Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Liverpool?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 5.56% 1 5.56%
Nemanja Vidic 22.22% 4 22.22%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 11.11% 2 11.11%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Ji-Sung Park 5.56% 1 5.56%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Wayne Rooney 55.56% 10 55.56%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 0% 0 0%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-4 Liverpool (14.03.2009)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #35
Re: PL: Manchester United 1-4 Liverpool (14.03.2009)
Kurwa, nie mogę sobie tego wydarować. Rozumiem przegrać - zdarza się. Ale żeby tracić bramki w tak frajerski sposób? Najpierw Vidic, który daje się przepchnąć Torresowi. No po prostu niewiarygodne. Serb wyglądał na boisku jakby miał przez cały dzień biegunkę i bał się, że się zesra. Druga bramka - karny. Oczywiście faul Evry totalnie bezsensowny, bo ani sytuacji groźnej by z tego raczej nie było, a Gerrard byl bez problemu do wyprzedzenia. Za kolejne dwie bramki odpowiada van der Sar. Za wolnego mniej, choć wypadałoby się chociaż rzucić. A przy bramce Dosenny zupełnie nie rozumiem po co wyszedł z bramki, biorąc pod uwagę, że przy Włochu był bodaj O'Shea i bramki z tego na pewno by nie było. Rozumiem, że w futbolu gole, wynikają z indywidualnych błędów. Jednak są błędy, za które się zawodników nie wini, a my sobie sami wykopaliśmy grób. Porażka jest na tyle irytująca, że teraz cały świat okrzyknie Liverpool najwspanialszą drużyną na świecie, a jestem pewien, że tak nie jest, bo niczego wielkiego przeciwko nam nie zagrali. I bardzo bym chciał wylosować ich w Lidze Mistrzów, bo uważam, że jesteśmy w stanie ich wyeliminować. O sukcesie Liverpoolu, a o naszej porażce zadecydowała defensywa. Liverpool grał świetnie pressingiem, nie pozwalając nam rozwinąć skrzydeł. Swiadczy o tym liczba sytuacji podbramkowych, które możemy policzyć na palcach jednej ręki. Z drugiej strony fatalna postawa naszej obrony, łącznie z drugą linią. Środek pola został całkowicie opanowany przez Liverpool. Piłki do Torresa czy do Gerrarda dostawaly się z niezwykłą łatwością. A do tego fatalna postawa Vidica, który jest głównym winowajcą naszej porażki i nikt mi nie wmówi, że nie. Podarował Liverpoolowi dwie bramki + osłabił drużynę schodząc za czerwoną kartkę.

Liverpool okazał się lepszy w tej bitwie, bo strzelił więcej bramek. Ale należy pamiętać, że to tylko bitwa, a wojna wciąż trwa. I tylko od naszych piłkarzy zależy czy pragną ją wygrać. Przewaga jest spora i totalnym frajerstwem byłoby nie zdobycie mistrzostwa w tej sytuacji. I mimo, że wolałbym (co jest oczywiste) zwyciężyć w tym spotkaniu, to taki zimny prysznic się drużynie na pewno przyda. Trzeba sobie wyjaśnić, co jest nie tak, wziąć się w garść i sięgnąć po to zasrane mistrzostwo. Za tydzień gramy na wyjeździe z Fulham. Jeśli tego nie wygramy to zacznę się martwić. W chwili obecnej jestem niemal w 100% pewny mistrzostwa. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza, bo żeby je utracić na korzyść Liverpoolu musielibyśmy przegrać z ostatnich meczów jakieś dwa (co jest dla mnie absolutnym maximum), a w tym przypadku Liverpool musiałby wygrać wszystko, co z ich wahaniami formy nie wydaje się możliwe.

Po tym meczu nienawiść do Liverpoolu jeszcze bardziej się we mnie pogłębia, bo jednak 4-1 na Old Trafford to jest upokorzenie. A przyczyny upokorzenia nie mam zamiaru szanować. Żałuję też, że nie miałem możliwości być na tym słynnym spotkaniu w Warszawie. Może jakiś szczerzący się liverpoolczyk, po prostu przestałby to robić.

Fuck all you scousers coz Manchester rule!

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-03-2009 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-4 Liverpool (14.03.2009) - mucha - 15-03-2009 14:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości