Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Cytat:Jeśli wszyscy są zdrowi to mogą co najwyżej walczyć o pozycję nr 4 w ataku (Berba, Roo, Tevez, Ronaldo i pewnie można nawet dorzucić Giggsa).
Musisz wziąć pod uwagę, że optymalnie gramy 3 napastnikami, z których 2 jest ustawionych na skrzydle, choć i tak schodzą do środka. Dowodem na to jest choćby Rooney grający bardzo często na lewym skrzydle, czy też Welbeck, który dzisiaj na prawym zagrał. O Ronaldo wspominać nie muszę.

Cytat:Dla mnie nie jest problemem to, co mówi Ferguson. Zresztą dziwi mnie fakt, że twierdzisz, że jest go pełno w mediach, bo dla niektórych nawet z zasady się nie wypowiada. Gadki piłkarzy, trenerów, czy dziennikarzy nie są w stanie zmienić mojego nastawienia. Jestem na to za stary, żeby "jarać" się tego typu wypowiedziami. Przed sezonem zakładałem, że będzie piekielnie trudno i w ciemno wziąłbym sam tytuł. I uznałbym to za wielki sukces.
No widzisz, ja jestem (jeśli liczba z Twojego nicka to data urodzenia) 4 lata młodszy i najwidoczniej nie posiadłem jeszcze umiejętności odizolowania się od wypowiedzi mediów. Jako, że to moje główne źródło informacji, z zasady tylko spekulacje transferowe (które są głównym elementem, który skupia uwagę czytelników/widzów/słuchaczy) olewam, a wszystkie wypowiedzi uznaję za prawdziwe. I fakt - pozwalam się sam nakręcać. Po to kibicuję, żeby odczuwać emocje. Czytam wypowiedź o Potrójnej Koronie - to sobie myślę - skoro tak twierdzą, to pewnie ich na to stać. Oni najlepiej wiedzą, znają się, widzą się na co dzień. Kupuję tą informację, nakręcam się i rozliczam z moich oczekiwań.
Gdyby moja opinia znaczyła cokolwiek w Man Utd, poza faktem, że mają o jednego wkurzonego kibica więcej, pewnie byłbym bardziej wyrachowany w swoich wypowiedziach i brałbym poprawki na to, co może być faktem, a co może nie być. Ale niestety - moja wypowiedz pozwala mi tylko podjąć dyskusję z forumowiczami i przedstawić im swój punkt widzenia.

Tak naprawdę żaden z nas nie ma czystych i pewnych informacji na temat naszego klubu. Ja przeczytałem wiele wypowiedzi na temat naszych ambicji.
Drugi nie przeczytał żadnej.
A trzeci każe mi poszukać takich newsów i mu pokazać, bo nie wierzy. To ja mu mówie - spierdalaj - sam poszukaj. Pomogę Ci tylko tak - największe ich natężenie było na początku sezonu. Jeśli masz ochotę grzebać w archiwum kilku polskich serwisów i kilku zagranicznych - proszę bardzo. Ja nie mam na to ochoty.
Nie wymyślam, nie jestem w podstawówce, gdzie próbowało się zaimponować innym jakąś historyjką z dupy wziętą. Nie wierzysz ? No to kurwa nie musisz, nie mam do Ciebie pretensji. Nie podyskutujemy na ten temat najwidoczniej, bo mamy dwa różne zasoby informacyjne. A o odmiennych spojrzeniach na tą sprawę też nie pogadamy, bo zamiast wypowiedzieć się na temat meczu, przyczepiasz się do fragmentu tekstu i wydajesz aroganckie polecenia.

EDIT:

jeszcze to:
Cytat:Ok, ale spójrzmy przez chwilę na życie przez Twoje okulary. Cel nie zrealizowany. Co teraz? Fergie out?
Broń Boże. Nie jestem na tyle kompetentny żeby zwalniać Sir Alexa nawet w domyśle. Wie, co robi. Ja mu zarzucam tylko to, że czasem nie wie co gada.

edit2:

Cytat:Nie wiem jaki tym masz internet, ja mam neostrade :lol:
No to faktycznie! Ja mam kablówkę! Wszystko jasne :]
19-04-2009 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Griever - 19-04-2009 21:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości