Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: FA: Manchester United - Everton (19.04.2009; 17:00)
No ale o co chodzi z tym oddawaniem meczu? Big Grin
Ma się od czegoś to szeroką kadrę, nieprawdaż? Everton to dobra drużyna, ale nawet mocno rezerwowym, ale za to świeżym składem jesteśmy ich wstanie pokonać. Gdybym to ja wystawiał pierwszą jedenastkę (na szczęście wszystkich ludzi choć trochę sympatyzujących z United nie jestem za to odpowiedzialny), wyglądałaby ona następująco:

Foster
Rafael - Ferdinand - Evans - Evra
Ronaldo - Scholes - Gibson - Park
Tevez - Macheda

A teraz dlaczego:
bramka: Edwin odpoczywa, do Tomka już raczej nie mam zaufania.
boczni obrońcy: Rafael wrócił do treningów i SAF go chwali, więc O'Shea sobie odpocznie. Jeśli chodzi o Evrę, to wystawienie Fabio byłoby chyba zbyt dużym ryzykiem.
środek obrony: Vidić odpoczywa
skrzydłowi: Ronaldo nie grał w ostatnim ligowcu, więc po meczu z Porto powinien mieć jeszcze jakieś siły. Parka z kolei nie widzieliśmy w meczu LM. Wiem, możnaby dać szansę Naniemu, który wcale złej końcówki z Porto nie zagrał, ale jakoś pewniej to wygląda z Parkiem.
środek pomocy: No tu to mam problem dopiero. Na dobry początek odrzuciłem Carricka i Giggsa - bo moim zdaniem należy im się odpoczynek. Zostali mi Anderson, Scholes, Fletcher, Gibson. Scholes był zmiennikiem w meczu LM, dlatego niech zagra. Andersona i powracającego po urazie Fletcha usadźmy na ławie i dajmy szansę Gibsonowi - ten na pewno zagra na swoje 100% i może huknie coś z daleka Wink
atak: O Roo wiadomo że zagrać nie może a Dymitarowi należy się odpoczynek, wszak dopiero co do gry wrócił po urazie. Gra Carlito i Macheda, który będzie usiłował pokazać że potrafi również strzelać bramki grając od pierwszej minuty.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m --><a class="postlink" href="http://naazymut.blox.pl">http://naazymut.blox.pl</a><!-- m --> << notatki z moich wędrówek
18-04-2009 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United - Everton (19.04.2009; 17:00) - dsw_MUszyna - 18-04-2009 22:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości