Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Celtikiem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'shea 5.88% 1 5.88%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 11.76% 2 11.76%
Anderson 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Wayne Rooney 35.29% 6 35.29%
Dimitar Berbatow 47.06% 8 47.06%
Wes Brown 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #31
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
Cytat:Jeśli chodzi o te jego rzuty wolne to 1/10 nie trafia w murek , on nawet potrafi trafić w mur który składa się tylko z jednego zawodnika
Ja myślę, że nawet Ferguson by umiał 10 na 10 strzałów oddać tak, żeby nie trafić w mur i lobem poszło w stronę bramki. Tylko czy to by zaskoczyło bramkarza? Nie. Więc to jest sposób, że Ronaldo bije te wolne tak, że jeśli już przejdą mur to piłka jest bardzo trudna do złapania. Musi być pewne ryzyko, bo armaty jak Ronald Koeman czy Roberto Carlos to on nie ma.

A co do gracza meczu to dla mnie Berbatow, bo wreszcie zagrał na takim poziomie jaki od niego oczekuję. Dwie bramki też muszą cieszyć.


Fan United od 1992 roku
23-10-2008 07:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
Ja nie będę głosował na gracza meczu, bo uważam, że takiego po prosto nie było w tym meczu. Cała drużyna zgrała dobrze (choć i przeciwnik nie należał do najbardziej wymagających), więc trudno mi wyróżnić kogokolwiek. Nie sądze, że Berba był takim, mimo dwóch bramek (zresztą on potrafi dużo więcej niz tylko się zastawiać jak Niestelroya, ale przyjdzie czas i na to) Nie zamierzam bawic sie także w dawaniu poszczególnych ocen... reasumujac-dobry mecz i czekamy na sobotę Smile
23-10-2008 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #33
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
United jaki chce się oglądać zawsze. Stać nas i tak jeszcze na dużo więcej. Wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie. Celtic co prawda to dość przeciętny zespół , od czasu do czasu ogryzał się nam ale bez większego strachu. Z taką grą to mogą mieć u siebie w Szkocji problemy. Był spalony czy nie był ? A czy to zmieni wynik jeśli sędzia nie podniósł chorągiewki w odpowiednim momencie? No nie , więc nie widzę problemu Wink

Została poruszona kwestia rzutów wolnych bitych przez Ronaldo , wiadomo że nie będzie strzelał gola za golem z 30 m a nawet 20kilku bo to jest przecież nie możliwe . A chodzi głównie oto co napisał Sebos:
sebos_krk napisał(a):Ronaldo bije te wolne tak, że jeśli już przejdą mur to piłka jest bardzo trudna do złapania


I oto właśnie chodzi. Nie sztuką jest nie trafić w mur tylko mieć jakieś korzyści z tego stałego fragmentu gry.

Gracz meczu? Rooney ! Znowu Waza , ciężko jest wyróżnić kogokolwiek bo Celtic nie postawił nam ciężkich warunków . Roo jak zwykle biegał za dwóch , strzelał , podawał , harował . Był Rooney i był komplet punktów . Z taką formą Rooneya nie ma się co bać o wynik potyczki Big Grin Co prawda można by zagłosować na Berbatova ale on tak naprawdę poza tym że dwa razy był tam gdzie powinien nic szczególnego nie pokazał ,a więc Rooney>>>Berbatov Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
23-10-2008 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #34
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
Mata napisał(a):Została poruszona kwestia rzutów wolnych bitych przez Ronaldo , wiadomo że nie będzie strzelał gola za golem z 30 m a nawet 20kilku bo to jest przecież nie możliwe . A chodzi głównie oto co napisał Sebos:

sebos_krk napisał(a):napisał(a):Ronaldo bije te wolne tak, że jeśli już przejdą mur to piłka jest bardzo trudna do złapania

I oto właśnie chodzi. Nie sztuką jest nie trafić w mur tylko mieć jakieś korzyści z tego stałego fragmentu gry.

Ale jakie my mamy z tego korzyści? Na mecz mamy 2 góra 3 rzuty wolne, z których można bezpośrednio uderzyć na bramkę. Ronaldo od święta nie trafi w murek, więc ja się pytam co to za korzyści?
Ja nie mówię że on ma za każdym razem strzelać bramki, bo to jest niemożliwe, ale ominąć murek i trafić w bramkę chyba może? No chyba że to dla niego za trudne? To w takim razie niech ich nie wykonuje...



Mój Blog: Pod presją czasu
23-10-2008 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #35
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
Foster26 napisał(a):Ja nie mówię że on ma za każdym razem strzelać bramki, bo to jest niemożliwe, ale ominąć murek i trafić w bramkę chyba może? No chyba że to dla niego za trudne? To w takim razie niech ich nie wykonuje...
Wykonawców wolnych z dalszej odległości właściwie w drużynie nie ma, więc ktoś musi uderzać. Przy strzelaniu prostym podbiciem nie ma możliwości tak precyzyjnie uderzać jak to choćby Becks robi wewnętrzną częścią stopy.
Uważam, że trochę się czepiasz na siłę.
Ja widzę jeszcze jeden sposób rozgrywania wolnych, ale bardzo rzadko o dziwo praktykowany w United. Krótkie zagranie piłki do nadbiegającego Scholes'a, który uderza z turlającej się piłki. Już samo podanie omija mur. Cris raczej woli uderzać z piłki stojącej.


Fan United od 1992 roku
23-10-2008 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
sebos_krk napisał(a):Uważam, że trochę się czepiasz na siłę.
Taka jest prawda, on nie umie wykonywać wolnych. Wyjdzie mu wolny raz na jakiś czas i wtedy się wszyscy podniecają jak on to robi, a to że praktycznie każdy strzał trafia murek to już to tego już nikt nie zauważa...

sebos_krk napisał(a):Ja widzę jeszcze jeden sposób rozgrywania wolnych, ale bardzo rzadko o dziwo praktykowany w United. Krótkie zagranie piłki do nadbiegającego Scholes'a, który uderza z turlającej się piłki. Już samo podanie omija mur. Cris raczej woli uderzać z piłki stojącej.
Również można wrzucić w pole karne. Przecież posiadamy zawodników, którzy dobrze grają głową.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-10-2008 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #37
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
Nie umie strzelać, a SAF cały czas mu na to pozwala. Chyba jednak SAF wie lepiej czy Ronaldo umie czy nie.
24-10-2008 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #38
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
Foster26 napisał(a):Taka jest prawda, on nie umie wykonywać wolnych. Wyjdzie mu wolny raz na jakiś czas i wtedy się wszyscy podniecają jak on to robi, a to że praktycznie każdy strzał trafia murek to już to tego już nikt nie zauważa...

Ja pierdole, co on musi zrobić żeby powiedzieć, że potrafi strzelać wolne? Na 10 strzałów strzelić wszystkie w okienko? Bez przesady. Już nie raz udowodnił, że potrafi strzelić bramki z wolnych. Raz na jakiś czas. To chyba logiczne. Ma strzelać w każdym meczu? Chyba żaden zawodnik tego nie robi. Inna sprawa, że brakuje nam specjalistów od strzałów. Z dalszej odległości trzeba uderzać mocno, z prostego podbicia. I nikt mi nie wmówi, że uderza słabo, bo już niejednokrotnie strzelił gola, a często bramkarze mają problemy z obroną takiego strzału. Z bliższej odległości może strzelać tylko Hargreaves. Kiedyś robił to Rooney (Fenerbahce), ale skoro już tego zaprzestał to pewnie stracił to umiejętność.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-10-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: CL: Manchester United 3-0 Celtic (21.10.2008)
muszeq napisał(a):Ja pierdole, co on musi zrobić żeby powiedzieć, że potrafi strzelać wolne? Na 10 strzałów strzelić wszystkie w okienko? Bez przesady. Już nie raz udowodnił, że potrafi strzelić bramki z wolnych. Raz na jakiś czas. To chyba logiczne. Ma strzelać w każdym meczu? Chyba żaden zawodnik tego nie robi. Inna sprawa, że brakuje nam specjalistów od strzałów. Z dalszej odległości trzeba uderzać mocno, z prostego podbicia. I nikt mi nie wmówi, że uderza słabo, bo już niejednokrotnie strzelił gola, a często bramkarze mają problemy z obroną takiego strzału. Z bliższej odległości może strzelać tylko Hargreaves. Kiedyś robił to Rooney (Fenerbahce), ale skoro już tego zaprzestał to pewnie stracił to umiejętność.
A czy ja coś takiego napisałem?! Ja mam pretensje o to, że praktycznie wszystkiego jego strzały lądują w murku. Nigdzie nie napisałem, że wszystkie mają lecieć w okienko i że z każdego ma paść bramka!

THE END



Mój Blog: Pod presją czasu
24-10-2008 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości