Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Fulham?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van Der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Paul Scholes 91.30% 21 91.30%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 4.35% 1 4.35%
Wayne Rooney 4.35% 1 4.35%
Johnny Evans 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Fulham (18.02.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Czytając kilka poprzednich wpisów tak się zastanawiam, czy większość w ogóle ma większe pojęcie o tym, co się dzieje w PL Smile Przecież Fulham w tym sezonie radzi sobie świetnie. Hodgson ich ustawił bardzo defensywnie, ale daje to efekty - póki co stracili ledwie 19(!) bramek w 23 spotkaniach. Mam nadzieję, że szybko strzelimy bramkę i później dobijemy Wieśniaków, ale oni nie są chłopcami do bicia. To solidna ekipa z kilkoma ciekawymi grajkami.

Cytat:Fulham to nie jest dla nas jakiś ciężki rywal, czy to na OT czy na wyjeździe, więc oczekuję, że mecz zakończy się przyzwoitym rezultatem i przewaga nad Liverpoolem będzie wynosić 5 punktów

A ja na szybciora sobie szybko przypomniałem 2 piekielnie trudne mecze właśnie na wyjeździe. Sezon 2006/2007. Straszne męczarnie i fuksiarskie zwycięstwo po golu w 90 min. Ronaldo. Kilka sezonów wstecz chyba zremisowaliśmy, kiedy świetną bombą popisał się bodaj Diop.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-02-2009 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Michał, podzielam Twoją opinię Smile Z Fulham nigdy nie grało nam się jakoś wybitnie łatwo, ale zauważ, że jednak bądź co bądź gramy u siebie. W tym sezonie Manchester na Old Trafford prezentuje się lepiej niż na wyjazdach, więc jest jakiś tam nikły płomyczek nadziei na ładną i efektywną grę z naszej strony, zwłaszcza że do składu wraca Rooney...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
16-02-2009 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
A mi szczególnie zapadło w pamięć zwycięstwo sprzed 2 lat 5-1 na otwarcie nowego sezonu w Premier League ;]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-02-2009 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Po tym meczu sytuacja w tabeli bardzo się wykrystalizuję i wreszcie będziemy wiedzieć jaka jest rzeczywista przewaga nad LFC. Bardzo ważny mecz, będzie ciężko, ale wygramy.

//staraj się pisać posty, które więcej wnoszą do tematu - radzio

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-02-2009 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Cytat:Kadra na mecz z Fulham
Bramkarze: Edwin van der Sar, Tomasz Kuszczak, Ben Foster
Obrońcy: Gary Neville, Rafael da Silva, Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, Jonny Evans, Patrice Evra, John O'Shea
Pomocnicy: Cristiano Ronaldo, Nani, Michael Carrick, Paul Scholes, Darren Fletcher, Darron Gibson, Ryan Giggs, Park Ji-Sung
Napastnicy: Dymitr Berbatow, Wayne Rooney, Carlos Tévez, Danny Welbeck
Cytat:W kadrze wciąż nie ma Andersona, który leczy kontuzję kostki. Z niewyjaśnionych przyczyn nadal niedostępny jest Wes Brown

Już za tydzień mecz z Interem, także niektórych zawodników trzeba oszczędzić...
Jeśli chodzi o skład, to:
VDS - nie ma żadnych wątpliwości
Gary - z Fulham Neville, z Blackburn da Silva i na Inter znów kapitan nasz
Rio lub Vidic - w tym meczu dać zagrać Serbowi, z Fulham zagra Rio i z Interem też Rio, bo jak wiemy Nemanja zawieszony
Evans - jest po kontuzji, więc wskazane jest by przed meczem w LM coś jeszcze pograł, w końcu musi nam zastąpić Vidicia
Evra - jeśli jest już w 100% zdrowy, to całe 90 min, a jak nie to znów O'Shea w jego miejsce
Ronaldo - ktoś na skrzydle musi zagrać
Scholes i Carrick - z Blackburn Scholes i Fletcher a na Inter Carrick i Giggs
Park - bardziej przydatny w tym meczu niż Nani, na Rovers Portugalczyk, a na Inter oczywiście Ji-Sung ( no chyba że zagramy 4-5-1, czy jak kto woli 4-3-3)
Tevez i Berbatov - to jest raczej pewne. Oboje odpoczywali ostatnio, Rooney zaś nie jest jeszcze gotów na pełne 90 min



Mój Blog: Pod presją czasu
17-02-2009 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Foster26 napisał(a):Rio lub Vidic - w tym meczu dać zagrać Serbowi, z Fulham zagra Rio i z Interem też Rio, bo jak wiemy Nemanja zawieszony
Evans - jest po kontuzji, więc wskazane jest by przed meczem w LM coś jeszcze pograł, w końcu musi nam zastąpić Vidicia
Ja myślę, że jeśli w tym meczu jeszcze zagra Vida to z Blackburn musi już grać para, która wystąpi z Interem. Zgranie środkowych obrońców jest bardzo ważne.


Fan United od 1992 roku
17-02-2009 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
sebos_krk napisał(a):Ja myślę, że jeśli w tym meczu jeszcze zagra Vida to z Blackburn nie musi już grać para, która wystąpi z Interem. Zgranie środkowych obrońców jest bardzo ważne.
Albo ja czegoś nie łapię, albo przeczysz sam sobie...piszesz, że z Blackburn nie musi grać para, która wystąpi w meczu z Interem, po czym piszesz że zgranie obrońców jest bardzo ważne :shock:
Z Fulham jeszcze Vidic może zagrać, lecz z Blackburn musi już zagrać para Evans - Rio.

Foster26 napisał(a):Rio lub Vidic - w tym meczu dać zagrać Serbowi, z Fulham zagra Rio i z Interem też Rio, bo jak wiemy Nemanja zawieszony
Miało być: - w tym mecz dać zagrać Serbowi, z Blackburn zagra Rio i z Interem tez Rio... Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
17-02-2009 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Foster26 napisał(a):Albo ja czegoś nie łapię, albo przeczysz sam sobie...piszesz, że z Blackburn nie musi grać para,
No musi, musi. Pomyłka przecież :oops:


Fan United od 1992 roku
17-02-2009 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Składy na mecz:
Man Utd: Van der Sar - O'Shea, Ferdinand, Vidić, Evra - Ronaldo, Scholes, Carrick, Park - Tevez, Berbatow.
Ławka rezerwowych: Kuszczak, Rafael, Evans, Fletcher, Gibson, Nani, Rooney.

Fulham: Schwarzer - Paintsil, Hangeland, Hughes, Kallio - Davies, Baird, Murphy, Dempsey, Gera - Zamora.
Ławka rezerwowych: Zuberbuhler, Nevland, Dacourt, Gray, Milsom, Brown, Smalling.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-02-2009 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Em000 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
No póki co gramy dobrze, a u nich nie dość, że cała lewa strona zawodzi to jeszcze Schwarzer gra bardzo bardzo słabo Wink
Cieszy mnie to, że chłopaki idą za ciosem. Tak gra United i to jest piękne Wink Nie powinni się skupiać na meczach przyszłych, ale w teraźniejszym jak najwięcej zdobywać bramek Smile
18-02-2009 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Oglądałem tylko drugą połowę. Ale myślę, że to wystarczy, żeby stwierdzić, że Scholes zagrał kapitalne zawody. Zdecydowanie gracz meczu. Wspaniałe piłki. Świetnie również Evra. Nieco słabiej, ale również bardzo dobrze para stoperów Rio i Vidic oraz Ronaldo. Reszta również na solidnym poziomie. W końcu to drużyna, więc każdy miał swój wkład w zwycięstwo.

W dodatku cieszy powrót Rooneya i bramka po pierwszym kontakcie z piłką. No i podtrzymanie rekordu przez van der Sara.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-02-2009 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Zdecydowanie Scholes byl dzisiaj najlepszy na boisku. Dzielil i rzadzil w srodku pola. Podania po prostu na milimetry Smile Ronaldo bedzie musial chyba wiecej wolnych na treningach pocwiczyc. Jakis szczegolnie dobry mecz w jego wykonaniu to nie byl. Do obrony nie mam wiekszych zarzutow. Nie ma to jak Evra na lewej flance, od razu widac roznice Smile Swietny powrot Rooney'a, ledwo wszedl i juz bramka. Caly mecz pod dyktando United, bez zadnych problemow kontrolowali przebieg spotkania.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
18-02-2009 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
muszeq napisał(a):Oglądałem tylko drugą połowę. Ale myślę, że to wystarczy, żeby stwierdzić, że Scholes zagrał kapitalne zawody.

To co zagrał Scholes to kosmos :shock: Jeżeli ma zamiar tak grać w najbliższym czasie to współczuje rywalom.

Ale ogólnie rzecz biorąc to Fulham wypadło bardzo słabo, nawet pod koniec spotkania bardziej się bronili niż cokolwiek w ofensywie działali. Całe szczęście, że nie wepchnęli przypadkiem gola. W jednej sytuacji pokazali zbliżenie na twarz Edwina i taki uśmieszek a zarazem ulga, że nie wpadło do siatki Big Grin Właśnie uśmiech Edwina i podania Scholesa zapamiętam z tego spotkania.
18-02-2009 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Ja oglądałem od 12 min czyli od gola Scholesa bo wcześniej strasznie mi sie cieło. A więc podpisuje sie pod stwierdzeniem kolegów wyżej że Scholes zagrał kapitalnie. Mnóstwo świetnych zagrań, wrzutek dokładnie do nogi. No i co najważniejsze miał wielki wkład w obu pierwszych bramkach bo pierwszą strzelił a przy drugiej świetnie podał do Ołszeja. Takiego Scholesa chciałbym oglądać zawsze a szczególnie w meczu z Interem, gdzie mam nadzieję że zagra tak jak dzisiaj. Jeżeli oczywiście Fergie go wystawi.
Świetny powrót Rooneya. Nie mogłem uwierzyć że to on właśnie dobił tą piłke od Parka bo jak wiemy minute wcześniej wszedł po dłuższej nieobecności. Pierwszy raz dotknął piłke i już gol.
Ale dobrze że dzisiaj strzelił to może będziemy świadkami serii bramek bo Roo lubi takie mieć Big Grin

Ogólnie cały zespół zagrał bardzo dobre zawody. Znów gratulacje dla obrony i Edwina za zachowanie czystego konta. Jeszcze mecz z Blackburn i Edwin pobije rekord Europy. Trzymajmy kciuki.
Fulham nie pokazało dzisiaj nic ciekawego. My kontrolowaliśmy cały mecz. Licze na podobną grę z Blackburn Smile
18-02-2009 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Scholes zdecydowany MOTM :!: Facet zaprzeczył moim wczorajszym słowom, że zatraca power, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Należy tylko liczyć, że tą dyspozycję utrzyma jak najdłużej, bo na Inter razem z Carrickiem mogą być postrachem przeciwnika. Fenomenalne zawody Anglika.

Ale nie był to mecz tylko jednego aktora. Ja bym jeszcze wyróżnił Berbatova. Facet świetnie się z każdym zrozumiał i teraz w zasadzie na pamięć gra z resztą ekipy. Nareszcie gra tak, jak to sobie chyba wyobrażał Ferguson: Często zdarza mu się wrócić po piłę, ale jeszcze częściej jest w polu karnym i co najważniejsze, zawsze kiedy być tam musi. A wystarczyło tylko zacząć więcej biegać w pszczególnym meczu :lol: Fajny też mecz Ronaldo, czy Evry. Tevez też nienajgorzej. Reszta bym powiedział na standardowym poziomie Wink

Nie popadajmy jednak w huraoptymizm. Tak, jak ktoś wyżej zauważył, to nie my zagraliśmy kosmos, tylko Fulham niemalże się położyło przed nami Tongue Kosmos zagrał tylko Scholes. Reszta po prostu zagrała bardzo ciekawe zawody.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
19-02-2009 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości