Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Derby?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Darron Gibson 21.05% 4 21.05%
Nani 15.79% 3 15.79%
Ryan Giggs 52.63% 10 52.63%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Danny Welbeck 5.26% 1 5.26%
Rodrigo Possebon 5.26% 1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #16
Re: FA Cup: Derby County - Manchester United (15.02.2009; 17:30)
No i Derby pokonane. Mecz może nie był porywający, czym dopasował się do tej leniwej niedzieli jak dla mnie Wink Zwycięstwo nie było zagrożone ani na moment, United od początku kontrolowało grę, a w drugiej połowie spuścili nieco z tonu, choć strzelili w niej 2 bramki. Gra w pierwszej połowie stała na przyzwoitym poziomie, Foster nie miał za dużo pracy, zaś w drugiej Derby zaczęło grać nieco śmielej, stąd bramka dla gospodarzy.

Foster- zdecydowanie lepiej będzie pamiętał swój debiutancki mecz w barwach United, niż dzisiejsze spotkanie na Pride Park. W pierwszej połowie nie za dużo roboty, raz zgubił piłkę po dośrodkowaniu, ale obyło się bez przykrych konsekwencji. W drugiej połowie nieco więcej roboty na przedpolu i nie powiem, żeby rzucił mnie na kolana. Przy golu raczej bez większych szans- brak krycia.

Evra- dobry powrót po kontuzji, kilka wejść w jego stylu plus dobrze w tyłach

Ferdinand- średnio, bez rewelacji, ale też rażących błędów

Evans- rekonwalescent, plus to samo co u Ferdinanda

Rafael- przyzwoicie, nie miał zbyt wielu okazji na rajdy, a z tyłu nie pamiętam jakiś poważnych błędów

Park- zadziornie, walecznie i na 100%, czyli tak jak nas już przyzwyczaił w tym sezonie Wink

Nani- gol w jego stylu i kilka niezłych zagrań, w drugiej połowie próbował, ale z mieszanym skutkiem

Fletcher- bezbarwnie, nie rzucił na kolana, ale też nie popełniał głupich błędów

Gibson- cieszy gol, bo nie był to łatwy strzał. Mecz jak najbardziej na plus.

Giggs- asysta, udział przy 4. bramce, Walijczyk udowodnił, że kontrakt był dobrą decyzją Wink

Ronaldo- bardzo przeciętnie. Wolne to już nie to, dryblingi też słabe, poza golem nic nie pokazał

Welbeck- cieszy gol, gracza który też niedawno wrócił po kontuzji Wink

Possebon- niewidoczny, ale nie miał okazji się wykazać

O'Shea- mecz w jego stylu, średni, bez fajerwerków, ale solidnie.

Dziwił brak napastników w pierwszej jedenastce, ale miało to na celu oszczędzać snajperów, gdyż zbliża się okres dwóch meczów w tygodniu, więc kolejny uraz napastnika jest nam niepotrzebny. Dobrze, że SAF dał odpocząć tym, którzy grali w reprezentacjach (np. Tevez czy Carrick). Mecz nie był jakiś porywający, ale 4 bramki dla United cieszą Wink
15-02-2009 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Em000 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Ben Foster - nadal nie rozumiem dlaczego to on grał a nie Kuszczak patrzę na jego występ i muszę przyznać, że mam bardzo mieszane uczucia. Strasznie niepewny w drugiej połowie gdy Derby coraz częściej dochodziło do głosu. W pierwszej odsłonie spotkania dobrze, a to tylko dlatego, że my prawie cały czas przy piłce.

Rafael da Silva - Z przodu dziś miał trudne zadanie, ale radził sobie z tyłu, zawsze starał się czyścić i pomagać kolegą z linii defensywny. Dobry mecz Brazylijczyka

Rio Ferdinand - Rio na poziomie, bez rewelacji, ale i bez większych bubli.

Jonny Evans - Jonny wrócił po kontuzji i pokazał, że będzie dobrym następcą, któregoś z defensorów United. Evans zagrał tak jak na jego przystało i rzadko kiedy się mylił

Patrice Evra - Pat powrócił po kontuzji i zagrał dobrze Smile Widać, że wraca po kontuzji, ale myślę, że jest już w stanie zagrać prawie całe 90 min meczu z Fulham.

Ji Sung Park - Park zagrał jak zawsze, dużo szarpał, biegał, wkładał serce i prawie strzelił bramkę. Czyli jak to Park na +

Darren Fletcher - Fletch mnie nie zachwycił poza jednym dobrym strzałem jakiś taki szarobury. Słabszy mecz szkota.

Darron Gibson - Cieszy mnie gol Gibsona, a muszę przyznać, że nieźle huknął i do tego z trudnej pozycji. Szukał szukał i znalazł Wink Na plus.

Nani - Powrót człowieka po kontuzji. Portugalczyk starał się cały mecz pokazać Fergusonowi, że chce grać na skrzydle. Zdobył bramkę i zaliczył udany występ.

Ryan Giggs - asysta przy golu Welbecka i Giggsy pokazał nam, że im starszy tym lepszy Smile "Ryan Giggs running down the wing..."

Cristiano Ronaldo - poza golem... obijał mury i w sumie widać, że nie ma już takiej formy jak w poprzednim sezonie. Chęć dołączenia do Realu Madryt już naprawdę do ogłupiła i zrobił się zbyt wielką gwiazdką.

John O'Shea - John jak to John, drewno które coś tam gra, na swoim poziomie, ale ja i tak nie wiem co on robi w United... oby Fabio zaczął go powoli wygryzać.

Danny Welbeck - Młody "Diabełek" po raz kolejny zdobył przepiękną bramkę. Widać, że rośnie nam znakomity napadzior i myślę, że razem z Campbellem będą przyszłością United.

Rodrigo Possebon -za krótko zagrał bym mógł ocenić w ciągu tego, krótkiego czasu rozegrał parę dobrych piłek.

Ogólnie jak pierwsza połowa była na wielki plus. Tak druga odsłona meczu słabo. Po zdobyciu trzeciej bramki przez Ronaldo zaczęliśmy grać bardziej zachowawczo i Derby przejęło inicjatywę. Co w konsekwencji przyniosło bramkę dla nich, dopiero ten gol troszkę obudził naszych graczy i się wszystko wyrównało. Tak to ogólnie mecz na raczej średnim poziomie. Cała pierwsza połowa pod dyktando United, i ostatnie 15 min również. Reszta czasu to obrona przed Derby i jakieś sporadyczne kontrataki. Liczy się zwycięstwo w FA Cup i to, że zaimplikowaliśmy 4 bramki przeciwnikowi
15-02-2009 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
michal85 napisał(a):Rafael - dobry występ bez większych błędów, ale również bez fajerwerków [ 6.5 ]
Tomek91 napisał(a):Rafael- przyzwoicie, nie miał zbyt wielu okazji na rajdy, a z tyłu nie pamiętam jakiś poważnych błędów
Em000 napisał(a):Rafael da Silva - Z przodu dziś miał trudne zadanie, ale radził sobie z tyłu, zawsze starał się czyścić i pomagać kolegą z linii defensywny. Dobry mecz Brazylijczyka

Wy na serio nie widzieliście z jaką łatwością go wozili? Mówię przede wszystkim o drugiej połowie, gdzie przegrał ze 4 pojedynki jeden na jeden i to w krótkim odstępie czasu.

Em000 napisał(a):Cristiano Ronaldo - poza golem... obijał mury i w sumie widać, że nie ma już takiej formy jak w poprzednim sezonie. Chęć dołączenia do Realu Madryt już naprawdę do ogłupiła i zrobił się zbyt wielką gwiazdką.

O! Był już taki co znał myśli Abramowicza. Teraz przyszedł kolejny, który zna dokładnie przyczynę słabszej dyspozycji Portugalczyka. Powiesz coś jeszcze ciekawego na jego temat?

Em000 napisał(a):John O'Shea - John jak to John, drewno które coś tam gra, na swoim poziomie, ale ja i tak nie wiem co on robi w United... oby Fabio zaczął go powoli wygryzać.

Co robi w United? Jest solidną alternatywą dla Evry. I nie tylko dla Evry, bo może grać niemal wszędzie. Strzela ważne bramki: z Arsenalem (4-2 na Highbury) z Liverpoolem (1-0 na Anfield) w 90 minucie. Zacznij doceniać niektórych zawodników. Poza tym wygląda na to, że nie oglądasz meczów w tym sezonie, bo O'Shea pod nieobecność Evry trzymał solidny poziom.


A ja ciekawy jestem waszego zdania na temat Possebona. Mnie tak naszła myśl czy on rzeczywiście zasługuje na grę w United. Jak dla mnie mocno przeciętny zawodnik. Podać nie potrafi, w defensywie też nie błyszczy. Sprawia wrażenie drewnianego. Wiem, że to odważna teza, ale szczerze to nie wróżę mu kariery na Old Trafford. Skończy jak Kleberson.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-02-2009 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Em000 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #19
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
muszeq napisał(a):O! Był już taki co znał myśli Abramowicza. Teraz przyszedł kolejny, który zna dokładnie przyczynę słabszej dyspozycji Portugalczyka. Powiesz coś jeszcze ciekawego na jego temat?
Co jeszcze powiem na jego temat... hmm może to, że skoro gra gorzej mógłby przestać gwiazdorzyć.. bo denerwujące są jego pretensje do reszty drużyny, a po głupich zagraniach zaczepki innych graczy. Wiem, że jest po kontuzji i że nie będzie miał tak udanego sezonu jak poprzedni, ale nie dajmy się zwariować. Zachowuje się jak wielka gwiazda, która nie wiadomo co i jak może, a wszyscy w około mają skakać. Wybacz, ale nie podoba mi się jego zachowanie na boisku w ostatnich paru meczach jak i poza nim.

muszeq napisał(a):Co robi w United? Jest solidną alternatywą dla Evry. I nie tylko dla Evry, bo może grać niemal wszędzie. Strzela ważne bramki: z Arsenalem (4-2 na Highbury) z Liverpoolem (1-0 na Anfield) w 90 minucie. Zacznij doceniać niektórych zawodników. Poza tym wygląda na to, że nie oglądasz meczów w tym sezonie, bo O'Shea pod nieobecność Evry trzymał solidny poziom.

Oglądam mecze i widzę jak gra. Gra solidnie, ale wielu meczach jest również solidnie ośmieszany. Nie pamiętam jaki to był mecz, co ciągle z jego strony były dośrodkowania bo nie był w stanie powstrzymać skrzydłowego przeciwnej drużyny. Jest zmiennikiem cennym, ale brakuje kogoś kto by mu pomagał. Przeciwko słabym drużynom radzi sobie dobrze, ale gdy już przeciwnik jest silniejszy to popełnia wiele głupich błędów.

muszeq napisał(a):A ja ciekawy jestem waszego zdania na temat Possebona. Mnie tak naszła myśl czy on rzeczywiście zasługuje na grę w United. Jak dla mnie mocno przeciętny zawodnik. Podać nie potrafi, w defensywie też nie błyszczy. Sprawia wrażenie drewnianego. Wiem, że to odważna teza, ale szczerze to nie wróżę mu kariery na Old Trafford. Skończy jak Kleberson.

Póki co średnio. Ma przebłyski od czasu do czasu, ale żadna rewelacja, żaden z niego Paul czy Hargo. Zgodzę się z Tobą, muszeq, że skończy jak Kleberson.
15-02-2009 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #20
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Em000 napisał(a):Co jeszcze powiem na jego temat... hmm może to, że skoro gra gorzej mógłby przestać gwiazdorzyć.. bo denerwujące są jego pretensje do reszty drużyny, a po głupich zagraniach zaczepki innych graczy. Wiem, że jest po kontuzji i że nie będzie miał tak udanego sezonu jak poprzedni, ale nie dajmy się zwariować. Zachowuje się jak wielka gwiazda, która nie wiadomo co i jak może, a wszyscy w około mają skakać. Wybacz, ale nie podoba mi się jego zachowanie na boisku w ostatnich paru meczach jak i poza nim.

Jaki jest taki jest. Też go za to nie lubię. Ale nie lubię jak ktoś się doszukuje głupich podtekstów związanych z przejściem do Realu skoro Portugalczyk niejednokrotnie powtarzał, że jest w United szczęśliwy i nigdzie się nie wybiera. Radzę brać do serca newsy pojawiające się na oficjalnej stronie, a szerokim łukiem omijać te pojawiające się w The Sun czy Marce.

Em000 napisał(a):Oglądam mecze i widzę jak gra. Gra solidnie, ale wielu meczach jest również solidnie ośmieszany. Nie pamiętam jaki to był mecz, co ciągle z jego strony były dośrodkowania bo nie był w stanie powstrzymać skrzydłowego przeciwnej drużyny. Jest zmiennikiem cennym, ale brakuje kogoś kto by mu pomagał. Przeciwko słabym drużynom radzi sobie dobrze, ale gdy już przeciwnik jest silniejszy to popełnia wiele głupich błędów.

Nie wiem o jakim meczu mówisz, ale nawet jeśli tak było to każdemu zdarza się zagrać słabiej. Jednak na przestrzeni całego sezonu O'Shea prezentuje się solidnie. Nie popełnia większych błędów, a co więcej potrafi stworzyć coś ciekawego z przodu. Wiadomo, że to Evra nie jest, ale pisanie, że to drewniak, że nie wiadomo co tu robi to gruba przesada i brak szacunku dla piłkarza, który dobrych parę lat daje radę w takim klubie jak United. A to dużo, bo rady nie dawały takie tuzy jak Veron czy Forlan.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-02-2009 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Prawdę mówiąc spodziewałem się trudniejszej przeprawy zwłaszcza po ostatnich meczach z Derby na wyjazdach a tu proszę wychodzimy bez napastników i aplikujemy im 4 bramki Big Grin
Tak jak już zostało wspomniane mecz nie był porywający, ale United posiadało inicjatywę w tym spotkaniu. W drugiej połowie Diabły w pewnym momencie za dużo pozwalały gospodarzom co skończyło się stratą bramki, ale na szczęście szybko się ocknęli i dalej grali swoje, dokumentując to zdobyciem 4 bramki.
Zawodnicy, którzy wg mnie się wyróżnili:
Giggs MOTM zdecydowanie, bardzo dobre spotkanie Czarodzieja- był tam gdzie powinien, niejednokrotnie ośmieszał rywali świetnymi zagraniami, współpraca z partnerami wzorowa- oby tak dalej
Gibson miło mnie zaskoczył taką dobrą postawą, kilka świetnych zagrań no i gol Smile
Park walczył, próbował, dryblował- jak zawsze zostawił płuca na boisku
Welbeck
Cytat:Młody "Diabełek" po raz kolejny zdobył przepiękną bramkę. Widać, że rośnie nam znakomity napadzior i myślę, że razem z Campbellem będą przyszłością United.
podczas meczu jeden z nas powiedział że rośnie nam nowy Andy Cole. Kto wie może będzie z nich kiedyś podobny duet jak słynny Cole-Yorke Big Grin Nie mam nic przeciwko

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-02-2009 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: FA Cup: Derby County - Manchester United (15.02.2009; 17:30)
Dobry mecz w wykonaniu podopiecznych Fergusona, cieszy nie tylko wynik ale również niezła gra niektórych zawodników.
Ładną brameczkę z asysty Ryana ‘etatowego MotM’ Giggsa huknął Nani, co z resztą wyprorokowałem w poście przedmeczowym:
Cytat: Nani - ostatnio na forum toczyła się zażarta dyskusja na temat przydatności tego zawodnika. Teraz Portugalczyk będzie miał szansę aby nas do siebie przekonać. Liczę na ładną brameczkę z dystansu. Wink
Ogólnie dobry mecz Naniego, choć raz się zbłaźnił jednym divem.
Następnie była wspaniała akcja po sznurku Foster-Giggsy-Ronaldo, gdzie sędzia dopatrzył się spalonego (powtórki panie Blatter!). Podanie Giggsa do Ronaldo – najwyższa klasa!
Frustrujące rzuty wolne Cristino (bodajże 3/3 w mur w tym meczu, te 5 kroków w tył, rozkrok i wydech sprawiają że Żelik wygląda jak pajac) obrodziły obitymi jajcami Rabbiego Savage’a (to że Walijczyk ma jaja wiadomo nie od dziś Tongue ) oraz przepięknej urody bramką Gibsona z pierwszej piłki, gdzie nie bez znaczenia był też przeskok Rafaela nad futbolówką, który trochę przesłonił pole widzenia Bywaterowi. Takie bramki ogląda się i strzela raz w życiu.
Swoją drogą tej przedmeczowej kadry co pojawia się zawsze dzień lub dwa dni wcześniej to można używać do podtarcia dupy. Tym razem nie było w niej Gibsona i Possebona.
Po przerwie ładny gol głową Ronaldo na 3:0 po rożnym bitym przez Giggsa. Świetną robotę wykonał tu Ferdinand, który zrobił miejsce Portugalczykowi poprzez zbiegnięcie na krótki słupek.
Przy golu Addisona na 3:1 zawinił raczej Welbeck, choć na dobrą sprawę nie musiało go być w naszym polu karnym. Rio widząc całą sytuację i gdzie zmierza dośrodkowana futbolówka powinien zostawić zawodnika którego krył i ruszyć do strzelca bramki. Foster raczej był bez szans.
No i na koniec wisienka na torcie, czyli gol Welbecka, po ładnym rozegraniu Fletch-Ryan-Fletch-noga Dannego. Zwróćcie uwagę że młodzian kroczy i uderza lekkim podcięciem z gracją tancerza. Cholernie podoba mi się jego gra i żałuję że nie wystąpił od początku. Jeśli odejdzie Carlos, to o zmienników dla Berby i Roo jestem spokojny.
Co zaobserwowałem poza powyższym:
* bardzo dobry mecz Fostera,
* średni mecz Fletchera, w jednym zachował się bardzo nieodpowiedzialnie (zbyt lekkie podanie w tył do Evansa w pierwszej połowie, na szczęście skończyło się to tylko autem dla Baranów)
* ładny powrót do gry Jonnego Evansa,
* Evra na lewej obronie robi różnicę! Nie mogę się doczekać gdy zobaczę go w jakimś trudniejszym spotkaniu, świetna gra na połowie przeciwnika,
* autorzy dwóch pierwszych bramek, to moim zdaniem najlepsi strzelcy dystansowi w drużynie.
pozdrawiam

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
16-02-2009 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #23
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Ostatnio narzekam na brak czasu, więc dziś tylko ocenki poszczególnych zawodników Wink

Foster - spokojny i pewny mecz w jego wykonaniu. Dobrze wychodził do dośrodkowań, obronił dwa groźne strzały, nogami nie grał źle, o klasę lepiej niż Kuszczak, jednak do VDS to jeszcze lata świetlne... widać że obrońcy mu ufają, czasem nawet zbyt bardzo zostawiając niekrytego zawodnika Derby na 11 m

Rafael - średnio, w ofensywie nie pokazał nic szczególnego, a w obronie nie raz i nie dwa dał się głupio minąć...

Rio - cieszy dobra forma naszego stopera

Evans - dobrze, że jest już zdrów. Wczoraj rozegrał dobre spotkanie, choć na moje oko przegrał za dużo powietrznych pojedynków. Kilka głupich, bezsensownych kopnięć do przodu...

Evra - jak to dobrze, jest znów go widzieć szalejące na lewej stronie. W obronie dobrze, jak zawsze parę ładnych rajdów do przodu. SAF oszczędza go przed Fulham

Nani - w pierwszej połowie zagrał nawet dobrze, w drugiej jednak znikł....

Gibson - bardzo dobry występ Darrona. Świetnie rozdzielał piłki, zaliczył parę przechwytów no i do tego strzelił bardzo ładną bramkę. Jak powiedział SAF tym występem zapewnił sobie miejsce w pierwszej "11" na finałowy mecz CC

Fletcher - średnio, średnio....

Park - jak zawsze bardzo walecznie, narobił troszkę szumu, gdyby nie wspaniała interwencja bramkarza strzeliłby w tym meczu bramkę...

Giggs - im starszy tym lepszy, jak to dobrze, że przedłużono z nim kontrakt. Walijski Czarodziej znów w akcji

Ronaldo - strzelił bramkę i ... no właśnie i to tyle. Słabo, w takim meczu oczekiwałem o wiele lepszej gry. I jeszcze jedno... bez różnicy czy w murku stoi 5 ludzi czy dwóch, on i tak w ten murek trafi, to już jest co najmniej wkurwiające...

Possebon - nie zaprezentował nic szczególnego
O'Shea - nie zawiódł
Welbeck - ten młodziak to skarb

MOTM - kurcze no mam wielki dylemat, zarówno Giggs jak i Gibson rozegrali bardzo dobre spotkanie... jednak po długim namyśle oddaję głos na Darrona. Zagra bardzo dobrze a do tego strzelił ładną bramką (swoją pierwszą). Chciałbym zobaczyć jakby sobie poradził w meczu duet Carrick - Gibson - grają podobnie stylowo

Pierwsza połowa bardzo dobra, w II już było słabo, tak od 75min znów zaczęli grać jak należy Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
16-02-2009 07:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #24
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Cytat:- Jeśli ktokolwiek może zgarnąć wszystkie pięć pucharów, to tylko oni – przyznał po spotkaniu Clough.

- Jeśli Manchester United grałby tak jak dziś z Arsenalem, Liverpoolem czy Chelsea, to też zaaplikowałby im cztery bramki. Byli naprawdę dobrzy. Graliśmy z nimi w tym sezonie trzykrotnie i dziś zagrali najlepiej.

Clough postawą swoich podopiecznych nie czuł się zawiedziony. – Z drugiej połowy na pewno możemy wyciągnąć kilka pozytywów. Graliśmy trochę piłką, zdobyliśmy gola i przez dziesięć minut graliśmy tak, że byliśmy blisko strzelenia bramki na 3:2. Ta porażka na pewno nie przynosi nam wstydu – stwierdził menadżer Derby.

Miło słyszeć takie słowa ze strony przeciwnika, ale uważam że i tak wczoraj nie była to najwyższa forma United Wink

dsw_MUszyna napisał(a):* bardzo dobry mecz Fostera,
A mnie jakoś Anglik nie przekonał. Nie miał jakoś dużo pracy, a na przedpolu miał kilka niepewnych interwencji (np. wypuszczenie piłki po wrzutce w 1.połowie)
16-02-2009 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #25
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
muszeq napisał(a):Wy na serio nie widzieliście z jaką łatwością go wozili? Mówię przede wszystkim o drugiej połowie, gdzie przegrał ze 4 pojedynki jeden na jeden i to w krótkim odstępie czasu.
Tu się zgodzę z Muszqiem. Trochę to niepokojące, bo defensor, który nie potrafi zatrzymać biegnącego w jego stronę piłkarza jest słabym obrońcą. Albo wykonuje jakieś dziwne wślizgi, które przecinają powietrze, albo puszcza rywala bez jakiejkolwiek próby zatrzymania. Jak na tyle czasu ile gra w pierwszym składzie to powinien już taką umiejętność wypracować do perfekcji. W końcu na jego pozycji to jest najważniejsze.
Cytat:John O'Shea - John jak to John, drewno które coś tam gra, na swoim poziomie, ale ja i tak nie wiem co on robi w United... oby Fabio zaczął go powoli wygryzać.
Fabio to jeszcze długo musi pracować, żeby wspiąć się w hierarchii. O'Shea notuje bardzo wiele występów, bo właściwie w każdym spotkaniu jest potrzebny Fergusonowi. Raz na dziesięć minut, raz na czterdzieści, raz zagra cały mecz. Ale zawsze trener na niego stawia. Bardzo przydatny gracz, bo obojętna mu jest pozycja na której występuje, a poza tym- co najważniejsze, zawsze zagra solidnie. Fergie nie ma obaw, czy Irlandczyk w danym dniu będzie w dobrej dyspozycji czy nie. Jest jednym z najważniejszych zmienników w całej drużynie.
John się ostatnio bardzo poprawił w swojej grze. Grał dużo, zastępując Evrę i widać gołym okiem lepszą grę. Coraz lepiej operuje piłką, zdecydowanie lepiej się ustawia. Praca na treningach daje efekty.

Co do Welbecka, znów mnie urzekł swoją bramką. Można śmiało powiedzieć, że w kadrze mamy czterech napastników na których w każdej chwili możemy liczyć. Będą z niego ludzie, a reprezentacja będzie miała pożytek na długie lata.


Fan United od 1992 roku
16-02-2009 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #26
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Każdemu może się zdarzyć słabszy występ, zwłaszcza 18-latkowi. Ja o Rafaela jestem spokojny, nie zapomniał jak się gra a nauczyć się może jeszcze dużo. Byle nie spoczął na laurach, ale jeśli zaszedł tak daleko to raczej nie jest człowiekiem, który odpuszcza. Zaznaczam że nie wiem co się kryje w głowie SilvyWink.
A Welbeck pewnie nas ucieszy jeszcze wieloma ładnymi golami. Kiedy strzelił tego gola, dzięki któremu stał się bardziej znany, myślałem sobie że poczekamy to i zobaczymy. Póki co Anglik potwierdza że ma papiery na dobre granie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-02-2009 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Em000 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
pan_opticum napisał(a):Każdemu może się zdarzyć słabszy występ, zwłaszcza 18-latkowi. Ja o Rafaela jestem spokojny, nie zapomniał jak się gra a nauczyć się może jeszcze dużo. Byle nie spoczął na laurach, ale jeśli zaszedł tak daleko to raczej nie jest człowiekiem, który odpuszcza. Zaznaczam że nie wiem co się kryje w głowie SilvyWink.

Zgadzam się. Wystarczy spojrzeć na to, że on ma dopiero 18 lat, a już gra w Premiership i bardzo dobrze sobie radzi. Zdarzają mu się kiksy, ale wiadomo nie ma jeszcze takiego boiskowego cwaniactwa jak Gary czy Wes, ale sądzę, że na pewno będzie to dobry prawy obrońca. Widać, że chce bronić, ale i atakować. Smile
Jeśli będzie częściej podglądał grę Gary'ego i Wes'a może się sporo nauczyć i sądzę, że to by zaowocowało w późniejszych jego występach Smile
16-02-2009 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #28
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
[Obrazek: article00387747b000005dcw5.jpg]

[Obrazek: article003877350000005dkh5.jpg]

[Obrazek: article003877477000005dky1.jpg]

Zachowanie Ronaldo co najmniej chamskie i nie powinno mieć miejsca na boisku. Ech :/

Cytat:- Jeśli macie zdjęcia prezentujące takie zachowanie, to na pewno nie byłem go świadomy. Nie mam żadnych zatargów z Ronaldo. Nic się nie stało – przekonywał dziennikarzy Savage.
16-02-2009 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #29
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Tomek91 napisał(a):
dsw_MUszyna napisał(a):* bardzo dobry mecz Fostera,

A mnie jakoś Anglik nie przekonał. Nie miał jakoś dużo pracy, a na przedpolu miał kilka niepewnych interwencji (np. wypuszczenie piłki po wrzutce w 1.połowie)
Bez przesady, raz złapał piłkę na dwa razy, ale widziałeś jaki wtedy był tłok w polu karnym? Szukasz błędów na siłę, tak to u każdego coś się znajdzie...



Mój Blog: Pod presją czasu
16-02-2009 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vego4 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: FA Cup: Derby County 1-4 Manchester United (15.02.2009)
Wygrana każdego cieszy, styl-również co jeszcze bardziej cieszy.Od początku dominowaliśmy, jednakże w kilku sytuacjach zabrakło nam po prostu szczęścia, jak choćby w przypadku okazji Parka, chwile potem już mogliśmy się cieszyć z prowadzenia na które wyprowadził nas znakomity strzał Naniego-Ten mecz to dla niego światełko w tunelu, by mieć nadzieję iż młody Portugalczyk wraca do formy jaką prezentował z zeszłego sezonu.

Do przerwy powinniśmy schodzić z przewagą nie dwóch a trzech bramek, a chodzi mi tu o rzekomego spalonego jakiego nie był pewny sędzia-dziwna sytuacja trochę, ale cóż jeśli się dominuje i dąży do strzelenia kolejnych bramek to tak się dzieje.

Ronaldo+Mur+Odnalezienie się Gibsona na boisku=bramka

Dobrze, że SAF zdjął Evre, nie ma co ryzykować Francuz zagrał dobre zawody.
Od momentu kiedy gospodarze strzelili bramkę widać było, że szukają swojej szansy, gdyby nie Foster Bóg jeden wie jakby to się skończyło, a tak dzięki genialnej bramce Wellbecka, która ostatecznie dobiła Derby mogliśmy się cieszyć z awansu-i o to chodziło

Zagraliśmy (do momentu wejścia Wellbecka) bez nominalnych napastników 8-) a strzeliliśmy trzy brameczki-dziwne?

Co do sytuacji z Ronaldo nie mam komentarza, podpisuje się pod zdaniem tomka91 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
16-02-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości