Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Liverpool?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 5.56% 1 5.56%
Nemanja Vidic 22.22% 4 22.22%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 11.11% 2 11.11%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ji-Sung Park 5.56% 1 5.56%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Wayne Rooney 55.56% 10 55.56%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 0% 0 0%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-4 Liverpool (14.03.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Liverpool (14.03.2009; 13:45)
Mecz, na który czekam od dawna. To właśnie mecze z Liverpoolem wzbudzają we mnie największe emocje, a dramaturgia niektórych spotkań zapada na długo w pamięci (pamiętny mecz na OT, kiedy Rio zapewnia wygraną pod koniec spotkania, pamiętam nawet kto był faulowany w sytuacji, kiedy był wolny, po którym padł gol Wink )

Na Old Trafford z Liverpoolem od pewnego czasu United radzi sobie świetnie, jednak nikt chyba nie oczekuje meczu łatwego. Liczę, że kibice stworzą piękną atmosferę, tak jak wczoraj z Interem. Oba zespoły przystąpią do rywalizacji w świetnych nastrojach, a Liverpool ma komfort jednego dnia więcej na wypoczynek, ale uważam, że przygotowanie fizyczne nie będzie wielkim problemem w sobotę.

Dla gości mecz ten, podobnie jak dla nas jest bardzo istotny, tyle że "The Reds" w przypadku porażki będą mieli już 10pkt strat, (jeśli licząc ewentualną wygraną w zaległości z Portsmouth to liczba ta wyniesie 13) a marzenia o ewentualnym tryumfie będą musieli po raz kolej na następny sezon Wink

Jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę to tylko linia pomocy może być różnie skomponowana, bramka- wiadomo VDS, blok defensywny w meczu z Interem zaprezentował się przekonywująca i taki sam chciałbym zobaczyć w sobotę. Atak to duet Roo-Berbatov, za to w pomocy listę graczy widzę następująco:

Ronadlo-Carrick-Giggs/Scholes-Park

Koreańczyk z Interem zagrał kilka minut, więc z nim wiąże duże nadzieję. Carrick zagrał przeciętnie jak na siebie we wczorajszym spotkaniu, ale jak ważną postacią jest dla United pokazał w meczu na Anfield, kiedy uraz wymusił jego zmianę, a potem już było tylko gorzej. Scholes czy Giggs? Tu nie jestem pewien, obaj są bardzo wartościowymi graczami, który zagra zależy już od Fergusona. Wink

Nie mam też żadnych obaw jeśli chodzi o motywację, wszyscy na pewno zdają sobie sprawę, że jest to bardzo ważny mecz, jeśli chodzi o losy mistrzostwa. Słowa Rooneya na temat meczu:

Cytat:"Jesteśmy na dobrej pozycji w walce o mistrzostwo i wiemy, że jeśli pokonamy Liverpool w sobotnim meczu, to ich marzenia o wygraniu Premier League w tym sezonie będą mogli odłożyć na kolejny sezon," - powiedział Rooney dla MUTV.

"Jestem bardzo podekscytowany przed tym meczem, ponieważ wychowywałem się jako kibic Evertonu, który miał nienawidzić Liverpoolu - i to się nie zmieniło do dzisiaj!"
12-03-2009 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Liverpool (14.03.2009; 13:45) - Tomek91 - 12-03-2009 18:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości