Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Blackburn?
Ankieta jest zamknięta.
Tomasz Kuszczak 4.00% 1 4.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Jony Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 8.00% 2 8.00%
Cristiano Ronaldo 36.00% 9 36.00%
Paul Scholes 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Wayne Rooney 44.00% 11 44.00%
Dimitar Berbatow 8.00% 2 8.00%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Jak sie dowiedziałem że Kuszczak będzie dzisiaj bronił to miałem wielką nadzieję że pokaże sie z dobrej strony, zaimponuje Fergiemu, kolegom, kibicom bo jednak chciałbym żeby dostawał więcej szans. Ale niestety nie popisał sie zbytnio. Szczególnie przy stracie gola moim zdaniem powinien zostać w bramce widząc że sytuację próbuje uratować Rio albo pójść dalej za Santa Cruzem ale rzucił sie na Rio w konsekwencji czego przeciwnik miał pustą bramkę. Fergi kręcił głową i wiadomo było że nie był zadowolony z całej sytuacji. Szkoda że rekord drużynowy został przerwany ale Edwina nie i miajmy nadzieję że jeszcze długo nie będzie. Do tego te niepewne wykopy Kuszczaka mnie denerwowały z czego jeden w trybuny. Jedynie dobrze sie spisał w tej akcji co był słupek i złapał dobitkę. Ogólnie Kuszczak jest bardzo niepewny w bramce i zawsze jak jest jakaś akcja pod naszą bramką to sie boje że zaraz coś spieprzy.

Co do innych piłkarzy to moim zdaniem najlepiej zagrał Roo i to do niego leci mój głos w ankiecie. Strzelił gola, był wszędzie tam gdzie być powinien, świetnie rozgrywał a jak trzeba było to sam próbował coś zdziałać. I za to kocham Roo, za jego głód gry i zwycięstwa. Dobrze też Evra, który jak zwykle radził sobie w obronie, włączał sie w akcje ofensywne. Ronaldo też przyzwoicie, nareszcie strzelił koło murku w wyniku czego zdobył piękną i bardzo ważną bramkę.
Co do innych zawodników to już bardzo dużo zostało napisane wyżej.

Ogólnie mecz nie był najpiękniejszy ale ważne że zdobyliśmy kolejny 3 pkt i uciekliśmy reszcie w tabeli Smile
22-02-2009 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
http://videos.sapo.pt/lccFA52Z34ZqHPQlH4b1

Nie mówię, że Kuszczak jest bez winy, ale spieprzyli również Scholes z z kimś tam jeszcze. Po wykopie Robinsona obydwaj minęli się z piłką co wykorzystał gracz Blackburn (na filmiku wyżej jest to 16 sekunda).

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
22-02-2009 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #18
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Oczywiście, że Nani ze Scholesem popełnili błąd, ale nie prowadził on bezpośrednio do straty bramki. Złe zachowanie Kuszczaka niestety tak.

Tomek miał dobre mecze w naszych barwach, ale na miejscu Fergusona zastanowiłbym się mocno nad tym, żeby już mu podziękować.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-02-2009 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Trudny mecz. Ale takie też się zdarzają. Na szczęście Ronaldo pięknie przymierzył i możemy się cieszyć ze zwycięstwa.

Co do bramki dla Blackburn. Według mnie największą winę ponoszą Kuszczak i Nani. Portugalczyk zamiast biec w stronę piłki to w głupi sposób na nią czekał. Kuszczak natomiast zdecydowanie źle obliczył to wyjście do Santa Cruza i wślizg Ferdinanda raczej nie miał wpływu na jego interwencję. Ogólnie Tomek jest strasznie niepewny. Strach mu podać piłkę na lewą nogę, bo zazwyczaj ląduje w trybunach. To ja już wolę 50-letniego van der Sara.

Czy był karny dla Blackburn? 50 na 50. Rafael złapał Pedersena za ramię, więc Norweg upadł, ewidentnie szukając wymuszenia karnego. Ferguson wypowiedział się o zdecydowanym symulowaniu, ale na pewno nie miałbym pretensji do Webba, gdyby odgwizdał faul. Kontakt był. Co prawda Pedersen bez problemu mógł biec dalej, ale powtórzę: faul mógłby być odgwizdany. Co do symulki Ronaldo. Zdecydowanie zasłużona kartka.

Najlepszy na boisku Rooney. Głodny piłki, technicznie o dziwo również nie miał problemu. Słabo zaczął, ale minuta po minucie się rozkręcał i zagrał zdecydowanie najlepiej. Zauważyłem również słabe oceny dla Berbatowa. A według mnie Bułgar zagrał przyzwoicie. Na 7 u mnie zasłużył. Często cofał się do drugiej linii, gdy brakowało pomysłu na grę. Nawet sporo się ruszał. Tego się zazwyczaj nie zauważa, jednak zwróciłem na to uwagę i uważam, że Berba miał niemały wpływ na naszą wczorajszą grę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-02-2009 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #20
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
muszeq napisał(a):Czy był karny dla Blackburn? 50 na 50. Rafael złapał Pedersena za ramię, więc Norweg upadł, ewidentnie szukając wymuszenia karnego. Ferguson wypowiedział się o zdecydowanym symulowaniu, ale na pewno nie miałbym pretensji do Webba, gdyby odgwizdał faul. Kontakt był. Co prawda Pedersen bez problemu mógł biec dalej, ale powtórzę: faul mógłby być odgwizdany. Co do symulki Ronaldo. Zdecydowanie zasłużona kartka.
Sędzia ma za zadanie ocenić czy ten kontakt był przyczyną upadku norwega, czy nie. Moim zdaniem absolutnie nie. Rafael mu położył rękę na ramieniu, a Pedersen jak tylko ją poczuł to się wywalił. Odgwizdanie karnego byłoby sporym błędem.


Fan United od 1992 roku
22-02-2009 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
Re: PL: Manchester United 2-1 Blackburn (21.02.2009)
Szczerze powiedziawszy spodziewałem się łatwiejszej przeprawy z Blackburn. Nie było to dobre spotkanie z naszej strony- nie szczególnie zagrał środek pomocy: po takich zawodnikach jak Carrick i Scholes można spodziewać się lepszej gry.
Do tego słaba dyspozycja prawej obrony: nie wiem jakim cudem Rafael u Sky zasłużył sobie na 9 :shock: jak dla mnie 5, więcej nie, poza tym np Nani oprócz asysty to również bida z nędzą.
Najlepszy na boisku zdecydowanie Wayne- główna siła napędowa United przez całe spotkanie: szukał piłki, nie bał się podejmować ryzyka i próbował strzałów z dystansu. Widać było u niego wielki głód gry- dobrze go widzieć z powrotem.
A co do straty bramki to wina leży zarówno po stronie Naniego, Scholesa jak i Kuszczaka, który po raz kolejny nie pokazał się z dobrej strony. Skoro już dostaje szanse gry w pierwszej 11 to powinien pokazać, że na to zasługuje- niestety po raz kolejny widzieliśmy bardzo niepewnego Polaka, który nawet nie potrafi dobrze piłki wybić z piątki:/ Co raz bardziej przekonuje się, że albo Tomek będzie 2-3 bramkarzem albo SAF mu wreszcie podziękuje.
Na uwagę zasługuje decyzja Webba co do faulu przy golu Evansa- wg mnie nie było przewinienia, ba nawet piłkarze Blackburn byli zdziwieni, że został odgwizdany :?
Mecz na pewno pokazał, że nie wszystko jest jeszcze doskonałe- może to dobrze że nie stało się to w meczu z Interem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-02-2009 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości