Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #226
RE: FIFA
A możesz jaśniej Robak?

Powiedzcie mi jak gracie, bo wczoraj wraz ze wspollokatorem wylqczylismy wszystkie wspomagania w sterowaniu i nie powiem, na początku było cholernie ciężko ale teraz jest już przyzwoicie. Tylko nie ograniczamy jak dobrze uderzyć finezyjnym



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2013 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #227
RE: FIFA
Nie no tak trochę żartuję, ale ja mam problemy z połączeniem z tym Originem. Ale podejrzewam, że jestem nielicznym wyjątkiem, więc nie masz się co tam obawiać Wink A co do sterowania ręcznego to nie pomogę, bo ja nie byłem w stanie tak grać. Mój pad musiałby chyba być co najmniej 16- kierunkowy, bo 8 kierunków to trochę mało dla mnie było, ale może po prostu nie umiałem grać i to dlatego Sad

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
04-10-2013 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #228
RE: FIFA
Składzik, który zapewnił Zimnej Wódce historyczny awans do I ligi w FUT
Ukryty tekst:
[Obrazek: futqfuu7.png]
Myślałem, że to trudniejsze będzie Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-10-2013 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #229
RE: FIFA
Może mi ktoś powiedzieć jak sie przepychać? Za kazdym razem praktycznie gdy dojdzie do walki bark w bark to przegrywam pojedynek. Jedyne co potrafie zrobić to zmienić tor biegu i się urwać z uchwytu. A jak przepchnąć delikwenta?



Mój Blog: Pod presją czasu
22-10-2013 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #230
RE: FIFA
Ja bym na waszym miejscu dodał gościa o nicku KosmaNiedzwiecki do znajomych Wink

Gdzie jest Groszek?
27-11-2013 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #231
RE: FIFA
Dodajcie do znajomków Festus219 to was pojadę kilka razy na klawie Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-03-2014 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #232
RE: FIFA
Jak tylko wrócę na swoje mieszkanie studenckie (czyli wtorek wieczór) to możemy coś pyknąć Tongue

E: SirLordTuzo to ja Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2014 18:25 przez Foster.)
22-03-2014 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #233
RE: FIFA
Ruuuuuuuuuud napisał(a):na klawie Big Grin

Klawa rządzi.

Gdzie jest Groszek?
24-03-2014 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #234
RE: FIFA
Klawa ssie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-03-2014 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #235
RE: FIFA
Sad Sad Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
24-03-2014 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #236
RE: FIFA
O kurde. Ściągnałem demo nowej Fify i aż mam wypieki na twarzy Big Grin Nowy silnik, taki jak na konsolach nowej generacji i różnicę w grafice widać ogromną. Do tego inne animacje, nowi bramkarze, wiele rzeczy, które mnie irytowały w 12 zostały zmienione (chociażby rzuty wolne). Do tego ogromnym smaczkiem dla nas będzie oprawa meczów w PL. YNWA przed meczem, grafiki jak z telewizji, po prostu wszyściutko odwzorowane jakby oglądało się mecz w telewizji.
Co prawda zagrałem dopiero kilka meczów, ale wydaje mi się, że w końcu gra sezonu przeciwko komputerowi będzie miała sens. Bardzo ulepszone AI, do tego było coś takiego, że prowadziłem 1-0 z City i obywatele w końcówce rzucili siły do przodu, zrobiło się mnóstwo miejsca w środku i szły akcje w obie strony, zabójcze tempo Smile Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem w żadnej kopance na PC Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2014 23:16 przez Ruuuuuuuuuud.)
20-09-2014 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #237
RE: FIFA
Ciekawe ile padów odejdzie do krainy wiecznego spoczynku dzięki nowym bramkarzom Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
22-09-2014 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #238
RE: FIFA
Na pewno nie więcej, niż dzięki nowemu silnikowi.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
22-09-2014 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #239
RE: FIFA
Gra ktoś Ultimate Team w Fifke15? Ja gram mój tag jak coś to Kodziro17 a drużyna to Actimela TeamBig Grin
06-10-2014 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BFPropsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #240
RE: FIFA
Ktoś chętny pograć w FIFĘ 15 codziennie od 20:45?
Mój nick na Originie: BFPropsy
Zapraszam Smile
22-10-2014 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości