Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #46
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Piszesz, że nie oczekujesz że zmiotą z ziemi Everton tylko, że liczyłeś na wyrównany mecz. No moim zdaniem był wyrównany. Ani my ani Everton nie stworzyliśmy większej przewagi w żadnym momencie meczu. To dla mnie jest wyrównany mecz a nie wtedy kiedy ciśniemy przez większość spotkania.

No ale oczywiście Ty możesz myśleć inaczej i twierdzić, że to nie był równy mecz - Twoje prawo! Tak samo możesz pisać, że nie podobała Ci się gra i tego nikt Ci nie broni!

Zrozum tu nie chodzi o to, że masz zmienić zdanie i od teraz mówić, że zagrali świetnie. Myślę, że jakbyś w normalnym tonie napisał, że nie podobała Ci się gra naszych zawodników i że oczekiwałeś więcej to nikt by Ci nic nie powiedział, co najwyżej napisał, że on uważa inaczej.

Ale Ty nie napisałeś tak w pierwszym poście tylko zacząłeś się w jakiś dziwny sposób rzucać do SAF'a, że zawiódł kibiców, że tragedia, potem jeszcze o ile się nie mylę nazwałeś go hipokrytą. Nie dziw się więc, że pan_opticum napisał to co napisał. Rzucił jakaś tam ironią (której notabene nie pochwalam bo to zwykły flame, nie wnoszący nic do dyskusji) na którą Ty zareagowałeś agresją. A jak wiadomo agresja rodzi agresje więc nie dziw się, że kilka ludzi zareagowało tak jak zareagowało i odpowiedzieli agresją. I wierz mi (a czytam to forum od powstania), że nie ma to nic wspólnego z tym, że jesteś nowy. Po prostu określona postawa rodzi określone reakcje.

Widzę, że tłumaczysz agresję i przekleństwa tym, że jesteś impulsywny. Tylko, że to nie "real", tu nie ma tak, że rzucisz coś w gniewie i nie możesz już tego odwołać. Tu podczas pisania posta możesz pięć razy się zastanowić, potem jeszcze trzy razy go przeczytać a po wysłaniu jeszcze nawet edytować. Ja tak robię i polecam tą metodę. Jakby więcej ludzi myślało nad tym co pisze i czytało swoje posty to by nie było połowy kłótni forumowych.

Trochę zaofftopowałem ale powiedzmy, że początek posta jest w miarę na temat.

Aha, jeszcze jedno. Nie uważam, że "nasze rezerwy (nie jako ławka rezerwowych tylko jako drużyna rezerw) powinny być na poziomie Evertonu". To nie jest Liga Francuska gdzie OL ma taka przewagę nad resztą stawki, że szóstą drużynę to pewnie faktycznie by rozwalił samymi rezerwami. To jest najmocniejsza liga świata i tu drużyny z pierwszej dziesiątki prezentują naprawdę zbliżony poziom. Przecież sporo graczy z pierwszej 11 Evertonu spokojnie nadawało by się do pierwszego składu United. Całą nasza przewaga polega na tym, że my tych dobrych graczy mamy po prostu więcej i do tego mamy kilka gwiazd, które potrafią pociągnąć grę gdy drużynie nie idzie (i genialnego trenera oczywiście!). Dlatego nie uważam, że nasze głębokie rezerwy powinny rozjechać Everton (tak wiem, że tego nie napisałeś) a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że uniknięcie porażki byłoby dużym sukcesem a co dopiero gra jak równy z równym. Ten mecz w mojej opinii był wyrównany dlatego uważam, że zagrali nieźle. Ty oczywiście jak najbardziej możesz mieć zgoła odmienne zdanie, do czasu kiedy wyrażasz je kulturalnie.

Pozdrawiam,

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-04-2009 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Lasq - 20-04-2009 15:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości