co sądzisz o Fosterze26?
Foster26 - porządny user, pisze z sensem i dość dużo. Dużo, znaczy nie jednozdaniówki, tylko jak już napisze posta, to parę linijek ma. Często robi podsumowanie spotkań, za co też plus, bo zawsze to fajnie poczytać, jak kto widział mecz. Hmm, co jeszcze. Kilka razy prowadziliśmy dyskusje, co prawda różniliśmy się poglądami, ale to dobrze, bo co by to było za forum, jakby wszyscy mieli jednakowe zdanie. Postać zdecydowanie na plus.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-10-2008 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Co sądzisz o Fosterze26?
Foster26

Kilka razy zdarzyło mi się z nim ostrzej podyskutować, ale z czasem powoli zakopaliśmy (chyba Big Grin) ten sztylet wojenny ;] Tak, jak matys wspomniał facet pisze dużo, na temat, zawsze wygłasza swoje, czasem różniące sięod innych zdanie. Posiada wielką wiedzę o klubie, Premiership, a także innych ligach zagranicznych, ale nie zauważyłem u niego większego zaangażowania kiedy rozmawialiśmy o polskiej piłce. Jest to jednak user, który wnosi coś od siebie (co ważne) do forum, za to więc plus.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
30-10-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Co sądzisz o Fosterze26?
hmm Patryczka znam od dawna, jak najbardziej na plus;]
Choc często mdliło mnie nasze ciągłe zgadzacie się z wieloma sprawami, to przynajmniej nigdy nie miałam z nim żadnego problemu. Braku wiedzy i chęci odebrać mu nie można;]
Żeby znaleźć jakiś minus w jego osobie musiałabym się naprawdę długo zastanawiać, ale wydaje mi się to zbędne...

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
30-10-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Co sądzisz o Fosterze26?
Zacznę od tego, że jako tako go znam z GG no i z dawnego forum Smile Prawdziwy kibic United, posiada dużo wiedzę o United, na 100% większą ode mnie. Z przyjemnością czyta się jego posty, nie oglądałeś meczu? Czytaj posty Fostera. Pomocny, sympatyczny, in plus. Więcej takich jak Ty na forum.
01-11-2008 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #40
Re: Co sądzisz o Fosterze26?
Dobra, kto chciał Fostera ocenić, już to zrobił. Czas na zmianę usera. Ten tydzień należy do... [baczność] moderatora muszqa [spocznij].

No i tradycyjnie już, zapraszam do oceniania kolegów.

No i po raz drugi tradycyjnie, zgłaszać się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-11-2008 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #41
Re: Co sądzisz o muszqu?
muszeq - powiem tak. W porównaniu do tego co prezentował kiedyś na forum DP, jest bardzo dobrze. Nie myślałem, że z niego będą kiedyś ludzie(w sensie jako kibic), ale przeszedł metamorfozę i czasami to aż się zastanawiam czy to naprawdę ten sam user. Ma swoje zdanie, i co ważne umie go bronić, albo przynajmniej się stara uargumentować czemu jest tak a nie inaczej, posty trzymają poziom, dobrze wywiązuje się z roli moda. Duża wiedza jak na 17 lat, muszę przyznać, że często jak czytam jego posty to myślimy podobnie. Co by tu jeszcze napisać... Aha, aktywność na forum. Chyba jeden z najwięcej piszących.

Ale mimo wszystko user na minus :lol:

Nie no, co by nie mówić, to porządny user i moderator. Plus.

E: I zapomniałem jeszcze o jednym. Zrobił mi wyjebanego avka, za co jeszcze większy plus.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-11-2008 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #42
Re: Co sądzisz o muszqu?
Zdecydowanie najbardziej pracowity moderator na RedCafe Wink
A resztę zacytuję
matys napisał(a):Ma swoje zdanie, i co ważne umie go bronić, albo przynajmniej się stara uargumentować czemu jest tak a nie inaczej, posty trzymają poziom, dobrze wywiązuje się z roli moda. Duża wiedza jak na 17 lat, muszę przyznać, że często jak czytam jego posty to myślimy podobnie. Co by tu jeszcze napisać... Aha, aktywność na forum. Chyba jeden z najwięcej piszących.
bo się z tymi słowami zgadzam.


Fan United od 1992 roku
03-11-2008 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Co sądzisz o muszqu?
muszeq

Jako mod wywiązuje się ze swojej pracy, ale nie jest to jakiś genialny moderator (bez obrazy). W tym aspekcie są lepsi jak np. sebos. Często zakłada tematy o najbliższych meczach United. Za to oczywiście plus. Jest zawzięty i tak, jak magtys napisał, argumentuje swoje zdanie więc nie jest zwykłym userem, kóry stara się tylko czasem coś napisać. Ogólnie na plus.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-11-2008 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
Re: Co sądzisz o muszqu?
muszeq

Jest moderatorem, dobrym moderatorem. Zawsze pomoże ( mi kilka razy już pomógł). Jest bardzo aktywny, dba o to by forum dobrze się prezentowało. Tak jak już napisał matys, muszeq ma swoje zdanie i potrafi go uargumentować. Powinniśmy się cieszyć, że tacy ludzie są w ekipie RedCafe Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
05-11-2008 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Co sądzisz o muszqu?
Bardzo dobry moderator, wykonuje swoją pracę z nawiązką. Często dodaje ankiety dotyczące spotkań United na najlepszego zawodnika meczu. Bardzo aktywny w tematach stricte - Manchester United, dlatego też wiedzę ma o United sporą. User na neutrala zasługujący.

muszeq napisał(a):Jednak gdybym miał się z nim przyjaźnić czy to w sieci czy to w realu to to byłoby trudne, bo różnimy się pod względem charakteru.

Cytuje to, bo tak samo myślę.
05-11-2008 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości