Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darron Gibson
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #76
Re: Darron Gibson
Życzę mu, żeby udowodnił wszystkim, że stać go na wiele. Strzelił dla nas 10 bramek w 60 meczach. Niezła średnia jak na rzekome drewno. Ma 24 lata, czyli najlepszy okres przed sobą. Fajnie będzie czasem zerknąć na Everton i zobaczyć jak sobie radzi. Myślę, że dzięki regularnej grze może okazać się strzałem w 10. Życzę mu powodzenia.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-01-2012 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #77
Re: Darron Gibson
Oczywiście, że nie był wystarczająco dobry, żeby grać u nas w tydzień w tydzień. Z drugiej strony nie czyni go to piłkarzem słabym, bo ilekroć dostawał szansę to wywiązywał się z powierzonych mu zadań bez zarzutu. Szkoda, że odszedł, ale mam nadzieję, że nie będziemy żałowali tego ruchu. Życzę mu jak najlepiej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-01-2012 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #78
Re: Darron Gibson
Ale to trochę niepokojące. Straciliśmy w ostatnim czasie Hargo, Scholesa i Gibsona w zamian za Cleverleya który i tak się potłukł. Scholes niby wrócił ale to i tak jesteśmy o jednego pomocnika do tyłu, a nawet jak nie byliśmy to potrzebowaliśmy tam kogoś do gry. Jeżeli dodać Jonesa do środka to i tak ktoś kto wzmocniłby tam rywalizację by się przydał.
13-01-2012 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #79
Re: Darron Gibson
Good night sweet prince. 2005-2012[*]

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-01-2012 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #80
Re: Darron Gibson
Zawsze jest żal jak odchodzi chłopak z Manchesteru, nasz wychowanek...
Mam nadzieje, że w Evertonie będzie radził sobie równie dobrze jak nasz Phil.
13-01-2012 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #81
Re: Darron Gibson
Dla Gibsona lepiej, że sobie poszedł. Przynajmniej pogra sobie więcej niż u nas. Patrząc jednak z perspektywy klubu to trochę małe pole manewru mamy teraz w środku. Darron nie grał za często ale w awaryjnych sytuacjach można było na niego liczyć. Mam nadzieję, że w związku z tym będziemy teraz częściej dawali pograć młodym a nie zajeżdżali wiekowego Scholesa.
13-01-2012 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #82
Re: Darron Gibson
I dla niego i dla klubu dobrze, że odszedł. Ja się nadal będę upierał, że United to były dla niego za wysokie progi. Skoro i tak przechodzimy przebudowę i wielu tracimy na braku doświadczenia, to ja już wolę, jednak wprowadzać do składu te Pogby i nie Pogby. Samemu Gibo życzę powodzenia, w końcu sobie chłopak pogra Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-01-2012 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #83
Re: Darron Gibson
Teraz kiedy odszedł on nas Gibson, mam nadzieję, że Pogba będzie w końcu dostawał więcej szans na grę. Chłopak zasługuje na to, aby miał możliwość zagrania kilkunastu minut w meczach, gdzie mamy korzystny wynik jak np. w spotkaniu z Wigan na OT.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-01-2012 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #84
Re: Darron Gibson
Życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie. Starał się u nas bardzo, ale nie zawsze wszystko wychodziło... United to dla Darrona jednak nieco za wysokie progi by na stałe zagościć w pierwszej 11. Będę go mile wspominał. Powodzenia Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-01-2012 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #85
Re: Darron Gibson
No i niech mu się dobrze wiedzie, strzelać w trybuny może równie dobrze w Evertonie jak w United.
Przylgnęła do niego medialna łatka strzelca spoza pola karnego i (co gorsza) w nią niestety uwierzył. Kolejny środkowy, który się świetnie zapowiadał...
Szkoda, że mu się nie udało. Dobrze, że go puściliśmy.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
14-01-2012 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #86
Re: Darron Gibson
Przejrzałem forum kibiców Evertonu, żeby dowiedzieć się jak wypadł debiut Gibsona w wyjazdowym meczu z Aston Villą. Oto jedna z opinii:

Cytat:Really impressed with Gibson. Good all-round centre-midfield performance. Tidy in possession, some cracking tackles, pass and move and some decent forward balls. 7.5/10 and a pretty good debut especially allowing for lack of match fitness.

Podobno poza Donovanem był jednym z najlepszych na boisku w ekipie Evertonu.

Trzeba wziąć pod uwagę, że to jego pierwszy mecz. Brakuje mu ogrania meczowego, zrozumienia z nowymi kolegami z zespołu, a mimo to spisał się dobrze. Z ciekawością będę śledził jego losy, bo tak jak pisałem już w tym temacie, jego kupno przez Moyesa może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-01-2012 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #87
Re: Darron Gibson
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zw2CHEIAUY
14-01-2012 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #88
Re: Darron Gibson
Żałosne...

Zawsze Darrona broniłem, bo niejednokrotnie obrywało mu się za coś, za co nie powinno, jednak spójrzmy prawie w oczy - Gibson jest za słaby na czołowy zespół. Myślę, że w tym Evertonie przy regularnej grze wyrośnie z niego bardzo solidny zawodnik, który nie raz i nie dwa będzie straszył bramkarzy rywali.
Dzięki Gibon za czas na Old Trafford. Fajnie, że spotka tam byłych kolegów z drużyny, na pewno ułatwi mu to wejście do nowego otoczenia.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-01-2012 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #89
Re: Darron Gibson
Foster napisał(a):Żałosne...
że co? Filmik? Tak wiem, gdyby o Tevezie byłby dałbyś piwo. Mnie tam rozbroił a pośmiać się mozna.
15-01-2012 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #90
Re: Darron Gibson
Ale nie jest o Tevezie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-01-2012 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości