Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Sunderlandem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Nemanja Vidic 40.00% 6 40.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 46.67% 7 46.67%
Park Ji Sung 6.67% 1 6.67%
Wayne Rooney 6.67% 1 6.67%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #16
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
Coś kurwa niesamowitego!!!! Jakby nie jebany fart, to by był wstyd jak jasna cholera! Żeby przez 90 minut nie trafić, chociaż raz do bramki tak słabego rywala, to przechodzi ludzkie pojęcie. I mam w dupie gadanie, że takie mecze się zdarzają, chuja muja dzikie węże, jak się czeka, aż rywal sam se tego gola wepchnie do siatki, to potem się kończy 0-0 z ogórkami na własnym stadionie. Nie wiem po kiego wała kombinują z tym klepaniem piłki, skoro i tak to nic nie daje. Wróciła nasza kochana nieskuteczność, która nas kiedyś zabije, bo kurwa ile im trzeba wypracować sytuacji, żeby coś trafić? 5? 10? Pewnie i tak by było za mało, żeby wygrać.

Carrick najlepszy bez dwóch zdań, wielkie podziękowania dla Vidicia, pochwalić wypada Rio i VDS. Pozostała reszta zagrała chujowo, jedni bardziej inni mniej, ale żal było patrzeć.

SAF na trybunach, na ławce nie ma już Queiroza, i nie ma już kto kierować chłopakami w takiej sytuacji. Ani razu nie widziałem Phelana przy linii, żeby coś tam podpowiadał. Do kiedy Ferguson ma tego bana na siedzenia na ławce trenerskiej? Jak na WHL dalej zostaniemy z samym Phelanem na ławce, to może być nieciekawie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-12-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allez Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
Czasem mnie United naprawdę przeraża. Dziś momentami miałam ochotę zacząć rzucać czymś w monitor, by chwilę potem wybuchać śmiechem po kolejnym żałosnym pudle. Gdyby piłka odbita od słupka poleciała w inną stronę, gdyby Vida nie był tam, gdzie był, to naprawdę byłby ogromny wstyd. Ale są trzy punkty, za jakiś czas o męczarniach zapomnimy... mam nadzieję. Bramka z kategorii, którą nazywam free things for poor people, czyli taka z litości. Cieszę się, że się udało, bo przyznam, iż zwłaszcza w początkowej fazie sezonu bardzo zazdrościłam Liverpoolowi umiejętności wygrywania takich spotkań po jakiejś dobitce czy rykoszecie w doliczonym czasie gry.

Jako żywo przypomniał mi się mecz inaugurujący miniony sezon, z Reading. Tyle, że wtedy nie zdołaliśmy wygrać i skończyło się 0:0. Sunderland zagrał podobnie, jak nasi ówcześni rywale. Naprawdę sądziłam, że będą trochę bardziej ambitni. Nie widziałam ich meczów od paru miesięcy, czy oni tak wcześniej grali, czy to tylko taka pseudo-taktyka na nas? Bądź co bądź, byli bardzo blisko osiągnięcia swojego celu, czyli bezbramkowego remisu, zabrakło kilku minut, na nasze szczęście. Jednak byłam zażenowana ich postawą, ta drużyna to antyreklama dla ligi angielskiej. Mimo, że nie ma już w Sunderlandzie Roy'a, to cień sympatii pozostał, i średnio przyjemnie mi się to mówi, ale taki zespół najzwyczajniej w świecie nie zasługuje na grę w Premiership.

Teraz przejdźmy do Man Utd. Tak jak przeważająca część forumowiczów, też sądzę, że Carrick był najlepszy w tym marnym meczu. Jeden z niewielu dziś jasnych punktów, mnóstwo widzi, świetnie podaje, a jego gra ma w sobie jakąś elegancję. Niedawno, po kontuzji, miał dwa czy trzy słabsze mecze, po których był bardzo krytykowany, ale MC definitywnie is back. To dobrze, bo nasza pomoc generalnie mówiąc nie zachwyca.
Jednak co w takim wypadku powiedzieć o ataku? Ostatnio oglądałam dużo meczów Utd z końcówki lat 90/początków XXI wieku. I w porównaniu do naszej obecnej gry to, co się bardzo rzuca w oczy, to łatwość zdobywania bramek, której teraz nie ma. Chłopaki za dużo kombinują i nieszczególnie na tym wychodzi drużyna. Tak, piłka to bardzo rozrywkowa dziedzina życia, ale chyba pora na zabawę na boisku przychodzi wtedy, gdy ma się w miarę pewną przewagę - tą bramkową, bo posiadanie piłki czy same strzały (zwłaszcza niecelne) to jeszcze nie wygrany mecz. Każdy z naszych graczy ofensywnych potrafi zagrać do partnera z przodu świetną piłkę, tylko co z tego, skoro niewiele z tego wynika, a mam wrażenie, że gdyby stał tam Yorke/Cole/Solskjaer, wszystko skończyłoby się wyciąganiem piłki z siatki.

Jednak co by tu złego o tym meczu i naszej grze nie mówić - radość po golu Vidicia była bezcenna.
Oby w meczu z Tottenhamem Man Utd bardziej szanował nerwy i zdrowie swoich fanów.

Manchester, so much to answer for.

last.fm
06-12-2008 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #18
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
Foster26 napisał(a):Denerwuje mnie jak drużyny skupiają się tylko na bronieniu, tak niestety grał dziś Sunderland.
Bo wtedy nie możemy im strzelić gola? Każdy orze jak może, byle nie doprowadzać tego do skrajności (vide Grecka reprezentacja, która zawsze tak grała ostatnimi czasy).

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-12-2008 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #19
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
pan_opticum napisał(a):Bo wtedy nie możemy im strzelić gola? Każdy orze jak może, byle nie doprowadzać tego do skrajności (vide Grecka reprezentacja, która zawsze tak grała ostatnimi czasy).
Punkt na Old Trafford to byłoby wielkie osiągnięcie dla takiego Sunderlandu, więc ja bym nawet pochwalił trenera gości, bo gdyby ustawił swój zespół na bardziej otwartą grę wynik byłby podobny do tego ze Stoke. A tak dwóch minut zabrakło im do upragnionego remisu.
Trzeba się przyzwyczaić, że na mecze z United drużyny zawsze inaczej się ustawiają i specjalnie mobilizują. Wczoraj gra przypominała mecz piłki ręcznej- granie po obwodzie, dużo wymian piłki- jedyna recepta na taką strategię rywala to strzały z dystansu, ale tego niestety brakowało. Na szczęście ostatnie takie rozpaczliwe uderzenie Carricka przyniosło szczęśliwy efekt.

Głosuję na Vidica, bo załatwił nam 3 punkty.


Fan United od 1992 roku
07-12-2008 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
matys napisał(a):Do kiedy Ferguson ma tego bana na siedzenia na ławce trenerskiej?
W następnym meczu będzie już tam gdzie być powinien Smile
07-12-2008 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
pan_opticum napisał(a):Bo wtedy nie możemy im strzelić gola? Każdy orze jak może, byle nie doprowadzać tego do skrajności (vide Grecka reprezentacja, która zawsze tak grała ostatnimi czasy).
To, że nie potrafiliśmy strzelić bramki, to nasza wina...
Denerwuje mnie to po prostu. Drużyna wychodzi tylko po to by nie stracić, tylko po ro. Owszem jest to jakaś taktyka... Prawie im się to udało, o mały włos, a wywieźliby z OLD TRAFFORD 1pkt, ale jak to wygląda? Tak może grać zespół z 2 czy 3 ligi, a nie zespół z Premier League....

jabol napisał(a):
Cytat:matys napisał(a): Do kiedy Ferguson ma tego bana na siedzenia na ławce trenerskiej?


W następnym meczu będzie już tam gdzie być powinien Smile
A nie dostał on przypadkiem 3 mecze kary?



Mój Blog: Pod presją czasu
07-12-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
Foster26 napisał(a):Tak może grać zespół z 2 czy 3 ligi, a nie zespół z Premier League....
Ale przeciwko słabszym zespołom Sunderland tak nie gra. Bo jakby grał to teraz kopali by piłkę w niższych ligach. Bez zwycięstw nie da się utrzymać w elicie.
Przecież wiele zespołu na Old Trafford tak gra, więc należy się przyzwyczaić Wink

Tu jest cytat, że Fergie dostał dwa mecze kary.
<!-- l -->kadra/sir-alex-ferguson-i-sztab-szkoleniowy-t109-120.html#p60926<!-- l -->


Fan United od 1992 roku
07-12-2008 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
Ja sam nie wierzyłem wczoraj wczoraj w to co się działo. Rozumiem za jakimś zespołem z czołówki się tak trudzić, ale z Sunderlandem? Coś jest chyba nie tak :/ Zamknęliśmy Sunderland na ich połowie i nie mogliśmy trafić bramki to już naprawdę coś źle. Widać było brak skuteczności dobrze, że Vidić trafił bo byłaby kompromitacja na cały świat, a kumple w szkole nie dali by mi żyć :| Wczoraj jak oglądałem to w niektórych momentach nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, oby w następnym spotkaniu było o wiele lepiej bo jeśli tak będzie wyglądała nasza gra to o trofeach możemy zapomnieć :roll: Kocham was United, ale nie róbcie tak więcej bo chyba zawału serca dostanę Sad

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
07-12-2008 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
Obejrzałem wczoraj retransmisję spotkania z Sunderlandem i muszę przyznać, że wszystko by było elegancko gdyby nie te przekrzywione celowniki naszych atakujących. Van Der Sar przez cały mecz bezrobotny, ale nie ma co się dziwić. Na pewno na wyróżnienie zasługuje para stoperów - Rio Ferdinand i Nemanja Vidić , przy których Cisse i później Jones sobie nie pograli. No i w dodatku bramka Nemanji Big Grin Rafael znów ładnie w ofensywie, dużo dośrodkowań, wiadomo, raz lepszych raz gorszy. Patrice Evra naturalnie już na swoim poziomie, również bardzo często w ofensywie.

W przeciwieństwie do obrony, dupy dawał nie kto inny tylko Ronaldo. Gdy tylko poczuł bark/nogę/rękę zawodnika rywali, przewracał się, chcąc wymusić faul. Do tego jego zachowanie, gdy schodził z boiska :x . Dużo biegał Park co na plus, bo widać było, że się starał, ale z samego biegania bramek nie ma. Fletcher według mnie trochę niewidoczny, niby komentator coś tam wypowiadał jego imię, ale jakoś nie rzucił mi się w oczy, po za tym strzałem w drugiej części spotkania. No i Carrick Wink Jak dla mnie MOTM. Dzielił i rządził w środku pola. Motor napędowy.

I teraz nasz Rooney Smile Często cofał się na własną połowę po piłkę, trochę biegał po skrzydłach, widać było, że szuka gry. Berbatov... Niemal stał w miejscu i kopał na bramkę, budź skakał do główek, znacznie różnił się od kolegi z napadu.

Z rezerwowym najwięcej zaciętości i chęci gry widziałem u Teveza. Łatwo można było zauważyć, że chce udowodnić Fergusonowi, że to on, a nie Berbatov (bo nie che mi się wierzyć, że Roo grzałby ławę), powinien grać w pierwszym składzie.

To tyle po spotkaniu. W kilku słowach: Nie chcę więcej takich spotkań. Stwarzaliśmy ogromną ilość sytuacji, ale co z tego skoro brakował skuteczności i napastników musiał wyręczać Vidić. Szkoda kartki dla Rooney'a, bo wydawała mi się ona nie potrzebna. Bo mimo tego, że Sunderland przeprowadzał kontratak, byli obrońcy, a Roo wjechał w nogi i nie zagra z Tottenhamem. Szansę z Kogutami dostanie Tevez, po którym było widać jak go ciągnie, aby grać w pierwszym składzie. Może Berbatov strzelił byłym kolegom? :twisted:
10-12-2008 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości