Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rafael da Silva
Krzychu71 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Rafael da Silva
Macie może jakies filmiki z tej sytuacji?
06-03-2011 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #62
Re: Rafael da Silva
http://soccertvlive.blogspot.com/2011/0 ... lucas.html

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
06-03-2011 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Rafael da Silva
Cytat:Rafael out 3 to 4 weeks. O'Shea possibly the same. Fergie asked in press conference if Gary Neville could come out of retirement.

Jeśli to prawda to robi się bardzo nieciekawie i nasza obrona wygląda eksperymentalnie. Fabio, ostatnio na plus, więc o boki nie ma co się bać. Smalling też raczej dobrze, ale Brown jest niezbyt pewny. Nasz sztab medyczny nieraz udowadniał, że jest magiczny, więc bądźmy dobrej myśli.
15-03-2011 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #64
Re: Rafael da Silva
Try both Fabio and Rafael on the same side of the pitch, one as full back one as winger.

Would be funny to see the opppsition trying to work out which one to mark as as the winger.


09-05-2011 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Rafael da Silva
Zaiste diaboliczna idea milordzie. :twisted:

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
09-05-2011 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #66
Re: Rafael da Silva
Cytat:Rafael is very happy to stay at Manchester United, who are one of the giants of world football and always play in Europe's biggest competitions. Manchester United are the club that opened the door to Europe for him. He is loved, respected and has prestige at the club. We are all very happy that he is renewing his contract.
Kontrakt ma obowiązywać do 2016 roku.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-06-2012 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #67
RE: Rafael da Silva
[Obrazek: 534369_418504428206519_556800065_n.jpg]
"Rafael with his family <3"

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
16-09-2012 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #68
RE: Rafael da Silva
A pro po Rafaela. Aż dziw bierze, że nikt nie skomentował faktu, iż w tym sezonie da Silva występuje z numerem 2 na koszulce. Taki ruch ze strony Fergusona jasno ukazuje, iż Szkot mocno wierzy w młodego Brazylijczyka.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-09-2012 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #69
RE: Rafael da Silva
No właśnie, Rafael poczyna sobie niesamowicie, a przy tym nie łapie głupich kartek jak to miał w zwyczaju. Mam nadzieję, że Ferguson nie zmieni podejścia, co do wystawiania Rafaela kiedy Jones i Smalling wrócą do składu, bo byłoby to jak dla mnie zupełnie nie zrozumiałe...

A oto perełka w kontekście formy Rafaela znaleziona w komentarzu jednego z newsów na manusite.pl

nijaki "cuks napisał(a):Po prostu niech Ferguson tak jak do tej pory daje mu ciągle grać a niedługo Dani Alves w kadrze będzie czytał napisy na butelkach napojów energetycznych podczas spotkań bo Rafael zaczyna powoli rozszerzać swój odbyt i wciągać z niesamowitą siłą tą katalońską małpę.

Normalnie JEBŁEM! Big Grin

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 11:34 przez Silvan.)
11-10-2012 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #70
RE: Rafael da Silva
Gdyby bronił tak jak atakuje to nie miałbym pytań. Żeby tylko zdrowie mu jeszcze dopisywało tak jak forma to będzie dobrze.
11-10-2012 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #71
RE: Rafael da Silva
Rafael od początku sezonu prezentuje się naprawdę dobrze. Z przodu jest kozakiem niesamowitym, ma ciąg na bramkę a i umiejętności ma nieprzeciętne, które skutecznie wykorzystuje gdy rusza do przodu. W obronie jeszcze nie wszystko jest na najwyższym poziomie, ale i tak zauważalny jest progres.
Wypada trzymać kciuki za jego zdrowie, bo często łapał kontuzje w poprzednich sezonach, i mieć nadzieję, że nadal będzie się tak rozwijał, bo będziemy mieli z niego pociechę na dłuuugie lata Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-10-2012 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #72
RE: Rafael da Silva
Rafael udzielił ostatnio wywiadu w którym stwierdził, że sam jest zaskoczony tym jak ten sezon się dla niego układa. Mamy etatowego prawego obrońcę, który radzi sobie z tyłu, potrafi zagrać kombinacyjnie, z przodu nabija asysty, a jego gol strzelony Liverpoolowi to był coś pięknego. Jednak jak chłopak sam przypomina nie jest to nagła eksplozja formy i nie stało się to z dnia na dzień. Rafael jest w klubie już od pięciu lat! długo pracował na swoją pozycję pod okiem trenerów United, zdobywał szlify i doświadczenie w tym klubie i to jest niesamowite, że w naturalny sposób bez wywalania dziesiątek milionów funtów wychowaliśmy sobie zawodnika pierwszej 11stki. Rafael jest obecnie świetnym przykładem tego, że cierpliwość i ciężka praca się opłaca, idealny wzór do naśladowania dla zawodników z akademii.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
14-12-2012 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #73
RE: Rafael da Silva
http://www.telegraph.co.uk/sport/footbal...arout.html Dzisiaj naszły niezbyt satysfakcjonujące wieści. LVG widać ma swoje widzimisie i jak postanowił że Rafael nie będzie grał to nie będzie.

dodam dyskusje z czatu bo tam zaraz zniknie a jak Foster zauważył że zapomina się o tematach.

[Obrazek: hPm2Hy5.png]
[Obrazek: ozPvPr5.png?1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2015 20:38 przez samcro.)
27-02-2015 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #74
RE: Rafael da Silva
"Jak był mecz z Realem, to najbardziej się bałem."

Ale to była kwestia obaw przedmeczowych, a nie tego, co się działo na meczu? Nie przypominam sobie żeby Ronaldo objeżdżał go bardziej niż innych obrońców.

Gdzie jest Groszek?
27-02-2015 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #75
RE: Rafael da Silva
Ja wiem, że kontuzje Rafała mogą wkurwiać. Mnie też wkurwiają. Ale jakby nie patrzeć gość ma 25 lat, więc z dwa lata mógłby jeszcze dostać. Choćby jako zmiennik. Bo widzę, że LVG ma parcie coraz większe na kupno prawego obrońcy. I co, że niby zmiennikiem gościa, który przyjdzie będzie Valencia? Coraz bardziej nie podoba mi się to, co się dzieję w tym klubie. I dzieje się niestety to, co wpisywałem przed przyjściem Holendra w jego nieliczne wówczas minusy, czyli duże prawdopodobieństwo, że nie zrozumie filozofii United :/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-02-2015 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości