Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Czego wyście się spodziewali? Że młodzi wejdą i rozjadą 6 drużynę Premiership? <hahaha>

Nie ma co płakać, są ważniejsze trofea niż ten FA CUP. Tak jak kolega wyżej napisał, Ferguson od początku studził zapały na 5 trofeów... Dziś pokazał jak bardzo zależy mu na wygraniu PL. Dał odpocząć kluczowym zawodnikom, przed ważnym meczem z Portsmouth, które musimy wygrać.

Ja podobnie jak Michał jestem dumny z młodych zawodników. Walczyli jak równy z równym z 6 drużyną Premiership (!).

Jeśli chodzi o poszczególnych zawodników to tak:

Foster - dziś zdecydowanie słabsza gra nogami, dwa razy o mały włos przez złe wybicie, a raczej jego brak nie straciliśmy bramki. Z tym, że przy tym drugim to zdecydowanie za słabo podał Gibson. Nie zgodzę się z tym co napisał fidain, że cytuję: "Większość jego wybić, nawet gdy nie był naciskany lądowało po autach albo w jakiś miejscach gdzie nie miało prawa być naszego zawodnika" - bez przesady, owszem było trochę tych niedokładny wykopów, ale znów nie przesadzaj, a poza tym każdy widział jak w ostatnich meczach Ben grał nogami.
Bronił dobrze, były dwie groźne sytuacje, zrobił co do niego należało. Pewny przy dośrodkowaniach.

Rafael - było zdecydowanie lepiej niż przed kontuzją, choć i dziś nie ustrzegł się kilku błędów

Rio - jak to dobrze, że Anglik jest zdrów. Wrócił do składu i wróciła dobra gra w obronie. Bardzo dobrze dziś, jeden czy dwa drobne błędy

Vidic - zdecydowanie MOTM. Wrócił Serb nie do przejścia, on nawet na leżąco radził sobie z napastnikami Evertonu

Fabio - w moim odczuciu lepiej niż Rafael, szkoda, że znów złapał kontuzję... troszkę kruchy jest :/

Park - kolejny słaby mecz... Najgorsze jest to, że zostaliśmy z jednym skrzydłowym :shock: . Zarówno Ji-Sung jak Nani grają bardzo słabo

Anderson - nie za dobrze poradził sobie z rozgrywaniem. Kilka ładnych rajdów, był bliski strzelenia bramki Big Grin Uważam, iż on potrzebuje solidnego wsparcia wokół siebie (mam na myśli dobrego drugiego środkowego, Carrick czy Giggs)

Gibson - bardzo spokojny występ, klepał piłką, zdecydowanie lepiej rozgrywał niż Brazylijczyk. Później znikł na skrzydle...

Welbeck - nasz najlepszy ofensywnych zawodnik. Stwarzał dużo zagrożenia pod bramką rywala, niestety brakowało precyzji. Wywalczył karnego, którego sędzie, nadal nie pojmuję jakim cudem nie podyktował... Kilka bardzo fajnych akcji z Kiko

Tevez - jak zawsze biegał, walczył jednak praktycznie zero zagrożenia pod bramka rywala, niestety... Kilka razy ładnie utrzymał się przy piłce, pomagał też rozgrywać

Macheda - na początku było dobrze, fajne akcje z Dannym, jednak z każdą minutą gasł... widać iż jeszcze nie jest fizycznie przygotowany na 90 min gry w pierwszym zespole


Evra - bardzo dobra zmiana, mam nadzieję iż w końcu "zaskoczy"

Scholes - bez rewelacji...

Berbatov - słaba zmiana... a do tego beznadziejnie wykonany rzut karny. Ja rozumiem, że czasem się zdarzy że bramkarz obroni, no ależ kurwa przecież on tą piłkę ledwo co kopnął... przecież to mój 6 letni kuzyn by to obronił Big Grin

Beznadziejny był ten sędzia... strasznie psuł widowisko, a do tego nie podyktował nam ewidentnego karnego...

Nie ma co płakać, to tylko FA CUP, mamy ważniejsze cele w tym sezonie. Chcemy dogonić Liverpool, pod względem wygranych tytułów i chcemy jako pierwsza drużyna obronić LM.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
19-04-2009 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Foster - 19-04-2009 20:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości