Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #49
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Griever napisał(a):Czyli grzechem jest wyłamać się z szablonu pisania obowiązującego zwyczajowo na forum? Napisałem to w formie groteski. Owszem, wyraziłem swoją opinię, tylko przejaskrawiając ją i nieco ironizując, bo taką miałem ochotę! I to była akcja, która wzbudziła reakcję ?

Wiesz jak masz ochotę podejść do kogoś na ulicy i napluć mu w twarz to teoretycznie też nikt Ci nie broni ale w praktyce wiadomo jaką to wywoła reakcję. Istnieje po prostu coś takiego jak normy zachowania i nie nazywałbym tego szablonem.

Uprzedzając odpowiedź, że nikomu nie naplułeś w twarz. Wiesz, dla niektórych kibiców United nazywanie Sir Alexa Fergusona hipokrytą jak najbardziej może równać się napluciu w twarz.

Griever napisał(a):No i a propo stwierdzenia, że walczyli jak równy z równym... A nie zastanawialiście się jakby to było, gdyby po tych dwóch błędach Fostera padłyby bramki. Jak ocenilibyście całą drużynę ? Nadal tak samo ? Odnoszę wrażenie, że rozliczacie ich głównie po wyniku.

Poza może Fosterem (którego i tak nie oceniłem za dobrze bo miał więcej szczęścia niż rozumu) oceniłbym ich tak samo. W końcu nie z ich winy były te bramki (może przy drugiej można by winić Gibsona) więc w jaki sposób ma to zmienić moje wrażenie o ich grze.

Imho zagrali ładnie. Kilka składnych akcji, parę razy było zagrożenie w polu karnym, którego niestety nie wykorzystał Welbeck. Na więcej niestety nie pozwolili doświadczeni obrońcy Evertonu no ale młodzi mają jeszcze czas żeby nauczyć się jak radzić sobie z obrońcami.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
20-04-2009 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Lasq - 20-04-2009 18:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości