Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Derby?
Ankieta jest zamknięta.
Cristiano Ronaldo 20.00% 2 20.00%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Nani 40.00% 4 40.00%
Paul Scholes 10.00% 1 10.00%
Anderson 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Jonny Evans 10.00% 1 10.00%
Nemanja Vidic 10.00% 1 10.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Tomasz Kuszczak 10.00% 1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: CC: Derby County - Manchester United (07.01.2009; 20:45)
Cytat:1. W składzie United wystąpiło wielu mniej doświadczonych, młodych zawodników, od których mimo wszystko nie można oczekiwać gry na wysokim poziomie.
Nie zgadzam się. Nie zawiódł przecież Gibson, Rafael, Evans czy nawet Welbeck. Zawiedli najbardziej ci, którzy powinni młodych poderwać do walki czyli Scholes, Anderson oraz Tevez. Wszyscy zagrali poniżej krytyki i to głównie przez niedyspozycję tych doświadczonych zawodników zagraliśmy tak żałośnie.

Nigdy więcej pary Scholes - Anderson. Nie w systemie 442.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-01-2009 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CC: Derby County - Manchester United (07.01.2009; 20:45)
Jak dla mnie Kuszczak tak źle nie zagrał, miał 2 dobre interwencje, nogami nie grał wcale źle, tylko do dośrodkowań z rogów źle wychodził.
Zawiódł Anderson, Scholes(ja zapomniałam w pewnym momencie, że on w ogóle gra), tevez był też słaby, ale to tez nie jego wina że nie dostawal żadnych podań i musiał sie cofać, O'Shea momentami walczył i grał dobrze, a potem psuł dobre wrażenie podaniami w kosmos, Nani też gral jakoś tak jak zwykle - czyli tak, że wyglądało że gra dobrze, a nic mu nie wychodziło.
No ale... trzeba sie skupić na Czelsea i zapomniec o głupim Derby. Mecz był słabiutki i nudny i poniżej naszego poziomu, ale cóż, bywa...SAF ma rację, że powinniśmy się cieszyc, że nie było więcej goli dla Derby.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
08-01-2009 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
Re: CC: Derby County - Manchester United (07.01.2009; 20:45)
Nie zgodzę się. Wczoraj właśnie idealnie było widać jak 'dziki' na bramce jest Kuszczak. On skacze, skacze i wkońcu się rzuca. Tyle, że to wszystko jest zrobione w bardzo nieskoordynowany sposób. On tak dynamicznie się rzuca, że nie jest w stanie złapać piłki, tylko najczęściej 'wypluwa' ją przed siebie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-01-2009 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CC: Derby County - Manchester United (07.01.2009; 20:45)
Hmm, no to nie wiem. Jak dla nie był bardzo nerwowy. Mi sie zdaje, ze za duzo wymagamy - jak gra Saar to nie zwracamy tak uwagi na każdy błąd. Jak gra Tomek to najmniejszy ruch jest czujnie obserowany.
On za mało gra -w zeszłym sezonie był pewniejszy. Sprzedac go albo wypozyczyć, marnuje sie chłopak na ławie. Tylko Fergie tego nie zrobi bo on myśli o dobrze zespołu, a nia jednego zawodnika.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
08-01-2009 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
Stuart Mathieson z "Manchester Evening News" ocenił występ piłkarzy Manchesteru United w przegranym 1:0 pierwszym półfinałowym meczu Carling Cup. Zdaniem dziennikarza żaden z piłkarzy nie wyróżnił się ani w pozytywnym, ani w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Cytat:Kuszczak 6 - Rafael 5, Evans 6, Vidić 5, O'Shea 6 - Gibson 5, Anderson 5 (74' Carrick 5), Scholes 5 (62' Ronaldo 6), Nani 5 - Welbeck 5 (62' Rooney 5), Tevez 5

Bardzo średnio ocenieni zawodnicy, ale na wyżej nikt chyba nie zasłużył. Na niżej raczej też nie. Prócz Ronaldo cała pomoc i atak 5/10, co optymizmem nie napawa. Miejmy nadzieję, że w niedzielę wszelkie niejasności się wyjaśnią (czyt. wygramy z Chelsea). Liczę głównie na Berbatova.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-01-2009 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #21
Re: CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
michal85 napisał(a):Nie zgadzam się. Nie zawiódł przecież Gibson, Rafael, Evans czy nawet Welbeck. Zawiedli najbardziej ci, którzy powinni młodych poderwać do walki czyli Scholes, Anderson oraz Tevez. Wszyscy zagrali poniżej krytyki i to głównie przez niedyspozycję tych doświadczonych zawodników zagraliśmy tak żałośnie

Evans nie zawiódł, Rafael w pierwszej połowie grał, w drugiej już nie, Gibson mało widoczny, Welbeck w ogóle i właśnie jego występ był żałosny. Zgodzę się też, że Tevez i Andi zagrali słabiutko, ale akurat Scholes grał dobrze. Przyznaje miał kilka strat, ale kapitalnie rozgrywał, miał kila świetnych podań, a po jego zejściu środek nie istniał. Carrick wszedł troche za późno, ale przynajmniej coś sie zaczęło dziać.
Nie wczytywałem się w dyskusje o Kuszczaku, ale przy bramce szans nie miał. Błąd popełniliśmy pozwalająć na strzały z dystansu.
Jakby nie patrzeć i tak jestem pewien awansu, bo na OT powinniśmy gładko wygrać Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-01-2009 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
To ja chyba oglądałam inny mecz niz Ruud :roll: Scholes moim zdaniem nie grał wcale - jak na niego, to go nie było w tym meczu. Gibson grał dużo lepiej niż on.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
10-01-2009 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
Ja też uważam że Scholes zagrał słabo. Najbardziej liczyłem na to że zasadzi bombę z dystansu bo próbował kilka razy ale niestety nie za bardzo mu wychodziło. Po za tym w tym meczu to nie był już Scholes którego widziałem wcześniej ale myślę że jeszcze będzie grał tak jak na niego przystało.

branka napisał(a):Gibson grał dużo lepiej niż on.

Też tak uważam. W pierwszej połowie gdy grał na skrzydle to nie widziałem zbytnio strat i nawet dobrze rozgrywał ale jak przesunął sie do środka to widać było że tam czuje sie najlepiej bo zaliczył kilka naprawdę dobrych zagrań.
10-01-2009 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #24
Re: CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
branka napisał(a):Scholes moim zdaniem nie grał wcale - jak na niego
Faktycznie, jak na niego obyło się bez fajerwerków, ale nie można powiedzieć, że nie grał wcale >_>

fredziul napisał(a):Najbardziej liczyłem na to że zasadzi bombę z dystansu bo próbował kilka razy ale niestety nie za bardzo mu wychodziło.

Wiadomo, każdy na to liczy, ale jak się ma w składzie Welbecka, który nie umie nawet wystawić piłki do strzału to nie ma sie bardzo co dziwić :twisted:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-01-2009 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
No dobra, ale Welbeckowi tez miano piłki wystawiać, a nie liczyć że on nie wiem co zrobi. To nie Rooney Wink Choć zdolny chłopak i pewnie się rozwinie - już widać, że umie sie ustawiac tak gdzie trzeba(o ile dostaje piłki). W ogóle ile on ma lat z 17? Rooney w jego wieku juz zachwycał i pakował bomby do siatki, ale nie był równy, nie biegał tyle co teraz - ogólnie nie był tak wartościowy. Jestem ciekawa co Welbeck będzie prezentował za dwa-trzy lata(o ile będzie dostawać szanse gry w pierwszym składzie).

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
10-01-2009 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: CC: Derby County 1-0 Manchester United (07.01.2009)
Cytat:Wiadomo, każdy na to liczy, ale jak się ma w składzie Welbecka, który nie umie nawet wystawić piłki do strzału to nie ma sie bardzo co dziwić
Przecież to jakaś bzdura. Welbeck wypracował mu sytuację, a nasz rudzielec przygwiazdorzył bo mu strzał nie wyszedł. Gdyby piłkę wystawiał Rooney, to by nawet się nie odezwał
Powtórzę po raz kolejny - Welbeck ma 18 lat, a w tym roku skończy 19. Wielki talent, który - co najważniejsze - z roku na rok notuje widoczny progres.

Scholes z Andersonem dali się zdominować w pomocy i to oni obaj byli przyczyną tego, że zostaliśmy zdominowani przez gospodarzy. Gibson - co słusznie zaobserwowali poprzednicy - zagrał z pewnością lepiej.Nie rozumiem gdzie Ty zobaczyłeś te kapitalne rozgrywanie. Wyszedł mu jeden świetny przerzut, nie był czesto pod grą, nie potrafił narzucić naszego rytmu. Był obok Andersona jednym z najsłabszych na boisku.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-01-2009 16:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości