Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #47
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Griever napisał(a):Narobił nadziei nam, kibicom MU, nakreślił owe standardy i teraz jest z nich rozliczany! Nie udało się zdobyć Potrójnej Korony. Poza tym ja rozumiem, że ktoś coś wspomni o celu. Cały problem w tej sytuacji jest taki, że Ferguson za dużo się udziela w mediach, za dużo gada o tej całej Potrójnej Koronie i o tym na ile stać jego zespół. I nie chodzi tu bynajmniej o przysłowie - dużo gada, mało robi, tylko wyłącznie o to, że za jego ambicjami podążają kibice. Ambicje Fergusona stają się oczekiwaniami kibiców. Ja jestem kibicem, Ty jesteś kibicem. Ty nie jesteś zawiedziony. Ja jestem.
To jest tylko sport. I na szczęście nigdy nie dojdzie do sytuacji, że jeden zespół będzie wygrywał wszystko co jest do wygrania. Bo byłoby to najzwyklej nudne jak flaki z olejem.
Z czego ma być Ferguson rozliczany? Nikt nie ma nawet prawa sir Alexa z czegokolwiek rozliczać. Ja myślę, że każdy kibic powinien docenić to w jakim miejscu jest teraz Manchester United. Jesteśmy światową potęgą, kto jak nie my możemy marzyć o pięciu wygranych trofeach?
Zespół na to stać, ale widocznie nie dało się tego lepiej rozegrać. Są cele ważne i ważniejsze. Sezon wszedł w decydującą fazę i najważniejsze jest oszczędzać najlepszych piłkarzy na spotkania ligowe i CL.
Ja uważam, że rezerwowi, młodzi piłkarze zaprezentowali się całkiem dobrze. Nie ma sensu oceniać przebiegu spotkania, bo było ono raczej średnim widowiskiem.
Ale przegrać po karnych to żaden wstyd.


A najbardziej już nie lubię krytyki piłkarza za to, że nie strzelił rzutu karnego. Bo gdy stajesz przed piłką i cały świat na Ciebie patrzy to wszystko staje się zupełnie inne. Bramka staje się mała, bramkarz zasłania całe jej światło, a ty skupiasz się tylko na tym, żeby trafić butem w piłkę. A gdzie kopniesz mało ważne, byle w światło bramki. Nieważne czy zarabiasz miliony, czy grasz w piątej lidze. Stres powoduje zatracenie zdolności do podejmowania racjonalnych decyzji. Chwała sportowcom, którzy potrafią wytrzymać to napięcie.

Ale to trzeba być kimś takim
[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/PRCTp57LQro[/flash]


Fan United od 1992 roku
20-04-2009 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - sebos_krk - 20-04-2009 17:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości