Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z West Bromwich
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Nemanja Vidic 7.69% 2 7.69%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 3.85% 1 3.85%
Ryan Giggs 53.85% 14 53.85%
Michael Carrick 15.38% 4 15.38%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 7.69% 2 7.69%
Carlos Tevez 7.69% 2 7.69%
Richard Eckersley 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Zoran Tosic 3.85% 1 3.85%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 0-5 Manchester United (27.01.2009)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #31
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Wszyscy chyba zapomnieli, że to temat o spotkaniu West Bromwich- Man United :?


Żeby was trochu pogodzić, to ja dodam od siebie, że ja też przed sezonem upatrywałem Spurs jako kandydata do pierwszej 5. Może nie od razu na mistrza, ale zupełnie czego innego spodziewałem się po kogutach.

maju napisał(a):Gary potrzebował pół roku, żeby nie grać jak amator, a i teraz jego występy są gorsze od nowicjusza Rafaela. Wielkiego grajka to już z niego nie będzie...
akurat Gary w ostatnich meczach prezentuje się bardzo dobrze i powoli wraca do podstawowego składu.


Fan United od 1992 roku
20-01-2009 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
maju napisał(a):Z tego wynika, że Tottenham mógłby realnie mysleć o tytule.

Wiesz potencjalnie to oni sobie mogą myśleć o wszystkim i nikt im nie zabroni, ale Panowie spokojnie, nie budujcie takiej napiętej atmosfery dyskusji, przecież oboje kibicujecie Manchester United Big Grin

PS: Dobrze, żę sebos przypomniał o czym ten temat "West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)" Tongue

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
20-01-2009 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Rio Ferdinand, Wes Brown, Patrice Evra, Jonny Evans, Rafael i Fabio da Silva, Owen Hargreaves, Nani, Anderson, Ji-Sung Park, Danny Welbeck, Wayne Rooney, - z usług tych zawodników w meczu z WBA nie będzie mógł skorzystać Sir Alex Ferguson....

Przeciwnik, nie ma się co oszukiwać, on są kandydatami do opuszczenia Premiership, więc każdy inny wynik niż zwycięstwo United będzie sensacją...

Coraz mniej mamy obrońców.... jak będzie wyglądała obrona na następny mecz? Chyba tak:
VDS
Eckersley - Gary - Vidic - O'Shea

W pomocy już na szczęście mamy większe pole manewru....
Fletcher/Gibson - Giggs - Carrick/Scholes - Ronaldo

Wystawienie Toscia w pierwszym składzie IMO nie jest najlepszym rozwiązaniem

W ataku oczywiście:
Berbatov - Tevez

Nie liczę na zbyt wiele w tym meczu. 2-0 w zupełności mnie zadowala Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
25-01-2009 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #34
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Gramy z ostatnią drużyną w lidze, mogłoby się wydawać, że trzy punkty w tym przypadku to formalność, ale rok temu męczyliśmy się z Derby na Pride Park, a parę lat temu United skompromitowało się przegrywając na wyjeździe 0-1 z Wolverhampton, które też było ostatnie, więc trzy punkty same na konto nie wpadną. Mecz może mieć dwa oblicza: albo spacer, albo męczarnie. Pierwsza opcja na pewno byłaby realna, jeśli gol wpadłby szybko, tak jak przeciwko Wigan ,jednak wszystko okaże się w praniu Wink
Skład, a przede wszystkim obrona to dla mnie zagadka, poza Vidicem w środku reszta jest ciężka do przewidzenia, mam jednak nadzieję, że SAF wystawi potencjalnie najbardziej optymalną na dziś defensywę Wink Nie ma co eksperymentować w pozostałych formacjach, mimo że gramy z czerwoną latarnią ligi to na wyjeździe zwycięstwa do łatwych nie należą. Mimo to liczę oczywiście na zwycięstwo i utrzymanie lidera Wink
25-01-2009 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Czuję że nie będzie to łatwy mecz, ze względu na szpital w naszych szeregach.
O ile o dyspozycję Edwina się nie boję, to już o jego defensywne wsparcie trochę bardziej.
Dla mnie pewniakami są Vidić, Gary, który zaliczył pewny występ na środku obrony w meczu z Kogutami (chyba można to nazwać odzyskaniem przez naszego kapitana optymalnej formy) oraz John który ze Spurs również nie zawiódł. Pozostaje pytanie kogo SAF postawi na prawej stronie? Eckersley'a czy Fletcha? Odnośnie każdego z nich jestem pełen obaw, ale chyba wolałbym w tym miejscu młodziana, a Darrena jako wsparcie na prawej stronie drugiej linii. Na lewym skrzydle niech czaruje Krysia a w środku dzielą i rządzą Giggsy z Carrickiem. W ataku oczywiście niech płuca wypluwa Carlito, męcząc przy tym niemiłosiernie defensywę przeciwnika a Berba niech przynajmniej raz dołoży nogę w odpowiednim momencie (nie ukrywam, że to na niego liczę najbardziej).
Ławeczka: Tomek, Chester, Scholes (IMO zasłużył sobie brameczką z Kogutami na odpoczynek), Gibson, Possebon, Tosic i jeszcze jedno wolne miejsce? Ciekawe dla kogo? może ktoś się wykuruje, a może Fergie poszpera w rezerwach? Szkoda że wypożyczeni są Cleverley i Simpson (zwłaszcza ten drugi, który i tak ostatnio w Blackburn nie gra). A może by pozwolić obejrzeć mecz z ławki Petrucciemu Wink
West Brom będzie walczyć, zwłaszcza że 3 ostatnie mecze u siebie wygrali (kolejno City, Spurs i Boro).

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
25-01-2009 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Cytat:Kadra United na mecz z WBA:
Van der Sar, Foster, Kuszczak, Neville, Vidić, O'Shea, Chester, Eckersley, Ronaldo, Carrick, Fletcher, Gibson, Possebon, Scholes, Giggs, Cleverley*, Berbatov, Tevez, Macheda**, Brandy**, Petrucci**.

* czy on przypadkiem nie został wypożyczony do innego zespołu?
** kolejni młodzi, może któryś z nich jutro zadebiutuje?

VDS
Fletcher/Eckersley - Gary - Vidic - O'Shea
Gibson - Scholes/Carrick - Possebon/Giggs - Ronaldo
Tevez - Berbatov



Mój Blog: Pod presją czasu
26-01-2009 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Tomek91 napisał(a):Mecz może mieć dwa oblicza: albo spacer, albo męczarnie. Pierwsza opcja na pewno byłaby realna, jeśli gol wpadłby szybko, tak jak przeciwko Wigan...
Wg. Ciebie mecz z Wigan to był spacerek? Przez tego gola w 1 min to była tragedia! Wszyscy liczyli na przynajmniej jeszcze ze 2 a była niemoc -.- i w niektórych momentach nerwówka...

Obrona najprawdopodobniej będzie wyglądała tak:

Fletcher - Gary - Vida - O'Shea pomoc to zagadka.... może wyjść coś w stylu Giggs - Carrick - Scholes - Ronaldo albo totalny eksperyment Smile Atak wiadomo... więc ja bym obstawiał

---------------1-----------
24------2------15------22
7-------16-----18------11
-------9-----10----------
26-01-2009 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
M.T. napisał(a):-------9-----10----------
A widziałeś Roo w kadrze na mecz?

____Welbeck____Berbatov____
Tak bym widział atak w tym meczu.

Pomoc to zagadka

A w obronie 0 Fletchera :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-01-2009 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #39
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Zrobię podobnie jak Ty:

maju napisał(a):____Welbeck____Berbatov____
Tak bym widział atak w tym meczu.
A widziałeś Danny'ego w kadrze na mecz?

maju napisał(a):A w obronie 0 Fletchera :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Więcej wykrzykników już nie mogłeś dać? Tongue
Odpowiem tak: Fletcher >.... Eckersley



Mój Blog: Pod presją czasu
26-01-2009 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
Foster26 napisał(a):A widziałeś Danny'ego w kadrze na mecz?
Przyganiał kocioł garnkowi xD Dobrze żeś to zobaczył. Nie chcę się na siłe usprawiedliwiać, ale Rooney nie gra od dłuższego czasu czasu przez kontujze. A Danny? ;] Dopiero w ostatnim meczu nabawił się urazu. Można było to przeoczyć, a Roo to nasz podstawowy piłkarz ;p

Foster26 napisał(a):Odpowiem tak: Fletcher >.... Eckersley
A jeśli można spytać: Ile meczów młodzieży widziałeś w tym sezonie? Chyba, że oglądaasz je w miarę regularnie to zwracam honor. SKąd mamy wiedzieć, czy ta młodzież jest faktycznie taka słaba, skoro Fergie daje im tak mało szans? Potem mówimy, że od czasów Noville'owskich nasza akademia nie wydała godnych następców.

W takim razie w ataku Tevez :/ i Berbatov

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-01-2009 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
maju napisał(a):A jeśli można spytać: Ile meczów młodzieży widziałeś w tym sezonie? Chyba, że oglądaasz je w miarę regularnie to zwracam honor. SKąd mamy wiedzieć, czy ta młodzież jest faktycznie taka słaba, skoro Fergie daje im tak mało szans? Potem mówimy, że od czasów Noville'owskich nasza akademia nie wydała godnych następców.
Widziałem jak młodego ogrywali w meczu z Kogutami i mi to wystarczy. Fletcher na prawej obronie może i nie gra jakoś super ale na takie WBA to w zupełności wystarczy, a Richard? Może sobie wejść na ostatnie 20 min przy dobrym wyniku.

Aha i jeszcze jedno, Tevez >... Welbeck



Mój Blog: Pod presją czasu
26-01-2009 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
maju napisał(a):
M.T. napisał(a):-------9-----10----------
A widziałeś Roo w kadrze na mecz?
Bez głupich pytań retorycznych -.- oczywiście literówka i chodziło mi o Teveza
26-01-2009 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #43
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
To używaj nazwisk a nie próbujesz brylować numerkami stary.
O ile Welbeck może pograć z braku laku, to w lidze powinniśmy wystawiać to co mamy najmocniejszego. W tym wypadku to będą Berbatow i Tevez. Zresztą, młody i tak jest kontuzjowany więc nie ma tematu. Ale nie wiem jak można się z jakimś takim niesmakiem krzywić że wystąpi zamiast niego Carlos.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-01-2009 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
viroos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
No, wydaje mi się, że mecz może być naprawdę trudny. Jedziemy na The Hawthorns, a na wyjazdach z reguły nie gra nam się w tym sezonie najlepiej. Ostatnio w lidze ledwo te punkciki ciułamy, ale jednak udaje się zwyciężać, a to najważniejsze. Sam styl gry United ostatnimi czasy nie zachwyca. Z West Bromwich będziemy się musieli trochę namęczyć, by wywieźć z obiektu rywala kolejne trzy punkty i zafundować sobie na kolejne kilkadziesiąt godzin fotel lidera. Tongue

Oczywiście, dochodzą jeszcze liczne kontuzje. Nie ma Browna (i szczerze powiedziawszy - bardzo chciałbym, by już powrócił do treningów na pełnym gazie), nie ma Ferdinanda, Evansa (na jak długo?), Evry, Rafaela, Fabio, Parka, Andersona, Naniego, Rooneya i Welbecka, choć - jeżeli mnie pamięć nie myli - Danny będzie gotowy do gry już w następnym tygodniu, więc nie ma większych powodów do obaw (jest jeszcze dość banalna sprawa - Hargo do końca sezonu nie będzie i mimo, że o tym wie każdy, to strata w postaci takiego grajka może okazać się kosztowna). Ów szpital nam z pewnością nie pomaga, a jeszcze bardziej utrudnia całą sytuację.

Szczerze mówiąc, a i patrząc na naszą grę w ostatnich meczach (nie licząc Carling Cup i FA Cup) idzie nam mizernie, dlatego też będę w pełni zadowolony nawet z jednobramkowego zwycięstwa. Całe te West Bromwich może narobić trochę kłopotów na własnym obiekcie właśnie takim faworytom, jakim United będzie jutrzejszego wieczoru. Oby trzy punkty i do przodu, styl jakoś się wyrobi.

Chociaż i tak mówią, że piłka nożna to nie skoki narciarskie, i tu nie chodzi o to, by był przepiękny styl, a o to, by zawsze wbić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik. Dopóki tak będzie w MU - ja będę zadowolony. :-)
26-01-2009 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #45
Re: West Bromwich Albion - Manchester United (27.01.2009; 20:45)
No, można strzelić gola z przewrotki, można i dupą a liczą się tak samo. Jednak milej się ogląda zespół jak strzela te z przewrotki a i kompilacje wychodzą ładniejsze.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-01-2009 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości